Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Sıra geldi kaçamak güne... lmaz: evett eleştiri bombardımanına başlayınn :tomato:

PAZAR

SABAH

2 dilim çavdar ekmeği
2 çatal sucuklu yumurta
1 ince dilim peynir
2 adet siyah zeytin

ARA ÖĞÜN

( Kahvaltıyı öğlen 14.00' de yaptığımız için yok )

ÖĞLEN

Bkz. ARA ÖĞÜN kaydirigubbakcemile3

ARA ÖĞÜN

1 kase yoğurt

AKŞAM

1 Tabak spagetti

Küçük görümcemin 8. yaş günü sebebiyle 1 dilim kakolu-muzlu pasta yedim arkadaşlar, pişman değilim çünkü minik görümcem çoook mutluydu zemuszemus

Fazla olmuş tatlımm ama toparlarsın bence senn a.sa.sa.s vereliniortak

12 Temmuz Pazartesi

Sabah: 2 dilim ekmek+ 40 gr peynir+ 5 zeytin+ domates+yeşil çay

Ara: 8 badem+ 10 fındık+ yarım ceviz

Öğle: 100 gr haşlanmış kepekli makarna ve 1 küçük kutu ton balığı ile hazırlanmıs salata

Ara: 1 küçük kutu meyveli yoğurt

Ara: 1 avuç beyaz leblebi

Akşam: 100 gr ızgara tavuk+ 1 dilim ekmek+ domates+biber+soğan+ 1 bardak ayran

Günboyu 3 lt su

Spor: Bantta 5 km hızla 30 dakika yürüyüş+ twist shape de 700 adım (100 kalori)

hımmm
tatlım ben de bantta yuruyorum evde
sen gel bakiiim buraya olumunekankayizsmile
kac km hızla yuruyorsun
bir de bantta kesınlıkle 30 dakıkadan fazla yürümeyın her türlü çok zararlı dıyor doktorlar bu yuzden farkettıysen benım yuruyuslerım hep 30 dakıka
korkumdan gecmıyorum hıc kı zıyadesıyle yoruyor sempatiksalakcinni
ama eskıden kılo verırken dısarda hergun 90 dakıka yururdum ve doktorlar dısarda ne kadar ıstersen yuru derdı

Bugünü daha hafif geçiriyorum ve akşam yemeğini cacık yapıcam bayanssulusmile

bol nane ve içine bir dilim kepek ekmeği doğrarsan misssss gibi olur ebrucum kaydirigubbakcemile5

Dün sitede bakım vardı canım, ben de giremedim..

Hadi bakalım.. evlilik öncesi staj yapmış olursun :)))

Sorma anacım ne zormus hem calısıp hem evı cekıp cevırmek
iki gunde boyle oldum sempatiksalakcinni
evlenınce evımın kadını olma konusunda benım herıfe direnıyordum fekat fazla direnmiyciiiim sanırım :roflol: :roflol:

aydasu evet önceden etiform paketin yarısını yiyodum yani 5 adet içinde 10 adet varya o yüzden bi paket yiyom ekmek tamamen yalan oldu hayatımda:))))yemiyorum valla ne yalan söylüyeyim kızlar kaçamak yaptım bugün yazmaya unutmuşum eşim oğluma çikolata almış çok özendim 2 sıra çikolata yedim fındıklı:))))))ama pişman değilim çok iyi geldi:))))çok mutlu oldum çok hahahah mutlulk hormonlarım tekrar yüklenmiş gibi oldu:)))))

Gün boyu çok az yemişsin canım.. hadi akşam olaydı birşey demeyecektim ama dikkat et gülüm bünye bize lazım yerimseniben Şeniz

Pazar günleri elimden geldiğince düzenli yapmaya calıssam da boyle oluyor ya ceydacım
Sabah gec kalkıyorum, kahvaltıdan sonra nete gırıyorum nısanlımla 3 saat falan gorusuyoruz Şeniz
kamera karsısında ara ögun yapıyorum :roflol:
pazar alısverı falan derken bır bakıyorum gun bıtmıs sempatiksalakcinni

