Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

FISTIKLARIM GELECEKLERİN MANKENLERİ:KK1:ben geldimmmm:)
ya nedense bugün keyfim yerinde yaaaaa vallla:)
gelelim bugünkü menüme:)
daha önce anlattığım gibi sabah kalktım 1 saat yürüyüş yaptım sonra eve geldim kahvaltıdan sonra 30 dk plates yaptım...şiddetle tavsi ediyorum çok rahatlıyorum süper bişey plates.bir sitede 45 tl ye set aldım ebru şallı dvd plates top ve there bandı.....ilgilenen olursa adres verebilirim özelden.

sabah: 1 dilim kepek ekmeği domates ve bol salatalık ve 1 fincan yeşil çay
ara öğün: eti form bisküvisinin yarısı yani 5 adet ve 1 bardak süt
öğle büyük tabak salata: domates salatalık yeşil soğan ve marul yanında yarım dilim kepek ekmeği eşliğinde
ara öğün: yarım kalan eti formun devamı 5 adet yine ve yeşil çay
akşam YEMEK YOK!!!!
gün içinde 2 lt şu içtim. herkese iyi kg vermeler fıstıklarımmmmm:)

süpersin canım..
aralar da meyve de yiybilirsin canım

bende dün

2 kayısı ve 3 elma yedim

akşam annemlerdeydim..
yemeğe oturmamam mümkün değildi tabikaydirigubbakcemile3
azıcık parmak kebabı
yine az domates,salatalık,soğan, biber
2 kaşık bamya

ve 3,5 lt su
spor olarakta yemekten sonra kızkardeşimle annemin mutfağın temizledik.uff süperdi her yerimden su damlıyordu bittiğindekaydirigubbakcemile2

Akşama kadar sadece kayısı ve elma mı?? bilmiyorumkismile

Selammmmmmm!!!!! Bu gruba yeni geldim kızlar.. malum acemilik yardımlarınızı bekliyorum.. 59 kiloyla start aldım hadiii bakalım hayırlısı 49 a kadar yolum varr opuyorumnanaktan
İnsan bişeyler başarmaya çalışırken hele de kendisi içinse başkasına karşı bi sorumluluk duyma ihtiyacı hissediyo bu gruplar çok iyi bncee :KK66: teşekkürler kabul edildiğim için :lepi:

Merhaba, aramıza hoşgeldin. Umarım motivasyonun tam gaz devam eder :eek:

selam benim menümde bugün bunlar var:)

sabah: 1 fincan yeşil çay, 2 adet kepekli ekmek salatalık domates ve beyaz peynir
Öğle: yeşil salata yanında 1 kase yoğurt
ara öğün: 1 şeftali
akşam : ufak kase yağsız makarna
not:akşam yemeğimi 6 ya kadar yemeğe çalışıyorum 6 dan sonra yemek yemiyorum ve 1.5 litre su icebiliyorum anca...

Bence bu menü gerçekten güzel olmuş.. makarnayı kepekli olarak ve salatanın içine ekleyerek daha da zengin hale getirebilirsin a.s.

Merhaba 2. Takımcım.. Söz verdiğim üzere listenizi hazırladım.. Cuma günkü bildiriminizi esas aldım.. Dilerim bir hata yapmamışımdır..
Bu arada paylaşıma da linki ekledim.. Aylık kim, kaç kilo verdi listesi de hazır.. Dikkat ederseniz takımın listedeki sıralamaları oldukça iyi.. :nazar:

Keyifli paylaşımlar dilerim.. a.s.

Bu arada 163. etaptaki başarınızın da devamını dilerim.. :nazar:

Püsküütcüm.. listeyi görünce ayrı bir keyiflendim inan. Emeklerin için çok teşekkür ederim takım adına a.s.

arkadaşlar kusura bakmayın 2 haftadır haber vermeden uğrayamadım ama başımıza umulmadık bir kaza geldi annemin banyosundaki elektirikli sofben duvardan düştü o sırada da annem banyodaymış ayağının üzüerine düştü ve annemin ayağı kırıldı o yüzden 2 haftadır anneme bakmak zorundaydım o yoğunlukta bilgisayarı açamadım diskalifiye olduğuma çok üzüldüm geri alınamazmıyım acaba

Canım hoşgeldin..

