Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canim hassas tarti, y´bizim yerden isitma yüzünden yere koydugum agda kutusundan agda tasmis iyice parkeye yapismis farkettigimde cok gec olmustu, üstünde yürüdügünde parkelerin isindigini anlamiyorsun ama tartinin altinda ki yapistirma gibi seyler kalkmis.
sen de sabah aksam öglen farkli cikmiyor musun?

yok cnm ben cuma sabah aç karna tartılcam öyle karar aldım hergün tartılmanın manası yok bana göre:))))sabretcem cuma günü büyük bir zevkle aç karnına kıyafetsiz olarak tabiii çıkıcam tartıma:):KK1: doğrusuda kıyafetsiz çünkü:)

benimde ablamla aramda 1 buçuk yaş var gerçekten çok iyi oluyo insanın birşeylerini paylaşabileceği kanından canından bi yaşıtının olması çok güzel bişey bizde ikiz gibi büyüdük ablamla
ablam daha minyondur bense daha uzun boylu posluyum zemuszemus
ahh eskiden nasıldım ahhh

yeni nesil böyle hep ablalarından buyuk duruyo:KK1:

Poseidon83 canım tabiki farklı zamanlarda farklı çıkar kilomuz..hepimiz için geçerlidir bu..en doğrusu sabah açkarnına tartıldığımızdır..

ben de bugün normal beslenmeye geçtim..daha doğrusu yeniden montiye geçtim..

Poseidon83 canım tabiki farklı zamanlarda farklı çıkar kilomuz..hepimiz için geçerlidir bu..en doğrusu sabah açkarnına tartıldığımızdır..

ben de bugün normal beslenmeye geçtim..daha doğrusu yeniden montiye geçtim..

canim zaten sadece yogurtla zayiflasan bile ideal kilona eristikten sonra tekrar normal yemek yemeye basladiginda verdigin tüm kilolar geri gelir.

Günlük menüm:

benim bugünkü kahvaltimda hersey vardi aslinda, zaten kahvalti önemlidir, pekmez,peynir,zeytin, sucuk ve ekmek yedim

öglen 2 dilim kek

birazdan da karpuz yerim ins. bebem izin verirse :emir_bebek:

Aksam esim türkiyeden gelen is arkadaslariyla yemege gidecekmis o yüzden evde tek basima aksam yemegi yememeyi planliyorum,

ins. yarin sabah kilom daha da artmaz :kedi:

Günlük menüm:

benim bugünkü kahvaltimda hersey vardi aslinda, zaten kahvalti önemlidir, pekmez,peynir,zeytin, sucuk ve ekmek yedim

öglen 2 dilim kek

birazdan da karpuz yerim ins. bebem izin verirse :emir_bebek:

Aksam esim türkiyeden gelen is arkadaslariyla yemege gidecekmis o yüzden evde tek basima aksam yemegi yememeyi planliyorum,

ins. yarin sabah kilom daha da artmaz :kedi:

akşamı meyveyle geçiştirirsin artık canım..
cuma günü sabah tartılmayı unutma
hergün tartılmana da gerek yok zaten.strese sokar seni..cumadan cumaya tartıl canım

denızın tadını cıkar emı :eek:

çok sağol inşallah bişey olmadan sağ salim gider gelirim
başıma güneş geçmişti bi keresinde
resmen ölüyodum acillik oldum
şimdide öyle olur diye korkuyorum
inşallah olmaz

günaydın şekerler
dün akşam müthiş başağrısı yaşadım o yüzden uğrayamadım
dünkü menüm
1 lt süt

çok geçmiş olsun canım bilirim baş ağrısı çok kötüdür gözümü bele açamam başım ağrırken
süt içmen iyi olmuş ama
en azından içine pekmez bal falan koysaydın

kizlar bisey soruca
ben dün sabah 63.9 ciktim öglen tartildim 63.5 ciktim aksam yatmadan 64.7 ciktim, simdi tartildim 63.8 ciktim

acaba benim tarti bozuk mu her zaman farkli gödteriyor, bi de ben yeni tasindim bu eve ev alttan isitmaliymis o yüzden tartinin ayaklarindaki seyler erimis CADIARZU

kilomun bölye farkli zamanlarda farkli cikmasi normal mi yoksa benim tartida mi bisey var

sizin kilolar d aböyle farkli cikiyor mu?

gün içinde kilonun değişmesi normaldir
yemek yiyosun artıyo tuvalete gidiyosun azalıyo
hazmediyosun azalıyo
en iyisi haftada 1 kerre sabah tartılman

günayyyydıııın fıstıklarrrrkaydirigubbakcemile3
bu sabah 5:30 kalktım 6 da yürüyüş yapayım dedim normalde 7 de çıkarım hani sakin kimse olmaz serinde yürürüm diye:)ana ne göreyim her yer dolu:)o belediyenin spor aletleri bile hiç yer yok:)bizden hariç kg vermey isteyen çok bu ülkede:)))))))herneyse normalde 30 dk yürüyüş yaparken bu gün uzattım yani sabah 1 saat yürüyüş yaptım:))))kahvaltımıda ettim duşumuda aldım ohhhhh:)sizler neler yaptınız diyetleriniz nasıl gidiyoooo??????herkese hayırlı günler dilerim....

