Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

lolocum fındık fıstık tarzı şeyler yag yapıyor kilo yapıyor diye biliyorum, emzirirken yiyodum da sut yapsın diye

fındığı fazla yemiceksin canm yoksa gerçekten yağ yapar ama aralarda 2-3 tane güpletirsen daha dinamikk olursun bu da o gününü daha iyi devam ettirmeni sağlarra.sa.sa.sakannehir

canım nasıl yapıyorsun o hesabı bana da anlatsana
her insanın kılosuna ve faalıyetlerıne gore vucudunun ihtiyacı olan alması gereken bı kalori mıktarı var
mesela benım kılom 72 benım normal bı gunde 2000 ekstra enerjı sarfettığımde en fazla2500 kalorı almam lazım
2000den az versem kılo vermeye baslarım kaydirigubbakcemile2
2000i gecersemde kılo almaya baslarımeyvahedigeldismile
buna gore hesaplıyorum 1500ü gecmemeye çalışıyorum :teytey:

annemin saçlarını boyadım,dedem geldı onunla oturdum gunduz de nazlıya dısardaydık sabah hastaneye falan gıttık bu yuzden bugun ki menumu bıraz gec yazıyorum
bugun yedıklerım:
sabah:kalkar kaklmaz 1 bardak yesılçay
1 bardak yağsız süt 3 tek petibör büskivi

öğlen:1 porsiyon kıymalı yumurtalı pide,1 kutu zero
bu aralar çok dolanıyoruz annemde vardı ondan enerjı depolamak ve annemı de kırmamak ıcın yedimmcokacimcoook pişman değilim

ara:1 bardak lımonata

akşam:2 tane ınegol köfte ama ızgarada bıraz da olsa sucumu hafıfletıcı yağda değil hıc olmazsa:eek:bi tabak dolusu da marul salata sadece lımon gezdırdım

annemin saçlarını boyadım,dedem geldı onunla oturdum gunduz de nazlıya dısardaydık sabah hastaneye falan gıttık bu yuzden bugun ki menumu bıraz gec yazıyorum
bugun yedıklerım:

bu aralar çok dolanıyoruz annemde vardı ondan enerjı depolamak ve annemı de kırmamak ıcın yedimmcokacimcoook pişman değilim

akşam:2 tane ınegol köfte ama ızgarada bıraz da olsa sucumu hafıfletıcı yağda değil hıc olmazsa:eek:bi tabak dolusu da marul salata sadece lımon gezdırdım

Birazcık diyete göre ağır kaçmış bence ama aile içinde de ayrı yemek zor oluyo anlıyorum bunu (bizdede böyle durum varr :bbo: )
ayrıca "pişman değilim" hahha :KK70: kopardı bu beniikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:KK1:

Birazcık diyete göre ağır kaçmış bence ama aile içinde de ayrı yemek zor oluyo anlıyorum bunu (bizdede böyle durum varr :bbo: )
ayrıca "pişman değilim" hahha :KK70: kopardı bu beniikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:KK1:

kaydirigubbakcemile3 pişman olsam bı faydası olmıcak kendımı uzcem en ıyısı anın tadını çıkarıyım dedımkaydirigubbakcemile2

bugun yedıklerım:

öğlen hariç güzel bir menü canım, özellikle de akşamı hafif atlatmana sevindim kaydirigubbakcemile2

Kızlar kendim de dahil olmak üzere takıma bir öneride hatta uyarıda bulunmak istiyorum. Her arkadaşın menüsüne yorum yazalım çünkü burada amacımız paylaşımlarımız dahilinde motivasyonu arttırmak. vereliniortak :kahve: a.s.

Selammm Kızlarrr !!!lülülülülülülülülülülülü
Bugünüm biraz daha iyi bence
Sabah

1 bardak şekersiz çay
1 haşlanmş yumurta
2 dilim domates,2 dilim salatalık,2 küçük parça peynir

Öğle

2 yağsız köfte
çeyrek pors. pilav

5 çayı boshayallersmile

1 tane halley
1 şekersiz çay

Akşam

1 yağsız omlet
1 şekersiz çay

Bi de şimdi 72 cal lık bi kaçamak yaptım o da sıcak çikolata :içelim:

Canım benim.. salata ve süt ürünlerini atlamamanı dilerim... Güzel bir menü opuyorumnanaktan

