Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Geçmiş olsnn tatlımm!! Ayaklarını sıcak tutarsan daha rahat edersin.
Ayrıcanaakk Gururluyuumm seninnlee!! vereliniortak Öğle yemeğini en iyi şekilde geçiriyosunn, Ne demişler (kilo) yapmak zor yıkmak (vermek) kolay!! Bu da benim felsefemm kaydirigubbakcemile3

nazar ettın bak yemıyom ıste bugun sositososito
kovaladılar benı :roflol:

:roflol:

Bantta yürüme ile dışarıda yürüme arasında ne derece önemli fark var acaba CADIARZU

canım bantta yorulsanda hep o sabıt hızında yurumen lazım ve ıskelet sıstemıne kalbe cıddı zararlar verıyormus

ha bak bana bı de su yonden zararı var
cok carpılıyorum :bbo:

aşk adamı ne hallere düşürüyor kaydirigubbakcemile3 :asigim:

:asigim:
utandım sımdı

evet.. 8 yaşında görümcemvar. kayınvalidem 40'ında doğurmuş en küçüğünü. Torun niyetine

masallah ya senın kayınvalden de hala genc ozaman kaydirigubbakcemile5

Ne güzel işte kendine bir hedef belirlemiş ve ona göre plan program yapmışsın.. Bu çok iyi canım. İnş. beklediğin sonucu yakalarsın olumunekankayizsmile

artık bu hedefı de yakalayamazsam yuh bana ne dıyım kaydirigubbakcemile

:lepi:
cok begendım
tebrık ederım canım

cok guzel olmus canım
aksam acıkmadın mı pekı

gayet duzenlı gozukuyor tatlım
afıyet olsun

DOĞUM GUNUN KUTLU OLSUN CANIM
SAĞLIKLI MUTLU ÖMÜRLER INSALLAH

a.s.

tartıda kıpırdanmalar gördüm çok mutlu oldum :) tartıya göre şuan 73 kiloyum ve regl olmama çok az kalmasına rağmen sizlerle paylaşıyım dedimkaydirigubbakcemile2

Hadı maşallah tatlım cok sevındım

herkese merhabalar tamammıdır şimdi 2 takıma üye oldummu neler yapmam gerek bir yardımcı olursanız sevinirim

aramıza hosgeldın tatlım a.s.

aaaa
vay düzenbazlar vay
daha neler duycaz bakalım

ayrıca egm ye cok darıldım
neden bana atmadı
oysakı hergun mesaj atar bana ''emnıyet kemerınızı takın, soyle yapın boyle yapın dıye '' :roflol:

Not: nişanlım polis :roflol:

Niiiceee güzell yıllaraa canmm benimm !!!! Yıllar istediğin gibi istediğin biçimde geçer inş. zemuszemus :teytey:

bır ablamız ısyerınde hepımız adet olunca kırkımız karıştı der o geldı aklıma kaydirigubbakcemile3

ben ılaç aldıgım zaman anında kesıyor canım
onceden polıkıstık over hastasıydım ben ılaçsız asla olmazdım
sonra kılo verdım ogunden berı duzenleyecı hapları bıraktım
her ay duzenlı oluyorum cok sukur

ya evet hormonlarım cıdden tavan yaptı baksana az once ağlıyordum sımdı guluyorum :roflol:

felsefenı tuttum canım olumunekankayizsmile
zaten aksam dısarda yıyecem bır de oğlen agır yıyemezdım

mıdem bulandı semızotunu da yıyemedım zaten 3 catal anca yemısımdır

ay yazık sana

benimde sancım olur adet döneminde ama ilaç alınca geçer çok kasarsa bi ilaç daha alırım ama bu kadar ilaç kullanmakta zararlı evlenince geçiyomuymuş cidden?

ben birde süt içinde rahat geçer diye biliyorum:)

ayrıca diğer konuya gelince bende çok sinri oluyorum okulda aralarda millet götürüyor ben bi lokma fazla yiyince arkadaşım hemen bana gözlerini dikiyordu

Tatlım ısın ılgınc yanı ıs yerındekı en zayıf ınsan da benım
dusun yanı
sempatiksalakcinni

bız ne kadar dıkkat edersek o kadar goze batıyor
doktorum prenses dıyor bana
kendıme cok bakıyormusum ara ogunlerım cok duzenlıymıs kaydirigubbakcemile3

tatlışım regl döneminde yoğurt yemeseydin keşke..ağrıların daha beter olur ve şişkinlik yapar bu dönemde..onun yerine ılık ılık çorba türleri yada semizotunu pişirseydın..zaten sancın var daha da beter olma..
ada çayı iç canım bol bol..hem söktürür hem rahatlatır seni

hadi ya bne bunu bilmiyordum canım ya
öğlen yemek yemedım sayılır
şu hazır corbalardan var yanımda onu yapıp bardagıma ıcsem mı acaba

aaa besyo sen de mı ızmırdensın
2. takımı ızmırlı hatunlar bastı kaydirigubbakcemile3

bide izmirli kızların boyu ve kilosu arasındaki fark 20 den az olmaz derler yadelikafaduldendelikafadulden

ama bir şey itiraf edeyimmi ben motivasyon olsun diye sezen aksunun izmirin kızları şarkısını dinliyorum her gün 5-6 kere

hadi ya bne bunu bilmiyordum canım ya
öğlen yemek yemedım sayılır
şu hazır corbalardan var yanımda onu yapıp bardagıma ıcsem mı acaba

iç canım hem zaten fazla yiyememişsin semizotunu..sıcak sıcak iç de içini ısıtsın ve de tok tutsun seni..akşam yemeğini fazla kaçırmazsın en azından

aydasucum akşam kaçırma sakın canım..bugünden itibaren üç gün kaldı haftaya..dikkat etmezsek daha toparlıyamayız kendimizi..
aman dikkat kızlar..
ve günlük mekiğe başlıyalım hepimiz..ama yarım mekik..tam olanı beli sakatlıyor aman dikkat..
mesela 10 dan başlıyalım..cumaya kadar herkes sabah akşam 10 ar mekik çekiyor tamammı kızlar..
bizm göbüşümüzün dümdüz olan göbüşlerden neyi eksik dimi amaolumunekankayizsmile

akrep neden montiye ugramıyorsun şeker özlettin kendini mafoldumben

amanın benim tatlışım gelmiş hoş gelmiş..
tatlışımpazar denizdeydim tüm gün pazartesi çok yoğundum bugünde fırsat buldukça ancak takıma girebildim..
hemen geliyorum şekercimŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…