Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın şekerler.

4 kuru kayısı, nesfit+yulaf ezmesi+süt karışımı yedim.

birazdan çıkıcam,işe gidicem. müfettişler gelecekmiş. pöf yani, rehberlik için; ama yine de sinir bozucu. hadi görüşürüz.

tarıkım gecmıs olsun canım spor takıplerın super gıdıyor ben tam sopalıgım...
sıngıngım sana da gecmın olsun canım bakamamakla ne ılgısı var canım ya kıs aylarında cocuklar daha hassa oluyo kaldıkı buyukler bıle kendını koruyamazken...
sunlıghtım cok uzuldum ates dustugu yerı yakar Allah gıdene rahmet eylesın kalana da sabır versın cok zor bır durum Rabbım yardımcınız olsun...
sılvısım ebrular tam gaz ha supersın sen ya ama hanı paylasmıyon bızımle koysana resımlerını bı ara canım...
en azından ıse yedıklerımı yazmakla baslayayım dımı bunlar dunkuler

sabah: + yumurta+1 kk peynır+ 5 zeytın+2 dılım ekmk+sekersız cay+1 domates

ara: 4 kuru kayısı

ogle: 1 tavuk but+1 dılım ekmek+bol salata+1 kasık makarna

ara: 1 paket çilekli sut

aksam: 1 tabak arapsaçı yemeği+1 dılım ekmek+bol salata+ 2 kasık yogurt

spor yapamadım ya guya yarım saat yuruyecektm poff

clement kolay gelsin. bir ara müfettiş stresinden kurtulmak için müfettiş olmayı düşünmüştüm.
onlar bulur .amaç bulmak ya.

aynen öyle singing'cim :KK43:
ama ben bugün yırttım kaydirigubbakcemile3 öğleden sonraydı dersim, ben gidene kadar onlar tüymüş hihoyyyt

sabaha ek olarak eti form bisküvi, kahve, ada çayı

akşam ise: fırında karışık sebze(iğrenç brüksel lahanalarını seçmemeye çalıştım tabağıma alırken :) + yoğurt

meyve ve pestil yer, yeşil çay da içerim ilerleyen saatlerde.

ve son söz olarak tarıkım ve çiçek'e geçmişler olsun, havalar sakat gidiyor; aman dikkat.

iyi geceler kızlar bugün yine gün sonunda geldim ama pek keyifli değilim canım hip pc karşıısna geçmek istemedi.silviş paylaşım paylaşım die başımızın etini yiyo kendis ortlarda yok diceksiniz ama napim kusuruma bakmayın

silviş bugün ne yaptı: 30 dk yürüdü
kahvlatı:nesfit+müsli süt
öğle yok.
ara:1 çay
ara:1 muz
akşam:2 kaşarlı köfte 1dl ekmek 1 bardak ayran
ara:1 kurabiye

SPOR LISTESI
Aydasu (-)(-)
Azra-sila (-)(-)
Clementine (-)(-)
Cicek (-)(+)
December (-)(-)
Ebru (-)(-)
Handemi(-)(-)
Kocaeli (-)(-)
Singing kettle(+) (-)
Sunlight (-)(+)
Tarikim (-)(+)
:dance:kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile:hooray:
not:kizlar bu 2 gunluk bi liste olunca 2 defa kontrol ettim umarim yanlislik yoktur varsa duzeltirsiniz olur mu?Bi de ihmal etmeyelim kizlar hadi hihoyyytkaydirigubbakcemile2

tarikim benim adım niye listede yok ki? yoksa beni beğenmiyomusun kötükedihüso :)))

sılvısım ebrular tam gaz ha supersın sen ya ama hanı paylasmıyon bızımle koysana resımlerını bı ara canım...
en azından ıse yedıklerımı yazmakla baslayayım dımı bunlar dunkuler

canım şimdilik çok kötüler ama madem istiyosunuz paylşırım tabiki.facebook a ekledim yarında buraya koyarım. sırnaşık şey her ebrumu tek tek numarlandırıcmam ilerde nerden nere geldiğimi görebilmek için.çok keyifli olacka bu :)

günaydin kızlarr ben grıp olmusumm offff:1no2:burnum şarıl şarılll..
lahana suyumu ıctımm gec kalktıgım ıcınn kahvaltıyı malesef atlayıp ogle yemegıne gectım 1 tabak barbunya yedım ekmeksız bu kadar okula ggıdecem sanırı yada once doktora gıdıp ılac yazdırırımm kararsızımmm

öpmüyorummm gribim bulaşmasinnndelikafadulden

çiçeğim kelebeğim çok geçmiş olsun.dikkat et kendine.uzaktna öpüyorum :) Şeniz

SPOR LISTESI
Aydasu (-)
Azra-sila (-)
Clementine (-)
Cicek (-)
December (-)
Ebru (-)
Handemi(-)
Kocaeli (-)
Silviya (+)
Singing kettle (-)
Sunlight (-)
Tarikim (-)

