Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

17 Temmuz Pazar

Sabah: 2 dılım ekmek+yumurta+3 zeytın+1 dılım peynır

Ara: Yok

Öğle: Yok

Ara: 1 küçük lokma

Akşam: 3 kaşık pılav+1 bardak lımonata+2 parca ızgara tavuk (resmen sılah zoruyla yedım)

Gunboyu: 4 lt su

Not: Pazar gunu de nıkah vardı. Hem onun telası hem sıcak derken boyle oldu sempatiksalakcinni

aşkolsun önemli değilopuyorumnanaktan
urlada yazlık tarafında,karşıyaka çarşıda ki fırınlarda da oluyo ama buca taraflarını bilmiyorum ama illaki vardır

O vakıt karsıyakaya gıttgımde deneyeciiim zemuszemus

19 Temmuz Pazartesi

Sabah: 1 dılım ekmek+1 dılım epynır

Öğle: 1 kucuk derısız but+2 dılım ekmek+salata

Ara: 10 fındık+5 badem

Akşam: 1 kaşık patlıcan yemegı +1 kaşık pılav +1 kasık yoğurt + 1 dılım peynır (yemegı ıcım almadı da :kedi:)

Gunboyu: 3 lt su

Not: Hayatımın en heyecanlı gunlerınden bırını gecırdım, nısanlım atamada edırneyı cektı...
Sevınc, huzun hepsını bır arada yasadım dun...
Mutluyum hem hem de bır parcam buruk
Allah nasıp ederse gelın gıdecegım sehır bellı oldu sonunda
Ay duygulandım :gitme:

dünkü menüm

sabah 1 kase nesfit yarım bardak yarım yağlı sütle+1 adet yeşil elma

öğle: 1 kase yoğurt 1 salatalık 1 dilim denge ekmeği

akşam: 1 haşlanmış but 3 kaşık salata

ara:1 dilim karpuz 2 çikolatalı gofret

bu gün

sabah 1 kase nesfit yarım yağlı süt ile

ara. 2 sarma

öğle 8 tane sarma 2 kaşık yoğurt 2 çatal haşlanmış tavuk yarım kase nsesfit yarım yağlı süt ile

NOT:bu gün artık sudan başka bişey içmicem yemicem belki ince bir dilim karpuz yerim 4 gibi oda çok acıkırsam

akrepcim çok geçmiş olsun canım ben cesaret edip 20 lik dişlerimi çektiremedim sen en iyisini yapmışsın devamlı sıkıntısını çekmektense 1 gün çekersin biter

aydasucum edirne çok güzel bir yer orayada alışırsın canım ailenden uzak olmak belki biraz sıkar seni ama insanız biz alışamayacağımız hiç bir şey yok en azından sevdiğinle beraber olucaksın senin yerin sevdiğinin yanıdır canım inşallah çoookkk mutlu olucaksınız edirnede..

aydasucum edirne çok güzel bir yer orayada alışırsın canım ailenden uzak olmak belki biraz sıkar seni ama insanız biz alışamayacağımız hiç bir şey yok en azından sevdiğinle beraber olucaksın senin yerin sevdiğinin yanıdır canım inşallah çoookkk mutlu olucaksınız edirnede..

İnşallah lolocum :Saruboceq:
Ağzın bal yesın yerimseniben

9 yıldır bırlıkteyız nısanlımla uzaklık koymaz bıze dıyorum ya hayırlısı bakalım...
Annemı babamı kardesımı gerıde bırakmak cok uzucek benı ama hayat boyle malesef
Allah'tan artık uzaklar da yakın uçaklar sayesınde napalım
Gercı goren yarın evlenıyorum sanacak, seneye yaza anca yaparız muhtemelen ama olsun duygulandım ıste... :a015:

19 Temmuz Pazartesi

Akşam: 1 kaşık patlıcan yemegı +1 kaşık pılav +1 kasık yoğurt + 1 dılım peynır (yemegı ıcım almadı da :kedi:)

Not: Hayatımın en heyecanlı gunlerınden bırını gecırdım, nısanlım atamada edırneyı cektı...

