Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

süpersin canım..
aralar da meyve de yiybilirsin canım

Akşama kadar sadece kayısı ve elma mı?? bilmiyorumkismile

Merhaba, aramıza hoşgeldin. Umarım motivasyonun tam gaz devam eder

Bence bu menü gerçekten güzel olmuş.. makarnayı kepekli olarak ve salatanın içine ekleyerek daha da zengin hale getirebilirsin a.s.

Püsküütcüm.. listeyi görünce ayrı bir keyiflendim inan. Emeklerin için çok teşekkür ederim takım adına a.s.

Canım hoşgeldin..

Talihsiz bir kaza olmuş, çok geçmiş olsun. Anneniz şu an daha iyidir umarım. a.s.

herkese merhabalar.bugün bursa çok sıcak kızlar kızımı parka bile götüremedim.artak akşam gidicez heralde .bugünüm çok güzel geçti.sabah erken kalktım .kızımla beraber kahvaltı ettik.
sabah :
yarım simit - 1 adet üçgen peynir -1 bardak yeşil çay
arada:
1 dilim karpuz -1 adet şeftali
öğlen :
1 tabak ekmeksiz taze fasülye ve 1 kase ev yoğurdu
ara:3 adet bisküvi
akşam :
kızımla beraberbalık yicez ve havuç çorbası
şimdi siz diceksiniz ki eşin nerde maalesef çalışıyo.

hepinizi kocaman öpüyorum .bu site bana çok iyi geldi .ilk defa böyle kararlı hissediyorum kendimi
umarım deneme süresini geçerim.yani başarıcam .insan burda acayip motive oluyo.

Merhaba..

Aramıza hogeldiniz. Ben Ceyda nam-ı diğer 2. takım kaptan yardımcısı kaydirigubbakcemile3

Takımımızda menülerimizi düne ait yediklerimizi ve aktivitelerimizi yazmak koşulu ile paylaşımda bulunuyoruz. Bu kurala dikkat ederek paylaşımda bulunursak hem biz, hem de diper arkadaşlarımızın yorum ve takibi açısından daha iyi olacaktır. a.s.

aaaaaaaaaa asıl en önemli şeyi unuttum .bugün spora bşladım .yani evde ama olsun spotr yinede .15 dak bisiklete bindim ve yarım saat plates yaptım .inanılmaz rahatladım .ve kendimi dinç hissettim .

Ebrucum diyet için epey ağır bir menü olmuş -ki sende farkındasın bunun yerimseniben elbette birden kesilmez bunlar ama daha dikkatli olmanı öneririm. Bu arada menüleri paylaşırken biraz daha ayrıntıya girme taraftarıyım. Şöyle ki, yediimiz ekmeğin cinsi vs. belirtirsek daha uygun olacağı düşüncesindeyim.

6 kaşık patlıcan yemeği dışında dikkatimi sabah yediğin 2haşlanmış patates ve 2 dilim ekmek çekti. Bana kalırsa daha yağlı yemekleri 4 kaşığa düşürmende fayda var. Bir de patates yediğin günler ekmeği daha az tüketmen gerekir sanırım. kaydirigubbakcemile2

Sabah bolca olmuş ama olsun, haftasonu kahvaltıları hep böyle ahh ahh akannehir akşam çok hafif geçmiş.. dayanabiliyorsan ne ala :teytey:

yarın iş görüşmesine ve hastaneye gitcem sonuçlarımı göstermek için
salı günüde başka bi rahatsızlığım için hastaneye gidicem
fazla yazamaya bilirim ama muhakkak yediklerimi yazarım

Geçmiş olsun .. iş görüşmesi de umarım hayırlı sonuçlanır a.s.

1 tatlı kaşığı çikolata
1 bardak kola
dondurma
2 ısırık et döner
yarım katmer

alsanaalsanasmile :umursamaz:

Canım genel olarak güzel bir menü ama akşam 2 dilim ekmek fazla gibi olmuş sempatiksalakcinni

Canım zero dediğin şekersiz kola mı oluyor?

Ebrucum akşama yemeğinden sonrakileri yememiş olsaydın inan harika diyebilecektim ve sigara böreğini görmeyecektim şimdilik. zararlı atıştırmalıklardan vazgeçme zamanıdır diyorum... yerimseniben

öğleni atlamak iyi olmamış ama dışarıdayken ben de hep atlıyorum maalesef.. bunun dışında güzel canım

PAZAR

SABAH

2 dilim çavdar ekmeği
1 dilim tuzsuz beyaz peynir
1 bardak açık ve esmer şeker ile tatlandırılmış çay

ARA ÖĞÜN

1 Adet şeftali

ÖĞLEN

taze fasulye yemeği (tanelerini yedim sadece)
1 kase yoğurt

ARA ÖĞÜN

2 dilim karpuz

AKŞAM

Közlenmiş patlıcan ve biberi yoğurt ile karıştırarak yedim
1 dilim beyaz ekmek
1 bardak açık çay

Gün içinde 1.5 lt su

AKTİVİTE

Yarım saat bisiklet
15. dk ç ve dış bacak çalışması
15 dk. bel çalışması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…