Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba kızlar tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum birinci olmuşuz.vereliniortak:hooray:
ben bu akşam iki günlük menümü yazıcam .çünkü yarın giremicem üzgünüm .ailemle köye gidicez.ama pazar akşamı sabırsızlıkla size yazıcam .ozaman buluşuruz.gelelim perşembe menüme :
bana kızıcaksınız ama ben çok kaçamak yaptım .
sabah:
1 bardak yeşil çay aç karınla
1 adet yağsız teflon tavada akıtma
2zeytin
ara .sadece su
öğlen :2 dilim karpuz
ara:
sadece su
akşam :
2 tabak mantı:eek:klava:
2 dilim karpuz
tabi sonra 30 dak yürüyüş
şimdide bugünkü menümü yazayım kızlar
sabah:
1 bardak meyve suyu kayısı(hazımsızlık sorunum var azcık )
1 dilim ekmek
1 adet haşlanmış yumurta

ara:
1 adet şeftali
öğlen :
yarım tabak tavuklu bezelye
1 kase yoğurt
ara:5 dilim karpuz
akşam :
1 tabak tavuk suyu çorba

bugün aktivite yapamadım daha doğrusu canım istemedi nedense .sanırım havadan olsa gerek.ama yarın sabah erken kalkıp bisiklet binicem .
tatlişkolarım benden şimdilik bukadar pazar akşam görüşürüz.öpüyorum siziŞeniz

mantı yemişsin hemde 2 tabak bide akşam yani :eek:lmaz:
bidakine daha az yersen daha iyi olur
neyse en azından yürüyüş yapmışsın yemekten sonra

hayırlı yolculuklar canım pazar görüşürüz köydede kaçamak yapma sakın :)

günaydın 2. takım
yeni kalktım 1 koca bardak suyumu alıp buraya geldim her sabahki gibi

sözde bu gün denize gidicektim hafaya bakın yarın güzel olursa yarın giderim olmazasa:KK43:(

çok teşekkür ederim akrep33 bende bu diyeti yapıcam şimdi biraz okudumda çok rahat bi diyete benziyo
bide süresi varmı yani istediğin kiloya düşene kadarmı yapıyosun bu diyeti
tatlım aslında bu bir diyet değil..
sağlıklı beslenme şekli..yani bir ömür boyu uygulayabilirsin..zaten alışınca bırakmak istemiceksin..zaten içeriği Allahın bize sunduğu besinleri doğal olarak ve doyana kadar yiyebiliyor olmamız..
Ben de sallama yeşil çaylardan aldım ama emin ol tatlımm demleme yeşil çay daha etkili. Hem hazıırlara pek güvenemiyorumm.. !!!!! guclubacismileguclubacismileguclubacismile
aynen katılıyorum canım..
bingo ..yakaladım akrepcim valla ...aklinialirimsmileonlarıda tam yapsan kim bilir ne kadar kilo gidecek ...alsanaalsanasmile
Allah feci yakalanmışım:kedi: ya sen buralardamıydın..bakmıştım oysa yoksun diye yazıvermiştimzemuszemus
yorumlarınnız icin cok tesekkur ederim kizlar a.s.

ekmekten konusmussunuz. normalde bir turk ekmeksiz doymaz o yuzden yeni bi yere gurbete gidildiginde ilk is bir fırın açarlar kaydirigubbakcemile3 cunku burda birsuru ekmek çesidi olmasına ragmen bizim damak tadımıza pek uygun değiller ekmek almaya türk fırınına gitmeye de useniyorum bu yuzden herseyi ekmeksiz yemege alıstım.
:roflol::roflol: süpersin ya
valla çokdoğru kesinlikle katılıyorum..mesela eşim..ekmek olmadan asla yeme yemezkaydirigubbakcemile3

