20 yaşında 130 kilo ve tükenmişlik sendromu.. Bana bir çare K.K.

30 days shred çok etkili. Biz gibi kilolara sahip olanlara da gayet uygun.
Youtubeda bile bulabilirsin level 1 level 2 level 3 olarak :)

Mobil olduğum için indiremem ama cd set şeklinde bulursam alırım Jillian Michaels 30 day shred yada yine kargo bedelini ödeyerek birinden dvdye çekmesini rica ederim şuan aramadayım dikkate aldım..

Canım bende 23 yaşındayım ve geçen yıl 122.800 felan gibi bi kilom vardı tartıya çıktığımda şok olmuştum 5-6 yıl önce diyetisyene gittim tüylenme kabızlık sivilceler vs vs vs bi sürü sorun hepsi de kilodan oluyor dedi şeker başlangıcı var senin daha yaşın kaç dedi doğru da söyledi diyeti verdi gönderdi beni sonra annem hastalandı hastanelerde başında kaldım sonra annem vefat etti çok kötü bi dönem geçirdim ve o dönemde 115 den 122 küsürlere çıktım işte... neyse geçen yıl dr a gittim tahlillerimde karaciğer değerlerim çok yüksek çıktı dalak da büyüme var diyet yapman gerekli dedi zaten o sebebple gitmiştim neyse gönderdi diyetisyene aldım diyeti dr asistanı çok tatlı ve anlayışlı bi kızdı kararlıydım hiç bu akdar kararlı olmamıştım 15 gün sonra dr a giderken nasıl heycanlıydım acaba kaç kilo verdim die bi çıktım tartıya sadece 800. gr vermişim o kadar sıkı diyete hemde karaciğer değerlerim düzelmişti en azından onun sevinci vardı ki asistan kız yoktu dr vardı öyle bi dalga geçti ki patır kütür konustu bi çıktım odadan bidaha gitmedim hata mı ettim evet ayda 1.500 kilo bile versem gitmeliydim devam etmeliydim 1 yılda o 1.5 lar 20 belkide daha fazla olacaktı neyse bu yıl iki ileri bi geri diyete başladım ama tartıda 109 kiloyu gördüğümde öle mutlu olmştum ki artık bende kilo verebiliyorum demiştim ilaçlar bitki çayları saunaşortlar vs vs ne gelirse aklına para döktüm olmuyordu son 3-4 aydır da çok fazla kararlıyım şuan 80 ile 90 arasında gidip geliyorum bedenimi tanıdım bulgur mercimek vs bunlar bana ödem kilo yapıyor mesela... bunun gibi. diyeceğim o ki 3*4 aydaçoğu insan 20-30 kilo bile verebilirken ben 13 kilo vermenin sevincinden uçuyorum çünkü ben kilo veremiyordum hiç bi şekilde. Sende inan ve uygula başaracaksın. Uzun oldu k.bakma ama inan neler yaşadığını çok ii anlıyorum herkes ailemdekiler bile dalga geçiyordu istediğimi giyemiyordum ayakkabı bile bulamıyordum istediğim elbise ve ayakkabıyı değil numara ve beden olanını giymek almak zorundaydım şimdi öyle değilim elbiselerim bol geliyor terziye götürürken mutlu oluyorum eskiden terizye gidince daha 20 yaşındasın 52 bedensin kızım diyordu gitmek bile istemiyordum şuan kendime takılar alıyorum kıyafetler eşarplar ayakkabılar çünkü yakıştırıyorum kendime... kararlı ol ben yaptıysam herkes yapar benim kadar obur ve azimsiz kimse olamaz.

Son düzenleme:

Azmine hayran kaldım bu kadar şeyi yaşayıp yaptıktan sonra başarman çok güzel umutlandırıcı birşey.. Umarım bende senin gibi başarılı olurum.. Ayrıntılarını öürenmek istiyorum tabii

Azmine hayran kaldım bu kadar şeyi yaşayıp yaptıktan sonra başarman çok güzel umutlandırıcı birşey.. Umarım bende senin gibi başarılı olurum.. Ayrıntılarını öürenmek istiyorum tabii

ben böyle başarı hikayelerini okurdum azimli isnanlara şaşırırdım babam çok azimlidir benim kafaya kodyuğunu yapar azcık ona çeksem nolur derdim hep memlekete giderdim kırılır incinirdim ağlardım otobüste bu sefer yapıcam gidince derdim ama yok yok olmuyordu çok şükür rabbime gene kaçamak çok yapıyorum yapmasam daha ii sonuç alıcam biliyorum ama iki ileri bi geri gidiyorum işte

Aynen beni bana anlatıyorsun yemin ederim.. Bu yazdığını 3 gün önce yaşadım Sen ileri gidebiliryorsun ben tam gaz geriler gibiyim.. Allah'ım senin babanın azim amcasını bizlerede gönderir inşaallah

Aynen beni bana anlatıyorsun yemin ederim.. Bu yazdığını 3 gün önce yaşadım Sen ileri gidebiliryorsun ben tam gaz geriler gibiyim.. Allah'ım senin babanın azim amcasını bizlerede gönderir inşaallah

benden 3 yaş küçüksün yaşayacak çok şeyin var ben neden daha önce başlamadım diye pişmanım yapabilirsin inan karar ver ve kendini kısıtlama öyle kibrit kutusu peynirler 2 köfteler vs vs hepsi boşşşş zaten 5-6 öğün yediğince acıkmıycaksın ilk zamanlar zor olacak ama sonra miğden küçülüyor istesende yiyince rahatsız oluyorsun

