Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

İyi haftasonları 2. takımcım.. kaydirigubbakcemile2

Öncelikle kocaman kocaman tebrik ediyorum birinciliğinizi.. a.s. :hooray: :lepi: :nazar:

Akrebim..Kaptırdın gidiyosun maşallah.. :nazar: Ben gidince çok üzüldün herhalde.. :roflol: yemeden içmeden kesildin anladım ben.. :roflol: Tebrik ederim.. a.s.

Size özel listeyi hazırladım..

Yeni arkadaşlara şimdilik sadece kucak yaptım.. yerimseniben Haftaya onların da gülen surat mı ağlayan surat mı oldukları belli olur.. dilerim takımdaki herkesin yüzü güler..

Listeyi eklemeden bir notum daha olacak.. Listenin düzenlenmesi adına herhangi bir öneriniz varsa lütfen iletin.. Ama takıma yazarsanız gözümden kaçma olasılığı olabilir, ilgilenmediğimi düşünmeyin sakın.. O nedenle herhalde aranızda konuşup bana özel mesaj atarak, değiştirilmesini istediğiniz ya da eklememi istediğiniz özellikleri iletirseniz daha iyi olur..

canım benim ellrine emeğine sağlık opuyorumnanaktan
hakkını nasıl öderiz biz senin

evet ama cidden gitmene çok üzüldüm ben yaa:gitme: ve en sonki beni uyardığında tamam dedm bundan sonra kesinlikledikkat edicem ve motivasyonun yükselmesinde kesinlikle beimde katkım olucak..
ve böyle düşünüp kendime palnve proje hazırlama aşamasındayken senn o şok edici yazını gördüm..mafoldumben fena oldum tabi ..
yiyerek ve şişerek seni de kötü etkilediğim için çok özür dilerim kuşum..:kedi:
ama inan ders oldu bana..
bak işte insan isteyince oluyor..
sende istersen kesinlikle verirsin canım..
ben inanıyorum..
hani birbirimize dstek olucaktık ya olumunekankayizsmile yani istersen devam edebiliriz..
takımda olmasada yine devam edebiliriz şeker

Püsküütüm ellerine sağlık tatlım...
Hakkını helal et bize emi yerimseniben

Seni özlüyoruz bunu bil canım :gitme:

Günaydın fıstıklar, ballar, börekler sempatiksalakcinni
amanınnn tutun beni kaydirigubbakcemile2
hasta olcem ben çok pis tatlı çekiyor canım laelaelaelaelae

hele bir alsanaalsanasmile valla fena yapcam artık..ekmekten sonra şimdi de tatlımı çıktı bakiim:eek:lmaz:

hele bir alsanaalsanasmile valla fena yapcam artık..ekmekten sonra şimdi de tatlımı çıktı bakiim:eek:lmaz:

ya ne bağrıyon ne furuyon bana ya mafoldumben mafoldumben
dürüst olduk suç oldu lülülülülülü
dünkü o pilav şeydi bikerem
ucundan tadına baktım
bi kaşık bılem degıldı ama vicdan yaptım yazıyım dedım

durustlukte basa bela kardesımm delikafadulden :roflol:

Ha tatlı krızımı de en cok dondurmayla gecırırım :icecream:

taam mı kaptan hihoyyyt

Püsküütüm ellerine sağlık tatlım...
Hakkını helal et bize emi yerimseniben

Seni özlüyoruz bunu bil canım :gitme:

canım benim ellrine emeğine sağlık opuyorumnanaktan
hakkını nasıl öderiz biz senin

evet ama cidden gitmene çok üzüldüm ben yaa:gitme: ve en sonki beni uyardığında tamam dedm bundan sonra kesinlikledikkat edicem ve motivasyonun yükselmesinde kesinlikle beimde katkım olucak..
ve böyle düşünüp kendime palnve proje hazırlama aşamasındayken senn o şok edici yazını gördüm..mafoldumben fena oldum tabi ..
yiyerek ve şişerek seni de kötü etkilediğim için çok özür dilerim kuşum..:kedi:
ama inan ders oldu bana..
bak işte insan isteyince oluyor..
sende istersen kesinlikle verirsin canım..
ben inanıyorum..
hani birbirimize dstek olucaktık ya olumunekankayizsmile yani istersen devam edebiliriz..
takımda olmasada yine devam edebiliriz şeker

