Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canim ya cok guzel olmus baya emek harcamissin.Ama ben hani bir ara tarti degistirdim ya o yuzden baslangic kilomda degismisti.Sanirim 64 kg ile basladim yaklasik olarak.Yine de benim icin cok guzel oldu hemdebir ders oldu onca ay boyunca resmen uyumusum ama son ve hizla yola devam.

SPOR LISTESI
Aydasu (-)
Azra-sila (-)
Clementine (-)
Cicek (-)
December (-)
Ebru (-)
Handemi(+)
Kocaeli (+)
Singing kettle (+)
Sunlight (-)
Tarikim (+
):dance:kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile:hooray:

tarikim bilmiyorum sürpriz hoşuna gidicekmi görünce.biraz tetiklenmeye ihtiyacımız var diye böyle ibşey yaptım.yorum olayı biraz zırva oldu ama kafalm kazna gibi daha iyisni yazamadım şuan.umarım ifadeleirmden rahatsızlık duyan olmaz.doğabilecek yanlış anlmalara karşı affınıza sığınıyorum.sevgiler saygılar a.s.

december malesef çok geç kaldın cnaım.bu işi perşembe günü yapıyoruz mümkün olduğunca cumaya bırkamıyoruz.bu konuda hassasiyet gösterebilrisne sevinirim.paylaşımlarını bekliyoruz.öpüldün Şeniz

Allah razı olsun.
harcanan emek .bu dadece senin sorumluluk duygun iyi niyetin çalışkanlığın güzel arkadaşlığın.
alınmak ne demek silkinmek gerek çok tşk ederim.
herhalde bu sefer anlarım. tespit kesin doğru son zamanlardaki duygusal dalgalanmaların
kilo olarak geri döndüğünü görüyorum. dikkat dikkat.
bende bu kız için ne yapabilirim diye düşündüm.
sevgiler ve sonsuz tşk.
yemenin %50 si fizyolojik
diğer yarısı psikolojikmiş.

teşekkür ederim silviya'cım raporun ve özenin için.

umarım bundan sonra hepimizin süper karneleri, mezuniyetleri olur. :Saruboceq: a.s.

sabah 3-4 kuru kayısı üstüne su, şu anda da yulaf ezmesi+nesfit+süt karışımı yiyorum. malum geç kalktım.(11:50'de)

ve bugün büyük gün. yarım saat egzersiz yapmayı planlıyorum. tarıkım, sen ve silviş olmasaydınız kaba bir tabir olucak ama ben dünyada k.çımı kaldırmazdım yani. varolun sağolun. kaydirigubbakcemile2

yarım saatlik (biraz laylaylom da olsa) egzersiz yapılmıştır. kaydirigubbakcemile2

sabahkilerden sonra yarım paket eti form bisküvi, koca bir fincan nescafe, bol yeşillikli ve 2 patatesli az zeytinyağlı salata yenmiş, yanında bir bardak kola içilmiştir, kaçamak niyetine. 2 mandalina ve bir parça pestil aralarda tüketilmiştir.

silviş'im, pestil türevlerinin kaynağı ev. amcamların bağları var da, göndermişler sağolsunlar. cokacimcoook

herkes c.tesi gecesi yoğun galiba. bir portakal, bir havuç, birkaç tane de döngel yedim bu arada ben. bol bol da tv. seyrettim :)))

merhaba kızlar bugün kötü bi gündü benim için.saat 13,10 civarı kalktım yataktna o da zorla.başım çok kötüydu.akşma doğru da ablamlar uğradı peşine kuzneler bastrıdı biraz kalabalıktık bugün.pek fıstarım olmadı takıma uğramak için.paylaşım alanına göz atabildim sadece. pek düzenlide dediğimi söyleyemem bugün. öyle atıştırma şeklindeydi net yazabileceğim pek bişey yok.rahatsız olduğumdan spor da yapmadım.

bu arada listelerin hoşunuza gitmesine sevindim.güzel sözleriniz için hepinize teşekkürler. a.s. umarım işe yararda toparlanabiliriz

canım 52. etaptan 83. etaba kadar tüm listelri kopylaalyıp ordaki veirlere göre hazırladım listeleri.çok iyi hatırlaymaıyorum ama başangıç kilonu değiştirmek (ana sonuç listeleirnde) takımlar arası karışıklığa ve sıralama değişikliğine yol açmasın die sanırım püsküüt değiştirmemişti.bende listlerde ne yazıyosa ordailere göre düzenlemiş oldum (doğrusu söylemeseydin hatırlamazdım bile çünki hafızma çok iyi değil) umaırm senin için fazla sorn değildir.

