Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

naniknanikdelikafaduldenhihoyyythihoyyyt

akreeeeeeppp dövucem bak senı arrtık görursun kızım ahanndaa şookk dıyete baslıyorumm suan su dakkadan ıtıbaren vee cuma gunu 69 kılo olucamm goruceksın sen ben bısey dedım mı yaparım tek sanssızlıgım adet olmam oldu oyuzdn canım tatlı cektı koyverdımm ama yoookkk sana gösterıcem durrr oyalama benı spor bıle yapıcammkaydirigubbakcemile2
Allah kolaylık versin canım

ooff kızlar yaaa aslında güldüğüme bakmayın çok sıkıntıdayım, biizm bakıcı ekimin sonunda doğum yapacak. yeni bir bakıcı bulmam gerek, kızımı kimseye bırakamıyorum, tek şansım tek umudum üst komşum, bakar mı bilemiyorum, çok da samimi değiliz, ama 4 yıllık komşum çok hanımefendi temiz titiz saygılı bir bayan, diğer komşularımın da ilk aklına gelen o oldu.

bu akşam 2 komşumla beraber bnim üst komşuya rica etmeye gideceğiz. nolur ,noooolur dua edin benim ve kızm için, kabul etsin kadın.

çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum. kpss ye girecek gibi hissediyorum kendimibilmiyorumkismile

ya kabul etmezseeeeakannehirooff öleceğim meraktan:nazar:
ınsaaallaahh hayırlısı neyse o olsun canımm kızın ıcın en ıyısı olsun
slm kızlar cok hastayım ölüyorum her yerlerim agrıyor üşüyttüm galiba
gecmıs olsun canımın ıcısı dıkkat et kendıneeolumunekankayizsmile

slmmm kadınlar kulubünün çıtır kızları ben geldimm:teytey:
iki gündür giremedim malesef.Önce arkadaşım geldi Seydişehirden.sonra Ziraat bankasının sınavına girdim.2 gündür hep dışarıdaydım.bide cumaya kadar 2 kilo verecem diye hırs yapmıştm ama arada bozdum valla rejimi:kedi:

mesela dün Dürüm yedim saat 3 gibi.eritene kadar o dürümü canım çıktı.eve otobüse binmeden gittim.tam 1 saat yüürüdüm:KK1:bilmiyorum umarım erimiştir.
kahvaltıda sucuklu yumurtalar götürdüm.hüplettim:kedi: baya aştım kendimi 2 gündür.tek bırakmadığım sporum oldu.2 gündür bol bol yürüdüm.cumayada az kaldı bakalım ne olucak.Tırsıyorum .tartıya çıkınca 72 kilo gelmek istıyorum.Çok mu şey istiyorum :Saruboceq:
sizler ne yaptınız? maşallah.herkes şen şakrak yine gamyoncuiremsu

geldim minnoşum geldim.nasılsın?a.s.

geçmiş olsun selma.hemen nane limon iç yada ıhlamur.bol bol dinlen geçer inş.a.s.

bendee ıkı kılo vermıs olmak ıstıyorumm karamelım yaa bende senın gıbı su koyverdım zatenn ama akrepee cevap olarak verıcem ben ıkı kılo taktım kafaya arkadass bananeymıssempatiksalakcinni

akreeeeeeppp dövucem bak senı arrtık görursun kızım ahanndaa şookk dıyete baslıyorumm suan su dakkadan ıtıbaren vee cuma gunu 69 kılo olucamm goruceksın sen ben bısey dedım mı yaparım tek sanssızlıgım adet olmam oldu oyuzdn canım tatlı cektı koyverdımm ama yoookkk sana gösterıcem durrr oyalama benı spor bıle yapıcamm demın yanlıs yere yazmıstım akkrepp bunu okuu okuu

selam çıtırlar

ben bu gün kahvalıtı yapmayı unuttum oğluma hazırladım kahvaltı oğlum kahvaltı sını yaparken bende fazlalık kitapları falan ayırıyodum o ara okul saati geldi hazırlanıp okula gittik
bikaç arkadaşla lafladım eve geldim
bol su içtim üstüne bide soda içtim
evi temizlemeye başladım
eşim aradı dışarda buluşalım diye
alış veriş yaptık baya bi yol yürüdük 2 buçuk saat kadar
oğluşuumu alıp eve geldik
yemek hazırladımyemek yemeyi unuttuğum aklıma geldi bi an

akşam:yarım haşlanmış but 1 küçük dilim börek 3 kaşık kuru fasülye 2 kaşık pilavyedim