5 senenin her anını her saniyesini pişmanlıkla geçirdim halada öyle.. 5,6 ögünde yemekte zorlanıyorum çünki 1 ögüne alışkınım inanc var hırs. azim varda vesveselerimden kurtulamıyorum bu seferde

o alışkanlığı bırakacaksın en kötüsü o zaten 1 öğün yemek metabolizma yavaşlıyor ordan kaybediyoruz işte bende öyleydim

Canım selaam. Nasıl gidiyor diyet spor arayışların?
Bırakmıyorsun değil mi? Düşürme motivasyonunu.
Ben günlerdir dünyaları yedim neredeyse. Kokoreçten tut içli köfteye kadar
Ama bu benim yolumun sonu değil, olmamalı.
Bugün tekrar baştan başladım mesela diyetime.
,Bu kez pes etmeyelim tatlım.
Hep destek tam destek!

nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama eğer imkanın varsa gürkan kubilaya gitmeni tavsiye ederim, vermen gereken 5-10 kilo değil çok ciddi rakamlar herşey insanın kendisinde beyninde bitiyor ama bu gibi ciddi durumlarda profesyonel destek şart, yaşın daha çok küçük en güzel yıllarını kendine zehir etme, naçizane bir abla tavsiyesi...

İyi güzel dedin de o dr a parası çok olan gidecek... benim yengem gitti yarı da bırakmak zorunda kaldı giriş para çıkış para tahlil para liste değişiyo sürekli o para ilaç para.... ve sadece 1.5 mu 2 kilo mu ne verdi insülün direnci yüksekmiş felan ama dedim yenge o kadar para dökme sen bana geleydin2-3 ayda ben sana değil 1.5 kilo daha fazla verdirirdim :/

cnm bahsettiğin sorun bendede var tatlı krizlerine griyordum doktor diaformin hapı verdi bir hafta çok başağrısı uyku yaptı ama şimdi iştahım o kadar kapandıki bide eliptk bsiklet aldım 4 ayda 20 kilo verdim 10 kilom kladı ben başardıysam herkes başarır. bol su iç ve spor yap dediğim alet tüm vücudu çalıştırıyo yani etkisi mükemmell

Çokta iyi sayılmaz ama iyi gidiyor diyelim.. Bırakmamak için çabalıyorum.. Pes etmedim daha diyete devam Hep destek tam destek!:81: inşaallah hepimiz mutlu sonuçlar alırız..

Mesudd önerin için çok teşekkür ederim ama İstanbul çok uzak bana gidemem ki ayrıca Ahfa'nın da dediği gibi çok pahalı ücretleri tahlil için 600 tl aldığını duydum:18: Çok dr. yşntem araştırdım hepsi dünya parası:26:

Banada metaformin verdi çok mide bulantısı yaptı yemek yemeye iştahım kalmamıştı ilk kullandığımda tabi aradan 8 ay geçti yeniden içmekte tereddütlüyüm.. 4 lt fazla su içiyorum yazın gelmesi ile Ece Vahapoğlu ile Tony Hill hazırladığı bi program var onu uyguluyorum ama pek değişiklik olduğuda söylenemez..

Ah kuzucuğum kıyamam sana sen obezite cerrahiye başvurmalısın. Bak doç. Dr. Han altuna 1,5 yıl önce bir tanıdığım biri 20 yaşında 140 lı kilolardan 70 e düştü ameliyatla. İnanamadım. Hasan altun hocamın bahar bruchı vardı ona gittim göreüğüm sevgi seli o kadar etkiledi ki ameliyata ben de karar verdim. Mükemmel bir doktor. Şimdi liv hastanesinde çalışıyor tüp mide ameliyatı, ya da şeker hastalarına gastrik by pass yapıyor. Reklam amaçlı üyelik.... Bu depresyonu hepimiz yaşadık. Arkadaşlarım şişkoluktan artık dalga geçilir olmuşlardı. Hem nasıl anlıyorum yavrum. Ama çaren obezite cerrahisi. Araştır paran varsa hasan altun hocam hem çok tecrübeli piyasanın en iyilerinden hem de çok tevazu gösterir. Düşün herkes asistanına yönlendirir o ise web sayfasında kendi cebini verir ve açar için bir güzel rahatlar. Sen bilirsin ama şimdi hemen ameliyat olsan 3 ayda en az 20 kg verirsin çünkü gençsin de bir de sporla destekledin mi sen 6 ayda bayağı tığ gibi olursun. Özgüven hayata bakış o kadar değişiyor ki en son bir galerici ataşehirli adam ameliyat olmuş 1 ayda 20 kilo vermiş birden kilo verince sevindirik olup spora başlamış face te bir gör her gün yürürdüm şu kiloya düştüm şunu yaptım bunu yaptım diye yazıyor. Bu hayata bir kere geliyorsun varsa durumun düşünme geri dönüşümsüz bir şey bir kere para vereceksin ama hayat boyu mutluluk satın alacaksın. Sevgiyle kal tatalım

Son düzenleyen: Moderatör:

Senin gideceğin doktor gerçek Hasan Altun çünkü aynı zamanda mide fıtığı ve reflü ameliyatı da yapıyor. Senin derdini canımın içi biz obezler anlarız bir de doktorlarımız. Hayallerimizi Allahın izniyle bize verdikleri için onlar her zaman başımızın tacıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…