Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi akşamla bu gün misafirim vardı giremedim nasılsınız arkadaşlar

bu gün yediklerim
kahvaltı bir yumurta yulaf unundan kırep unun miktarı iki yemek kaşıgı bir fincan erikli tarcınlı cay

öglen haşlanmış tavuk ve ıkı kaşık yogurt

akşam tavuk corbası

ıkı lt su

40 dk yürüyüş

merhaba kizlar ne güzel topigimiz yine hareketlendi :)

ben bu sabah, ne yedim hatirlamiyorum ama yusufu yedirirken biraz peynir biraz yumurtanin beyazi felan attim agzima yusufun yemediklerini. kalmasin diye yani kahvalti ettim sayilmaz

öglen türlü yedim salatayla birlikte

ara da bir kase sütle kornflakes yedim

aksama da balik yicez.

aralarda birkactane lokum yedim :sinifsinif:

cok su icemedim sade soda ictim
lokum :1no2:cısss:eek:klava:
herkese merhaba, biliyorum size karşı çok mahcubum:a015:, girmem le çıkmam bir oldu, kaçar gibi oldu, ama inanın internetim yeni geldi. guruptan atılmışımdır eminim, ama sizlerden özür dilemek için girdim. hepinizden tek tek özür dilerim. :eek:

giremediğim süre içerisinde boş durmadım tam 10 kilo verdim,şuan 68 kiloya düştüm çok şükür, ben spor yapmaya ve diyete devamediyorum. eğer aranızda yer varsa sizlerle takım olmaya devam etmek istiyorum. internetim artık geldi, akrep bana cevap yazarsan sevinirim.. hepinizden tek tek özür dilerim tekrar tekrar.a.s.
canım sen ne ara verdin 10 kiloyu..ramazn başında gelmemişmiydin takıma..
tatlım gruba katılmadın ki atılasınkaydirigubbakcemile3
paylaşıma devam şeker
iyi akşamlar kızlarzemuszemus nasılsınız?
Bugün güzel bir gün geçirdim.çarsıdaydım.yarın bir arkadaşa bebek görmeye gidicem.bebek için güzel ciciler aldım:)
neyse ne yediğime gelince
sabah : yarım dilim ekmek 1 kibrit kutusu kadar beyaz peynır 1 fincan çay domates salatalık
öğlen: dünden kalan yoğurt corbasını yedim.1 armut yedimsositososito
bol bol su içtim
akşam:1 kase tavuklu corba 3 kaşık kıymalı patates yemeği ve salata biraz yoğurt yedim

ayrıca yatmadan önce 1 bardak sirkeli su içiyorum.bi arkadaşım bu sayede 1 ayda 3 kılo vermişti.bende içmeye başladım.yanlız mide sorunu cekenler için pek içilmesi önerilmiyor

şimdilik yediklerim bu kadar..inş. çay zamanı kendimi tutarımda çayın yanında bişey yemem:kedi:
alışııkanlık oldu.çayın yanında pasta kek kurabıye yıyorduk önceden ailecek.şimdi bu alışkanlığımdan vazgectım ama gözümün önünde yediklerinde kriz gecırıyorum sankı.nasıl canım istıyor.:KK43:
ama kendime söz verdim yemek yok
canım çay saatlerinde naneli sakız çiğne yada yeşil çay iç şekersiz..faydasını görürsün
kızlar acelem var yazılanları okumadım henüz

bu gün yediklerim

gece 1 yeşil elma
sabah 1 karışık tost 1 neskafe hastanedeydim kantinde kahvaltımı yaptım

ara 1 kuru incir yarım ceviz eminönündeydim ayakta atıştırdım

akşam yarım balık ekmek 1 biber dolması biraz yoğurt ve salata

eko sonucumu yarın 3 ten sonra alıcam
kızlar yarında annemi hastaneye götürücem kendi sonucumuda doktora göstericem
yarın uğrayamayabilirmi
zaten bu günde çok yoruldum yeni geldik eve
öğle yenmemiş..akşam ekmekle dolma yanyana olmamış
kıs sabah kantinde ayran yokmuydu da nescafe içtin bakiim sen:eek:klava:
iyi akşamla bu gün misafirim vardı giremedim nasılsınız arkadaşlar

bu gün yediklerim
kahvaltı bir yumurta yulaf unundan kırep unun miktarı iki yemek kaşıgı bir fincan erikli tarcınlı cay