şimdiden afiyet olsun o zaman,
hayırlısı olsun izmirden sonra yadırgayabilirsin ama sevdiğin yanında olcakolumunekankayizsmile,edirnede çok güzel bi şehir,çok uzakda sayılmaz hem ya daha uzak yerler olsaydı

az yemıssın karnın acıkmadı mı gececokacimcoook oturup adam gıbı yeseydın ya fındık fıstık yemek yerine :KK1:

şimdiden afiyet olsun o zaman,
hayırlısı olsun izmirden sonra yadırgayabilirsin ama sevdiğin yanında olcakolumunekankayizsmile,edirnede çok güzel bi şehir,çok uzakda sayılmaz hem ya daha uzak yerler olsaydı

az yemıssın karnın acıkmadı mı gececokacimcoook oturup adam gıbı yeseydın ya fındık fıstık yemek yerine :KK1:

Sağol Zerrıncım yerimseniben
Ben de oyle dıyorum en azından ılk kuramız doğuya cıkmadı, alısmak daha kolay olur, bakalım artık kaydirigubbakcemile5

yok canım acıkmadım
dıyorum ya duygularla doydum dun kaydirigubbakcemile3
Hem bıkerem o fındıklar benım ara öğunum taam mı alsanaalsanasmile
Laf süületmem onlara :roflol: :roflol:

Sağol Zerrıncım yerimseniben
Ben de oyle dıyorum en azından ılk kuramız doğuya cıkmadı, alısmak daha kolay olur, bakalım artık kaydirigubbakcemile5

yok canım acıkmadım
dıyorum ya duygularla doydum dun kaydirigubbakcemile3
Hem bıkerem o fındıklar benım ara öğunum taam mı alsanaalsanasmile
Laf süületmem onlara :roflol: :roflol:

tamam tamam bişey demedimeyvahedigeldismile ordunun bütün fındıkları senin olsundelikafadulden

19 Temmuz Pazartesi

hayırlısı olsun canım

dünkü menüm

bu gün

ara. 2 sarma

öğle 8 tane sarma 2 kaşık yoğurt 2 çatal haşlanmış tavuk yarım kase nsesfit yarım yağlı süt ile

NOT:bu gün artık sudan başka bişey içmicem yemicem belki ince bir dilim karpuz yerim 4 gibi oda çok acıkırsam

ya bu denge ekmeği nedir lolocum

ya bu arada ya erkeğin evde olması ne zor şey yaa delirtti beni 4 gündür bide naz bide naz düzenimi bozdu kıslar yaafff çocuk gibi 2 çocuk baktım diyebilirim bugun sabah az ekmek+peynir arada bi şeftali yedim ama canım sürekli atıştırmak istiyor ya birazdan spora başlıyacağım akşama yazarı neler yaptığımı

aydasu simdi baktim basari hikayeleri topigine

akannehir sen nasil o kadar zayifladin.. ben de istiyorum öyle zayiflamayi

ya bu arada ya erkeğin evde olması ne zor şey yaa delirtti beni 4 gündür bide naz bide naz düzenimi bozdu kıslar yaafff çocuk gibi 2 çocuk baktım diyebilirim bugun sabah az ekmek+peynir arada bi şeftali yedim ama canım sürekli atıştırmak istiyor ya birazdan spora başlıyacağım akşama yazarı neler yaptığımı

canim bi de hep diyetimizi sabote ediyorler benimki de dün bana brükselden cok güzel bir cukulata getirmis ama yiyemiyorum, benim gibi tatli hastasi birine diyet yaparken verilecek iskence gibi bir hediye :gitme:

tamam tamam bişey demedimeyvahedigeldismile ordunun bütün fındıkları senin olsundelikafadulden

koparttın benı :roflol::roflol::roflol:

hayırlısı olsun canım

sağol canım
Allah razı olsun

ya bu denge ekmeği nedir lolocum

ben de merak edıyorum bunu

erkeklerle ugrasmak zor demı ya
benım babam da evımızın alt katında calısıyor
annem ısyanlarda gunde 50 kere hosgeldın dıyor :roflol: :roflol:

aydasu simdi baktim basari hikayeleri topigine

akannehir sen nasil o kadar zayifladin.. ben de istiyorum öyle zayiflamayi

opuyorumnanaktan
utandım :kedi:

4 ayda ılk resımden ıkıncı resme ındım canım

ha bu arada o gordugun ılk sısman halımden 10 kılo daha fazlaydım akannehir ama onun resmını ekleyemedım daha
o zayıf halım yanı sırnaşık şey

dünkü menüm

bu gün

ara. 2 sarma

dunku menunde oğlen epey az olmus lolocum
kalori bakımından aksam yedıgın ıkı cıkolatalı gofretın gun ıcersıne gore dengelenecegını dusunsem de aksam saatı olması dolayısıyla erımesı konusunda aynı kanaattemıyım bılmıyorum (ay sankı haberlerı sundum o nasıl bır cumleydı sırnaşık şey)

bugun de oğlen sut nesfıt kısmı fazla olus sankı ama aksam yemeyecegım dıyorsun
neden genelde aksam yememeyı tercıh edıyorsun canım

bu arada 5 sarma 1 dılım ekmek demek
sarma oldugu gun ben de 10 tane yerım kesın yerimseniben

kızlar bugün acaip yoğunluğum vardı..mesainin bittiğine hala inanamıyorum.hiç bitmicek gibi geldi bir ara..iş çıkışı dişçiyle randevum vardı..20 lik dişim çekildi..uff fenalardayım yaa..çıkarmaktan öldüm iyice..,
zaten öğlen yemek yiyemedim..fırsatım olmadı hiç..1 yeşil elma yedim bir ara..saat 3 müydü neydi hatırlamıyorum pek..akşam yerim artık dedim..ay yemekten geçtim su bile içemiyorum..
dişim kanıyor..pamuk tıkalı yerinde ama acıcık yutkunurken gelen kan tadı öldürüyor beni ya...boş mideyi çıkarıcam diye boğazım ağrıdı...
Allahım ne günmüş bugün..bitermi acep

geçmiş olsun ya seni en iyi ben anlarım sanırım bende çok çektim sonunda yarıp aldılarda kurtuldum

aaa aramizda bi basari öyküsü olan daha varmis

vatanugruna maasallah 4 ayda iyi erdin o kadar kiloyu hadi ins.öteki kilolari da birlikte veririz burda.

akrep33 ve arteria çok geçmiş olsun
dün gece net gelmedi bugun ttnetten bakmaya gelcekler kesinti oluyo diye dünkü menümü yazıyım ben hemen yine gitmeden:emir_bebek:

sabah:peynirli,kekikli 1yumurtadan omlet,domates,salatalık,4zeytin,bi bardak şekersiz çay

öğlen:1 bardak limonata,4 tane etiformun çikolatalı bisküvisi(kızlar tadı çok guzel bi paket 160 kalori valla tatlı krizim geldi öğün niyetine yedim)

akşam:patatesli,kıymalı patlıcan(kızartma değil annem düdüklüde yaptı),1 dilim çavdar ekmeği,2 kaşık yoğurt

30 dk yüzme,25 dk bahçe çapaladık nazlıyla ot yolduk:bbo:

:lepi: harika olmuş

aydasu alfa gözdeki sen miydin yoksa:KK70::KK70:

:lepi: harika olmuş

aydasu alfa gözdeki sen miydin yoksa:KK70::KK70:

Bak bak nereye gıtmıs alsanaalsanasmile
Yok kuzum alfada degılım ben
onlar once karabaglardaydı daha yenı gıttıler ucyola
memnun kaldın mı barı :dilcikar:
şaka şaka :roflol::roflol:
muzurlugum ustumde yıne

X