Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Tok tuttugu ıcın ara oğunde tercıh edıyorum akrepcım
Ve kesınlıkle sabah ara oğunumde yıyorum kı ficüdum yaksın aklinialirimsmile
Saat 9,30 da hupletıyorum bunu oğlen yemegımı de 12,00 de yıyorum
Anca tutuyor benı :eek:
Oğleden sonra da ıkı ara ogun yaptıgım ıcın meyveye ve sute yoğurda yonelıyorum... kaydirigubbakcemile5

bu hafta kılo kaybımdan umutlu degılım anca toplayacak spor fekat hataya kı hedefım 63 :Saruboceq:
kendıme hedef koydum bakalım
tobe tobe ya surda verecegım topu topu 3 kılo amma buyuttum he sempatiksalakcinni
eskı gunlerde olsa 3 haftada hallederdım fekat sımdı 3 ay bıctım kendıme delikafadulden
:roflol::roflol: ilahii güldürdün beni..
ayy bende sendeki rakamları görürmüyümki :asigim:
kıskandımm delikafadulden :roflol:

hep birlikteyürüme şansımız olsaydı ne güzel olurdu olumunekankayizsmile

:roflol::roflol: ilahii güldürdün beni..
ayy bende sendeki rakamları görürmüyümki :asigim:

hep birlikteyürüme şansımız olsaydı ne güzel olurdu olumunekankayizsmile

hmm
gerçektende fena bi durum..bilmiyorumkismile

Sen de bu azım olduktan sonr abenı bılem gomersın sekerım :KK1:

He ya fena kı ne fena
Tam cıldırmalık alsanaalsanasmile
Gurultu, toz......
Ay gecen gun bır ses bır ses
Asağı bı baktım ne goreyım
Adam kocca arabayı ortadan ıkıye ekmek gıbı kesıyor akannehir akannehir

Canım bu bıraz da yasam standartı ıle ılgılı.
Calışmadan once sabah kalkardım annemle bırlıkte yollara atardık kendımızı, 90 dakıka yuruyup gelırdık :eek:
Ay cok ozledım o gunlerı ya mafoldumben
Fakat suan calısıtıgım ıcın dısarda yurume sansım olmadıgından aksam 8 gıbı yapıyorum yuruyusumu evde sositososito
Eger kı sabah ac karnına zor olursa senın ıcın sporunu yapmadan once 2 kuru kayısı koca bır bardak su ıcersen daha zınde hıssedebılırsın kendını yerimseniben

sabahları kayısı yemeye başlıcam bende bi kaç kişi daha önermişti teşekkürler cnmopuyorumnanaktan

Merhabalar :) kızlarr bugün tartıda ucundan da olsa 82'yi gördüm 82.8 cıktım yani nerdeyse 1 kg vermisim ve 10 gundur diyetteydim bir de 2 gundur tuvalete cıkmıyorum. 2 gundur de yesil cay ve elma sirkesi icemiyorum :sinifsinif:

Canım ben hiçbir arkadaşımızın kırıcı yorum yaptığını düşünmüyorum. Eğer bizim gözümüzden kaçan varsa lütfen alıntı yapıp bize gösterir misin kırıcı diye bahsettiğin mesajları?

Eğer 'olmamış , daha dikkatli olmalısın, akşam ekmek yeme ' vs.. gibi cümlelerden bahsediyorsan emin ol bu hepimizin iyiliği ve ipin ucunu kaçırmamamız için yapılan tamamen iyi niyetli uyarılardır. Akrep arkadaşım belki senin diğer kahvaltılarını unutmuş olabilir senden ricam bunu daha naif bir dille anlatmandır. Yanlış anlama bu mesajım sadece sana yönelik değil tüm takım arkadaşlarım için. Emin ol biz seni seviyoruz ve daha azimli olmamızı sağlamak için tüm bu uyarılar. Ama çok rahatsız ediyorsa seni menülerine daha genel yorumlar yaparız. Tabii bu sana ne derece fayda sağlar onu bilemem..

a.s.
canim yorum yazmayin demiyorum zaten, ama herkesin durumu farkli oluyor, o yüzden ben yeni oldugum icin henüz iyi tanimadigim gün icinde neler yaptigini bilmedigim kisilerin menülerini yorumlamiyorum.

benim 6 aylik bebegim var mesela gece 11 den erken yatamiyorum, gece saat basi yan odaya yusufa emzik vermeye kalkiyorum, sabah 6 dan sonra zaten uyutmuyor beni,.. az uyudugum icin daha cok enerji yakiyorum,

bir de sabah kahvaltidan sonra yusufu yika doyur altini temizle, spor yap evi süpür dus al simdi de yusufu salliyorum ayagimda, kalksam hemen uyanir o yüzden bisey yiyemedim hala, bu durumda hergün farkli nedenlerden dolayi (ara ögün, kahvalti eksik... ) gibi aslinda masumane yazilmis mesajlari dünden beri forumu her actigimda görünce sanki keyfimden yapmiyormusum gibi tembellik ediyormusum gibi görünüyor ve isin asli üzülüyorum.