:lepi:
Sen bu işi kaptın bacım

küçük görümcenizin yeni yaşı kutlu olsuna.s.,siz hep dıkkat ettığınız ıcın bı seferlık bı dılım pastayı herkes gormezden gelecektır umarım:hulya: cunku ben dahıl grupta kaçamağın Allahını yapanlar varkaydirigubbakcemile3

tatlşım Allahın adını bu şekilde ve buna benzer manalarda cümle içinde kullanma olurmu şeker..çok sakıncalı..ve haşaa saygısızlık olur yaradana..

hani kaçamağın alası de yada kaçamağın en büyüğü manasında yaz..

tamam tatlışşyerimseniben

kızlar bugün çok ama çok işim vardı..yazamadım ama arada gelip okudum hepinizi..
çok fena yorgunum..
dünde denizde çok fena yanmışım sanırım o yüzdende yorgun başladım güne..biraz dinlenmek istiyorum görüşürüz kızlar

yazdıklarım içinde bitek neden o kısma takıldınız anlamadım,zaten kullandığım maksatta da alası ve en büyüğü anlamında dikkat edersenız sıradan bır kelıme gıbıde bas harfini kucuk de yapmadım,cümleme vurgu yapmak için yazdım Allaha saygısızlık yapmak için değil neden konuyu orda cektığınız hala çözemedım

Gayette güzel olmuş tatlım hatta az bilem

amanınnn senın o kadar kucuk gorumcen mı var
maşallah ya
kayınvalden baya genc o zaman

Yok be eger cok gec saatte yemedıysen gun ıcersındekı az yemenle eşitler bence

anladım canım
yalnız belırtmek ısterım ekmek korkunc bısı degıl be kızlar
belırlı olculerde gayette tuketebılırız yerimseniben

Gelelim bana ve aldığım kararlara şakkıdı

Kendimi ölçtüm, tarttım, biçtim CADIARZU
Ve radikal kararlar aldım...

Benim yeme düzenim anladım kı kilo vermeden ziyade kilo koruma programıyla daha fazla ilintiliymiş...
Gördüm ki bundan daha fazla kısmam da hem bunyesel hem de çalışma koşullarm olarak uygun değil...

Bak yalnız gülerseniz fena bozuşuruz he :roflol: :roflol:

Haftalık kilo hedefim: 250 gr

Ayda 1 kilo, 3 ayda 3 kilo vermeyi planlıyorum.

Ha olur da daha fazlasını verırsem amenna

Öyle işte fıstıklar :hulya:

bugünkü menüm arkadaşalr

sabah

1 simit yarım salatalık
arada karpuz

öğlen

balık ızgara yağsız salata 1 dilim kepem ekmeği
arada kiraz

akşam

tavuk çorbası ve yağsız salata 1 dilimde kepek ekmeği

bide 10 da tarçınlı süt içtim

Çok yorma kendini tatlımm!! lmaz: Hayata karşıı diipdiinçç olmakk lazımmm guclubacismile :1hug:

slm bugünü yazıp kaçcam:)çok yorucu bi gündü

sabah; bir dilim kepek ekmeği,domates,salatalık,peynir

ara öğün; kayısı

öğlen; bir kase çorba,bir tabakta kabak ve makarna yanyana makarna olduğu için ekmek yemedim

ara öğün;1 kase çorba acıkmıştım çünkü:)

akşam;halam mantı yapmış çağırdı ama ekmeksiz yedim + salata

son olarakta maden suyu içtim veeee yatıyorummm ii geceleeerrr

kızlar bidee patron tatil dönüşü Almanya dan çikolata getirmiş 3 parça ondan yedim bi ara

Bademler, fındıklar, leblebiler kovalasın seni aydasu :roflol: kötükedihüso yok anacım bu kız vazgeçmez kuruyemişten.. tamam bebeğim belli ölçüde yararlı ama elinden geldiğince yeme a.s. Bu arada menü tam diyet... bravo :hooray:

:roflol:

Bantta yürüme ile dışarıda yürüme arasında ne derece önemli fark var acaba CADIARZU

Kız ben de pasta yediğim için pişman değilim.. hepten yüzsüz olduk :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…