ara: dışardada sade dondurma yedim

şimdide soda içiyorum 1 şişe daha içip yatıcam

temizliğim yarım kaldı dip köşe temizliğimi bitirmem lazım

bide yarın dişçiye gidicem
inşallah akrepcim dediğin gibidir canım yanmaz umarım
aslında tez canlı değilim canımda çabuk yanmaz ama galiba korktuğum için canım yanıcakmış gibime geliyo halbuki nolcak acısa bile ama sonuçta dişçi yani korkmamak elimde değil

ooff kızlar yaaa aslında güldüğüme bakmayın çok sıkıntıdayım, biizm bakıcı ekimin sonunda doğum yapacak. yeni bir bakıcı bulmam gerek, kızımı kimseye bırakamıyorum, tek şansım tek umudum üst komşum, bakar mı bilemiyorum, çok da samimi değiliz, ama 4 yıllık komşum çok hanımefendi temiz titiz saygılı bir bayan, diğer komşularımın da ilk aklına gelen o oldu.

bu akşam 2 komşumla beraber bnim üst komşuya rica etmeye gideceğiz. nolur ,noooolur dua edin benim ve kızm için, kabul etsin kadın.
çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum. kpss ye girecek gibi hissediyorum kendimibilmiyorumkismile

ya kabul etmezseeeeakannehirooff öleceğim meraktan:nazar:
Allah yardımcın olsun canımm
::1rolleyes:

allah yardımcın olsun tüm kalbimle dua edeceğim
amiiin
slm kızlar cok hastayım ölüyorum her yerlerim agrıyor üşüyttüm galiba
çok eçmiş olsun canım
slmmm kadınlar kulubünün çıtır kızları ben geldimm:teytey:
iki gündür giremedim malesef.Önce arkadaşım geldi Seydişehirden.sonra Ziraat bankasının sınavına girdim.2 gündür hep dışarıdaydım.bide cumaya kadar 2 kilo verecem diye hırs yapmıştm ama arada bozdum valla rejimi:kedi:

mesela dün Dürüm yedim saat 3 gibi.eritene kadar o dürümü canım çıktı.eve otobüse binmeden gittim.tam 1 saat yüürüdüm:KK1:bilmiyorum umarım erimiştir.
kahvaltıda sucuklu yumurtalar götürdüm.hüplettim:kedi: baya aştım kendimi 2 gündür.tek bırakmadığım sporum oldu.2 gündür bol bol yürüdüm.cumayada az kaldı bakalım ne olucak.Tırsıyorum .tartıya çıkınca 72 kilo gelmek istıyorum.Çok mu şey istiyorum :Saruboceq:
sizler ne yaptınız? maşallah.herkes şen şakrak yine gamyoncuiremsu
ahh canım ben de dün hüplettim epey..duymasın aman birileri:1ninca:
ınsaaallaahh hayırlısı neyse o olsun canımm kızın ıcın en ıyısı olsun

gecmıs olsun canımın ıcısı dıkkat et kendıneeolumunekankayizsmile

bendee ıkı kılo vermıs olmak ıstıyorumm karamelım yaa bende senın gıbı su koyverdım zatenn ama akrepee cevap olarak verıcem ben ıkı kılo taktım kafaya arkadass bananeymıssempatiksalakcinni
hehehe iki kiloooooooo koskoca iki kilooooooodelikafadulden
akreeeeeeppp dövucem bak senı arrtık görursun kızım ahanndaa şookk dıyete baslıyorumm suan su dakkadan ıtıbaren vee cuma gunu 69 kılo olucamm goruceksın sen ben bısey dedım mı yaparım tek sanssızlıgım adet olmam oldu oyuzdn canım tatlı cektı koyverdımm ama yoookkk sana gösterıcem durrr oyalama benı spor bıle yapıcamm demın yanlıs yere yazmıstım akkrepp bunu okuu okuu
okudum canım okudum :KK1: çok şekersin tatlışım.hayrolsun rüyan pekde güzelmiş.genelde böylesirüyanın hep tersi olur ama iki kilo da epey yakışcak tombişimeeenaniknanik laelaelaelaelae :roflol::roflol::roflol::roflol:
selam çıtırlar