aydam suyum canımmm özlüyoruz seni.keşke daha çok katılablisen.mezun olma önerime ses çıkamamışsın ne diyosun bu konuda??bu arada ne hakkı canım çok önemli bişey diil ki.arsada helal olsun Şeniz

fıstığım üzülmeni gerektiren ibşey yok.benimde aklımdan çıkmış zaten ben direk yapıştrıdmaı listeye başalnıç kilonu 65 olarak. paylaşım alanında bu kural yüüzndne birazda karışıklıklar oldu neyse sorn yok artık yerimseniben

saol singingim Şeniz yeme konusundada haklısın hatta diyeiblirm ki benim oran %30 a %70 :)

silviş'im, pestil türevlerinin kaynağı ev. amcamların bağları var da, göndermişler sağolsunlar. cokacimcoook

oy oyyy.. bizde küçükken annemler yapmışlardı ama çarşaftan çıkmaıştı ne güzel ya birdne çocukluğumu hatırladım

SPOR LISTESI
Aydasu (-)
Azra-sila (-)
Clementine (+)
Cicek (+)
December (-)
Ebru (-)
Handemi(-)
Kocaeli (-)
Singing kettle (-)
Sunlight (-)
Tarikim (+)
:dance:kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile:hooray:

kızlar günaydın,
tarikim bugün telafi sınavına girmeye çalışacağım.
oğlum gene hastalandı.herhalde ben bakamıyorum.
yediklerim.
sabah
1 dilim kepek ekmek peynir *roka
ara
1 bardak süt.
artık kefir içmeye başlıyacağım akşamları tabi
öğle
ayvalık tostu.çorba

[insallah dıyet coladir :mymeka:Şeniz
[/B]
hehe malesef çiçek'cim diyet değildi. ama bugün uslu durdum, yani şimdilik.kaydirigubbakcemile3

sabah: 4 adet kuru kayısı, nesfit+yulaf ezmesi+süt
nescafe, azıcık pestil
öğle: bol yeşillikli, yoğurtlu, turplu, zeytinyağlı salata.
akşam da hindi burger (2 adet), roka, domates ve turp yiyeceğim.
aralarda meyve, bitki çayı.
akşam yemeğim gecikti; zira yine uykulara doyamadım. kaydirigubbakcemile2

egzersiz yapmadım arkadaşlar şimdilik ne yalan söyleyeyim.klava:

çiçekcim tşk ederim canım. ateşi çıkıyordu 2 gündür.
bünye zayıf. hemen kapıyoruz.
gece uyumuyor. çok huzursuz .neyse 48 saat geçti inşallah geceçek

tarikim 66 dakka yürüdüm. dünü ve bugünü yürümüş oldum.hiç borcum yok.
6 ' fazladan yürüdüm.bugün bir yerim ağrımadı ama. ancak akşam yürüyebildim.
eşim evdeydi o baktı oğlanada yoksa yürüyemiyecektim ama bu sorumluluk iyi oldu. 26 aralıkta misafirim geliyor o zaman ne yapacam bilmiyorum.

yediklerim
öğlemden sonra saat 3 te eşim yeni kalktığı için ona kahvaltı hazırlayınca yaniden kahvaltı yaptım ve geç kalkanların nasıl durabildiklerini hiç analamıyorum
ara
1 muz
akşam
1 kase tarikim çorbası 2 kaşık bulgur pilavi

ii geceler kızlarrr ben bugun sporumuuu yapmadımmm cezalılar listesine girdimmm:1no2:

akşam çorba içtim bide 1 dilim kepek ekmegı ıle zeytin falan atiştirdim çaylaa ..
yarin görüşürüz şekerler,hepinize iyi uykularrra.s.

haber veririm mutlaka :) benimkini biliorm dogrusu hazirnda 59-60lardaydım hala git gel yerimde sayıyorum... tekrar sıkı rejim lazım da bizimkiler duymasın 2saat once kocaman bi kapta mısır patlatıp yedim bol tuzlu :tomato: ama yarın lapa yapar eşitlerim artık napiim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
bogazını tutamayan fiyuce....klava:klava:
nese sbah dersim var arada bi okula ugramak lazım ben yatıım iyi geceler size:1hug:a.s.

ha bu arada profilimdeki resimden ne kadar degistigimi gorebilirsiniz...2 tane sadece göbekten oluştugum zamanlara ait resim var.. ilk resimler son halim tarihli ekledim zaten a.s.