ayy spor yapabilmen çok güzel bişey
keşke bende yapabilsem ama olmuyo malesef:sinifsinif:

hastaneden geldim doktor alerji ilacımı artırdı 2 hafta sonrada kontrole çağırdı
ilaçları içiyorum içiyorum bi işe yaramıyo off kesin bi çözüm bulsa bari bu sefer doktor

ben bu sabah kahvaltı yapmadım

eve gelincede çok yorgundum biraz uyudum 2 saat önce kahvaltı yapmadığımı hatırladım
yarım katmer ve 1 bardak kola içtim
1 tanede çikolata yedim
birazdan dışarı çıkıcam
oğlumun telefonu bozulmuş tamirciye götürcem birazda turlarım
bide dondurma yerim büyük ihtimal
akşamda ya zeytinyağlı taze fasülye yerim az bişey
yada meyve
aralardada bol su içmeye çalışıyorum

hastaneden geldim doktor alerji ilacımı artırdı 2 hafta sonrada kontrole çağırdı
ilaçları içiyorum içiyorum bi işe yaramıyo off kesin bi çözüm bulsa bari bu sefer doktor

eve gelincede çok yorgundum biraz uyudum 2 saat önce kahvaltı yapmadığımı hatırladım
1 tanede çikolata yedim
birazdan dışarı çıkıcam
yada meyve

geçmiş olsun cnm benim umarım yoluna girer herşey.
ya sen halen kolamı içiyosun:umursamaz: 1 bardak kolada yaklaşık 46 adet küp şeker eş değerinde şeker olduğunu biliyormuydunbilmiyorumkismile
çikolatadanda uzak dur bence tatli şeyler yemek istersen sana hafif bir muhallebi tarifi verebilirim.tatlıdan ve hamur işinden uzak durursan canım kg vermen daha kolay olur:)
su içmen çok harikaaaa:):KK1:

FISTIKLARIM GELECEKLERıN MANKENLERı:KK1:ben geldimmmm:)
ya nedense bugün keyfim yerinde yaaaaa vallla:)
gelelim bugünkü menüme:)
daha önce anlattığım gibi sabah kalktım 1 saat yürüyüş yaptım sonra eve geldim kahvaltıdan sonra 30 dk plates yaptım...şiddetle tavsi ediyorum çok rahatlıyorum süper bişey plates.bir sitede 45 tl ye set aldım ebru şallı dvd plates top ve there bandı.....ilgilenen olursa adres verebilirim özelden.

sabah: 1 dilim kepek ekmeği domates ve bol salatalık ve 1 fincan yeşil çay
ara öğün: eti form bisküvisinin yarısı yani 5 adet ve 1 bardak süt
öğle büyük tabak salata: domates salatalık yeşil soğan ve marul yanında yarım dilim kepek ekmeği eşliğinde
ara öğün: yarım kalan eti formun devamı 5 adet yine ve yeşil çay
akşam YEMEK YOK!!!!
gün içinde 2 lt şu içtim. herkese iyi kg vermeler fıstıklarımmmmm:)

FISTIKLARIM GELECEKLERİN MANKENLERİ:KK1:ben geldimmmm:)
ya nedense bugün keyfim yerinde yaaaaa vallla:)
gelelim bugünkü menüme:)
daha önce anlattığım gibi sabah kalktım 1 saat yürüyüş yaptım sonra eve geldim kahvaltıdan sonra 30 dk plates yaptım...şiddetle tavsi ediyorum çok rahatlıyorum süper bişey plates.bir sitede 45 tl ye set aldım ebru şallı dvd plates top ve there bandı.....ilgilenen olursa adres verebilirim özelden.

sabah: 1 dilim kepek ekmeği domates ve bol salatalık ve 1 fincan yeşil çay
ara öğün: eti form bisküvisinin yarısı yani 5 adet ve 1 bardak süt
öğle büyük tabak salata: domates salatalık yeşil soğan ve marul yanında yarım dilim kepek ekmeği eşliğinde
ara öğün: yarım kalan eti formun devamı 5 adet yine ve yeşil çay
akşam YEMEK YOK!!!!
gün içinde 2 lt şu içtim. herkese iyi kg vermeler fıstıklarımmmmm:)

Tebbrikkler canmmm!!! Ben de böyle bi gün yazmak istiyorum buraya ama bir türlü nasip olmuyo..(kahrolsun çikolatalar yaaa ) ..Gerçekten çok iyiii alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

1 tanede çikolata yedim
birazdan dışarı çıkıcam
yada meyve

gecmis olsun bilirim alerji gicik bisey, ben de türkiyeye geldigimde alerji ilaci kullanmadan 1 hafta idare edmiyorum :KK43:

1 tanede çikolata yedim
birazdan dışarı çıkıcam
yada meyve

tatlış içtiğin kola ve yediğin çikolata alerjini tetikler bunu biliyormuydun
kilo vermek istiyorsan koladan çikolatadan ve dondurmadan uzak durmalısın ve tabiki katmerden de

X