Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canlarım çok sağolun adet ağrısı
baska bıseyım yok cok sukur
fakat bu ağrı benı oldurecek
kesecek dıye ılaç da alamıyorum
doktorum erkek ızın de ısteyemıyorum
oyyyy mafoldumben

çok sıddetlı oluyorum ben kızlar
evlıler soyleyın bakam evlenınce gecer dıyolar doğrumu :uhm:

bi de biliyonuz mu herkes yemekte suan pıdelerı lüpletıyorlar
bense evden yaptıgım semızotlu yoğurtlu salatamı odamda bır basıma yıyorum mafoldumben

ay ugun cok duygusalım
hormonlarım sapıttı

kımse cakmasın dıye bı ısırık yedım sadece
sonra aaaaaa rejımdesın
haa rejımdeyım alsanaalsanasmile

Geçmiş olsnn tatlımm!! Ayaklarını sıcak tutarsan daha rahat edersin.
Ayrıcanaakk Gururluyuumm seninnlee!! vereliniortak Öğle yemeğini en iyi şekilde geçiriyosunn, Ne demişler (kilo) yapmak zor yıkmak (vermek) kolay!! Bu da benim felsefemm kaydirigubbakcemile3

Bademler, fındıklar, leblebiler kovalasın seni aydasu :roflol: kötükedihüso yok anacım bu kız vazgeçmez kuruyemişten.. tamam bebeğim belli ölçüde yararlı ama elinden geldiğince yeme a.s. Bu arada menü tam diyet... bravo :hooray:

nazar ettın bak yemıyom ıste bugun sositososito
kovaladılar benı :roflol:

:roflol:

Bantta yürüme ile dışarıda yürüme arasında ne derece önemli fark var acaba CADIARZU

canım bantta yorulsanda hep o sabıt hızında yurumen lazım ve ıskelet sıstemıne kalbe cıddı zararlar verıyormus

ha bak bana bı de su yonden zararı var
cok carpılıyorum :bbo:

aşk adamı ne hallere düşürüyor kaydirigubbakcemile3 :asigim:

:asigim:
utandım sımdı

evet.. 8 yaşında görümcemvar. kayınvalidem 40'ında doğurmuş en küçüğünü. Torun niyetine :KK1:

masallah ya senın kayınvalden de hala genc ozaman kaydirigubbakcemile5

Ne güzel işte kendine bir hedef belirlemiş ve ona göre plan program yapmışsın.. Bu çok iyi canım. İnş. beklediğin sonucu yakalarsın olumunekankayizsmile

artık bu hedefı de yakalayamazsam yuh bana ne dıyım kaydirigubbakcemile

PAZARTESİ

SABAH

1 dilim kepek ekmeği
1 adet elma
1 bardak açık ve esmer şeekr ile tatlandırılmış çay

ARA

2 adet kuru kayısı

ÖĞLEN

2 adet light tost ekmeğinden yapılmış beyaz peynirli tost
1 bardak az şekerli limonata

ARA

2 adet ceviz

AKŞAM

1/2 kase domates çorbası,
1 porsiyon ızgara tavuk
Yağsız salata

:lepi:
cok begendım
tebrık ederım canım

bu gün yediklerim

sabah:2 dilim ekmek ,1 kibrit kutusu kadar lor peyniri ,çeyrek demet maydanoz 1 dilimsalam

ara:1 bardak kayısı suyu ,1 avuç fındık

öğle:2 dilim lor peynirli ekmek 1 bardak yarım yağlı süt

akşam :2 biber dolması

not:akşam yemeğimi 3 buçukta yedim

akşam 1 bardak sade kahve içtim 1 soda ve su

cok guzel olmus canım
aksam acıkmadın mı pekı

merhaba kızlar çok geç kaldım özledim sizi.köyden bugün geldik .yazamadım üzgünüm .neyse geldik artık.çok güzelbir hafta sonu geçirdim köy havası harikaydı .birz rejimi bozdum ama ben en iiyisi iki günü yazmamyayım sadece bugünkü menümü yazayım .umarım kilo almamışımdır .bakalım cuma tartılınca ne olcek.neyse menüm
pazartesi

