Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

şok diyetmi yapıyosun canım
menün iyi bence kendini çok zorlamamışsın en iyisini yapmışsın

yaaa canım çok yanıyor kimsem yok burda çok yalnızım moralim çok bozuk kızım gözümün içine bakıyo şuraya girmekten başka yaptığım hiç bişey yok

çitlenbık canım
ne oldu
zaten ıcım yanıyor ne olur gercek olmadgını snırle soyledıgnı soyle

bir kötü haberde benden boşanma kararı aldık

hoppalaa önce aydasu şimdi sen

2 ınsan bırbırını sevdıkten sonra herseyın ustesınden gelınebılınır dıye dusunuyorum gene olanları bılmeden kesın konuşmamak lazım ama sizin için en ıyısı en sağlıklısı neyse Allah onu nasip etsin,ama yinede ayrılmayın yaa

bir kötü haberde benden boşanma kararı aldık

:sinifsinif: allahım yaa noluyor böyle

daha öncede bi konunu görmüştüm

ama hallettiniz sanıyordum

üzüldüm ama barışırsınız belki bebeğiniz var cnm

sadece patetes ye nazlı bende kaçırdım böyle bu diyette sadece 1.4 kilo verdim

o günün menüsünü ye sadece cnm

gazanız mübarek olsun bakalım:)

ayaklarına kramp giriyormu arada birde fıtık gibi bi sorunun varmı cnm senin?

yaaa canım çok yanıyor kimsem yok burda çok yalnızım moralim çok bozuk kızım gözümün içine bakıyo şuraya girmekten başka yaptığım hiç bişey yok

ne olur atma ıcıne
en taze acı bende suan
yaz bak bana destek oluyor herkes okudukca bıraz olsun hafıflıyorum atma ıcıne
akıl akıldan ustundur
belkı cozulemeyecek bırsey degıldır

bu gün yediklerim

sabak : 1 kase nesfit 1 bardak yarım yağlı sütle

öğle :dışardaydım kanlıcaya yoğurt yemeye gittim yoğurtlu dondurma ve ayrıyetten 1 top dondurma daha (çok güzeldi dayanamadım)

akşam:4 kaşık zeytinyağlı barbunya 1 dilim denge ekmeği

not akşam yemeğimi saat 5:30 da yedim
ve sabah kalkar kalkmaz dışarı çıktım akşam üstü 4 e kadar dışardaydım hep hareket halindeydim daha yeni oturdum)

çok üzüldüm şuan,kızını da düşün halledilebilir bişeyse gerekırse gururunu ayaklar altına al yınede ayrılmamak adına bişeyler de belkı duzelir hersey ölüm dışında herşeye çare varr

bak aynı şehırdeyız istersen al kızını gel mısafirmz ol

arteria ayak parmaklarımın kökü ve tabanı şişiyo ve kalçamdan ayağıma doğru ağrı oluyo
dün çok kötüydüm
kalçamdan başlayım sol bacağımın sol alt köşesinden iç taraftan ayağımın seçe parmağına kadar tuhaf bi ağrı ama öyle şiddetliki anlatamam
kalça kemiğimde eğrilik olduğundan şüphelendi doktor bu ayın 12 sine randevu aldım emar istemişti gerçi aynı doktora randevu alamadım ama aynı poliklniğe aldım inşallah doktor anlar sıkıntımı

canım özel olmazsa sorununuz ney neden böyle bir karar aldınız
burda çok rahat paylaşabilirsin
sonuçta evlilerde var sıkıntılarını anlayabiliriz anlatmak istersen seni dinlerm canım kendini sakın yanlız hissetme
burda bir sürü candan arkadaşın en önemlisi dostun var:1hug:

zaten yanlış bir evlilikti ama yinede seviyorduk birbirmizi kızımız var ama olmuyor ya anlayamıyoruz anlaşamıyoruz bu sefer bitsin istiyorum canımın acısı bi anda bi seferde bitsinki kanayıp durmasın

zaten yanlış bir evlilikti ama yinede seviyorduk birbirmizi kızımız var ama olmuyor ya anlayamıyoruz anlaşamıyoruz bu sefer bitsin istiyorum canımın acısı bi anda bi seferde bitsinki kanayıp durmasın

canım ne yaşadığını ne hissettiğini senden başkası bilemez tabiki

evlilik bu zor günleriniz tabiki olucaktır

bilemiyorum ayrılığa seni ne getirdi ama iyice düşün hayat senin hayatın kendini düşün eşinle yaşadığınız iyi kötü günleri düşün evladını düşün
iyice ölç tart kararını ver
hangisi senin eşin ve yavrun için daha iyi olacaksa onu yap

hakkında hayırlısı olsun ne diyim

unutma sinirle kalkan zararla oturur

canım ne olduki söyle belki vardır çaresi...
yemek hazırlamam gerekiyor..kızım ağlıyor acıkmışş..
gelirim kızlar
şoklardayım inanın
üzüldüm ya

bak canım elbette nısanlılıktan ayrılmak gıbı degıldır evlılık ama sunu soyleyecegım sadece sana

cunku ben oyle degılım suan
eger bıtınce canının acısı gercekten dınecekse bıtsın ama sonrada canının daha cok yanacagını dusunuyorsa ıkı keredusun

sorun sadece şu o köyde yetişmiş bağnaz bir toprak ağası ben izmirde yetişmiş modern ama geleneksel biri işin üniversite bitrmekle olmadığı açık ortada

