20 yaşında 130 kilo ve tükenmişlik sendromu.. Bana bir çare K.K.

merhaba. denk geldi, gördüm ve üzüldüm o yüzden cevap vermek istedim. kırmızı biber hapı ve herbalife kullandım ölümden döndüm demişsiniz. herbalife yüzünden mi ölümden döndünüz. benim hayatımı kurtardı resmen bu firma. aylarca balkona bile çıkmamış bi insandım. çok yanlış yerlere giderken bi arkadaşımın zoruyla başladım ve şuan inanılmaz özgüven inanılmaz sağlık verdi bana. üzüldüğüm nokta şu ki. sizin söylediğiniz şeyin imkanı yok eğer herbalife yüzünden bir sorun yaşadığınıza inanıyorsanız sizden kaynaklanıyodur problem yanlış yaptığını birşeyden. 10 aydır kullanıyorum. gördüğünüz üzere henüz ölmedim. onu bırakın hastalıklarımı hep ayakta atlattım. ve başlamadan önce orta derecede koah hastasıydım ve doktor bana 2 yıl içinde oksijen tüpüne bağlanırsın sigarayı bırakmazsan demişti. aylık 600 milyon hastalığım için ilaçlara veriyodum. herbalifeın bazı ürünleri sayesinde ben ilaçlarımı bıraktım. ve doktora kontrole gittiğimde sigarayı bırakıp bırakmadığımı sordu. çok uzattım sanırım tek söylemek istediğim şey belki kullanmak istemezsiniz güvenmezsiniz. ama kötülerken dikkat edin belki birini intiharın eşiğinden çevirecekdir bu ürün ama bu tarz şeyler yüzünden insanlar güvenemiyo.

ablacım, çok geçmiş olsun (şişmanlık da bir hastalıktır, hem de diğer pek çok hastalığın esaslı nedeni büyüklüğündedir, ama ne hikmetse bir şişmana 'geçmiş olsun' dendiğine pek rastlanmaz) ...

öncelikle bende bir morbid obezim.

140 kilo civarındaydım. şimdi ise 120lerdeyim çok şükür.

yaklaşık 20 kilo verdim. ama aylardır diyete devam etmiyorum. verdiğim kiloyu almamaya dikkat etmeye çalışıyorum o kadar.

ramazandan sonra tekrardan aynı diyete başlayacağım inşallah.

biliyorsun biz morbidlerin yolu uzun. çok sabırlı olmalıyız...

kilom 140lara vurduğunda birgün uyurken etrafın zangırdamasına uyandım, ayağa fırladım, deprem oluyor sandım, deprem olup olmadığını anlamak için klasik yöntem olan 'lambaya bakma' ya başvurdum. fakat lamba sabit duruyordu. ama etraf hala zangırdıyor.

meğer zangırdayan etraf değil benim kalbimmiş. hiç abartmıyorum, elimi kalbime koyduğumda salisede 3 defa atıyordu sanırım...o derece hızlıydı... çok korktum ve doktora gittim...şekerim ve tiroidim çıktı...neden? elbette kilodan...

kilom çok fazla arttığı için bu hastalıklar da çıkmıştı.

ilaca başladım onun dışında da forever living'in ürünlerini kullandım ve çok şükür şekerim de tiroidim de düştü. ilacı bıraktım.

yaptığım diyette forever'ın ürünleri ile idi.

ramazandan sonra tekrardan aynı diyet programını uygulayacağım inşallah.

istersen aynı diyeti beraber yapalım.

20 kiloyu nasıl verdin bende diyetteyim 7 kilo verdim şimdilik benimde kilom baya fazla:KK50: neler yapıyorsun kilo vermek için

merhaba canım bence diyetisyenini değiştir o ne demek veremezsen gelme ne biçim bi cümle bu.başka iyi bir diyetisyene git televizyonda görüyoruz insanlar 150 160 kilolardan başarıyorlar ama bak sana bişey diyim yemek yeme düzenin nasıl bilmiyorum ama eğer düzenli yemiyorsan düzene koy bu en büyük sorun diyetle falan olmaz mesela yemeğini yavaş ye hızlı yemek yemek de kilo aldırır yemek aralarında su iç bu midenin şişmesini ve dolmasını bundan dolayı daha az yemeni sağlar yemeklerden sonra tatllı yiceksen aradan mutlaka biraz zaman geçmeli tabi yemesen daha iyi senin için spor yap bol su iç ama en başta dediğim gibi kendine doğru yeme alışkanlığını kazandır inşallah verirsin kilolarını :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

inşaallah birgün bende bu kiloları atarım :KK16:

seni çok iyi anlıyorum ben kilo vermenin imkansız olduğunu düşünenlerdendim kilolu olmak benim kaderim sanıyordum en son bi tanıdık tartışma sırasında bana görüntü kirliliği yaratıyorsun dedi ki daha neler neler...