öglen haşlanmış tavuk ve ıkı kaşık yogurt

akşam tavuk corbası

ıkı lt su

40 dk yürüyüş

selmacım geldiğinde sadece menü paylaşıp gitme..diğer arkadaşların paylaşımlarına da katıl olurmu canım

merhaba arkadaslar aranıza yenı katıldım yenı yenı seyler ogrenıp kendıme yepyenı bır ben hedıye etmek ıstıyorum yılbasında :)) bugun 2 takıma gırdım ve bugun ıtıbarıyle henıuz bısey yapmadım ama en azından dunden berı 2 lıtre su ıcmeye basladım normalde 3 bardak su ıctıgım ıcın faydası olur belkı. bı sorum var spor yapanlar cok burda benım bacaklarım cok kalın yanı ust bacak ıcın bıldıgınız herhangı bır egzersız varmı bı onerısı olan varmı?

tatlım bu soruyu paylaşımda sorucağına burda takımda sorsaydın ya..
üst bacaklar için en güzl spor yürümektir canım..katıl yürüme rubuna hemen kaydedeyim..ayıptır söylemesi oranında sorumlusuyum dakaydirigubbakcemile3

ve küçük bir hatırlatma şeker..henüz 2. takıma girmedin..deneme aşamasındasın..umarım birlikte devam ederiz..ama lütfen sorularını önce burda sor olurmu şeker.opuyorumnanaktan

buı arada krndimi tanıtayım arkadaşlar bursadayım ev hanımı ıkı cocugum var bir kız bir erkek ikiside liseye gidiyor yıllardır kg vermeye ugraşan ama başaramayan biriyım inşallah hep beraber başarırız kendime son bir kez şans verdim başaramazsam geri kalan hayatımı şişgo gecirecegim bu kezde olmassa eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile aslında son derece pskolojim bozuk neden başaramıyorum diye iradesiz biriyim bu bir gercek sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni şimdilik bu ha bu arada dukan diyetine başladım bakalım nasıl olacak hepsi şimdilik bu tanışacagız yani tanıyacagım en kısa sürede sizleri olumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

canım sen ne ara verdin 10 kiloyu..ramazn başında gelmemişmiydin takıma..
tatlım gruba katılmadın ki atılasınkaydirigubbakcemile3
paylaşıma devam şeker

akrepcim ben yazın 78 kiloya kadarçıkmıştım. evet sizlerle tanıştığımda ramazan başıydı ve o zaman 4 kilo vermiş halimle yanii 74 le guruba girmiştim. sizle tanıştığımdan beri 6 kilo verdimsempatiksalakcinni, toplamdaysa 10 kilo:lepi: şimdi 68 kiloyum, ama 2 -3 gündür spor yapamıyorum. şimdi birazdan yapacağım ama.. azimliyim akrepçim 4 kilo daha vereceğim 64 e ineceğim çok karralıyımvereliniortak

selma hanım hoşgedin ben de yeniyim, inşallah başarırız birlikte burada arkadaşlar birbrini heveslendiriyorlar diye guruba girmek istiyorum, başaracağız, önemli olan kilovermek değil, o çok kolay , önemi olan o kiloyu korumak aslında. yani egzersizi hayatın bir parçası haline getirebilmek. yemek gibi su gibi, diş fırçalamak gibi..

selma hanım hoşgedin ben de yeniyim, inşallah başarırız birlikte burada arkadaşlar birbrini heveslendiriyorlar diye guruba girmek istiyorum, başaracağız, önemli olan kilovermek değil, o çok kolay , önemi olan o kiloyu korumak aslında. yani egzersizi hayatın bir parçası haline getirebilmek. yemek gibi su gibi, diş fırçalamak gibi..

hoş buldum canım evet haklısın ama ben öyle veremedimki koruyayım inşallah bu kez olur sende hoş geldinvereliniortakvereliniortak

akrepcim ben yazın 78 kiloya kadarçıkmıştım. evet sizlerle tanıştığımda ramazan başıydı ve o zaman 4 kilo vermiş halimle yanii 74 le guruba girmiştim. sizle tanıştığımdan beri 6 kilo verdimsempatiksalakcinni, toplamdaysa 10 kilo:lepi: şimdi 68 kiloyum, ama 2 -3 gündür spor yapamıyorum. şimdi birazdan yapacağım ama.. azimliyim akrepçim 4 kilo daha vereceğim 64 e ineceğim çok karralıyımvereliniortak

hadi bakalım canım umarım en yakın zamanda başarırsın o isteğini

günaydın kızlarrr:KK3:
dünkü menüm cokacimcoook

sabah: 1 domates, 1 salatalık,2 zeytin, kk light beyaz peynir, 1 bardak süt, yarım yumurta

ara: yok maalesef

öğlen: 4 ızgara köfte, 1 kase yoğurt

ara: 1 yeşil elma

akşam: brokoli salatası ve yoğurt

günaydın kızlarrr:KK3:
dünkü menüm cokacimcoook

sabah: 1 domates, 1 salatalık,2 zeytin, kk light beyaz peynir, 1 bardak süt, yarım yumurta