sabah:
1 dilim ekmek
yağsız peynir
1 adet domates
meyve suyu
ara:
1 kase kiraz
öğlen :
semizotu ekmeksiz
yoğurt
ara :
yok
akşam :
1 tabak havuç çorbası ekmeksiz

sadece suyu bu ara içemiyorum oda şişkinlik yapıuo
yani tuvalete çıkamıyorum 3 gün oldu .1.5 lt su

benden şimdilik bukadar kızlar .yarın görüşürüz.hepinizi öpüyorumopuyorumnanaktan

gayet duzenlı gozukuyor tatlım
afıyet olsun

günaydın fıstıklaaar bugün kaçamak günümü ilan ediyorum çünkü doğum günüm:))))))abartmadan yicem söz:)yaş pastanın ucundan gerçekten:))))birazdan plates yapcam öpüyorum sizi akşama ev dolu olcak size geç vakit yazarım ok.öptümmmm kocaman:)))

DOĞUM GUNUN KUTLU OLSUN CANIM
SAĞLIKLI MUTLU ÖMÜRLER INSALLAH

a.s.

tartıda kıpırdanmalar gördüm çok mutlu oldum :) tartıya göre şuan 73 kiloyum ve regl olmama çok az kalmasına rağmen sizlerle paylaşıyım dedimkaydirigubbakcemile2

Hadı maşallah tatlım cok sevındım

herkese merhabalar tamammıdır şimdi 2 takıma üye oldummu neler yapmam gerek bir yardımcı olursanız sevinirim

aramıza hosgeldın tatlım a.s.

YENİ SOYGUN YÖNTEMİ...! DİKKATLİ OLALIM....! UYARALIM....!

Bir benzin istasyonunda, arabasina benzin doldurmakta
olan bir BAYANın yanina gelen birisi, BOYACI oldugunu
söyleyerek, hizmet amaciyla kibarca KARTını sunuyor.
Karti aldiktan sonra arabasina biniyor bayan. Adam da, baskasinin kullandigi bir arabaya giriyor. Bayan, istasyondan çikmaya hazirlanirken, arkadaki
arabanin da ayni anda istasyondan çiktigini ve KENDİSİNİ TAKİP ETTİĞİNİ farkediyor. Tam aninda da bir BAŞ DÖNMESİ ve ZOR NEFES ALMAKTA
oldugunu hissediyor bayan. Camı açmak isterken, adamın verdigi KARTI ALAN ELİNDEN TUHAF BİR KOKU alıyor Arkadakilerin de nerdeyse kendi arabasina yapisircasina yaklastiklarini görüyör. Kaybedecek zaman olmadigini düsünerek basiyor gaza, o hızla giderken ilk gelen park yerine daliveriyor.
Sert bir frenle durduruyor arabayi, ayni anda da kisa aralarla bastigi
klaksonla imdat isareti verircesine durmadan velvele saçiyor ortaliga.
Baskalarinin da bulundugu park yerine gelen ikinci araba var hiziyla çikis yönünü alarak uzaklasip gidiyor.
Adamlardan böylece kurtulan bayan, uzun bir süre sonra kendine gelebiliyor ve normal nefes almaya basliyor ancak. Bayani böyle çok ciddi bir duruma sokan bir maddenin karta sürülmüs oldugu anlasiliyor. Adi, "BURUNDANGA" olan bu UYUŞTURUCU MADDE, bir kisinin üstündekileri çalmak veya baska kötülükler yapmak için kullaniliyor. Basit bir kart üzerine kolayca sürülebilen bu
uyusturucu, cinsel taciz amaçli kullanilan uyusturucuya nazaran dört defa daha tehlikleli. Yolda, disarda tanimadiginiz birisinden ve hele yalnizken
asla böyle bir kart almayin sakin. Ikametgâhlara kadar gelerek hizmet sunanlarin da kullandiigi bir yöntem bu.
Uyanik olun .
Yeni teknolojinin yararli hizmetlerini kullanarak, bu
bilgileri çok genis bir dagitimla çevrenize duyurabilme çabaniz için
tesekkürler.

