Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

tatlım sabaları bisküvi yerine peynir zeytin yesen. kola yerine ayran aralarda da meyve yesen inan bana daha kolay vericeksin kiloları

gerçekten daha iyi canım..
ama sıcak çikolata bozmuş sonradan..akşam dağilde sabah iç canım onu..
akşamları daha hafif şeyler içebilirsin..mesela kekik adaçayı gibi..hem rahatlatırda

güzel bir gün olmuş..tebrikler canımkaydirigubbakcemile5

ayran çorbasını çok severim
menü çok güzel ama su az olmuş canım

tatlım arada yediğin fındık badem cevizi öğünlerinle yesen ve aralarda meyve yesen sindirimin çok daha güzel olur..ve akşamları yediğin 2 dilim ekmeği ya hiç yeme yada azalt tatlış..suyu güzel içmişsin tebrikler

benim bugünlük menüm

kahvaltida peynir ve karpuz

öglen sekersiz muhallebi

aksam taze fasulye yemegi ve salata

:1no2: hiç olmamış tatlım..bu şekilde uzun vadeli kilo veremezsin..ilk etapta gider belki ama bir yerde takılır kalır.sağlıklı da olmaz zaten..

kahvaltını zenginleştir tatlım..aralarda ye meyveni.
akşamın güzel olmuş ama sadece akşam menüsü ile olmaz be güzelim.

Merhaba canım sana da günaydın. harikasın valla Allah neşeni bozmasın :Saruboceq:

Güzelim menüyü bu akşam yazman şart değil yarın da yazarsın. Bu şekilde bölük olunca yorum yazmak zor oluyor, sen kaydirigubbakcemileen iyisi yarın menünn tamamını paylaş bizlerle olur mu? olumunekankayizsmile

çocuklar hep böyle canım..biraz daha ilgi ve biraz daha sabır gerekiyor..şimdi sana zor gibi gelir ama zamanla çözülür canım.

gelelim menüne..
öncelikle aynı günü değilde bir gün önce yediğimiz menüyü verelim tatlış

sabah sadece domates ekmek yemişsin.protein almamışsın..peynir zeytin yada yumurta ile zenginleştir canım

arayı çok fazla yapmışsın..5 dilim karpuz zaten epey fazla.salatalık form bisküvi ye hiç gerek yokmuş.
öğlen tamam.
akşam da patatesle pilavı bir arada yemeni önermem canım..
süt ve yoğurt da güzel..
su içmende iyi..

bugün miraç kandili

kandiliniz mübarek olsun.
hepimize ve tüm müslüman alemine hayırlar getirsin inşallah

dünkü menüm efem

08:00
1 tane kayısı

08:30
peynir,zeytin,2 dilim ekmek,çay

12:10
1 yeşil elma

13:20
1 küçük tavuk but,4 kaşık patlican,1 kase yoğurt

18:00
1 yeşil elma

20:15
3 kaşık menemen,2 bardak ayran,3 süsbiberi

3,5 lt su

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar, yeniyim ben:kedi:

öncelikle hepinize hayırlı kandiller ve çok teşekkürler beni de aranıza aldığınız içinzemuszemus

deneme süresine gireceğiz sanırım dimi?

günaydın arkadaşlar, yeniyim ben:kedi:

öncelikle hepinize hayırlı kandiller ve çok teşekkürler beni de aranıza aldığınız içinzemuszemus

deneme süresine gireceğiz sanırım dimi?

hoş geldin tatlışım
hayırlı kandiller olur inşallah:Saruboceq:

evet canım bir hafta deneme süremiz var bu süre içinde bol paylaşım ve günlük menü istiyoruz..bu şekilde birbirimizi daha iyi tanımış oluyoruzkaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim cnm:)
daha öncede bi takımda deneme sürecine girmiştim ama pek yazamadım vaktim yoktu şimdi bol bol vaktim var

ben o zamn günlük menümü yazayım hemenkaydirigubbakcemile3

sabah:
1 domates 1 salatalık 4 zeytin kibrit kutusu kadar peynir, 1 dilim kepek ekmeği yedim ve yeşil çay içtim

öğlen:
tavuk ızgara,yağsız salata ve ayran ve 1 dilim kepek ekmeği

akşam:
yağsız menemen,salata ve 1 dilim kepek ekmeği

aralarda da bir meyve yemeyi düşünüyorum, spor olarakta 45 dakika koşu bandında yürüyüş yapıcam bugün

bu menüyü burda buldum ben ocakta uyguladım 5 kilo verdim ama sonra geri aldımmafoldumben

menün çok güzel canım tebrikler
salataya çok az zeytinyağı katabilirsin şeker..salatadaki besin değerlerinin daha iyi emilmesini sağlar..sindirimede çok faydası dokunur..
aralarda meyve düşündüğüne göre bu bugünkü menün olucak..

bir gün önceki menülerimizi yazarsak daha iyi yorum yaparız şeker..gün bitmeden ne yiyeceğimiz belli olmaz çünküyerimseniben

dünkü menümü yazmayım ben

küçük kuzenim evimizdeydi çeşit çeşit yemekler yapıldı bende altın vuruş yaptım

ama şu an çok kararlıyım ağustosun 20 sinde düğünümüz var o zamana kadar zayıf olmalıyım

bundan sonra dikkat edicem canım bi önceki günün menüsü yazmaya teşekkür ederim[opuyorumnanaktan/I]

olursun inşallah canım..yeterki kararlılığın devam etsin
şimdi kaç kilosun

canım şimdi 74 kiloyum 5 kiloyu sürekli alıp verdiğimden kolayca verebiliyorum ama artık 60 lı rakamları istikrarlı bir şekilde görmek istiyorum

hedef olarak 60 dedim hayırlısı bakalımzemuszemus

aslında çok zayıf olmak istemiyorum bir kıyafet giydiğimde yanlardan yağ çıkmasın eteklerimi rahat giyeyim yeter

benim sorunum bacak bölgesinde belim kalçama göre ince göbeğimde fazla yok ama bacaklarım kendimi bildim bileli kalınsenağlama

bıktım artık yaa:sinifsinif:

Beğendim... bu menü tam benim tarzım alkisalkisalkis

Ovv!! süper bencee çok sağlklı ve dengelii gözüküyoo !!! Tebbrikklerr Tattlımm alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Hoşgeldin canım, umarım hedefine kolayca ulaşabilirsin. E zaten bunun için buradayız değil mi :teytey: :hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…