evet canım sana katılıyorum .ben akşamları yemeği çok seviyorum .gündüz bütüngün bişey yemesem aramam ama akşam olunca dayanamıyordum .1 haftadır dayanmaya çalışıyorum gerçekten işe yaradı.
ahh canım daha önce bende öyleydim..gün boyu güzel giderdi ama akşam olunca içimdeki canavar uyanırdı..tv seyrederken neler yemezdim ki..tabi 80 i görünce tartıda aklım başıma geldi..aynı hatayı asla yapmak istemiyorum.
canım bunlardan biri bensem burdayım şincik oturabildim başına .benim kuzucuğu uyuttum .geldim geldim.a.s
kaydirigubbakcemile3yok canım sen değildin..sana sadece paylaşımı biraz daha çoğalt demiştimyerimseniben bu senin içinde iyi olur azmine destek olur.
tabi kuzucuğunu da ihmal etmeden:emir_bebek:
aslında pek acıkmazdım bu saatlerde ama gerçekten sanki midem kazınıyo cokacimcoook
ne kadar kazzınırsa kazınsın yemicem :eek:lmaz:
şimdi 1 bardak su içip yatıcam :içelim:
ilacıma ara vermiştim bu gün tekrar başladım acaba ilaçmı böyle acıktırdı anlamadım
alkisalkisalkisalkisalkisalkis bravo işte bu
tatlış ne ilacı kullanıyosun merak ettim:uhm:
canım menün çok güzel yalnız ekmek fazla olmuş azıcık .akşamları bence ekmeği yemesen dahada çok verirsin .a.s
vereliniortak bravo canım..ekmek canavarını uyardığın için tebrik ediyorum..
ekmeksiz doymayan tipik türkiş bayan:roflol:

teşekkürler canım a.s. insallah hep beraber verelimm olumunekankayizsmile
aslında ben de kilo verimini hızlandırmak istiyorum ama napabilirim , spora 10 gun sonra falan baslıycam yuruyusle , acaba su monti amca diyeti mi yapsam napsam aklinialirimsmile

canım spora bence başla insan kendini zinde hissediyo bende bakıcam bu monti amca diyetine .yapanlar çok memnun .gel beraber başlayalım .denemekte fayda vara.s

kesinlikle tavsiye ederim kızlar..
kendinizi harika hissedeceksiniz..ve diğer diyetlerdeki gibi giden kilolar hop diye fazlasıyla geri dönmüyor üstelik.sizde uğrayın monti topiğine beklerima.s.

merhaba kızlar tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum birinci olmuşuz.vereliniortak:hooray:
ben bu akşam iki günlük menümü yazıcam .çünkü yarın giremicem üzgünüm .ailemle köye gidicez.ama pazar akşamı sabırsızlıkla size yazıcam .ozaman buluşuruz.gelelim perşembe menüme :
bana kızıcaksınız ama ben çok kaçamak yaptım .
sabah:
1 bardak yeşil çay aç karınla
1 adet yağsız teflon tavada akıtma
2zeytin
ara .sadece su
öğlen :2 dilim karpuz
ara:
sadece su
akşam :
2 tabak mantı:eek:klava:
2 dilim karpuz
tabi sonra 30 dak yürüyüş
şimdide bugünkü menümü yazayım kızlar
sabah:
1 bardak meyve suyu kayısı(hazımsızlık sorunum var azcık )
1 dilim ekmek
1 adet haşlanmış yumurta

ara:
1 adet şeftali
öğlen :
yarım tabak tavuklu bezelye
1 kase yoğurt
ara:5 dilim karpuz
akşam :
1 tabak tavuk suyu çorba

bugün aktivite yapamadım daha doğrusu canım istemedi nedense .sanırım havadan olsa gerek.ama yarın sabah erken kalkıp bisiklet binicem .
tatlişkolarım benden şimdilik bukadar pazar akşam görüşürüz.öpüyorum siziŞeniz
tatlım akşam mantının iki tabak olması hariç güzel bir menü..en azından yürümüşsün iyi olmuş..iyi gezmeler sana

