Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar mrhab beni dövmekte haklısınız ama ben napıyımmmm 2 tane düğün vardı ((((
bugün ki menü
sabah: 1 dilim kepek ekmeği, 4 zeytin, salatalık, çok az peynir
ara öğün: yok
öğle : 1 kase çorba, 1 kepçe makarna, salata
ara öğün : çayın yanında 2-3 tane cips, 2 tane lokum ( ama küçük)
akşam: kendimi cezalandırdım bişi yemedim ama ilerleyen saatlerde acıkınca çayın yanına 4 tane bisküvi yedim ( eti burçak)
1,5 lt su
kızlar ben bugün misafirlikteydim yarın da düğün var. hafta içi kendimi toparlıycam söz. ayrıca yarın bildirim yapamıycam. hoşçakalıııııın...

yapma canım yaaa((((bebişiniz varmış çok üzüldüm yaaaa((((bi daha düşünün yaaamafoldumben

tatlım misafirlerin gitti sanırım..
bu hafta paylaşımlrına ve kilo bildirimine dikkat edersen sevinirim.cuma kilo bildirimi yapamıyorsak perşembe akşamı olur demiştim defalarca..

bu şekilde devam ederse takım içi uymamız gereken kurallar gereği son haftan olur canım.
biraz daha ilgili ve dikkatli olmanı rica ediyorum senden

canım aralarda ıvır zıvır yemek yerine neden meyve yemiyosun..
cips ve lokum yemekle kenini zaten cezalandırmışsın..ve üstüne üstlük sağlıklı bişiler yiyip yediğin sakıncalı şeyleri telafi etmek yerine hiç bişey yememişsin..
doğal olarak acıkmışsın ve bir sakıncalı şey daha bisküvi yemişsin...
yapmamız gerekenleri neden hep erteleriz anlayamıyorum..
neden şimdi değilde hafta içi...
biz makine değilizki düğmemize basılınca tüm yağlarımız aşağıya insin ve düğmeye basılma saatimiz de hafta içi olsun..
kilo verme emek ister canım..
bu emeği de şimdi şuan göstermeliyiz...hafta sonu yada hafta içi yada pazartesi değil..
zaten hafta sonu da hafta içide şimdiden şu andan ibarettir öyle dimiyerimseniben

benim menüm

07:00
bir armut

08:30
1 kk peynir,1 dilim t ekmek,domates salatalık

12:30
yarım yeşil elma

13:30
bir tabak haşlanmış nohut ve yoğurt karışımı,yarım demet limonlu maydanoz

18:45
elmanın diğer yarısı

21:00
kuzu etli patlican güveç
bir bardak ayran,bir salatalık

bir kötü haberde benden boşanma kararı aldık

Tatlımm!! Ne desek boş, ama bu karar senin değil evladının hayatını etkileyecek unutma!
Ben 5-6 yaşlarındayken annem bana babamla boşanmayı düşündüğünü söylemişti. Sadece demesi bile kimseye belli etmesemde etkisini gösterdi zamanla bende... Davranış bozukluğu olarak ortaya çıktı... Eğer evladında hassas biriyse bu onun karakterini etkileyebilir zaten yaşayacağı hayat bile değişicek....
İyice düşün. Evladın zor da olsa anne babasını aynı evde hissettiği yerde mi daha sağlıklı gelişimini tamamlar,yoksa birinin yanındayken diğer tarafının boşluğunu hissettiğinde mi?
Gerçekten evde çok kötü durumlar varsa ve asıl o evde durmak hem seni hem de evladını boşanmaktan daha çok yıpratıyosa karar yine SENİN..
Kararın ne olursa olsunn,Seviliyosunn canımm:asigim:

bi evde kavga gürültü ve huzursuzluk varsa emin ol çocuğun konusabılse annem babam ayrı olsun ama ağzımızın tadı evımızın huzuru olsun derdı,benım 2 kuzenım var aileler ayrı ama sağlıklı buyuyolar evde kavga gurultu yok ıstedıklerı zaman babalarnı goruyolr kucukken mızmızlansalarda ılerde anlıycaklar
bı ev huzursuz oldu mu herkese yansıyo çunku sanada esınede çocuğada

günaydın fıstıklarrr nasılsınız?sporumu yaptım bu sabah kaç günden berri biraz zorlandım ama oldu yürümek zor geldi nedense:))))))45 dk yürüdüm deniz kenarında:)))

sabah : 1 bardak açık çay 1 dilim klepek ekmeği 1 domates ve 2 zeytin
ara öğün 2 dilim karpuz
öğlen zeytin yağlı taze fasülye ve yoğurt
ara öğün eti form 5 adet ve yeşil çay
akşam patlican domatesli patlican közlemesi
2 lt de su

günaydın.