Aydasucum, akrebim varsa bir hakkım, sonuna kadar helal olsun.. opuyorumnanaktan
Biliyorum üzüldüğünü akrebim.. Ama aniden koptum.. Yani o anda bir mesaj yazıyordum şimdi içeriği bile aklımda değil.. aniden trafo yandı.. :roflol:
Zaten çok kilo almadım biliyorsun.. Son 3 yıldır yaptığım gibi yani salıncak misali devam edeyim ben en iyisi..
Kilo verme konusunda eski azmine yeniden kavuşmana çok sevindim.. Ama dikkatli ol e mi tatlım? Bu kadar çok kiloyu üst üste kaybetmek iyi değil, sen de biliyorsun.. Allah korusun. :nazar:

ya ne bağrıyon ne furuyon bana ya mafoldumben mafoldumben
dürüst olduk suç oldu lülülülülülü
dünkü o pilav şeydi bikerem
ucundan tadına baktım
bi kaşık bılem degıldı ama vicdan yaptım yazıyım dedım

durustlukte basa bela kardesımm delikafadulden :roflol:

Ha tatlı krızımı de en cok dondurmayla gecırırım :icecream:

taam mı kaptan hihoyyyt

vayy sevmişim dürüstlüğünü aklinialirimsmile ona dürüstlük denmez canım hem suçlu hem güçlü denir..
dürüstmü olmak istiyosun..o zaman kendine ol şekerim hemde hemen..
kilo vermek istiyosun o zaman cıss lardan yemiyosun..işte dürüstlük buu:lepi:

Aydasucum, akrebim varsa bir hakkım, sonuna kadar helal olsun.. opuyorumnanaktan
Biliyorum üzüldüğünü akrebim.. Ama aniden koptum.. Yani o anda bir mesaj yazıyordum şimdi içeriği bile aklımda değil.. aniden trafo yandı.. :roflol:
Zaten çok kilo almadım biliyorsun.. Son 3 yıldır yaptığım gibi yani salıncak misali devam edeyim ben en iyisi..
Kilo verme konusunda eski azmine yeniden kavuşmana çok sevindim.. Ama dikkatli ol e mi tatlım? Bu kadar çok kiloyu üst üste kaybetmek iyi değil, sen de biliyorsun.. Allah korusun. :nazar:

seni anlıyorum canım..sendeki o trafo yangını,senin ayrılma kararını okuyunca bende de yandı ve tüm doğruları yazdım döktüm bir anda ve ne tufanlar koptu biliyosun..
kilo konusunda haklısın şekerim..bu hafta düşündüm bunu bende..ve daha ağır gitmesini istiyorum artık..aslında bir anda gitsin diyoruz ama doğrusu bu değil tabi..
sağlıklı gitsin..
beni düşünerek yaptığın uyarı için çok teşekkür ederim şekercim..
sağlıcakla kal Şeniz

aydasucum tatlım biz yine aynı şeyleri yazmışız sanırım..
püsküütüm mesajlarımızı alıntılayınca güldüm yine kaydirigubbakcemile3

seni anlıyorum canım..sendeki o trafo yangını,senin ayrılma kararını okuyunca bende de yandı ve tüm doğruları yazdım döktüm bir anda ve ne tufanlar koptu biliyosun..
kilo konusunda haklısın şekerim..bu hafta düşündüm bunu bende..ve daha ağır gitmesini istiyorum artık..aslında bir anda gitsin diyoruz ama doğrusu bu değil tabi..
sağlıklı gitsin..
beni düşünerek yaptığın uyarı için çok teşekkür ederim şekercim..
sağlıcakla kal Şeniz

opuyorumnanaktan a.s.

