Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Hoşgeldiniz a.s

CUMARTESı

SABAH
1 dilim beyaz ekmek
Tulum peyniri (az)
1 bardak esmer şeker ile tatlandırılmış açık çay
1/2 domates

ARA ÖĞÜN

1 adet yeşil elma

ÖĞLEN

1 adet çiğ köfte
yoğurt ile birlikte közlenmiş yeşil biber ve domates

ARA ÖĞÜN

salata

AKŞAM
1 kase mercimek çorbası

Olay mahaline dönmüş bulunuyorum.
Dışardaydım dedim ki gireyim yediklerimi yazayım unutmayım yarına.
Geçmişe göz gezdirdim fakat yarın alıntılıycam inşallah zira şu haldeyim şu an -tatlicadiarzu- :bbo:laelaelaelaelae
Aşırı yorgunum...

Gittim Konak'a. Korktugum basıma gelmedı şükür kuşlar bana bişi yapmadı sağolsunlar.O kadar gezdi o kadar yürüdüm tarifi yok arkadaşlar. O kemeraltının altını üstüne getirdim resmen... Çeyiz alışverişi yaptım. E napalım böyle böyle anca tamamlayacağım. Saat 2 den akşam 7 ye kadar bir fiil ayakta ve koşuşturmaca halındeydımi, kelimenın tam anlamıyla bittim... sempatiksalakcinni

(Bunları neden detaylı anlattım, az sonraki menumde gorulecegı uzere fazla oldu bence, kendıme bahane bulma mı dıyeyım, kılıf arama mı diyeyim yoksa gercek mı bılemedım, siz karar verın napiiim)

Sabah: 2 dılım kepek ekmek+1dılım peynır

Ara: 1 bardak yağsız süt

Öğle: İncecik ama cidden çok incecik hatta o kadar incecik ki iç harcına ragmen bır tarafından bakınca obur tarafından yuz hatları secılen bir adet gözleme

Ara: .Yok

Bunun adını ben de koyamadım: Çarşıda o kadar gezdim ki acıktım, dürüm yedim (valla billa yağ ilave ettırmedım ekmeği yağa bandırtmadım tembıh ettım amcaya, her zamankınden dıyet dürüm dedim yerimseniben o nasıl oluyorsa)

Akşam: (Yemeğe davetliydik) 2 köfte, 1 dılımden az ekmek, 3 parca kucuk tavuk

Ara İşte zincirimi kırdım, aksamdan sonra yedım alsanaalsanasmile ) 1 top dondurma

(Yuh yani aydasu yazarken ben yoruldum, sen yerken yorulmadın mı, senı bugun sıddetle kınıyorum, ayıp ayıp, sana bugunun cezası olarak butun bır hafta kuruyemıs sayısını azaltmak dusunuyor, bilesin)

(Notun notu kaydirigubbakcemile3 : kendı cezamı kendım kestım ama yok bu sana yetmez dıyen varsa buyrun kırın kalemımı eyvahedigeldismile)

bu kız kaçar...
Yarın tek tek okuyciiim geçmişi

Tatlı rüyalar takımcım... opuyorumnanaktan

16.30 'un erken olduğunu düşünüyorum. En azından çalışan hanımlar için genel mesai saati bitimi gibi bir saat baz alınmalı.
ceydacım püskütüm açıklar . ama bende açıklayım.
yazım tam anlaşılmadı galiba .:uhm:
zaten çalışan hanımlar için saati geriye çekiyoruz işten çıkmadan liste hazırlaya bilsinler diye ....a.s
geçen hafta liste vermek için son dk beklendi çalışan bir kaptan sonuç listeleri eklemek için ve ev dede pc yoksa işden çıkmadan yapabilsin diye ....
sonuç listeleri açıklamak için zaten 21'e kadar süre var ..

teşekkür ediyorum 'Akrep33' ilgilendiğin için a.s.
çok çok teşekkürler :1hug:

ben de o zaman yediklerimi yazayım bugün.

Sabah:
Kibrit kutusu kadar peynir
Haşlanmış yumurta
Yeşil çay
Domates

Öğle:
5 kaşık pilav
Salata

Akşam:
1 tabak çorba

Bugün yürüyüş ya da herhangi bir spor yapamadım, yarın annemin günü olduğu için temizlik ve kek, kurabiye vs. hazırlamakla geçti günüm :)

herkese günaydın arkadaşlar

asicim gelmiş goşgeldin canım :))

ceydacım çok üzüldüm canım ya ibnşallah tahlillerden iyi sonuç alırsınız nasıl farkedildi sen daha önce boyle bi rahatsızlık yaşadın mı yada daha önce nasıl farkedilmedi canım yaaa rabbim şifalar vesin tıp okadar ilerledikii en kısa zmanda kurtulacağını umut ediyorum dularım seninle

püskütüm meyveyi yedim ama genelde oğün niyetine o yüzden bende abarttığımı sanmıyorum arada okadar çok yesem haklısın yada ne bileyim bana oğle geliyo yaptığın listede gerçekten beni ilgilendiriyo hem ne yaptığımı görüyorum hemde bakıp bakıp kendime kızıyorum ellerine sağlık canım o yüzü güldürücem inşallah ayrıca o masum bakışlım kuyruklu meleğininde kimseye bi zararı olacağını zannetmiyorum ne kadar tatlı bişey topikdede görmüştüm resimlerini

oylama konusunda benimde fikrim hayır arkdaşların zmanı olmayabilir giremeyebilirler bence bikaç ayda bi sırAda geldiğine göre