Emniyet Genel Md.

aaaa
vay düzenbazlar vay
daha neler duycaz bakalım

ayrıca egm ye cok darıldım
neden bana atmadı
oysakı hergun mesaj atar bana ''emnıyet kemerınızı takın, soyle yapın boyle yapın dıye '' :roflol:

Not: nişanlım polis :roflol:

günaydın fıstıklaaar bugün kaçamak günümü ilan ediyorum çünkü doğum günüm:))))))abartmadan yicem söz:)yaş pastanın ucundan gerçekten:))))birazdan plates yapcam öpüyorum sizi akşama ev dolu olcak size geç vakit yazarım ok.öptümmmm kocaman:)))

Niiiceee güzell yıllaraa canmm benimm !!!! Yıllar istediğin gibi istediğin biçimde geçer inş. zemuszemus :teytey:

ayy canımmm hormoların coşmuş senin
ağrı kesici kullanıyorum ben ilk gün hiçde bişey olmuyo
zaten bütün ağrı kesiciler iyi gemiyo bitanesi var mavi bi hap o bana çok iyi geliyor

canım evlilikle adetin alakası yok sadece bazılarında değişiklik olabilir oda zaten tam düzene girmemişse olur

burdada herkez hasta olucam oldu falan diyo nedir hepimizin aynı zamanlardamı ne
hep beraber olalım :roflol:
benimde bu günlerde olur hatta geçti bile beklemedeyim

bır ablamız ısyerınde hepımız adet olunca kırkımız karıştı der o geldı aklıma kaydirigubbakcemile3

ben ılaç aldıgım zaman anında kesıyor canım
onceden polıkıstık over hastasıydım ben ılaçsız asla olmazdım
sonra kılo verdım ogunden berı duzenleyecı hapları bıraktım
her ay duzenlı oluyorum cok sukur

ya evet hormonlarım cıdden tavan yaptı baksana az once ağlıyordum sımdı guluyorum :roflol:

Geçmiş olsnn tatlımm!! Ayaklarını sıcak tutarsan daha rahat edersin.
Ayrıcanaakk Gururluyuumm seninnlee!! vereliniortak Öğle yemeğini en iyi şekilde geçiriyosunn, Ne demişler (kilo) yapmak zor yıkmak (vermek) kolay!! Bu da benim felsefemm kaydirigubbakcemile3

felsefenı tuttum canım olumunekankayizsmile
zaten aksam dısarda yıyecem bır de oğlen agır yıyemezdım

mıdem bulandı semızotunu da yıyemedım zaten 3 catal anca yemısımdır

ay yazık sana

benimde sancım olur adet döneminde ama ilaç alınca geçer çok kasarsa bi ilaç daha alırım ama bu kadar ilaç kullanmakta zararlı evlenince geçiyomuymuş cidden?

ben birde süt içinde rahat geçer diye biliyorum:)

ayrıca diğer konuya gelince bende çok sinri oluyorum okulda aralarda millet götürüyor ben bi lokma fazla yiyince arkadaşım hemen bana gözlerini dikiyordu

ay yazık sana

benimde sancım olur adet döneminde ama ilaç alınca geçer çok kasarsa bi ilaç daha alırım ama bu kadar ilaç kullanmakta zararlı evlenince geçiyomuymuş cidden?

ben birde süt içinde rahat geçer diye biliyorum:)

ayrıca diğer konuya gelince bende çok sinri oluyorum okulda aralarda millet götürüyor ben bi lokma fazla yiyince arkadaşım hemen bana gözlerini dikiyordu

Tatlım ısın ılgınc yanı ıs yerındekı en zayıf ınsan da benım
dusun yanı
sempatiksalakcinni

bız ne kadar dıkkat edersek o kadar goze batıyor
doktorum prenses dıyor bana
kendıme cok bakıyormusum ara ogunlerım cok duzenlıymıs kaydirigubbakcemile3

canlarım çok sağolun adet ağrısı
baska bıseyım yok cok sukur
fakat bu ağrı benı oldurecek
kesecek dıye ılaç da alamıyorum
doktorum erkek ızın de ısteyemıyorum
oyyyy mafoldumben