su an yukarda yazdigim nedenlerden ötürü araögünüm yok mesela eger hergün negativ mesajlar okumaya devam edersem haliyle motive olamam.

hakkaten yaa arkadaşlar buraya başvururken yanlışlıkla 25 yazmışım sabah farkettim 22 yaşındayım ben kusura bakmayın:sinifsinif:

aklinialirimsmile kuzum
ne demek efem
yalnız tikkatımı bişey cekti :roflol:
takımızda epey ızmırlı var sositososito

Merhabalar :) kızlarr bugün tartıda ucundan da olsa 82'yi gördüm 82.8 cıktım yani nerdeyse 1 kg vermisim ve 10 gundur diyetteydim bir de 2 gundur tuvalete cıkmıyorum. 2 gundur de yesil cay ve elma sirkesi icemiyorum :sinifsinif:

nazlı bebeem
1 kiloyu küçümseme kuzum
kacamaklar azaltıkca ficüt düzene gırdıkce gidecek hepsı sen heç merak etme yıvrım :jeyyar:

canim yorum yazmayin demiyorum zaten, ama herkesin durumu farkli oluyor, o yüzden ben yeni oldugum icin henüz iyi tanimadigim gün icinde neler yaptigini bilmedigim kisilerin menülerini yorumlamiyorum.

benim 6 aylik bebegim var mesela gece 11 den erken yatamiyorum, gece saat basi yan odaya yusufa emzik vermeye kalkiyorum, sabah 6 dan sonra zaten uyutmuyor beni,.. az uyudugum icin daha cok enerji yakiyorum,

bir de sabah kahvaltidan sonra yusufu yika doyur altini temizle, spor yap evi süpür dus al simdi de yusufu salliyorum ayagimda, kalksam hemen uyanir o yüzden bisey yiyemedim hala, bu durumda hergün farkli nedenlerden dolayi (ara ögün, kahvalti eksik... ) gibi aslinda masumane yazilmis mesajlari dünden beri forumu her actigimda görünce sanki keyfimden yapmiyormusum gibi tembellik ediyormusum gibi görünüyor ve isin asli üzülüyorum.

su an yukarda yazdigim nedenlerden ötürü araögünüm yok mesela eger hergün negativ mesajlar okumaya devam edersem haliyle motive olamam.

Bizim seni anlamadığımızı düşünüyorsun ama öyle değil canım. Şöyle ki takımda menülere yazılan yorumlar elbette eksiklikleri daha ön plana çıkartacaktır. Bunları dile getirirken amacımız kimseyi rencide etmek değil. Örneğin sen bugün ara öğün yemediysen ve biz bunu sana ' ara öğün neden yok, ara öğün olmazsa metobolizman yavaşlar ' vs.. şeklinde elbette dile getireceğiz tatlım çünkü kilo vermek için buradayız. Biz sana bunları söyledik diye takım arkadaşlarımızdan hiçbirine karşı rencide olmuş olmazsın. Öncelikle bunu bilmen gerek... Kişinin eksiklerini belirtip ona yardımcı olmak başkadır, ayıpları ya da kusurlarını ifşa etmek başkadır. Bu yorumlarımız karşılığında sen de bize ' bugün çok uykusuzdum ya da çok işim vardı onda öyle oldu ama yarın inş. daha dikkat edeceğim' gibi cevaplar verebilirsin mesela. Amaç paylaşmak canım benim, diyelim ki ben bugün hamburger yedim ve buraya yazdım. Elbette bana olumsuz yorumlar gelecek bu gayet normal.. Belki ben de çok kötüydüm moral olarak, stres yaptım o yüzden yedim. Bunu da yazarım yanına ek olarak.

Sanırım çok uzattım ama umarım anlaşılır ifadeler kullanmışımdır.

Sevgiler a.s.