@bursa86
yok ya olur mu , tabi ki de kepekli ekmek yedim , her zaman böyle yiyorum
ayrıca bugün içtiğim su 3 litreyi bile geçmiştir herhalde zaten sadece sabah 2 lt ictim kaydirigubbakcemile2
spor yapamasam da gün icinde baya hareketliyim , yazlıga gıdıyoruz haftaya orada mecburen kacamaklar sona erecek ve spor baslayacak yürüyüs olsun , yüzme olsun. a.s.

herkeze merhaba bu gün yediklerim şunlar:
sabah bol su içtim kahvaltı yapmadım karnım gerçekten hiç aç değildi
öğlen:5 kaşık zeytinyağlı taze fasülye +1 dilim ekmek
ara:8 tane fındık yarım bardak kayısı suyu
akşam :yarım baget haşlanmış derisiz
1 top sade dondurma
aralarda maden sodası su 1 bardak kahve içtim
not: akşam yemeğimi en geç 6 da yemiş oluyorum

Lolo' cum, akşam yemeğini en geç 6' da yiyor olman gerçekten takdir edilesi.. Bunu başarabilmen çok güzel. Bunun dışında sana tavsiyem, sabahları ne kadar canın istemese de muhakkak birşeyler yemek için kendini zorla. Neden diye soracak olursan metobolizman ancak bu sayede canlanır tatlım. Uzun süre miğdeye gıdaya girmeyince vücut bunu kıtlık olarak algılıyor ve daha sonra yediklerini yağ olarak depoluyor. Bunu dilersen araştırablirsin de..

Sevgiler a.s.

bugun yedıklerım:

zerrincim menüne bayıldımm kaydirigubbakcemile3:teytey:

Lolo' cum, akşam yemeğini en geç 6' da yiyor olman gerçekten takdir edilesi.. Bunu başarabilmen çok güzel. Bunun dışında sana tavsiyem, sabahları ne kadar canın istemese de muhakkak birşeyler yemek için kendini zorla. Neden diye soracak olursan metobolizman ancak bu sayede canlanır tatlım. Uzun süre miğdeye gıdaya girmeyince vücut bunu kıtlık olarak algılıyor ve daha sonra yediklerini yağ olarak depoluyor. Bunu dilersen araştırablirsin de..

Sevgiler a.s.

evet haklısın bende duymuştum bu dediğini
sabahları en azından 1 salatalık çok az peynir bir bardakta çay içebilirim
domatez fazla yemiyorum
doktorumun yasakladığı gıdaların içinde malesef

2. takım herkze günaydın
yeni uyandım,
ve moralim bozuldu hava soğuk nettende baktım yağmurluymuş üff denize gidicektim ama şansa bak

henüz kahvaltı yapmadım
1 koca bardak suyumu yavaş yavaş içiyorum
arkadaşımında dediği gibi
azda olsa kahvaltı yapıcam birazdan

günaydınnn fıstıklarrrrrrrrrrrrr:))))

nasılsınız bakalım bugün?valla ben bomba platesimi yaptım duşumu aldım kahvaltımı ettim şimdide size yazıyorum:)ben menümü hemen yazıcam akşama evde olmaya bilirim kayananama gidicem çok geç gelirim büyük ihtimalle eve:))))

sabah: aç karnına 2 su bardağı su,1 kase cornflakes soğuk süt eşliğinde
ara öğün: 1 şeftali eti form 5 adet
öğle: patates salatası ,1 parca ızagarda pişmiş tavuk göğüsü ve 1 bardak ayran
ara öğün: 1 avuç erik 5 adet eti form
akşam yok

gün içinde 2 lt su içiyorum yine bakalım yarın sabah tartı bize ne gösterceeeekkkk:)))herkese iyi günler dilerim ve bol bol kg vermeler:))))

@bursa86
yok ya olur mu , tabi ki de kepekli ekmek yedim , her zaman böyle yiyorum
ayrıca bugün içtiğim su 3 litreyi bile geçmiştir herhalde zaten sadece sabah 2 lt ictim kaydirigubbakcemile2
spor yapamasam da gün icinde baya hareketliyim , yazlıga gıdıyoruz haftaya orada mecburen kacamaklar sona erecek ve spor baslayacak yürüyüs olsun , yüzme olsun. a.s.

canım süper o zaman yürüyüş çok fadydalı özellikle basenler için:)oh yüzebiliyosun bide:)ben yüzemiyorum ev denize sıfır durumda ama yüzenlere bakıyorum anca:KK43:cocuklar var nasıl yüzcem aslında içim gidiyo:)sen benim yerimede yüzersin:)

X