Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Tattlıcımmm !! Senin hatrın için benden 50 şer mekik gelsin bana guclubacismile

maşallah çok hoş muhabbetiniz var bu arada löppetanak muhabbete daldım kusura bakmayın kızlar ben narin monti topicinden

:roflol::roflol:
ay ilahı guldurdun benı kız kaydirigubbakcemile3

booov
boyumla kılom arasında 20 fark olsa aydasu aydasu dıye ararsınız benı
masallah bende bır kemık var, hatta yok kaydirigubbakcemile3
bır ınsan evladı 167 boya 60 kıloya nasıl 36 beden gıyebılır
ben gıyıyorum hatta annem bana sansar dıyor ya her kıyafete gırebıldıgım ıcın, onlar kemıksızmıs galıba kaydirigubbakcemile3

aydasu 47 kılo :roflol: :roflol: :roflol:

iç canım hem zaten fazla yiyememişsin semizotunu..sıcak sıcak iç de içini ısıtsın ve de tok tutsun seni..akşam yemeğini fazla kaçırmazsın en azından

içtim canım
şifa niyetine
kız yemın ederım ıyı geldı ha
cok sağol tatlımmm olumunekankayizsmile

aydasu tatlış soğuk su da içme..iyice bitene kadar..ve akşamda karnını iyice sar yatarken..sıcak olsada öyle yap..bişeyin kalmaz inşallah..
kızlar hepiniz bu şekilde yapın..dikkat edin kendinize..en azından daha rahat geçirirsiniz ve şişliğinizde fazlasıyla azalır

doğum gününüz kutlu olsuna.s. sağlıklu mutlu ailenızle birlikte nice senelere inşallah

ev dolu olcak demıssınız zaten gelen gıdenle ılgılenmekten koşturmaktan eritirsiniz bi dilim pastayı

sorma eskiden öyleydi ama şimdi dümdüz oldum resmen ama az kaldı çok ciddiye alıyorum bu sefer kesin sonuç okullar açılmadan fit olacağım

kizlar ben ara ögün yemezken acikmiyordum, simdi aralarda biseyler atiyorum agzima, meyveydi, yogurttu bunlari yiyince daha cok acikiyorum
nasil is bu.

sorma eskiden öyleydi ama şimdi dümdüz oldum resmen ama az kaldı çok ciddiye alıyorum bu sefer kesin sonuç okullar açılmadan fit olacağım

Benim de amacım o canm !!kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile Okulun ilk günü herkesi şok etmek istiyorumm sempatiksalakcinni :dance:

aslında bnmde amacım okulun ilk günü ama bizim okul ağustosta başlıyor:) inşallah herkes bizi görüp şok olur.3.

ben varım canım bu işe çekelim güzelleşelim

bak mekik hiç aklıma gelmemişti benim
iyi olur ben varım sabah başlıyorum mekiğe kaydirigubbakcemile2

bu gün yediklerimi yazimde sonra belki yazamam

sabah:1 dilim ekmek ,biraz lor peyniri 1 dilim salam maydonozlu peynirli omlet

öğle:yarım simit içinde lor peyniri 1 bardak limonata

akşam:2 kaşık et sote 1 kepçe yoğurtlu pul biberli makarna patlıcan salatası

ara 2 top dondurma

not : akşam 6 da bitti yemek yemem

canım menün harika olmuş besleyici ve lezzetli duruyor yalnız ekmeği fazla yeme bence:umursamaz: .sadece sabahları tüketmek lazım diye düşünüyorum .

lolocum menün güzel olmuş yalnız öğleden sonrası ile akşam karışşmış biraz uzmanlar 6 öğün ile daha sağlıklı kilo verilir diyor.hem insna acıkmıyo az yese bile anlamıyor.

akşam 2 buçuk dilim çavdar ekmeği yedim

yazmayı unutmuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…