o gün dedim zayıflayacağım 18 temmuz da doktora gittim 22 temmuz da diyete ve spora başladım

22 temmuzda 115 kilo ile başladım yolculuga daha 20 gün oldu pes etmek yok bugün tartıldım 109 olmuşum
ben inandım zayıflamaya sende inan önemli olan inanç emin ol kilo verdiğini gördükçe devamının geleceği düşüncesi çok mutlu edici

Herkez öyle diyor.. Birkez başladın mı devamı gelir diye ama başlayamıyorum ki kader mi şansmı bilmiyorum ki..

merhaba. denk geldi, gördüm ve üzüldüm o yüzden cevap vermek istedim. kırmızı biber hapı ve herbalife kullandım ölümden döndüm demişsiniz. herbalife yüzünden mi ölümden döndünüz. benim hayatımı kurtardı resmen bu firma. aylarca balkona bile çıkmamış bi insandım. çok yanlış yerlere giderken bi arkadaşımın zoruyla başladım ve şuan inanılmaz özgüven inanılmaz sağlık verdi bana. üzüldüğüm nokta şu ki. sizin söylediğiniz şeyin imkanı yok eğer herbalife yüzünden bir sorun yaşadığınıza inanıyorsanız sizden kaynaklanıyodur problem yanlış yaptığını birşeyden. 10 aydır kullanıyorum. gördüğünüz üzere henüz ölmedim. onu bırakın hastalıklarımı hep ayakta atlattım. ve başlamadan önce orta derecede koah hastasıydım ve doktor bana 2 yıl içinde oksijen tüpüne bağlanırsın sigarayı bırakmazsan demişti. aylık 600 milyon hastalığım için ilaçlara veriyodum. herbalifeın bazı ürünleri sayesinde ben ilaçlarımı bıraktım. ve doktora kontrole gittiğimde sigarayı bırakıp bırakmadığımı sordu. çok uzattım sanırım tek söylemek istediğim şey belki kullanmak istemezsiniz güvenmezsiniz. ama kötülerken dikkat edin belki birini intiharın eşiğinden çevirecekdir bu ürün ama bu tarz şeyler yüzünden insanlar güvenemiyo.

Herbalife hormonlarımı bozdu öldürüyor kelimesini kırmızı biber hapı için kullandım.. Doğrusu zayıflama ile ilgili her kutu 10 misli geri aldırıyor uzak durmayı tercih ediyorum.. Tek ben yaşamıyorum sonuçta herkez bundan muzdarip..

Herbalife hormonlarımı bozdu öldürüyor kelimesini kırmızı biber hapı için kullandım.. Doğrusu zayıflama ile ilgili her kutu 10 misli geri aldırıyor uzak durmayı tercih ediyorum.. Tek ben yaşamıyorum sonuçta herkez bundan muzdarip..

markası ismi ne olursa olsun ilaç ve o tür takviyelerden uzak dur derim ben ben neredeyse birçoğunu denedim sonuç hüsran

hormonlarını bozması olayını kim söyledi sana? herhangi bir doktor bunun altına imzasını atabilir mi :) bunu sana söyleyen doktordan bir belge aldın mı? Sonuçta sağlıklı beslenme konusundayız. ben özel olarak bunu savunmak için söylemiyorum ama sen herhangi bir diyet yaptığında bırakıp tekrar normal yemeğe yumulduğumuz da aynı kiloyu aynen alırız. ki ben maddi durumum yüzünden 8 ay kadar bir süre bıraktım. bırak kilo almayı 100 gr bile geri almadım :) tabi ki herkes istediğini düşünmekte özgür fakat 100 küsür doktorun prof.un altına imza attığı birşey hakkında önce doğru bilgilenip sonra bir düşünce oluşturmak lazım diye düşünmekteyim. sürç-i lisan ettiysem affloa :)

