Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben peyniri normal alıyorum canım..peyniri ve yoğurdu asla light yiyemiyorum

çok teşekkür ederim akrep33 bende bu diyeti yapıcam şimdi biraz okudumda çok rahat bi diyete benziyo
bide süresi varmı yani istediğin kiloya düşene kadarmı yapıyosun bu diyeti

Ben de sallama yeşil çaylardan aldım ama emin ol tatlımm demleme yeşil çay daha etkili. Hem hazıırlara pek güvenemiyorumm.. !!!!! guclubacismileguclubacismileguclubacismile

yorumlarınnız icin cok tesekkur ederim kizlar a.s.

ekmekten konusmussunuz. normalde bir turk ekmeksiz doymaz o yuzden yeni bi yere gurbete gidildiginde ilk is bir fırın açarlar kaydirigubbakcemile3 cunku burda birsuru ekmek çesidi olmasına ragmen bizim damak tadımıza pek uygun değiller ekmek almaya türk fırınına gitmeye de useniyorum bu yuzden herseyi ekmeksiz yemege alıstım.

bende light ürünleri sevmem az yağlılar daha iyi

hele ki light ton balığından nefret ederim

resmen saman gibi

evet yarın market alışverişi yapmam lazım
kendime bolca yarım yağlı gıdalar
yeşilçay
ekmek vs yiyecekler almam lazım
şimdiden alınacaklar listesini hazırlim bari

evet canım sana katılıyorum .ben akşamları yemeği çok seviyorum .gündüz bütüngün bişey yemesem aramam ama akşam olunca dayanamıyordum .1 haftadır dayanmaya çalışıyorum gerçekten işe yaradı.

aslında pek acıkmazdım bu saatlerde ama gerçekten sanki midem kazınıyo cokacimcoook
ne kadar kazzınırsa kazınsın yemicem lmaz:
şimdi 1 bardak su içip yatıcam :içelim:
ilacıma ara vermiştim bu gün tekrar başladım acaba ilaçmı böyle acıktırdı anlamadım

canım menün çok güzel yalnız ekmek fazla olmuş azıcık .akşamları bence ekmeği yemesen dahada çok verirsin .a.s

süper bir menü olmuş bencealkisalkisalkis

canım menün geneli güzel yalnız helva sanki olmamış .gerçi arada kaçamak oluyo heralde bende dün çok ilginç bir kaçamak yaptım .menümü yazıcam bana kızıcaksınız kaydirigubbakcemile

canım süper vermişsin tebrik eerim .başarılarının devamını dilerim .bu hafta birinci olmuşıuz hadi önümüzdeki haftada biz olalım .hihoyyyt

teşekkürler canım a.s. insallah hep beraber verelimm olumunekankayizsmile
aslında ben de kilo verimini hızlandırmak istiyorum ama napabilirim , spora 10 gun sonra falan baslıycam yuruyusle , acaba su monti amca diyeti mi yapsam napsam aklinialirimsmile

canım spora bence başla insan kendini zinde hissediyo bende bakıcam bu monti amca diyetine .yapanlar çok memnun .gel beraber başlayalım .denemekte fayda vara.s

canım menün geneli güzel yalnız helva sanki olmamış .gerçi arada kaçamak oluyo heralde bende dün çok ilginç bir kaçamak yaptım .menümü yazıcam bana kızıcaksınız kaydirigubbakcemile

ah kaçamaklarrr meraklandım bak menüne şimmdiii CADIARZUCADIARZU

merhaba kızlar tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum birinci olmuşuz.vereliniortak:hooray:
ben bu akşam iki günlük menümü yazıcam .çünkü yarın giremicem üzgünüm .ailemle köye gidicez.ama pazar akşamı sabırsızlıkla size yazıcam .ozaman buluşuruz.gelelim perşembe menüme :
bana kızıcaksınız ama ben çok kaçamak yaptım .
sabah:
1 bardak yeşil çay aç karınla
1 adet yağsız teflon tavada akıtma
2zeytin
ara .sadece su
öğlen :2 dilim karpuz
ara:
sadece su
akşam :
2 tabak mantıklava:
2 dilim karpuz
tabi sonra 30 dak yürüyüş
şimdide bugünkü menümü yazayım kızlar
sabah:
1 bardak meyve suyu kayısı(hazımsızlık sorunum var azcık )
1 dilim ekmek
1 adet haşlanmış yumurta

ara:
1 adet şeftali
öğlen :
yarım tabak tavuklu bezelye
1 kase yoğurt
ara:5 dilim karpuz
akşam :
1 tabak tavuk suyu çorba

bugün aktivite yapamadım daha doğrusu canım istemedi nedense .sanırım havadan olsa gerek.ama yarın sabah erken kalkıp bisiklet binicem .
tatlişkolarım benden şimdilik bukadar pazar akşam görüşürüz.öpüyorum siziŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…