Bizim seni anlamadığımızı düşünüyorsun ama öyle değil canım. Şöyle ki takımda menülere yazılan yorumlar elbette eksiklikleri daha ön plana çıkartacaktır. Bunları dile getirirken amacımız kimseyi rencide etmek değil. Örneğin sen bugün ara öğün yemediysen ve biz bunu sana ' ara öğün neden yok, ara öğün olmazsa metobolizman yavaşlar ' vs.. şeklinde elbette dile getireceğiz tatlım çünkü kilo vermek için buradayız. Biz sana bunları söyledik diye takım arkadaşlarımızdan hiçbirine karşı rencide olmuş olmazsın. Öncelikle bunu bilmen gerek... Kişinin eksiklerini belirtip ona yardımcı olmak başkadır, ayıpları ya da kusurlarını ifşa etmek başkadır. Bu yorumlarımız karşılığında sen de bize ' bugün çok uykusuzdum ya da çok işim vardı onda öyle oldu ama yarın inş. daha dikkat edeceğim' gibi cevaplar verebilirsin mesela. Amaç paylaşmak canım benim, diyelim ki ben bugün hamburger yedim ve buraya yazdım. Elbette bana olumsuz yorumlar gelecek bu gayet normal.. Belki ben de çok kötüydüm moral olarak, stres yaptım o yüzden yedim. Bunu da yazarım yanına ek olarak.

Sanırım çok uzattım ama umarım anlaşılır ifadeler kullanmışımdır.

Sevgiler a.s.

tamam o zaman
' ara öğün neden yok, ara öğün olmazsa metobolizman yavaşlar ' vs.. gibi yorumlari bana hergün yazmak zorunda kalicaksiniz cünkü bebekle hergün bir eksigim olucak

selam kızlar,
Hala kabul ediyorsanız ben geldim bugünden itibaren anlatmaya başlayabilirim ne yaptığımı.Biliyorum geç oldu ama ev taşıdığımız için internete giremedim.Sabah nesfit yedim,öğlen sebze yemeği ve 4 kaşık bulgur yedim arada da kahve içtim bugün.bugünden itibaren artık iradeli gidiyorum.

ne güzel işte kaydirigubbakcemile3

bu arada ben bi şey daha sorsam sizlere

baharat kullanımı diyeti nasıl etkiler sizce?
tatlım baharatın yağ yakımını hızlandırdığını biliyorum..tabi aşırıya kaçmadan
selam kızlar,
Hala kabul ediyorsanız ben geldim bugünden itibaren anlatmaya başlayabilirim ne yaptığımı.Biliyorum geç oldu ama ev taşıdığımız için internete giremedim.Sabah nesfit yedim,öğlen sebze yemeği ve 4 kaşık bulgur yedim arada da kahve içtim bugün.bugünden itibaren artık iradeli gidiyorum.

dur tatlış bu ne hız böylekaydirigubbakcemile3

öncelikle hoşgeldin takımımıza canım..

bir haftalık deneme süremiz var..seninkide bugünden başlasın olurmu tatlış.bir hafta sonra cumaya kadar bol paylaşım ve günlük menü istiyoruz..birbirimizi daha iyi tanıyıp motive olma açısından şeker

sevindim o zamn aşırıya kaçmayız napalım

ben kimyona bayılırım meselazemuszemus

şimdi gidip 45 dakika yürüyüş yapıcam ben

size iyi eğlenceler arkadaşlar:KK70:

Selamm kızlarr !!!
İğrenç bi gündü yaa :gitme: evde kaos başlattım :KK1::KK1:
Ahh benn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Neyse tek iyi yanıı bişey yiyemedim :ecrin_bebek:
Sabah: 2 yumurta haşlama
öğle: 2 dilim domates, 2 dilim salatalık 2 siyah 2 yeşil zeytin
akşam: 1 yemek kaçığı nohut akannehir

Bu arada kızlar ben geçen pazar gruba girdim yarın cuma için kilomu yazacakmıyım ??

bugünün menüsü:

sabah: pekmez, peynir, zeytin, 1 yumurta, sekersiz cay, 2 dilim ekmek

öglen: yarim porsyon pilav, yogurt ve dünden kalan sekersiz muhallebim

ara: yarim erik, yarim seftali, yarim elma. (neden yarim diceksiniz yusufa meyve sikiyordum her meyvenin yarisindan ondan kalanlari yedim :KK1:)

aksam: yagsiz haslanmis karnibahar. ve sekersiz cayin yaninda bir dilim baklava

Aktiviteler: sabah kahvaltidan yaklasik 3 saat sonra 4 mil leslie ile yürüdüm, bürün evi süpürdüm, ve gün boyunca bebek hoplattim.. yusuf biraz huysuzdu sesi kisilmis o yüzden o da aktiviteden sayilir :)

Son düzenleme:
tatlım sabaları bisküvi yerine peynir zeytin yesen. kola yerine ayran aralarda da meyve yesen inan bana daha kolay vericeksin kiloları

önerileriniz için tesekkur ederım,dısarda olunca insan işin ucunu kaçırıyo bı hafta sonra yazlığa gıdıyoruz orda kaçamak yapamıycağımız ıcın dıkkat edıcem,bugunlerde bırazda onsan meylam kayıra hesabı oldu:KK1:

X