Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın fıstıklaaar bugün kaçamak günümü ilan ediyorum çünkü doğum günüm:))))))abartmadan yicem söz:)yaş pastanın ucundan gerçekten:))))birazdan plates yapcam öpüyorum sizi akşama ev dolu olcak size geç vakit yazarım ok.öptümmmm kocaman:)))

:içelim: iyi doğdun cnm

:teytey::sm_cool:
günaydın fıstıklaaar bugün kaçamak günümü ilan ediyorum çünkü doğum günüm:))))))abartmadan yicem söz:)yaş pastanın ucundan gerçekten:))))birazdan plates yapcam öpüyorum sizi akşama ev dolu olcak size geç vakit yazarım ok.öptümmmm kocaman:)))

tartıda kıpırdanmalar gördüm çok mutlu oldum :) tartıya göre şuan 73 kiloyum ve regl olmama çok az kalmasına rağmen sizlerle paylaşıyım dedimkaydirigubbakcemile2

iyiki dogdun, nice mutlu yillara canima.s.

doğum gnün kutluolsun canım..
bence yeme o pstadan yoksa cumaya kdar toparlyamazsın
herkese merhabalar tamammıdır şimdi 2 takıma üye oldummu neler yapmam gerek bir yardımcı olursanız sevinirim

hoşgeldincanım..
bir hafta deneme süremiz var..bu süre içinde bol paylaşm ve menülerini bekliyoruz senden..böylece birbirimizi daha iyi tanırız..
şimdiden kolay gelsin

nice mutlu yıllara canım opuyorumnanaktan

hmmm

görülüyorki bende dahil olmak üzere 2.takım kaçamakta tavan yapmış bu hepimize:eek:klava:

kızlar bugündenitibaren sıkıyoruz kemerleri kaydirigubbakcemile cumaya kadar en az 500 gr hedefleyelim..
sakın ha artı kiloyla gelmyin.:umursamaz:

hmmm

görülüyorki bende dahil olmak üzere 2.takım kaçamakta tavan yapmış bu hepimize:eek:klava:

kızlar bugündenitibaren sıkıyoruz kemerleri kaydirigubbakcemile cumaya kadar en az 500 gr hedefleyelim..
sakın ha artı kiloyla gelmyin.:umursamaz:

evet canım haklısın bi kaçamak yaptım bende şimdi sıkıntısını çekiyorum keşke yemeseydimde şimdide bu kadar canımı sıkmasaydım
dünden beri daha çok dikkat ediyorum artık

bide benim geçen haftaki bildirimim sayılmadıya

ben bu hafta ilk katıldığımki kilomumu yoksa geçen hafta tartıldığım kilomumu yazıcam

evet canım haklısın bi kaçamak yaptım bende şimdi sıkıntısını çekiyorum keşke yemeseydimde şimdide bu kadar canımı sıkmasaydım
dünden beri daha çok dikkat ediyorum artık

bide benim geçen haftaki bildirimim sayılmadıya

ben bu hafta ilk katıldığımki kilomumu yoksa geçen hafta tartıldığım kilomumu yazıcam

sen ikisinide yaz canım
bnm bldiğim ilk yazdığın kilo ama bi sorucam bakalım..

herkese merhabalar tamammıdır şimdi 2 takıma üye oldummu neler yapmam gerek bir yardımcı olursanız sevinirim

hoş geldin aramıza

öncelikle herkese merhabalar ben kısaca kendimden bahsedeyim beden eğitimi öğretmeniyim 10 ay önce doğum yaptım aslında hamilelikte kilo almadım ama sonrası emzirme dönemi falan çok kilo aldım özetlersem amacım 50 kilo olmak şuan 60.40 ilk hedefim 5 kilo vermek 5 günde 5 kilo diyetine başladım bugun 1.günüm sadece pataes yiyorum cumaya kadar 3 kilo kesin veririm ayrıca fırsat buldukça plates yapmaya çalışacağım ve ab kingimiz var orada bol mekik buraya paylaşacağım kaç mekik çektim kaç dakka plates yaptığımı herkese sağlıklı kilo vermeler diliyorum

hoş geldin aramıza

tatlım alıntı yap butonuna bastıktan sonra
leri silmeden yaz kendi yazını..tabi hemen altından yazıyosun..
böyle mesajlar karışıyor anlaşılmıyoır şekeryerimseniben

öncelikle herkese merhabalar ben kısaca kendimden bahsedeyim beden eğitimi öğretmeniyim 10 ay önce doğum yaptım aslında hamilelikte kilo almadım ama sonrası emzirme dönemi falan çok kilo aldım özetlersem amacım 50 kilo olmak şuan 60.40 ilk hedefim 5 kilo vermek 5 günde 5 kilo diyetine başladım bugun 1.günüm sadece pataes yiyorum cumaya kadar 3 kilo kesin veririm ayrıca fırsat buldukça plates yapmaya çalışacağım ve ab kingimiz var orada bol mekik buraya paylaşacağım kaç mekik çektim kaç dakka plates yaptığımı herkese sağlıklı kilo vermeler diliyorum

tatlım böyle kısa vadede çok kilo verdiren diyetleri önermiyorum..hiç sağlıklı değil..normal yeme düzenine geçtiğinde fazlasıyla alırsın iyice morain bozulur..
ben sana montiyi öneririm..
hem sağlıklı beslen hemde aç gezme kaydirigubbakcemile2

Kızlar merhaba

Benım cok ağrım var, yerlerde sürünesim var hatta o kadar şiddetli geçiriyorum bugun

Ayyy, oyyyyy, anammmmmm....

Akşam kardeşimle evde yalnız oldugumuzdan yemege cıkacagız, bu yuzden bugun oğlenı cok hafıf gecırecegım...

Kızlar merhaba

Benım cok ağrım var, yerlerde sürünesim var hatta o kadar şiddetli geçiriyorum bugun

Ayyy, oyyyyy, anammmmmm....

Akşam kardeşimle evde yalnız oldugumuzdan yemege cıkacagız, bu yuzden bugun oğlenı cok hafıf gecırecegım...

canım noldu hayırdır ne ağrısı :1shok: izin al hemen bir doktora görün.ama sen zaten hastanedeydin dimi:uhm:

X