akrepcimmin menüsüne gözüp takıldı ve eğer fakirlik oysa bende akşamları fakir olmak istiyorum tamam canım antibiyotik olucaksın ama bence bi çorba yanında saLata yada bi sebZe yemeği ki sen daha iyi bilirsin hepimizden

gelin gelen arkadaşımız hoşgelmiş ama nikin hearteche umarım doğru yazdık bu şekilde sana hitap etmemiz zor olabilir canım isminle mi hitap etsek acaba ne dersin

cezami hergün çekiyorum merak etmeyin hatta bugun itibariyle sporumu dahada arttırıyorum ve eşimin engin tecrübelerinden ki ilk zamanlarda bunu yapardım yaralanmaya başlıyorum

pazar yediklerim
sabah 2 dilim tam buğday ekmeği 1 yumurta az peynir 2 zeytin

geç kahvaltı yaptığımız için öğlen yok arada küçük bi dilim dondurma

akşam 1tane baget 2 kaşık pilav uzun zamandır pilav yememiştim ama buda sondur bugun itibariyle pilavı tekrar yok ediyorum hayatımdan

gece aralarınıda kaldırdım bakalım bide boyle deneyelim

Son düzenleme:
öldümüü:1shok:
inanmıyorum ya ninja korkusundan dimi:roflol::roflol:

konak iyi bilirim özellikle papaz eriklerini:icecream:

hep konakta olsam
ya da karsıyakada ya da bostanlı sahılde :icecream:
ne kaaa güzel olurdu...

papaz erıgı gonderem canım ben sana cokacimcoook

yaşıyorum yaşıyorum çok şükür kaydirigubbakcemile3

Çoğunluk kabul ederse benim açımdan bir problem yok.
Her türlü uyarım size vereliniortak

hadi bakalım akrepcim gazan mübarek olsun
yalnız çok değil mi hedef oalrak 4 ayda 18
he kendılıgınden gelısır olaylar ona lafım yok da hedefı yuksek tutarsak moralımız bozulmasın
(söyleneyene bak, 4 ayda 20 küsür kilo veren babamdı sanki sempatiksalakcinni)

Sen emin misin lulutumun seni dizginleyebileceğine..?

Böyle bi'suratı olan kuyruklu bi'melek sence bunu yapabilir mi? :asigim:

Yahu böyle bir tatlılık insana ne yapar ya
kuzzzuuummmm Şeniz
yirim onu yirim hatta dayanamayıp ısırırım bilem :jeyyar:

iyi tatiller Şeniz
allah şifa versin canım:teselli:
alkisalkisalkis

teşekkür ediyorum 'Akrep33' ilgilendiğin için a.s.
çok çok teşekkürler :1hug:
rica ederim şeker
ay heartache bu ismi ben hep hatice okuyorum sana hatice desem olarmıı:roflolpuyorumnanaktan
yaptığın koşturmada spor olmuştur canım

hedefimi yüksek tutayımki daha çok hırs olsun tatlışım..yoksa rehavet çöker hiç tutturamam hedefi

Hoşgeldın heartache (amanın cok zorlandım ayzarken :bbo:)
Hiç moralını bozma ne kılolar verdık bız
madem oyle burda ne ısın var kız deme kaydirigubbakcemile3
oluyor ıste bazen boyle
el bırlıgı ıle senın kılolaları da verırız ınsallah

tekrar hosgeldın a.s.

Aksamı gormeyım dımı lmaz:
Ama gunduz guzel Allah ıcın arkadasım

bazen senın yedıklerının yanında kendımden utanıyorum
ben cok yıyorum dıyorum

deniz nasıl geçti sekerım :jeyyar:

İyi tatıller ablacım a.s.

ceydacım cok gecmıs olsun canım ya
Allah ım sıfalar versın tez zamanda ınsallah
dualarım senınle
o ihtimallerı aklına bıle getırme :teselli:

öyleyse sen benimle aynı yaştasın aydasu'cum.. ben 2 senelik evliyim ama henüz bebiş yok laelaelaelaelae

evet canım aynı yastaymısız
Allah yuvanda mutluluk versın arkadasım
benım heruf de alacak ınsallah benı mirmirmirmir

herkese az demıs gıbı olmayım da ama cıdden az degıl mı yedıklerın ceydacım

Aksamı gormeyım dımı lmaz:
Ama gunduz guzel Allah ıcın arkadasım

görme tatlışım görmekaydirigubbakcemile3

dün çok güzel ve yorucu bir gündü..2 saatten fazla yüzdüm..1 saatten fazla yürüdüm
harikaydı

10:30
çokoprens,peynirli börek,zeytin,domsoğbibsal,çay,kola,çilek reçeli,kakaolu kek

13:30
lebçek

14:00
peynir,karpuz,zeytin pide,çay

20:00
bir domates iki çatal kıymalı yumurta
(antibiyotik içindi yoksa bunu bile yemicektim )

Canım merhaba
ya vallahı benım gozumde mı bısı var bugun yoksa sız mı az yıyorsunuz
ben ölürüm senın yedıklerını yesem
sabah ekek yemedın mı
askam neden sadece corba ıctın

kızmayın emı bana klava:

deniz nasıl geçti sekerım :jeyyar:

süperdi canım
acaip kızardım..esmer olanlar çok farketmedi ama ben beyaz olunca sanırım kıpkırmızı oldum..şimdi de sırtım omuzlarım fena yanıyor..kreme rağmen fena..ama olsun denizin tadını çıkardım işte:sm_cool:

denızın tadını cıkardım dıyorsun yanı
oh ne guzel hihoyyyt

akrepcım ılaçların faydasını gordun mu ben daha beter oksuyorum

kıs belki akşam fakir olmak istiyolar benim gibi
hoş benim başaramadığımı başarıyolar ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…