Talihsiz bir kaza olmuş, çok geçmiş olsun. Anneniz şu an daha iyidir umarım. a.s. :nazar:

herkese merhabalar.bugün bursa çok sıcak kızlar kızımı parka bile götüremedim.artak akşam gidicez heralde .bugünüm çok güzel geçti.sabah erken kalktım .kızımla beraber kahvaltı ettik.
sabah :
yarım simit - 1 adet üçgen peynir -1 bardak yeşil çay
arada:
1 dilim karpuz -1 adet şeftali
öğlen :
1 tabak ekmeksiz taze fasülye ve 1 kase ev yoğurdu
ara:3 adet bisküvi
akşam :
kızımla beraberbalık yicez ve havuç çorbası
şimdi siz diceksiniz ki eşin nerde maalesef çalışıyo.

hepinizi kocaman öpüyorum .bu site bana çok iyi geldi .ilk defa böyle kararlı hissediyorum kendimi
umarım deneme süresini geçerim.yani başarıcam .insan burda acayip motive oluyo.

akrep33 benide aranıza aldığınız için teşekkur ederım
bugun yedıklerım:
1 bardak yesıl cay
1bardak sut yarım paket petıbor
1 tabak yağsız sehrıyelı domateslı çorba 2 lıtrede su bu saate kadar bu kadar

Merhaba..

Aramıza hogeldiniz. Ben Ceyda nam-ı diğer 2. takım kaptan yardımcısı kaydirigubbakcemile3

Takımımızda menülerimizi düne ait yediklerimizi ve aktivitelerimizi yazmak koşulu ile paylaşımda bulunuyoruz. Bu kurala dikkat ederek paylaşımda bulunursak hem biz, hem de diper arkadaşlarımızın yorum ve takibi açısından daha iyi olacaktır. a.s.

aaaaaaaaaa asıl en önemli şeyi unuttum .bugün spora bşladım .yani evde ama olsun spotr yinede .15 dak bisiklete bindim ve yarım saat plates yaptım .inanılmaz rahatladım .ve kendimi dinç hissettim .

ilk gün ama bn aşırıya kaçtım galiba yaa eyvahedigeldismile
sabah; diyet çay,peynir zeytin domates salatalık
öğlen; mercimek çorbası,az miktarda kaymak,peynir,ekmek,1 kaşık sosisli yumurta
akşam; 5 tane sigara böğreği, 1 yemek kaşığı salata bi de yarım cips,
maşallahım var yaa :KK43:

Ebrucum diyet için epey ağır bir menü olmuş -ki sende farkındasın bunun yerimseniben elbette birden kesilmez bunlar ama daha dikkatli olmanı öneririm. Bu arada menüleri paylaşırken biraz daha ayrıntıya girme taraftarıyım. Şöyle ki, yediimiz ekmeğin cinsi vs. belirtirsek daha uygun olacağı düşüncesindeyim.

amaninnn pazar gününe epey hareketlı bır gun olmus hihoyyyt
ben bı gecmısı okuyım gelıyım :kahve:
hatta bı de menumu ekleyım

PAZAR

Sabah: 2 haslanmıs patates+1 dılım ekmek+domates

Ara: 2 porsıyon kıraz

Öğle: 6 kasık patlıcan yemegı+ 100 gr yoğurt+ 2 dılım ekmek

Ara: Yok

Akşam: 200 gr yoğurt+ 45 gr mısır gevregı+ bol baharat

15 dakıka twıst shape

6 kaşık patlıcan yemeği dışında dikkatimi sabah yediğin 2haşlanmış patates ve 2 dilim ekmek çekti. Bana kalırsa daha yağlı yemekleri 4 kaşığa düşürmende fayda var. Bir de patates yediğin günler ekmeği daha az tüketmen gerekir sanırım. kaydirigubbakcemile2

evet bu gün ilk günüm
gün boyunca yediklerimi yazim
malum pazar olması sebebiyle geç kalktım 2 gibi kahvaltı hazırdı
kahvaltıda ekmeği fazla kaçırdım tavada 1 tane yumurtz
lor peyniri az bişey
labne çok az bir çatal kadar
çay yarım demlik içtim (çatı çok seviyorum şekersiz içiyorum)
öğlen
1 dilim ekmeğin üzerine 1 çatal peynir koydum ince bir dilim salamın yarısı
akşam
1 dilim karpuz
şimdide kahve içiyorum (şekeresiz kremasız kısaca hiçbişeysiz sade kahve)
bu saatten sonra sadece su içerim
unuttum bide az önce 1 çay bardağı süt içtim

Sabah bolca olmuş ama olsun, haftasonu kahvaltıları hep böyle ahh ahh akannehir akşam çok hafif geçmiş.. dayanabiliyorsan ne ala :teytey:

yarın iş görüşmesine ve hastaneye gitcem sonuçlarımı göstermek için
salı günüde başka bi rahatsızlığım için hastaneye gidicem
fazla yazamaya bilirim ama muhakkak yediklerimi yazarım

Geçmiş olsun .. iş görüşmesi de umarım hayırlı sonuçlanır a.s.

herkez boyunu yaşını kilossunu yazmış bende yazim bari eksik kalmim

boy 1.70
kilo,80
yaş 29

bu gün yedeiklerimde şunlar
sabah 1 bardak su kalkar kalkmaz
kahvaltı az bişey lor peyniri
1 tatlı kaşığı çikolata
1 bardak kola
öğlen
dışarda olduğum için
dondurma yedim çok kküçük bi parça 2 ısırık kadarda oğluma et döner almıştım ondan yedim
akşam
yarım katmer 1 tane derisiz haşlanmış baget
salata
aralarda su içtim
1 tanede naneli sakız çiğnedim (dışarıya çıkarken alışkanlık etmişim naneli şeker yada sakız atarım ağzıma hem ferahlatır hem streisimi alır)