çok sıddetlı oluyorum ben kızlar
evlıler soyleyın bakam evlenınce gecer dıyolar doğrumu :uhm:

bi de biliyonuz mu herkes yemekte suan pıdelerı lüpletıyorlar
bense evden yaptıgım semızotlu yoğurtlu salatamı odamda bır basıma yıyorum mafoldumben

ay ugun cok duygusalım
hormonlarım sapıttı

kımse cakmasın dıye bı ısırık yedım sadece
sonra aaaaaa rejımdesın
haa rejımdeyım alsanaalsanasmile

tatlışım regl döneminde yoğurt yemeseydin keşke..ağrıların daha beter olur ve şişkinlik yapar bu dönemde..onun yerine ılık ılık çorba türleri yada semizotunu pişirseydın..zaten sancın var daha da beter olma..
ada çayı iç canım bol bol..hem söktürür hem rahatlatır seni

tatlışım regl döneminde yoğurt yemeseydin keşke..ağrıların daha beter olur ve şişkinlik yapar bu dönemde..onun yerine ılık ılık çorba türleri yada semizotunu pişirseydın..zaten sancın var daha da beter olma..
ada çayı iç canım bol bol..hem söktürür hem rahatlatır seni

hadi ya bne bunu bilmiyordum canım ya
öğlen yemek yemedım sayılır
şu hazır corbalardan var yanımda onu yapıp bardagıma ıcsem mı acaba

aaa besyo sen de mı ızmırdensın
2. takımı ızmırlı hatunlar bastı kaydirigubbakcemile3

bide izmirli kızların boyu ve kilosu arasındaki fark 20 den az olmaz derler yadelikafaduldendelikafadulden

ama bir şey itiraf edeyimmi ben motivasyon olsun diye sezen aksunun izmirin kızları şarkısını dinliyorum her gün 5-6 kere:KK70:

afiyet olsn canım.. valla takımda pastalar çikolatalar aldı başını gidiyor.. bilmiyorumkismile bu birincilik takımca şımarttı bizi sanırım kaydirigubbakcemile[/Q

saol cnm ama yine de içime sinmediği yediğim çikolatalar....ama merak etme biz böylede alırız birinciliğihihoyyyt

hadi ya bne bunu bilmiyordum canım ya
öğlen yemek yemedım sayılır
şu hazır corbalardan var yanımda onu yapıp bardagıma ıcsem mı acaba

iç canım hem zaten fazla yiyememişsin semizotunu..sıcak sıcak iç de içini ısıtsın ve de tok tutsun seni..akşam yemeğini fazla kaçırmazsın en azından

afiyet olsn canım.. valla takımda pastalar çikolatalar aldı başını gidiyor.. bilmiyorumkismile bu birincilik takımca şımarttı bizi sanırım kaydirigubbakcemile[/Q

saol cnm ama yine de içime sinmediği yediğim çikolatalar....ama merak etme biz böylede alırız birinciliğihihoyyyt

ayy şunlara da bak hem suçlular hem de güçlü :mymeka: çukulata ve pastayla nasıl alıcakmışınız bakiim birinciliği :eek:lmaz: ha sondan birincilikse bilemem sengözlerimebaksanab
valla cumaya oklavayla beklicem hepinizi..kilo veremeyenler oklava yicek ona göre aklinialirimsmile

aydasucum akşam kaçırma sakın canım..bugünden itibaren üç gün kaldı haftaya..dikkat etmezsek daha toparlıyamayız kendimizi..
aman dikkat kızlar..
ve günlük mekiğe başlıyalım hepimiz..ama yarım mekik..tam olanı beli sakatlıyor aman dikkat..
mesela 10 dan başlıyalım..cumaya kadar herkes sabah akşam 10 ar mekik çekiyor tamammı kızlar..
bizm göbüşümüzün dümdüz olan göbüşlerden neyi eksik dimi amaolumunekankayizsmile

akrep neden montiye ugramıyorsun şeker özlettin kendini mafoldumben

amanın benim tatlışım gelmiş hoş gelmiş..
tatlışımpazar denizdeydim tüm gün pazartesi çok yoğundum bugünde fırsat buldukça ancak takıma girebildim..
hemen geliyorum şekercimŞeniz

X