Sana bisey diyim burada bahsettikleri bu mide kucultme ameliyatiysa o ameliyat sana sadece zorunlu diyet yaptiracak. O kadar kolay bi ameliyat degil gorundugu gibi degil. Bu ameliyati sanki sihirli bi cubukmus gibi tanitiyolar. Sanki ameliyattan sonra otomatikmen zayiflanacakmis gibi. Hayir gene yemek yemedigin icin zayiflayacaksin, yemek yiyince mide Kabul etmiyo hastalaniyosun. Yani istesen de yiyemiyosun. Uzun lafin kisasi seni ameliyat degil yemek yememek zayiflatiyo. Madem bunu biliyoruz o zaman bence diyeti kendin yap ameliyatsiz kesiksiz dikissiz. Neden bu is cogu insan icin bu adar zor anlamiyorum. Nedir bu iradesizlik? Yemeyin azaltin yemegi olsun bitsin. Sigara dudak tiryakisi gibi yemek bagimlisi ve tikinmadan bi saniye duramayan arkadaslarim var. Ne yaparsan yap her an yaninda bisey olacak agzi bos durmayacak, bu kadar yerseniz tabiki kilo alirsiniz. O ameliyatla yemege veda edeceksiniz zaten, ameliyat baska bisey degil!

Arkadaşlar ben tüp miğde oldum hemde makul bir fiyata cerrahım çok iyi ben kendimde ameliyathane hemşiresiyim aslında tüm ekip iyiler takipleri harika isteyen arkadaşlar mesaj atın yardımcı olabilirim

Ben oldum tüp miğde ameliyatı 2 ayda 30 kilo verdim Daha 20 var ama çok mutluyum

Eklentiler

• b278b1eb-6d56-4a8e-b16e-99caf79f9861.jpg
    b278b1eb-6d56-4a8e-b16e-99caf79f9861.jpg
    665,6 KB · Görüntüleme: 189
Merhaba ben tüp miğde ameliyatı oldum 2 ayda 30 kilo verdim.tabiki Dr unun sıkı takip i sayesinde

Eklentiler

• b278b1eb-6d56-4a8e-b16e-99caf79f9861.jpg
    b278b1eb-6d56-4a8e-b16e-99caf79f9861.jpg
    665,6 KB · Görüntüleme: 170
Yemiş olduğunuz, içmiş olduğunuz şeylerin besleyici değerini göz ardı etmemizin neden olduğu şeydir kilo almak. Kilo almak bazen doymamamızın neden olduğu bir durdurulamaz aktivite halini alır ve hayatımıza olumsuz etki eder. Peki neden doymuyoruz? Neden bünyemiz daha bağımlı ve isteyen durumuna geçiyor üstelik her gün daha fazlasını alıyorken? Demek ki bazı seçimlerimizi yanlış yapıyoruz. Bu soruların cevaplarını bir düşünelim ve dilerseniz yayınlamış olduğum konuya bakarak bazı fikirler okuyabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.
-> http://www.kadinlarkulubu.com/forum...l-bakis-acisi-edinmek-coezuem-edinmek.775538/

kızlar bende jilian ile zayıflıyorum ekip olalım hatta whatso gurubu yapalım tesvık edelm brbrmzıııı =)

Merhaba.öncelikle ben de diyetisyeni değiştirmeni öneriyorum.Ben malesef bebekliğimden beri kilolu biriydim.Saçmasapan diyetler, çaylar, egzersizler çok denedim başaramadım.Benim de psikolojim bozulmuştu.Fakat başardım 6 ayda 10 kilo verebildim.ve Benim de insülin direnci derdim var malesef.Lütfen yakın zamanda uzman yardımı al.Kararlı bi biçimde herşeyini değiştirmen gerekiyor.tüm hayatını değiştireceksin.bebek gibi mızmızlanmayacagına kendine söz vereceksin. (kendi yaptıklarımı yazıyorum :) ) mesela öğünlerinin 2sine yoğurt eklemeni öneriyorum.ve tarçın!tarçın insülin direncini dengelemene harika bi şekilde yardım edecek.kalori hesabı yapmayı ögreneceksin.başlarda belki canın sıkılacak ama inanki zamanla bunun çok eglenceli oldugunu göreceksin :) yedigin yağı, karbonhidradı, proteini kesinlikle ihtiyacın oldugu kadar tüketmelisin.güzel bi beslenme ve KESİNLİKLE ŞAHANE BİR SPOR programıyla bu işi halledecegine eminim.spor harika bir şey.benim 5 kilo fazlam kaldı.versem de sporu asla bırakmam.beni ergenliğimden beri devam eden ne denediysem kurtulamadıgım depresyonlardan kurtaran tek şey spordu ! kendini çok iyi hissedeceksin.istersen ben de elimden geldiğince bilgi,lerimi paylaşmak isterim :)

sana bunları ayzarken bile yanımda bulundurdugum su şişemde bile azcık tarçın var :) hem suyu sevdiriyor hem insülin direnci lanetine yardımcı oluyor :)

X