Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canlarım haftasnu bukadar yedım ama ben adet oldum zaten oyuzden herseyı
canım cekıyordu ozellıkle tatlı allahım ben bu hafta kılo mu alıcam nee senağlama
lolocum senı gordum ama acıl arazıye gıtmem lazımdı yenı gelebıldım
selmacım gunaydınn mucukkk
cıtlenbıkcık o en azından dıyet dıye yıyoruz ama bıraz fazla tuzlu gıbım gelmıstı bana
oofff benım acıl kendımı soklamam lazım yoksa bu akrep benı kesın kara lısteye alır
bıde caaanımm takımımdan atarsa dahaada hayatta kılo mılo veremem ben bılıyom kendımı
canımm:gitme:

yaa acaba ben su bıtkısel haplardan mı alsam tok tutyormus dıyorlar ya
neslımm sen bıse ıcıyorum dıyordun neydı oo offff hevesım kırılmadan tekrar
aynı moda dönmem gerek bu sabah 500 gr fazla cıktım dune göre hoooff hergun azalıyordu
dun bırden artınca moralım bozuldu tabı okadar yersen haftasonuu dombalak mınnosalsanaalsanasmile

selam kızlar okuldayım kaçamakyaptımbisaat boşluğum varrdı
sabah kflakes yedim bir kase
şimdi ara yapıyorum 1 ayran etiform mısır ve pirinç patlağı yiyorum(toplam170 kalori)
nasıl akrep ?
öğlen salata ve makarna yemeğidüşünüyorum

sen ne kadar az yemek yıyorsun yaa cıtlenbık ben senın kadar yesem
3 gune fıstık gıbı olurum yaa hoof ısın sırrı nee ben sıkıldıkca yemek yerım
öyle ıste bos kaldımmı hep yerım yanı:1no2:

herkese iyi geceler, hanımlar nmisafirim vardı vallahi 1 hafalık yiyeceğim yiyecekeleri 1 günde yedim:kedi: oofff gitti o kadaryaptığım sporlarımboshayallersmile ama uzun zamandır giymediğim belimi ve popoumu sıkan kaprimi giydim bugün, off nasıl bol oluyorzemuszemus bir mutlu oldum görecekesiniz, ne kadar güzel birduygu bu yaaaaaaaaaaaaaaaaaopuyorumnanaktan
aferimm sana tebrik ederim sekerim seni
sanirim kapri giyincee kendine odul verdin ama o kapri birdaha olmayveririse gorursun gununu :))

ben ne zaman gelsem kimse olmuyo
şimdi ben giderim hepiniz teker teker damlarsınız dimi

yarın dişçide randevum var kanal tedavisi için gün aldım
aslında oğlum için dişçiye gitmiştik
oğlumun ana dişlerinden birinin üzerinde diş çıkmış dışa doğru alttaki dişte düşmemiş hala yerinde
rast gele gördüm eşimde evdeydi beraber dişçiye gittik
dişçi henüz erken ama 11 yaş dişi çıkmış alttakide düşmediği için zorlanıyo dedi
biraz bekliyelim olmazsa alttaki dişi alırım üstteki rahat çıkar dedi

tam dişçiden çıkıcaktımki eşim beni gösterdi eşiminde dişinde sorun var dedi
mecbur o koltuğa oturmak zorunda kaldım
dişin kötü olmuş kanal tedavisi yapmamız lazım dedi
ve gün verdi:KK43:(
ee mecbur gidicem yarına randevu vermişti
sinirlerimi öldürücekmiş tam olarak ne yapacağını bilmediğim için çok endişeliyim
bana dua edin:KK43:(
gecmis olsun sekerim ya valla kusura bakma bugunlerde herkezin isleri var oyuzden fazla ugrayamiyoruz yada bir iki yazip cikiyoruzz
ayy bende nefret ederim disciden birsuru disim var benimde ama korkuma gidemiyom

offff aybukee benımde haftasonu mısafırlerım vardı artıkları bıle bıtmedı
okadar da bol kepce yapmısımkı sabah daıreye getırdım kı bıtsın de evde ben yemıyımm
hoooff akrep haklı cıkıcakya ona yanarımm:a015:
:mymeka:al sana aklin basina gelsin aferim su kizin keyfini yerine girtirecen yeme azicik yemede su hafta verelim su iki kiloyu
canlarım haftasnu bukadar yedım ama ben adet oldum zaten oyuzden herseyı
canım cekıyordu ozellıkle tatlı allahım ben bu hafta kılo mu alıcam nee senağlama
lolocum senı gordum ama acıl arazıye gıtmem lazımdı yenı gelebıldım
selmacım gunaydınn mucukkk
cıtlenbıkcık o en azından dıyet dıye yıyoruz ama bıraz fazla tuzlu gıbım gelmıstı bana
oofff benım acıl kendımı soklamam lazım yoksa bu akrep benı kesın kara lısteye alır
bıde caaanımm takımımdan atarsa dahaada hayatta kılo mılo veremem ben bılıyom kendımı
canımm:gitme:

offf offf tatlidan bahsediyor bu ya al sen kiloda bak sana neler yapiyorum

aynı moda dönmem gerek bu sabah 500 gr fazla cıktım dune göre hoooff hergun azalıyordu
dun bırden artınca moralım bozuldu tabı okadar yersen haftasonuu dombalak mınnosalsanaalsanasmile

hihh geldinmi
aferim ye sen ye biz burda kilo vermek bahsedelim sen 500gr al
kiz ben sheker iciyorum sute toz karistiriliyor bacim cok guzel tadi var benim ictigimin vede onu ictigimde hicbirsey canim istemiyor valla ismini yazayimmi bilmiyorum reklama gecermi acaba:uhm:

hihh geldinmi
aferim ye sen ye biz burda kilo vermek bahsedelim sen 500gr al
kiz ben sheker iciyorum sute toz karistiriliyor bacim cok guzel tadi var benim ictigimin vede onu ictigimde hicbirsey canim istemiyor valla ismini yazayimmi bilmiyorum reklama gecermi acaba:uhm:

ÖZELDEN MESAJ ATSANA sen neslım en cokta sana karsı mahcubum zaten bıseler yapmaya calısıcam ama 3 gunde neolur bılmıyorum moralım bozuldu yaa senağlama

ben ne zaman gelsem kimse olmuyo
şimdi ben giderim hepiniz teker teker damlarsınız dimi

yarın dişçide randevum var kanal tedavisi için gün aldım
aslında oğlum için dişçiye gitmiştik
oğlumun ana dişlerinden birinin üzerinde diş çıkmış dışa doğru alttaki dişte düşmemiş hala yerinde
rast gele gördüm eşimde evdeydi beraber dişçiye gittik
dişçi henüz erken ama 11 yaş dişi çıkmış alttakide düşmediği için zorlanıyo dedi
biraz bekliyelim olmazsa alttaki dişi alırım üstteki rahat çıkar dedi

tam dişçiden çıkıcaktımki eşim beni gösterdi eşiminde dişinde sorun var dedi
mecbur o koltuğa oturmak zorunda kaldım
dişin kötü olmuş kanal tedavisi yapmamız lazım dedi
ve gün verdi:KK43:(
ee mecbur gidicem yarına randevu vermişti
sinirlerimi öldürücekmiş tam olarak ne yapacağını bilmediğim için çok endişeliyim
bana dua edin:KK43:(

ayy hoş gedin şeker..merak etmiştm seni..
benim kızın da öyle oldu canım ya..ön dişler düşmeden diş geldi.şaştım kaldım ben..
bizimkiler önce düşerdi dişsiz gezerdik bi müddet:KK1:
canım kanal tedavisi çok kolay merak etme..hissetmezsin hiç bişii..zaten uyuşturacak o bölgeyi..

helllo kızlar kaç. gündür giremiyom evde net yok şu an internet kafeden yazıyom taşınmaktayım netim gelir gelmez yazıcammmm sizeeee öpüyorum
hepinizi

offff aybukee benımde haftasonu mısafırlerım vardı artıkları bıle bıtmedı
okadar da bol kepce yapmısımkı sabah daıreye getırdım kı bıtsın de evde ben yemıyımm
hoooff akrep haklı cıkıcakya ona yanarımm:a015:

aynen ben de bir yığın şey hazırlmaışım, bazen şu türk adetlerinden bunalıyorum gerçekten yaaa:eek:lmaz: biz de gavurlar gibim bir kahveyle misafir ağırlasak dimisempatiksalakcinni hazırlığı bir yandan sunumıu bi,r yandan temziliği bir yandan kilosu da cabasından:umursamaz:

ben de okula götürdüm bugün arkadaşlara dağıttım:KK3:

aferimm sana tebrik ederim sekerim seni
sanirim kapri giyincee kendine odul verdin ama o kapri birdaha olmayveririse gorursun gununu :))

oofffohaoldumsmile neslihan açma yaramı, dün gecenin hala pişmanlığını yaşıyorumeyvahedigeldismile Fatmagül ün suçu ne ? ye döndüm valllaaasırnaşık şey hala kendimi şiş hissediyorum:CüvCüv:ahanda bööyel geziyorum:CüvCüv: ama bugün 1,30 saat spor yapacam, kendimi affettirecemopuyorumnanaktan

naniknanikdelikafaduldenhihoyyythihoyyyt
helllo kızlar kaç. gündür giremiyom evde net yok şu an internet kafeden yazıyom taşınmaktayım netim gelir gelmez yazıcammmm sizeeee öpüyorum
hepinizi