aydasu bende dondurmaya dayanamıyorum yaa

ama dün yemedim tuttum kendimi

bi yerde okumuştum tarçınlı süt tatlı krizine iyi geliyormuş dene istersen

Varsa bir hakkım, sonuna kadar helal olsun.. opuyorumnanaktan

Püsküütüm sorma ya
kopru gidiyor kaydirigubbakcemile
tutabilene aşk olsun:KK1:

hmm bakalım dün ne yemişim

8:30
peynir 2 küçük parça,2 zeytin 1 dilim ekmek çay

13:45
yarım porsiyon patlican tava,bir kase cacık

21:45
bi kase kiraz

3 lt su

dün meyve almayı unutmuşum araları yapamadım,görüşmelerimde çoktu öylece geçti
akşamda geç olunca kiraz yedim ağır olmasın diye

hmm bakalım dün ne yemişim

8:30
peynir 2 küçük parça,2 zeytin 1 dilim ekmek çay

13:45
yarım porsiyon patlican tava,bir kase cacık

21:45
bi kase kiraz

3 lt su

dün meyve almayı unutmuşum araları yapamadım,görüşmelerimde çoktu öylece geçti
akşamda geç olunca kiraz yedim ağır olmasın diye

cnm sabahları domates salatalık yesen dah aiyi olmaz mıbilmiyorumkismile

uff burası da çok sıcak..
yarın da biz gidicez bakalım kısmetse

bende yarın kesin gidiyorum
hava çok güneşli değil yarın en azından yağmur yok
aslında benim için çok güneşli olmaması daha iyi bir keresinde başıma güneş geçmişti ölüyodum resmen
bu akşam üstü yola çıkıyorum anneme gidiccem orda kalcam yarın sabahta gidicez
sana iyi eğlenceler ..

kızlar bu akşam annemlerdeyim akşam ordan yazarım yediklerimi
yarın denizde olacağım için belki akşam yada pazartesi yazarım
hepinizi öpüyorum kaydirigubbakcemile5

İyi haftasonları 2. takımcım.. kaydirigubbakcemile2

Öncelikle kocaman kocaman tebrik ediyorum birinciliğinizi.. a.s. :hooray: :lepi: :nazar:

Akrebim..Kaptırdın gidiyosun maşallah.. :nazar: Ben gidince çok üzüldün herhalde.. :roflol: yemeden içmeden kesildin anladım ben.. :roflol: Tebrik ederim.. a.s.

Size özel listeyi hazırladım..

Yeni arkadaşlara şimdilik sadece kucak yaptım.. yerimseniben Haftaya onların da gülen surat mı ağlayan surat mı oldukları belli olur.. dilerim takımdaki herkesin yüzü güler..

Listeyi eklemeden bir notum daha olacak.. Listenin düzenlenmesi adına herhangi bir öneriniz varsa lütfen iletin.. Ama takıma yazarsanız gözümden kaçma olasılığı olabilir, ilgilenmediğimi düşünmeyin sakın.. O nedenle herhalde aranızda konuşup bana özel mesaj atarak, değiştirilmesini istediğiniz ya da eklememi istediğiniz özellikleri iletirseniz daha iyi olur..

Sağolasın Püsküütcüm.. Ellerin dert görmesin kuşum :roflol: Şeniz

Selam kızlar..

Ay dün gece çok geç yattım hatta sabah ezanından sonra yattık.. Sabah da 9.30' da kalktım başım çok ağrıyor :bbo: Dün akşam kayınvalidemdeydim.. Göümcelerim, kuzenler, ve görümcemin arkadaşı toplanıp kurtlarımızı döktük. Sonra da klimayı açtık ve ben bu sabah sesim kısık uyandım. Tabii grip olmuşum senağlama Bugün de temizlik günümüz, halılar silkelenecek. Eve yeni geldim de şu temizliği bitireyim hemen döncem ben size a.s.

X