Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bünyeden bünyeye değişiyo adetin de etkisi olabilir siz dıyet yerıne sağlıklı beslenmeye baslamışta olabilirsiniz bazen vücutta ödem oluyoşu belki ödemdir

günaydın kızlarr
hadi uyanın kalkın sabah olduuuu

bildirimimi yapim ki birazdan evden çıkıcam sonra vaktim olmaz

80 kiloyla başladım şimdi 79.4 üm

kizlar aksama karniyarik yaptim yesem agir olur mu?

esim zorla yedirir zaten.. aksam yemeklerini nasil cözücem ben yememem lazim aslinda.

kizlar aksama karniyarik yaptim yesem agir olur mu?

esim zorla yedirir zaten.. aksam yemeklerini nasil cözücem ben yememem lazim aslinda.

bence birazcık yiyebilirsin..maksat eşinin gönlü olsun:1rolleyes:
akşamları bende çok yiydum sırf buraya yazcam diye yiyemiyorumm:1no2:

bence birazcık yiyebilirsin..maksat eşinin gönlü olsun:1rolleyes:
akşamları bende çok yiydum sırf buraya yazcam diye yiyemiyorumm:1no2:

canim simdi ögrendim esim yiyip gelicek, karniyarigin icini hazirladim bugün pisirmicem yarin pisiricem bugünü de salatayla gecistiricem artik :dance:

iyi günler kızlar burda net bi gidip bi geldiği için daha erken yazamadım,nazlı yolladı benım yollamama kalmadan net yine gitti
dün yediklerim:
sabah:1 yağsız boyoz,1 dilim peynir,salatalık domates,1 bardak şekersiz çay

ara:1 tane şeftali

öğlen:4 kaşık semizotu,2 kasık yoğurt,1 tane peksimet

akşam:2 kaşık barbunya,3 tane ızgara küçük but(derisiz),2 kasık yoğurt

30 dk yürüyüş+45 dk yüzme

afiyet olsun canim hep saglikli besinler , barbunya, semizotu....

ne güzel tatil dönemi acildi yüzerek cok kilo verirsiniz ins. ben yüzme bilmiyorum :kedi:

daha aksam yemegimi yemedim o yyüzden menümü yazmiyorum simdi

benim diyet yüzünden basim agriyor galiba, bursa`nin da böyle bi sikintisi vardi neydi unuttum simdi.

ahh şu boyoz, ne kadar lezzetli ama bi o kadar kalorili boyoz ve peksimet hariç güzel olmuş menün

çok da güzel spor yapmışsın :lepi:

merhaba herkese kızlar 2-3 gündür pek uğrayamadım söylemiştim eşim rahatsızdı yarın işe başlıyor bende rahata ereceğim bugun sabah kaçırdım omlet yedim ama az akşamda barbunya az makarna ama yarın tam menümü ve yaptığım sporları yazacağım hepinize iyi akşamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…