13.takım kaptanı olarak takımım ve kendi adıma 2.liğinizi tebrik ederim :lepi: alkisalkisalkis
bireysel ikincisi aydasu ve üçüncüsü lolo arkadaşlarıma da ayrıca tebriklerimi sunarım. alkisalkisalkis a.s.

teşekkür ederim opuyorumnanaktan

menün güzel ama kahvaltını çok boş geçirmişsin gibime geldi
en azından peynir yiyebilirdin
peynirsiz kahvaltı düşünemiyorum lmaz:

çok kalori almamışsın cnm, ama kahvaltına ve ara öğününe dikkat etsen hafif şeyler yesen daha iyi olur

kalori almamışsın aç kalmışsın menünden anladığım kadarıyla,
vücut 4.5 saat aç kaldımı yağ depolarmış dikkatli ol

sana tavsiyem sabah kahvaltını güzel yap kahvaltıdan sonra ara öğününü mutlaka ye

cips, lokum gibi şeyleri hayatından tamamen çıkar, son zamanlarda yazdığın menülerle kilo vermek bi yana alırsın bile cnm olumunekankayizsmile

menün güzel ama kahvaltını çok boş geçirmişsin gibime geldi
en azından peynir yiyebilirdin
peynirsiz kahvaltı düşünemiyorum lmaz:

haklısın canım ama peynirle pek aram yok bende kalsiyumumu yumurta süt yada yoğurtla kapatmaya çalışlıyorum:)

canım akrepcim uyarın için tsk ederim haklısın kurallara uymadım misafirim vardı sonrada cenazemiz cenaze perşembe günü kaybettik hastamızı cuma günüde defnettik kusura bakma bildiremedim kg halen aynı yanı 66da kaldım:)bu haftadan itibaren hem menülerimi hemde kgumu bildircemm oldumu canım....uyarın için tsk ederim fıstıkopuyorumnanaktan

İyi hafta sonları 2. Takımcım..

aydasuyu ve loloyu bireysel derecelikleri ve 2. takımı da ikinciliği için tebrik ediyorum.. a.s.

aydasucum aldığın kiloları verdin kurtuldun, inşallah geri gelmesin bi'kere daha.. karneni de ekliyorum az sonra..

Tablonuz aşağıda.. temmuz ayını bitirdiğimiz için bireysel derece listesini de hazırladım. Buna göre de tabloda yer alan "sıralama" sütunundaki değerler değişti. Yeni arkadaşlar ne olduğunu biliyordur herhalde..

Bir de geçen hafta oztrk arkadaşımızda hata yapmışım.. Kimse fark etmemiş.. Ben de bu haftaki hesabı yaparken fark ettim.. Normal olan, bu hatanın fark edilmesi tabii.. Eğer bu olmuyorsa tablo da amacına ulaşmıyordur diye düşünüyorum.. O yüzden akrebim senden bir ricam var.. Lütfen takımdaki arkadaşlarına danışıp ve hangilerinin bu tabloyla ciddi olarak ilgilendiğini öğrenip sonucu bana özel mesaj olarak yollarsan sevinirim.
Ben, izninizle tablo hazırlarken sadece ilgilenecek olan arkadaşlara zaman ayırmak istiyorum.

Dilerim bir hatam yoktur.. Hoşça kalın..

bu hafta yüzüm gülüyo çookk sevindim
inşallah hep böyle gülen yüzlerim olur

Şeniz tatlım çok teşekkür ederim...bu hafta da güzel bir sonuç elde ettik.turkbayragi

emek verip hazırladığın tablo içinde çok teşekkür ederim şekercimopuyorumnanaktan
öyle güzel ulaşıyorki amacına şeker..harikasın a.s.
ve benim yüz yine gülmemiş bu hafta..haftaya gülen bir yüz görmek için sıfır kaçamaksız öğünlerle dolu olacak koca bir hafta..bu takım arkadaşlarım için de geçerli..
bundan daha güzel amaca ulaşmak olabilirmi tatlış..

isteğin üzerine en yakın zamanda arkadaşlarla görüşüp sana dönücem şeker..

emeğine ellerine yüreğine sağlık :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…