@Lolocum sağol canım , senin menü de güzel bugün yakmışsındır zaten
@Arteriaa valla yapmadım kaçamak , çok azcık yedim o tatlıdan sağol heyecanlıyım yarın sebze gunu bugun geberiyodum sadece 2 patates yedim 3.yü yiyemiyorum canım istemiyor düşün
@citlenbikbesyo , cok saskınım suanda inan o kadar cok uzuldum kii .. aysaduya da cok uzulmustum sana da oyle.. bence nolursa olsun bir kez daha dusunmeye deger kızınız icin.. ama yine de bu senin hayatın kimsem yok diye dusunme sakın.. gercekten mutsuzsan kalbinin sesini dinle ama önce düsün..

sorun sadece şu o köyde yetişmiş bağnaz bir toprak ağası ben izmirde yetişmiş modern ama geleneksel biri işin üniversite bitrmekle olmadığı açık ortada

bu tarz farklılıklar gerçekten sorun oluyor çiftler arasında

ama sen dedin seviyoruz birbirmizi diye bu sevginiz, kızınız için urtarmayı daha ılımlı olmayı deneseniz

yaşadıkların ne kadar zor tabiki ben bilemem seni bu noktaya ne getirdiyse bi an önce çözersiniz inşallah

kızlar ben bugünkü menümü yazayım ders çalışmam lazım artık

sabah 1 yumurta,4 zeytin, kibrti kutusu kadar light peynir,1 domates, 1 salatalık

arada
1 armut

öğle:
3 tavuk baget(haşlanmış ve derisiz) 1 salatalık

arada 1 şeftali, 1 avuç leblebi

akşam:
yoğurtlu semiz otu salatası(sadece semiz otu ve yoğurttan yaptım yağ eklemedim)

saat 9 gibi
dondurma(180 kalorilik)

spor yapamadım bugünalsanaalsanasmile

3 litre su içtim

iyi gecelerrr

iyi geceler kızlar bugun ki menumu yazmak istiyorum
sabah:1 hşlanmış patates
ara:2 çatal revani
öğlen:1 haşlanmış patates
ara:1bardak yeşil çay,1 bardak soda
akşam:1haşlanmış patates

65 dk hızlı tempoda yürüyüş,1 saat denıze gırdım yatı saat adam gibi yüzdüm yarım saati öyle saysaklandım suda

tatlım eğer çocuk varsa bir evlilikte bunlar ve buna benzer sorunlar ayrılmak için sebep asla olamaz..

böylesi kültürel farklılığı ben çok iyi bilirim..benim eşim doğulu ve aşiretler..

ben şehirde doğdum şehirde büyüdüm şehirde okudum..ailem maddi anlamda çok iyi olunca son derece rahat sıkıntısız yaşadım..

ama evlilik bambaşka bişey..

önce sadece ben derken evlilik sonrası biz diyosun.

hemde bambaşka kutuplardan birisiyle...

çok kötü ve inanılmaz zor anlar yaşadım..ve bu zorlukları sadece yaşayan bilir..asla anlatılmaz..

kaç defa ayrılma kararından döndüm..kaç defa adliyede dilekçe yrttım..

8 yıllık evliyiz..

ben öyle biriyimki.bir karar verdimmi kolay kolay dönmem o karardan..

ama işte her defasında kızım boynumu büktü..

kzımın babasınn boynuna sarılıp baba, babam benim demesi benim geri adım atmama neden oldu..

bizlere hiç bişey olmaz inan bana..iki gün üzülürüz içimiz yanar.üçüncü gün azalır acımız..

ama çocuklar öylemi..

değil tabii..

onlar asla unutmaz böylesi ayrılık acısını.

Allah bize çocukları bir hediye bir emanet olarak verdi..ve biz bu ödülü layıkıyla bakmakla ykümlüyüz..

tavizmi vermemiz gerekiyor? evet vericez..

keyfimizdenmi vzgeçcez yada vazgeçilmez dediğimiz alışkanlıklarımız yada zevklerimiz yada annemiz babamız arkadaşlarımız...evet hepsinden herşeyden gerekiyrsa vazgeçicez..

biz büyüklerin agresifliğine ve genellikle egoistliğini küçücük beyinlerinde kocaman izler bırakarak çözümleyemeyiz canım..

çocuk olmasa tamam anlaşamıyorsunuz ayrılırsınız derim..

hatta aydasu ya da dedim..olmuyorsa bitir diye..çünkü zamanında önemsiz görülen zamanla kapanır denilen çatlaklar öyle uçurumlara dönüyorki,zamanın hiç bşeyi aslında kapatmadığını geç farkediyoruz..

çocuğun var canım..ciğerpareni üzme daha fazla..

biz büyüğüz....onlara göre biz çok güçlüyüz..

ne kadar güçlü bir anne olduğunu göster yavruna..

dön kararından..

hem annesinin hem babasının bulunduğu bir yuvada kendisini tam hissetmesini sağla yarım bırakma onu...

sana sırtını dayamasına izin ver canım..güvenini sarsma..

biz güçlü ve güvenilir anneleriz canım.. inan bana..

öyle küçük rüzgarlarla sökülmez köklerimiz...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…