ben bu gün kahvalıtı yapmayı unuttum oğluma hazırladım kahvaltı oğlum kahvaltı sını yaparken bende fazlalık kitapları falan ayırıyodum o ara okul saati geldi hazırlanıp okula gittik
bikaç arkadaşla lafladım eve geldim
bol su içtim üstüne bide soda içtim
evi temizlemeye başladım
eşim aradı dışarda buluşalım diye
alış veriş yaptık baya bi yol yürüdük 2 buçuk saat kadar
oğluşuumu alıp eve geldik
yemek hazırladımyemek yemeyi unuttuğum aklıma geldi bi an

akşam:yarım haşlanmış but 1 küçük dilim börek 3 kaşık kuru fasülye 2 kaşık pilavyedim

ara: dışardada sade dondurma yedim

şimdide soda içiyorum 1 şişe daha içip yatıcam

temizliğim yarım kaldı dip köşe temizliğimi bitirmem lazım

bide yarın dişçiye gidicem
inşallah akrepcim dediğin gibidir canım yanmaz umarım
aslında tez canlı değilim canımda çabuk yanmaz ama galiba korktuğum için canım yanıcakmış gibime geliyo halbuki nolcak acısa bile ama sonuçta dişçi yani korkmamak elimde değil

korkmakda haklısın şekrcim.ben de pek korkarım o koltuktan ama napıcaksın sağlığın içinolumunekankayizsmile

akreeeeppp hernekadar suann bana :)gıcıklık yapsanda bılgı paylasımında
bulunursun bılırım ben senı sekerım :)) ben elma dıyetıne baslamak ıstıyorum
canım baktım senın yazılarında var ne dersın yapıyım mı sende durumlar nasıl dı kılo verdınmı sonra gerı aldınmı ne yaptın cevap ver neolur moralım bozulmasın
artıkım zayıflıyalımmsenağlama

SADECE BİR DİLİM BAKLAVA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 3.000 KERE MEKİK ÇEKMEM GEREKİYOR!

Açıklama :
1 dilim baklava yaklaşık olarak 150 kalori.
200 kere mekik çekerek harcadığınız kalori ise 10 kalori.

yaaaa ben dün baklava hüplettim yaaaaaaaaaaa :kedi: eyvahedigeldismile senağlama

SADECE BİR DİLİM BAKLAVA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 3.000 KERE MEKİK ÇEKMEM GEREKİYOR!

Açıklama :
1 dilim baklava yaklaşık olarak 150 kalori.
200 kere mekik çekerek harcadığınız kalori ise 10 kalori.

yaaaa ben dün baklava hüplettim yaaaaaaaaaaa :kedi: eyvahedigeldismile senağlama

aaaaaaaaa akrepte kaçamak yaparmışşş cısss:eek:klava:

aaaaaaaaa akrepte kaçamak yaparmışşş cısss:eek:klava:

evet tatlışm..benümkü evdeydi ya işte farkı belli oldu...baklava yedim ve birde cezeryeguclubacismile
ben tek başıma geçirdiğim hafta sonlarında daha huzurluyum yaa..huzursuz bir hafta sonunun sonucu böyle oluyor işte..
ama cumaya daha çok var :eek:

ya kızlar ölüyorum yorgunluuktan yaa
nöbetçiydim de bide 8de ders başladı akşam e kadar ya 10 saat okuldaydım
eve gedim kızım tabi üstümde kuzum özlemiş
ya size laf yetiştircem dieee sütüm taştı
köfte yedim ben akşam yoğurt yanında
uyumak istiyorum

akreeepp cevap versene su elma dıyetıyle neolduu .kızlar aranızda yapan varmı elma dıyetı:sinifsinif:

anacım sen benim düşüncelerimi de okuyosun ne kıs buuu valla tırstım...
hangi diyete koşsam montiye uygun acaba elma yamı derken :1shok::1shok::1shok:

ya kızlar ölüyorum yorgunluuktan yaa
nöbetçiydim de bide 8de ders başladı akşam e kadar ya 10 saat okuldaydım
eve gedim kızım tabi üstümde kuzum özlemiş
ya size laf yetiştircem dieee sütüm taştı
köfte yedim ben akşam yoğurt yanında
uyumak istiyorum

oyyy kuzuşum yaa özlemiştir tabiiiiii:emir_bebek: opuyorumnanaktan

anacım sen benim düşüncelerimi de okuyosun ne kıs buuu valla tırstım...
hangi diyete koşsam montiye uygun acaba elma yamı derken :1shok::1shok::1shok:

ahaaa anlat hele sekerım ne yaptın ne ettın kac kılo verdın hemen gerı aldın mı belkım almadıysan soyle hele cabuk cabuk hadııı

minoşum varmısın yarışa..hadi gösterelim kendimizi.cumaya 2 kilo verelim zemuszemus sonrda bunu kutlarız :)

ahh canım ben de dün hüplettim epey..duymasın aman birileri:1ninca:

amaninn diyet hocam akrep kaçamak mı yapmışolumunekankayizsmile bugünleride gördümya artık :)
bu hafta hüpletme haftası oldu.herkes kaçamak yapmış.allah sonumuzu hayır etsin sempatiksalakcinni

kızlaaar gezinirken ne buldum:roflol::roflol::roflol::roflol:
bekar olanlar gözünü kapasııın :roflol::roflol:

Rejim değil seks yap!