Allah kolaylık versin canım

oofffohaoldumsmile neslihan açma yaramı, dün gecenin hala pişmanlığını yaşıyorumeyvahedigeldismile Fatmagül ün suçu ne ? ye döndüm valllaaasırnaşık şey hala kendimi şiş hissediyorum:CüvCüv:ahanda bööyel geziyorum:CüvCüv: ama bugün 1,30 saat spor yapacam, kendimi affettirecemopuyorumnanaktan

benim 1,5 saat yazışıma bak yalnız:roflol::roflol:1,30 mu ha haaaasırnaşık şey çok komik:tomato:

ooff kızlar yaaa aslında güldüğüme bakmayın çok sıkıntıdayım, biizm bakıcı ekimin sonunda doğum yapacak. yeni bir bakıcı bulmam gerek, kızımı kimseye bırakamıyorum, tek şansım tek umudum üst komşum, bakar mı bilemiyorum, çok da samimi değiliz, ama 4 yıllık komşum çok hanımefendi temiz titiz saygılı bir bayan, diğer komşularımın da ilk aklına gelen o oldu.

bu akşam 2 komşumla beraber bnim üst komşuya rica etmeye gideceğiz. nolur ,noooolur dua edin benim ve kızm için, kabul etsin kadın.

çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum. kpss ye girecek gibi hissediyorum kendimibilmiyorumkismile

ya kabul etmezseeeeakannehirooff öleceğim meraktan:nazar:

benim 1,5 saat yazışıma bak yalnız:roflol::roflol:1,30 mu ha haaaasırnaşık şey çok komik:tomato:
::1rolleyes:
ooff kızlar yaaa aslında güldüğüme bakmayın çok sıkıntıdayım, biizm bakıcı ekimin sonunda doğum yapacak. yeni bir bakıcı bulmam gerek, kızımı kimseye bırakamıyorum, tek şansım tek umudum üst komşum, bakar mı bilemiyorum, çok da samimi değiliz, ama 4 yıllık komşum çok hanımefendi temiz titiz saygılı bir bayan, diğer komşularımın da ilk aklına gelen o oldu.

bu akşam 2 komşumla beraber bnim üst komşuya rica etmeye gideceğiz. nolur ,noooolur dua edin benim ve kızm için, kabul etsin kadın.

çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum. kpss ye girecek gibi hissediyorum kendimibilmiyorumkismile

ya kabul etmezseeeeakannehirooff öleceğim meraktan:nazar:

allah yardımcın olsun tüm kalbimle dua edeceğim

slmmm kadınlar kulubünün çıtır kızları ben geldimm:teytey:
iki gündür giremedim malesef.Önce arkadaşım geldi Seydişehirden.sonra Ziraat bankasının sınavına girdim.2 gündür hep dışarıdaydım.bide cumaya kadar 2 kilo verecem diye hırs yapmıştm ama arada bozdum valla rejimi:kedi:

mesela dün Dürüm yedim saat 3 gibi.eritene kadar o dürümü canım çıktı.eve otobüse binmeden gittim.tam 1 saat yüürüdüm:KK1:bilmiyorum umarım erimiştir.
kahvaltıda sucuklu yumurtalar götürdüm.hüplettim:kedi: baya aştım kendimi 2 gündür.tek bırakmadığım sporum oldu.2 gündür bol bol yürüdüm.cumayada az kaldı bakalım ne olucak.Tırsıyorum .tartıya çıkınca 72 kilo gelmek istıyorum.Çok mu şey istiyorum :Saruboceq:
sizler ne yaptınız? maşallah.herkes şen şakrak yine gamyoncuiremsu

hemen girmişken yediklerimide yazayım.bu aralar bilgisayrımda kafayı yedi kitlenip duurruyor :KK43:
sabah 10.30 da 1 bardak çay sucuklu yumrta (ama cok az :) yarım dilim peynir.1 zeytin.yarım dilim ekmek.akrep biliyorum diyeceksin şimdi yumurta varsa ekmek yok diye :) ama ne yapıyım kahvaltıda ekmek yemezsem doymuyorum eyvahedigeldismile
öğlen 1 elma yedim 1 bardak cay içtim.(carsıdaydım yemek yemek ıstmedı canım )
akşam 1 tabak fırında karnıbahar yemeği 1 kase yoğurt corbası salaata yarım peynirli börekeyvahedigeldismile
az öncede 1 tane daha elma yedim.1.5 saat te yürüdüm

bu günki yediklerimi yazayım bende
kahvaltı yulaf unundan kırep bir yumurta bir kibrit kutusu yagsız peynir
öglen bir tane balık
akşam cok sacma bir bardak kola diyet olandan yanında lor peyniri üç tane süz biberi turşusu
spor yok hastayım biraz ama gec vakitte yürürsem yazarım ıksir tabiki bir lt su şu ana kadar daha içerim su

X