canım bende araştırıp denemeyi düşünüyorum bu diyeti.umarım bendede işe yarar.
kesinlikle yaricaktır eminim canımopuyorumnanaktan
günaydın 2. takım
yeni kalktım 1 koca bardak suyumu alıp buraya geldim her sabahki gibi

sözde bu gün denize gidicektim hafaya bakın yarın güzel olursa yarın giderim olmazasa:KK43:(

tatlışş hava çok sıcak ve güneşli zaten
neden bugün gitmedinki
sizin oralar kötümü yoksa:uhm:

tatlışş hava çok sıcak ve güneşli zaten
neden bugün gitmedinki
sizin oralar kötümü yoksa:uhm:

ben istanbulda yaşıyorum burası serin
2 gündür yağmur yağıyo
yarın belki iyi olursa giderim
aslında bana kalsa hiç gitmicem ama oğlum çok istiyo

alkisalkisalkisalkisalkisalkis bravo işte bu
tatlış ne ilacı kullanıyosun merak ettim
:uhm:

alerji ilacı kullanıyorum hemde günde 2 tane ağır geliyo çok ukum var
1 tane içerkende uykum oluyodu ama açlık hissetmiyodum
şimdi 2 gündür 2 kullanıyorum
baya bi rahatsız etti
15 günü tamamlamam lazım sonra kontrole gidicem

ben istanbulda yaşıyorum burası serin
2 gündür yağmur yağıyo
yarın belki iyi olursa giderim
aslında bana kalsa hiç gitmicem ama oğlum çok istiyo
uff burası da çok sıcak..
yarın da biz gidicez bakalım kısmetse

alerji ilacı kullanıyorum hemde günde 2 tane ağır geliyo çok ukum var
1 tane içerkende uykum oluyodu ama açlık hissetmiyodum
şimdi 2 gündür 2 kullanıyorum
baya bi rahatsız etti
15 günü tamamlamam lazım sonra kontrole gidicem
hmm allah şifa versin canım
hyr cnm ben öğrenciyim daha stj. diş hekimi olduğum için orda diş hekimi yazıyor 2 yıla mezun olucam inşallah:teytey:

ah negüzel maaşallah:nazar:..
bir an önce kolaylıkla biter inşallah canım

ıyi haftasonları 2. takımcım.. kaydirigubbakcemile2

Öncelikle kocaman kocaman tebrik ediyorum birinciliğinizi.. a.s. :hooray: :lepi: :nazar:

Akrebim..Kaptırdın gidiyosun maşallah.. :nazar: Ben gidince çok üzüldün herhalde.. :roflol: yemeden içmeden kesildin anladım ben.. :roflol: Tebrik ederim.. a.s.

Size özel listeyi hazırladım..

Yeni arkadaşlara şimdilik sadece kucak yaptım.. yerimseniben Haftaya onların da gülen surat mı ağlayan surat mı oldukları belli olur.. dilerim takımdaki herkesin yüzü güler..

Listeyi eklemeden bir notum daha olacak.. Listenin düzenlenmesi adına herhangi bir öneriniz varsa lütfen iletin.. Ama takıma yazarsanız gözümden kaçma olasılığı olabilir, ilgilenmediğimi düşünmeyin sakın.. O nedenle herhalde aranızda konuşup bana özel mesaj atarak, değiştirilmesini istediğiniz ya da eklememi istediğiniz özellikleri iletirseniz daha iyi olur..

püsküütüm hoş geldin şeker..
bende şimdi paylaşıma yazıcaktım nerdesin diye
bu kadar olur seni altta görünce çokmutlu oldum yaa
canım benimm :asigim:

Son düzenleme:
Günaydın fıstıklar, ballar, börekler sempatiksalakcinni
amanınnn tutun beni kaydirigubbakcemile2
hasta olcem ben çok pis tatlı çekiyor canım laelaelaelaelae

X