ara: yok maalesef

öğlen: 4 ızgara köfte, 1 kase yoğurt

ara: 1 yeşil elma

akşam: brokoli salatası ve yoğurt

günaydın canım
kuşum sen monti yapıyosun dimii..anladım benkaydirigubbakcemile3 süper bir menü olmuş.kilo vermemen imkansız şekeropuyorumnanaktan

günaydin kizlar,

arteriacim aksam yemegin ne güzel öyle :lepi: maasallah diyet formunu kaybetmemissin,
ben de bugün daha cok dikkat edicem.
dün sabah 61.9 cikmistim bu sabah 61.3 ciktim. ins. yarin eski kilomda cikarimda takimi geriletmem

citlembik hosgeldin tekrar ins. bu sefer bi aksilik olmaz da girersin takima zira cok hizli vermisin kilolari aklinialirimsmile

düzeltme özelligini kaldirmislar yukarda citlembik yazmisim aybuke yazicaktim., pardon citlembikcim a.s.

citlembik okul nasil gidiyor? basladin mi ?

akrepcim maasallah elin heryere uzaniyor, ben de gelirdim yürüme grubuna ama simdi olmaz bu siralar bu topige zor yetisiyorum, dönünce 10 gün sonra ins. bakarim

dünkü menüm

07:30
1 mürdüm eriği

09:30
1 kk peynir,3 yeşil zeytin,2 çay kaşığı tahin,salatalık,domates,2 dilim tam ekmek,1 bardak çay

12:00
1 yeşil elma

13:30
yarım porsiyon yeşil fasulye,bir porsiyon salata,1 kk peynir

17:00
yarım yeşil elma

21:00
1 haşlanmış yumurta,2 salatalık,1 bardak ayran,bir avuç beyaz leblebi ve ayçekirdeği

24:30
B vitamini+2 bardak su

2,5 lt su
60 dk yürüyüş
15 dk esneme hareketleri (birden yormamak için zamanı az tutuyorum ama her yerim fena ağrıyor ya ufff zor yürüyorum inanın..nasıl yaparmışım o kadar hareketi önce..valla acııcık iradesiz olsam hemn bırakıcam sporukaydirigubbakcemile3ağrılardan.amaa durmak yok yola devam):lepi:

günaydin kizlar,

arteriacim aksam yemegin ne güzel öyle :lepi: maasallah diyet formunu kaybetmemissin,
ben de bugün daha cok dikkat edicem.
dün sabah 61.9 cikmistim bu sabah 61.3 ciktim. ins. yarin eski kilomda cikarimda takimi geriletmem
günaydın canım..
tatlışım yarın zaten daha perşembe kaydirigubbakcemile3
ayy bende biraz daha vermiş göründüm tartıda..ramazan ayında duran metobolizmam çalışmaya başladı şükür..aynı kilomu yakalarsam şükredicem bende..takımı geriletmek istemiyorum:Saruboceq:
akrepcim maasallah elin heryere uzaniyor, ben de gelirdim yürüme grubuna ama simdi olmaz bu siralar bu topige zor yetisiyorum, dönünce 10 gün sonra ins. bakarim

inşallah canım..10 gün sonra birlikte yürürüz..
kızlar hep birlikte yüerüyelim..yürüme topiğine buyrunbuyrunnnnnnnnn

günaydın akrep poseldon nasılsınız ben bu gün cok iyiyim tartıldım kendimce güzel bir şey gördüm tartıda

günaydın akrep poseldon nasılsınız ben bu gün cok iyiyim tartıldım kendimce güzel bir şey gördüm tartıda

günaydın canım..
sevindim senin adına..
bu diyetin bitince sanada montiyi tavsiye ederim şeker..süper kilo verdiriyor..

günaydın canım..
tatlışım yarın zaten daha perşembe kaydirigubbakcemile3
ayy bende biraz daha vermiş göründüm tartıda..ramazan ayında duran metobolizmam çalışmaya başladı şükür..aynı kilomu yakalarsam şükredicem bende..takımı geriletmek istemiyorum:Saruboceq:

inşallah canım..10 gün sonra birlikte yürürüz..
kızlar hep birlikte yüerüyelim..yürüme topiğine buyrunbuyrunnnnnnnnn
sevindim akrepcim, bana da ramazan iyi gelmisti. gecen yil hamilelikten dolayi oruc tutmamistim bu ayda 10 gün var toplam 40 gün oruc tutmam gerek, türkiye dönüsü oruca baslamayi planliyorum tekrar. hem borclarim biter hem de ins. kilo vermeye devam ederim :KK66:

merhaba selmacim iyiyim ben bebekle ugrasiyorum iste, yarin yola cikmadan önce halilari siliyim diyorum bugünkü spor kismin ahali sildim yazarim artik yerimseniben

X