1 tatlı kaşığı çikolata
1 bardak kola
dondurma
2 ısırık et döner
yarım katmer

alsanaalsanasmile :umursamaz:

öhöm
gelelim bana
herkesın yedıgıne bır laf buldum sıra sızde sempatiksalakcinni
eden bulur derler :roflol::roflol:

05 TEMMUZ PAZARTESİ

Sabah: 2 dılım ekmek+40 gr peynır+2 zeytın+1 yumurta+domates+bıber

Ara: 1 bardak süt

Öğle: Mısırlı bıraz ton balıklı bı kucuk derısız bagetlı salata

Ara: 2 porsıyon kıraz

Ara: 1 seftalı

Aksam: 2 dılım ekmek+ 8 kasık patlıcan yemegı+ 1 kepce cacık

3 lt su

Spor: 30 dakıka bantta 5 km hızla yuruyus+ 15 dakıka twıst shape

Canım genel olarak güzel bir menü ama akşam 2 dilim ekmek fazla gibi olmuş sempatiksalakcinni

iyi akşamlarr bayanlar bugun ki menüm:
sabah:uyanınca 1 bardak yesılçay
kahvaltı:1 paket etiform,1 tane salatalık,1 tane domates,2 kıbrıt kutusu kadar peynır ınce ama:kedi:,1bardak yesılçay
ara:1 bardak ayran
öğlen:2 bardak limonata,1 bardak çay
ara yok
akşam:1kase tavuklu bulgur çorbası,haslanmış tavuklu marul salatası,1 bardak zero
şımdıye kadar 2 lıtre su ıctım yatana kadar 3ü bulur
bugun hep dısardaydım sıcaktanda cnm ıstemedı oğlen sağlıksız oldu neyse kapattım arayı aksam Allahtankaydirigubbakcemile3

Canım zero dediğin şekersiz kola mı oluyor?

kahvenin iştah kestiğini bende duymuştum en iyisi yarın deniyim, Gerçi hiç sevmem ama napalım..
iştee bnm günüm;
sabah; yarım omlet + çay
ara: 1 sigara böğreği(vazgeçemiyorum)
öğle: yarım pors. taze fasülye yarım dilim ekmk
ara:karpuz
akşam:yarım pors. taze fasülye yarım dilim ekmek
ara:çekirdek ve dondurma :eek:
keşke akşamdan sonra bişey yemeseydim yaa mafoldumben

Ebrucum akşama yemeğinden sonrakileri yememiş olsaydın inan harika diyebilecektim ve sigara böreğini görmeyecektim şimdilik. zararlı atıştırmalıklardan vazgeçme zamanıdır diyorum... yerimseniben

selam kızlar ben geldim:)
eveeet gelelim zurnanın zııırt dediği yere:)şaka bi yana bugün çok yoruldum temizlik alışveriş derken:)sabah spor yapamadığım için üzülürken kaynanama yürüyerek gittim:)hahah normalde arabasız bi yere çıkmam abiiiiii:)ufaklığı kaynanama bıraktım şimdi biraz daha iyi:)sonra ödemelim vardı onları hal ettim sonrada alışveriş yaptım kıyafet:)reklam olmasın lc.waikikde süper indirim var:)
neyse yediklerimi yazayım ben:)

sabah 1 fincan yeşil çay 2 salatalık 1 domates ve az peynir

öğlen: maalesef yiyemedim aç kaldım alıverişe daldım:)

akşam :) kaynanamda yedim küçük parca beyaz yerinden tavuk çok az haşlanmış patates ve bitane küçük biber dolması

ya umarım çok yememişimdir:))))yarın yürücem inşallh yazarım gene bu gün sanki biraz sağlıklız oldu gibi:KK43:

öğleni atlamak iyi olmamış ama dışarıdayken ben de hep atlıyorum maalesef.. bunun dışında güzel canım :emir_bebek:

PAZAR

SABAH

2 dilim çavdar ekmeği
1 dilim tuzsuz beyaz peynir
1 bardak açık ve esmer şeker ile tatlandırılmış çay

ARA ÖĞÜN

1 Adet şeftali

ÖĞLEN

taze fasulye yemeği (tanelerini yedim sadece)
1 kase yoğurt

ARA ÖĞÜN

2 dilim karpuz

AKŞAM

Közlenmiş patlıcan ve biberi yoğurt ile karıştırarak yedim
1 dilim beyaz ekmek
1 bardak açık çay

Gün içinde 1.5 lt su

AKTİVİTE

Yarım saat bisiklet
15. dk ç ve dış bacak çalışması
15 dk. bel çalışması