20 yaşında 130 kilo ve tükenmişlik sendromu.. Bana bir çare K.K.

Çokta iyi sayılmaz ama iyi gidiyor diyelim.. Bırakmamak için çabalıyorum.. Pes etmedim daha diyete devam Hep destek tam destek!:81: inşaallah hepimiz mutlu sonuçlar alırız..

Tatlım bu bir anda olmayacak, iyi sayılmaz deme lütfen. Zamanla düzelecek her şey. Bırakma.
Hayatı kendine zindan etmek demek bu çünkü. Bedenimizi şekillendirmek bizim elimizde. Bu kadar kiloyu alabildiysek, inan bana verebilme yetimiz de var. Pes etme. Bak burda sana destek olmak isteyen bir sürü insan var :)
Neler yapıyorsun yazmak ister misin?

Kaç mglık içiyorsun? Dr bana metaformin vermişti 1000mglık 2ye ayırıp içiyordum sen nasıl kullanıyorsun? Bide glifor vardı galiba..

canım ben diaformin 1000 mg alıyorum sabah kahvaltıdan sonra. benım bagırsaklarımı acaıp derecede calıstırıyor. annemde senın gibi metaformini kullanıyor 2 ye bölüyor ama benim gibi faydasını çok göremedi. o yüzden seninkinden baslıyım dedı bende doktoruna sor dedım. ben 7 aydır kullanıyorum 5 kg verdim ama benim fazla kgm yok 4 kg versem daha ıyı olur. onun dısında yemek yemem cok azaldı. ıstahım yok gıbı bırsey

Obezite Cerrahisine başvururumda cnm senin dediğin dr. İstanbul'da ben Amasiada ayrıca ameliyat ücreti ne kadar?

Bana destek olan herkeze çok teşekkür ediyorum.. 1 haftadır pek birşey yapabildiğim yok aslında motivasyonum aşırı düşük olduğu için karamsarlık = ben dr gidemedim düzenli bir diyetim yok ama spor yapıyorum tabi bi değişiklik yok hala..

Ozaman sağlık ocağında bi sorayım değiştirebilirsem bende alırım olmadı valla her yola başvurdum sonum hayırlı olur inşaallah :)

yanlış yönlendirmek asla istemem ama yeme düzenini kendin de belirleyebilrsin doktora gidene kadar. Neler yiyorsun bir gün içinde? Abur cubur, hazır gıdalar, asitli içecekler, beyaz un ve şeker gibi gıdalardan uzak duruyor musun mesela?

Sabah zar zor kahvaltı yapıyorum oda 2 dilim peynir 4 zeytin domates salatalık eger çok acelem varsa 2 kayısı yada 1 kayısı 1 nektari alıp yolda yiyorum çay içmemeye özen gösteriyorum demir eksikliği yaptığı için ayrıca şeker atmamak için 4 lt yakın belkide daha fazla su içiyorum öglen sadece çorba ve yogurt acıkırsam bahçeden ham kayısı alıyorum 2 tane onu yiyorum akşam ise çorba sebze yemeği yogurt yatmadan öncede 1 kuru kayısı ile 2 bardak su içiyorum hergünüm aynı :) asitli hiçbir içecek içmiyorum yasak çünki bizim evimizde hamur işi misafir gelmediği sürece yapılmaz yapılsada ben begenmiyorum un mamulü tüketmiyorum çorba yaparken kullanıyorlar sadece şeker kullanmamaya çalışıyorum onun yerıne süt reçeli kullanıyorum hem süt oranı fazla şeker oranı düşük insülinimi düzenliyor en azından :) hazır gıdada kullanamıyorum alerji oluyorum kabarıyorum abur cubur almadıkları için eve meyvaya talim bu kadar :)

protein tüketimin az mı canım sanki biraz? ama çok güzel bak beslenme düzenin. çok rica ediyorum kendine uygun spor programları yap. ne yapıyorsun şu an bilmiyorum ama insanity de 30 day shred de çok fazla şu an bizler için. leslie ile yürüyorum mesela ben ve hem kilo veriyorum, hem inceliyorum. inan bana adım adım ilerlemek en iyisi

Evet protein alamıyorum fazla.. İnsanity workout 63 days başlamayı planlıyordum ama dvd bulamadım Ece Vahapoğlu ile Tony Hill'in hazırladığı 60 günlük egzersizi uygulamaya çalışıyorum.. Leslie nereden bulabilirim ki?

Youtubea girebiliyorsan eger youtubeda onlarca videosu var.. amazonda dvdleri satiliyor.Oldukca basit ama etkili bir program. Kilo fazla oldugunda kondisyon cok iyi olmasa da rahatlikla tamamlanabilecek hem de etki gosteren bir spor

Youtubea girebiliyorsan eger youtubeda onlarca videosu var.. amazonda dvdleri satiliyor.Oldukca basit ama etkili bir program. Kilo fazla oldugunda kondisyon cok iyi olmasa da rahatlikla tamamlanabilecek hem de etki gosteren bir spor

Ben mobilim o yüzden ne indirebiliyorum ne de izleyebiliyorum.. Amazonda kapıda nakit ödeme yapılıyor mu?:26:

Ozaman sağlık ocağında bi sorayım değiştirebilirsem bende alırım olmadı valla her yola başvurdum sonum hayırlı olur inşaallah :)

sorun yaratacagını sanmıyorum ama yınede sormakta fayda var. zaten dıaformın glukofaj ve metaformın bunların hepsı aynı katagorıde ılaclar.

Nerede yaşıyorsun canım? Kapıda ödeme olduğunu sanmıyorum.
Ama belki yakınlarında d&r gibi bir yerde bulabilirsin diye sordum. ya da ben sana gönderebilirim cd yapıp canım

Obezite Cerrahisine başvururumda cnm senin dediğin dr. İstanbul'da ben Amasiada ayrıca ameliyat ücreti ne kadar?

Kusura bakma geç oldu ama anca aktif kullanıyorum siteyi. Ameliyat ücreti 20.000 tl liv hospitalde yapıyor doç dr hasan altun hocam. İnan bana obezite cerrahiyi düşün para çok deme o kadar rahatlıyorsun ki gençken zayıflayıp bir daha kilo almıyorsun bu paraya araba falan değil hayat satın alıyorsun böyle düşün. Ben hasan hocama minnet borçluyum 140 larda 80 küsürlere indim artık spor da yapıyorum. Çok mutlu ve hareketliyim

Önemli değil.. :) 20 bin çok ya ünide devlette 3-5 bin arası ameliyat yapana çok diyorlarki imkansız yinede önerin için teşekkür ederim..:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…