Kizlar gecmis olsun dilekleriniz icin tesekkur ederim gecti cok sukur.Silviyacim kusura bakma canim cuma gunleri sen istedigin icin yoklamaya dahil etmemistim seni.Sonra da o listeyi kopyalayinca boyle oldu yoksa ben seni atlarmiyim sekercim:)))
Aydasu ya benim cok az zamanim kaldi biran once zayiflamam lazim madem mezun olmamaya kararlisin gelde bana coach lik yap.Sen ne guzel yaziyodun gram gram yediklerini simdi senden kopya cekerdim:)))))))))))

merhaba kızlar bugün diğer günlee nispeten erken geldim ama kimse uğramamış.
neler yaptım:
40 dk yürüyüş.
sabah koca bir kupa koyu kahve
kahvlatıda çok az et ve kaşar 1 dl ekmek.
aralarda hiç bişey yok.
akşam:yöresel bi çeşit sarma (5 adet) biraz yoğutrlu pazı,1 kase çorba

Merhaba aman Singingim toparlamaya calis canim.Ben zamanim daraldikca cok fena oluyorum TR'ye bu kilolarla gitmeye dayanamam.Hadi gel birlikte bitirelim bu yarisi.Silviyacim ne guzel bak oturtuyoruz galiba sporu .Hadi kizlar herkes spora eksiler birikiyor ona gore:)))))))))
Bu arada ben 32 dk yurudum daha da yuruyecegim insaallah.Dunden borcum var cunku.

2.takımın güzelleri
ii akşmlar olsun herkese
sizlere güzeller demeye bayılıyorum çünkü biliyorum ki herbirinz
bedenen ruhen ve de kalben çoook çok güzel insanlarsınız
bugün sabah tost ve çay ile kahvaltımı yaptıım
öğlen ise cnm arkadşım sunlight da idik paptya ile
başsağlığı için
o da saolsun kısır yaptı bizee
bn hbala o kısırla duruyorum
ama turşuyu kaçrıdım biraz walla napiim
turşuya hiiç dayanmıyorum kısırlaa gtmezmii :KK43:
tarikim bn aslında hergün yürüyüş yapıoorum ama dışarda değil
yürümede değil dha ağır
bnm kızım yürüyüşten beter o evdeyken bn hiç oturamam
ama tabii o yürüyüş yerine geçmez

SPOR LISTESI
Aydasu (-)
Azra-sila (-)
Clementine (-)
Cicek (-)
December (-)
Ebru (-)
Handemi(-)
Kocaeli (-)
Silviya (+)
Singing kettle (-)
Sunlight (-)
Tarikim (+)

slmmm kızlarr dun ugrayamadım kusuruma bakmayınn fena usuttumm yataktan sadece yemek ıcın ve ılac ıcmek ıcın kalktım okulad a gıtmedımm bılgısayarı da acamadımm bugun bıraz ıyıyım de bılgısayarı acııyımm malum kılo bıldırımını yapıım dedımm...
tarikimcanımm benı bıraz ızınlı gosterebılırmısın spordaa 1 2 gun daha kendımı toparlıyımmm oldumuuu canummm:1rolleyes:

bu hafta 300 gr vermısımmm buna sukurr en azından haftada 500 gr vermem gerektı 2 haftada 1 kılo yapar gecen haftaylaa kurtaydık sayılırr:1closedeyes:

öpüyorum uzaktann kızlarrr ben bıraz daha dınlencemmm bıraz daha annecıgımee nazlaniyimmsırnaşık şeykendınızı dıkkat edın kızlarrr aman hasta olmayın c vitaminlerinizi alinnn :1hug:

TARİKİM inan o 500 gr ı kendim vermiş kadar sevindim.
rakibem.
hadi bak yapıyorsun.
ha gayret ,Allahım banada nasip et.

Sagol canim insaallah en kisa zamanda hepimiz kurtuluruz bu dertten .Senin destegini ve samimiyetini her zaman hissediyorum bu dabana yapabilme azmi veriyo .Ama hadi bakalim bu hafta sira sende insaallah saglikli bir sekilde 1 kg kaybedersin.
Cicekcim tamam canim sen ne zaman iyi hissedersen o zaman eklerim listeye seni.Bi de gecmis olsun bu surecte saglikli beslenmeye bak.
Azracim dun demistin ya kizimin arkasinda kosturuyorum diye aynen benimde oyle haraketli bi oglum var.Ama nedense bu sekilde hic kilokaybedemedim.Herhalde vucudumuz aliskanlik yapti tepki vermiyo:)))
Ben bu sabah 40 dk yurudum kizlar.Aksamda yurumek istiyorum ama dahabi turlu baslayamadim.Oooof her gecen gun daha da geriliyorum verelim su kilolari insaallah :Saruboceq::enbuyukkk:

SPOR LISTESI
Aydasu (-)
Azra-sila (-)
Clementine (-)
Cicek (izinli)
December (-)
Ebru (-)
Handemi(-)
Kocaeli (-)
Silviya (-)
Singing kettle (-)
Sunlight (-)
Tarikim (+)
:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
2. TAKIM **84. Etap**
tarikim (59.5/59.0/0.5/0.84% )
Kocaeli (64.0/63.0/1/1.56% )
aydasu (59.5/59.5/0/0.00% )
singing kettle (71.7/72/-0.3/-0.42% )
silviya (77.2/77.2/0.0/0.00% )
EBRU2205(67.0/67.0/0/0.00%)
sunLight(69.5/69.5/0/0.00%)
clementine212(57.5/57.5/0/0.00%)
december(59.4/59.4/0/0.00%)
çiçek(64.3/64.0/0.3/0.47%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (649.6/648.1/1.5/0.23% )

Selam kizlar
Kocaelicim gecmis olsun dun farkina varmadim kusura bakma tabi canim seni de izinli yazayim.Zaten pek devam edemedik ama ben yine de bi sure daha liste hazirlayayim diyorum.Silviyacim sana da gecmis olsun.Singingcim Tan'in dogumgunu kutlu olsun .Allah uzun,hayirli ve saglikli omur versin.3 yasinda oldu simdi dimi?Dun gece hic uyuyamadim cok kafama takmaya basladim galiba bu kilo meselesini o yuzden bu sabah gec kalktim.Bi de artik bu zayiflama isi hep kafamda olsun istemiyorum inanin biktim.Kotu etkileniyorum sadece dusunmeden devam etmek istiyorum .Hepinizi optum.Selamlar

Singingcim sagol destegin icin ama ya oyle buyuk bi mucadele veriyorum ki bu aksam anlatamam .Esimin zayiflama degil kilo alma gibi bi derdi oldugu ve Tarik ta oldugu icin onlara bol kalorili ve benimde tabi bayila bayila yemek istedigim yemekler hazirliyorum.Bu kadar az zaman kalmasaydi kesin simdi bi suru sey yerdim.Simdi tutmaya calisiyorum kendimi bu seferde sinirleniyorum falan falan oooff .Allahim bize biran once saglikli bi sekilde zayiflama nasip et.
Bi de sen ise yariyor deyince liste sevindim.Cunku acaba gereksiz mi yapiyorum diye biraz tedirgindim.Cunku herkese eksi eksi uzuluyordum.Ama hadi kizlar yarin eksiler artiya donussun sporu birakmayalim.
Decembercim gecen yazacaktim arada kaynadi.Allah ailenin haccini kabul etsin ne guzel.Isteyen herkesin gidip gorebilmesi dilegiyle optum kizlar sizi.Byeee

Kizlar usteki yaziyi yazdiktan sonra biraz yuruyeyim dedim oyle iyi geldiki hem bos bos yemek hayal etmeden kurtuldum hemde biraz ozguven geldi.Cok degil 40 dk yurudum ama butun sinirimi aldi.Cok yazdigimin farkindayim ama beni idare edin kizlar .Her gunumu ve duygumu paylasmazsam bu motivasyonumu kaybetmekten korkuyorum.Eger bu defa da olmazsa bi daha zor toparlarim .Destek ve tavsiyelerinize acigim.Selamlar.

SPOR LISTESI
Aydasu (-)
Azra-sila (-)
Clementine (-)
Cicek (izinli)
December (-)
Kocaeli(izinli)
Ebru (-)
Handemi(-)
Silviya (-)
Singing kettle (-)
Sunlight (-)
Tarikim (+)
:çok üzgünüm:

Günaydın ve iyi hafta sonları çıtırlar.kaydirigubbakcemile2 Bu hafta sonu hastalığımı tamamen üzerimden atmak için rejim yada yediklerime dikkat etme işine bulaşmayacağım. Tabi bu abartacağım demek değil. Ama pazartesi spora kaldığım yerden süreleri arttırak devam edeceğim. Yemek olayını da kasmayacağım. Çünkü birşeyi farkettimki rejim psikolojisi beni 3. günün sonunda daha çok yemeye itiyor. Kendimle savaşır hale geliyorum. Aylardır doğru düzgün kilo veremememdende kimin galip geldiği belli. senağlama

Tarikim lütfen iradeni bozma. Türkiye'ye geldiğinde alacağın yorumları, insanların senin görünüşün için arkandan söyleyeceklerini düşün...süprizzzzz

SPOR LISTESI
Aydasu (-)
Azra-sila (-)
Clementine (-)
Cicek (izinli)
December (-)
Kocaeli(izinli)
Ebru (-)
Handemi(-)
Silviya (-)
Singing kettle (-)
Sunlight (-)