--------------------------------------------------------------------------------

Sevişmek süreye ve kişilerin tercihlerine göre çeşitli oranlarda kalori yaktırıyor. Cosmotürk'teki habere göre işte örnekler:

Partnerini soyan bir kişinin harcadığı enerji 12 kalori.

• Giysiler kolay çıkıyor, düğmeler kolayca açılıyorsa harcanan kalori 8’e düşüyor, ancak tek el kullanılırsa kalori yine 12’ye çıkıyor.

• Soyma işlemi ‘dişlerle’ yapılıyorsa, soyan kişi 87 kalori kaybediyor.

• Çiftlerden biri bir oyuna sürüklerse harcanan kalori de 187’ye kadar çıkabiliyor.

• Seviştikten sonra yatakta gevşemek de enerji harcatıyor.

• 18 dakikalık yoğun seks aktivitesi, büyük bir dilim çikolatalı pastaya denk.

• Bir şişe beyaz şarabı yakmak için ise 52 dakikalık bir masaj seansı gerekli.

• 53 dakikalık Fransız öpücüğü 1 ‘çizburgere’ bedel.

• Peynirli ve domatesli pizzanın yarısını yakmak için ise 26 dakika aralıksız seks ve bir orgazm gerekli

kızlaaar gezinirken ne buldum:roflol::roflol::roflol::roflol:
bekar olanlar gözünü kapasııın :roflol::roflol:

Rejim değil seks yap!

--------------------------------------------------------------------------------

Sevişmek süreye ve kişilerin tercihlerine göre çeşitli oranlarda kalori yaktırıyor. Cosmotürk'teki habere göre işte örnekler:

Partnerini soyan bir kişinin harcadığı enerji 12 kalori.

• Giysiler kolay çıkıyor, düğmeler kolayca açılıyorsa harcanan kalori 8’e düşüyor, ancak tek el kullanılırsa kalori yine 12’ye çıkıyor.

• Soyma işlemi ‘dişlerle’ yapılıyorsa, soyan kişi 87 kalori kaybediyor.

• Çiftlerden biri bir oyuna sürüklerse harcanan kalori de 187’ye kadar çıkabiliyor.

• Seviştikten sonra yatakta gevşemek de enerji harcatıyor.

• 18 dakikalık yoğun seks aktivitesi, büyük bir dilim çikolatalı pastaya denk.

• Bir şişe beyaz şarabı yakmak için ise 52 dakikalık bir masaj seansı gerekli.

• 53 dakikalık Fransız öpücüğü 1 ‘çizburgere’ bedel.

• Peynirli ve domatesli pizzanın yarısını yakmak için ise 26 dakika aralıksız seks ve bir orgazm gerekli

Tövbe bismillah .bu ne akrep.ben bekarım nasıl yapam bu sporu:) minnoş yapsın bunu :KK70:

kıs vermemmi 50 küsürlere kadar indim sonra ramazan ayında fazlasıyla aldımmm:kızgın:
ohaaa ohaaa cusss dıyorumm baskada bısey dıyemıyorummm :1shok: ozaman kesın baslanıyor elma dıyetıneee alllaaaahhhh neolursunnn allahımm gıtsın kara yaglarrr

minoşum varmısın yarışa..hadi gösterelim kendimizi.cumaya 2 kilo verelim zemuszemus sonrda bunu kutlarız :)

amaninn diyet hocam akrep kaçamak mı yapmışolumunekankayizsmile bugünleride gördümya artık :)
bu hafta hüpletme haftası oldu.herkes kaçamak yapmış.allah sonumuzu hayır etsin sempatiksalakcinni

karamelım guzelım varım tabıkı ben yarıslara herzaman varım yarın aksam msafırım var oyuzden hemen soka baslamam lazım eger onlarlada hupletırsem benım halımm harappsempatiksalakcinni

X