merhaba kızlarr iyi akşamlar hepinize
bugun yedıklerımle baslıyım hesabımı veriyimde ;sabah 1 dılım kepek ekmegi zeytin peynir çay
ögle 3 tane kucuk peynırlı pogaçalardan yedım yanında 2 bardak çay ıctım
akşam;1 kase çorba 2 tane içli köfte yedim
vee lahana suyu kürüne basladım normalde sabah baslıcaktım ama okula gec kalıyuorum dıye yapmadım aksam 1 koca bardk içtim lahana suyu bakalım etkisi nasil olcak
spora gelıce 1 saat cezeli sporumun yarim saatini yaptim
inşallah yarinaaa tamamlarimm
silvişim vallaa mutluu olmana böyle keyifliii olmnı sevindim canım amaaaa yemeekkk konusundaaa silkelen bakiiimmmm:mymeka:

sabah: 4 adet kuru kayısı, 2 dilim çavdar ekmeği (uno),bir hindi burger, maydanoz.
öğle: uyduruk bir yemek :) fırında brüksel lahanası, kabak, pırasa, domates, soğan, dere otu, ne bulduysam işte bol baharatlı, yanına cacık .
akşam: pestil, döngel, bir dilim kızarmış çavdar ekmeği, nescafe.
gün içinde yeşil çay, nescafe.

yeni girebildim kızlar.. merhaba. annem babam hacdan döndüler de onlara gelenlerle meşgulüm. bu arada yazmıştım o gün ama görünmemiş benim son kilom 58.7 idi. çok farklı değil ama belirteyim dedim görüşmek üzere kaydirigubbakcemile5

tarikim saol canım. sanada geçmiş olsun.
bugün yürümedim. yarın inşallah 1 saat pardon 54 dakka yürürüm.

clement bu pestili sen ne kadar yiyorsun.
sonunda brüksel lahanası yapılmış. peki sonuç olarak ne diyebilirsin,

ben ne yedim.
sabah 1 sandöviç
öğle
1 kase çorba.2 dilim ekmek salata
ara
hatırlamıyorum kesin bir şeyler yedim
akşam
1 tabak kuru fazulye 2 kaşık pilav s,alata.1 dilim ekmek
ara
bir tabak yoğurt

clement bu pestili sen ne kadar yiyorsun.
sonunda brüksel lahanası yapılmış. peki sonuç olarak ne diyebilirsin,

valla singing'cim bugün biraz fazla yedim kaydirigubbakcemile3
bitse de kurtulsam cokacimcoook eve zararlı şeyleri sokmuyorum; ama buldum mu da affetmiyorum. böyle bi açgözlülük mevcut bünyemde. klava:

brüksel lahanasına gelince, o kadar sebzenin içinde en iğrenci oydu. onca baharat, üstüne eklediğim cacık, biber+domates salçası işe yaramadı. gel de çık işin içinden. kafamçokkarıştı

bi de ben de küçükken çok hasta olurdum, annemler korumaya çalıştıkça daha çok. kızamık da bile hastaneye yatmıştım. serumlar, penadurlar, ağır antibiyotikler ve çelimsiz, sarı suratlı, iştahsız bir velet. 13 yaşına dek sürdü. sonra bademciklerim ve geniz etim alındı. iştahım açıldı ve yazları bile mutlaka bir kez hastalanan ben, artık yılda sadece bir kez hastalanıyorum. tabi bu benim yaşadığım. demek istediğim dr. böyle bir öneriyle gelirse, daha yapıcı düşünülebilir.

zira bu mevzu açılınca herkes "antikor üretiyo bademcikler vücudun sigortası, mikroplar direk içeri iniyo falan" der; ama hem sağlığıma kavuştum, hem de vücudumu ilaç çöplüğüne çevirmekten kurtuldum. paylaşmak istedim.

SPOR LISTESI
Aydasu (-)(-)
Azra-sila (-)(-)
Clementine (-)(-)
Cicek (-)(+)
December (-)(-)
Ebru (-)(-)
Handemi(-)(-)
Kocaeli (-)(-)
Singing kettle(+) (-)
Sunlight (-)(+)
Tarikim (-)(+)
:dance:kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile:hooray:
not:kizlar bu 2 gunluk bi liste olunca 2 defa kontrol ettim umarim yanlislik yoktur varsa duzeltirsiniz olur mu?Bi de ihmal etmeyelim kizlar hadi :lepi:hihoyyytkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…