Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

aşk adamı ne hallere düşürüyor kaydirigubbakcemile3 :asigim:

Teşekkür ederim canım. Umarım bünye de görmezden gelir :Saruboceq:

iyi istirahatler... olumunekankayizsmile

evet.. 8 yaşında görümcemvar. kayınvalidem 40'ında doğurmuş en küçüğünü. Torun niyetine

Ne güzel işte kendine bir hedef belirlemiş ve ona göre plan program yapmışsın.. Bu çok iyi canım. İnş. beklediğin sonucu yakalarsın olumunekankayizsmile

Canım senin diğer öğünde de simit vardı yanlış hatırlamıyorsam.. sabah kahvaltıda olması daha iyi tabii ama öğlen vs tercih etmemeli simiti diye düşünüyorum ve mümkünse 1 tam simit değil de yarım yiyelim çünkü yarım simit = 2 dilim ekmek

Bu arada bu bilgi geneldir canım senin adına yazmadım sadece hani yanlış anlaşılma olmasın yerimseniben kaydirigubbakcemile5

Menü genel itibari ile gayet hoş.. ama ara öğünlere takmadan edemiyorum ben kaydirigubbakcemile3

afiyet olsn canım.. valla takımda pastalar çikolatalar aldı başını gidiyor.. bilmiyorumkismile bu birincilik takımca şımarttı bizi sanırım kaydirigubbakcemile

iyi geceler kızlar unutmadan bugun ki menumu yazıyım
sabah:06:30 uyandım bı sıcak bı sıcaktı bı kase vanılyalı dondurmayla:icecream: 5 tane kiraz yedım
kahvaltı yapmadım bunları yedım dıye
öğlen:1 kase şehrıye çorbası,1 dilim çavdar ekmeği
ara:1 bardak limonata
aksam:1bardak ayran,3 tane yağsız kıymalı börek(annem yaptı ordan bılyıorum yağsız olduğunu)

PAZARTESİ

SABAH

1 dilim kepek ekmeği
1 adet elma
1 bardak açık ve esmer şeekr ile tatlandırılmış çay

ARA

2 adet kuru kayısı

ÖĞLEN

2 adet light tost ekmeğinden yapılmış beyaz peynirli tost
1 bardak az şekerli limonata

ARA

2 adet ceviz

AKŞAM

1/2 kase domates çorbası,
1 porsiyon ızgara tavuk
Yağsız salata

Lolo'cum.. oğlun çok tatlı şeyler paylaşmış. Maaşallah.

teşekkür ederim canım
ben buraya yediklerimi yazıyorumya oğlumda illa bende kendi özelliklerimi yazim dedi bende kıramadım

hepinizin yazdıklarını çok mutlu şekilde okudu ve çok sevidi yorumlarınıza
sizi çok sevdiğini söyledi olumunekankayizsmile

Ne güzel maaşallah.. Rabbim hayırlı evlat eylesin inş.

bu gün yediklerim

sabah:2 dilim ekmek ,1 kibrit kutusu kadar lor peyniri ,çeyrek demet maydanoz 1 dilimsalam

ara:1 bardak kayısı suyu ,1 avuç fındık

öğle:2 dilim lor peynirli ekmek 1 bardak yarım yağlı süt

akşam :2 biber dolması

not:akşam yemeğimi 3 buçukta yedim

akşam 1 bardak sade kahve içtim 1 soda ve su

merhaba kızlar çok geç kaldım özledim sizi.köyden bugün geldik .yazamadım üzgünüm .neyse geldik artık.çok güzelbir hafta sonu geçirdim köy havası harikaydı .birz rejimi bozdum ama ben en iiyisi iki günü yazmamyayım sadece bugünkü menümü yazayım .umarım kilo almamışımdır .bakalım cuma tartılınca ne olcek.neyse menüm
pazartesi

sabah:
1 dilim ekmek
yağsız peynir
1 adet domates
meyve suyu
ara:
1 kase kiraz
öğlen :
semizotu ekmeksiz
yoğurt
ara :
yok
akşam :
1 tabak havuç çorbası ekmeksiz

sadece suyu bu ara içemiyorum oda şişkinlik yapıuo
yani tuvalete çıkamıyorum 3 gün oldu .1.5 lt su

benden şimdilik bukadar kızlar .yarın görüşürüz.hepinizi öpüyorumopuyorumnanaktan

çok dengeli beslenmişsin bence tebrik ederim :lepi:

suyuda çine limo katarak veya başka meyveler koyarak içebilirsin

afiyet olsn canım.. valla takımda pastalar çikolatalar aldı başını gidiyor.. bilmiyorumkismile bu birincilik takımca şımarttı bizi sanırım kaydirigubbakcemile

valla ceydacım katılıyorum sana 20 gr verdikya şımardık hemen .bende hafta sonu köyde çok bozdum umarım 5 günde toplarım .bilmiyorumkismile

günaydın arkadaşlar:)

anladım canım saol ama ben uzun zamandır ilk defa simit yedim ki:) karıştırdın galiba

babam almış ben yemeden edemedim

bi daha simit göremem herhalde

birde unutmuşum akşam 5 gibi iki bisküvi yemiştim benbilmiyorumkismile

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…