Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

süperdi canım
acaip kızardım..esmer olanlar çok farketmedi ama ben beyaz olunca sanırım kıpkırmızı oldum..şimdi de sırtım omuzlarım fena yanıyor..kreme rağmen fena..ama olsun denizin tadını çıkardım işte:sm_cool:

kalp kalbe nasıl karsı goruyon mu sen yazarken ben de aynı seyı yazmısım :lepi:

denızın tadını cıkardım dıyorsun yanı
oh ne guzel hihoyyyt

akrepcım ılaçların faydasını gordun mu ben daha beter oksuyorum

gördüm canım görmezmiyim..ben gargara ve antibiyotik kullandım çok karıştırmadım..
gargara çok iyi geldi..öksürüğü de gördüm az da olsa ama düzenli antibiyotik önledi sanırım o problemi de..ha birde pastil kullandım devamli o da çok faydalı..özellikle antiseptik gargarayı öneririm canım hemen toparlıyor acısını..
allah şifa versin şekerim

kalp kalbe nasıl karsı goruyon mu sen yazarken ben de aynı seyı yazmısım :lepi:
haklısın şekerim ya bende okurken güldüm ne tesadüf aynı şeyi yazmışız diye..sanki sen daha yazarken sana cvp yazmışımkaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3
azmın elınden ne kurtulmus sen de yaparsın bırgun
hatta belkı yarın belkı yarından da yakın :roflol:
:roflol:delüüü:roflol::roflol:

gördüm canım görmezmiyim..ben gargara ve antibiyotik kullandım çok karıştırmadım..
gargara çok iyi geldi..öksürüğü de gördüm az da olsa ama düzenli antibiyotik önledi sanırım o problemi de..ha birde pastil kullandım devamli o da çok faydalı..özellikle antiseptik gargarayı öneririm canım hemen toparlıyor acısını..
allah şifa versin şekerim

Senın adına sevndım canım yaz gunu hele tovbe yarabbım hastalık hıc cekılmıyor, ben tekrar gozukecegım doktora

Senın adına sevndım canım yaz gunu hele tovbe yarabbım hastalık hıc cekılmıyor, ben tekrar gozukecegım doktora

evet canım..ilaçlarını da söyle aynı şeyleri vermesin dr..
benim sesim hala kötü ama tabi o ilk fena hallerim yok şükür

Gelelim fasulyenın faydalarına kaydirigubbakcemile3

27 Haziran Pazar

Sabah: 2 dılım ekmek+2 dılım peynır+domates+2 zeytın+ şekersız cay

Ara: Yarım şeftalı

Öğle: 3 adet ızmir cısı alsanaalsanasmile

Ara: Yok

Akşam: 2 dılım ekmek+1 dılım peynır+bol domates+(ne alaka bılmıyorum hanı soyle patates yemegı olur yersın yanına acı acı da kalvaltı yaparken o da nerden cıktı anlamadım) 20 tane belkı de fazla küçük acı turşu biber
Aktivite: 3 saat kadar dışarda tempolu dıyebılecegımız alısverıs yürüyüşü sempatiksalakcinni

evet canım..ilaçlarını da söyle aynı şeyleri vermesin dr..
benim sesim hala kötü ama tabi o ilk fena hallerim yok şükür

Allah'tan hastanede çalısıyorum yoksa napardım bılmıyorum
boyleyken bulamıyorum sıfamı akannehir
Hırıl hırıl ne oksuruk bıtıyor ne gece uyutuyor meret alsanaalsanasmile
sesım hala borazan nıtelıgınde mafoldumben
ama ısın ılgınc yanı besınlerıme dıkkat etmemden mıdır nedır ficüdüm o kaa dınc kı sankı kafam baska bırıne aıt sempatiksalakcinni
aman ole mannak bı hatunum ıste :roflol: :roflol:

Bugun ki menumu de aklımdayken ılıstırıvereyım

28 Hazıran Pazartesı

Sabah: 2 dılım ekmek+1 dılım peynır+domates

Ara: 1 bardak sut

Öğle: 1 haslanmıs mısır ve ton balıgı ıle hazırlanmıs bol yesıllıklı nanelı domateslı salata

Ara: 1 porsıyon kıraz+1 porsıyon kayısı

Ara: 1 bardak ayran+1 acur

Aksam : (Babamın doğum gunu, yemege cıkartıyorum aılemı hihoyyyt, çok yaramazlık yapmayacagım soz )

herkese günaydın arkadaşlar

asicim gelmiş goşgeldin canım :))

ceydacım çok üzüldüm canım ya ibnşallah tahlillerden iyi sonuç alırsınız nasıl farkedildi sen daha önce boyle bi rahatsızlık yaşadın mı yada daha önce nasıl farkedilmedi canım yaaa rabbim şifalar vesin tıp okadar ilerledikii en kısa zmanda kurtulacağını umut ediyorum dularım seninle

püskütüm meyveyi yedim ama genelde oğün niyetine o yüzden bende abarttığımı sanmıyorum arada okadar çok yesem haklısın yada ne bileyim bana oğle geliyo yaptığın listede gerçekten beni ilgilendiriyo hem ne yaptığımı görüyorum hemde bakıp bakıp kendime kızıyorum ellerine sağlık canım o yüzü güldürücem inşallah ayrıca o masum bakışlım kuyruklu meleğininde kimseye bi zararı olacağını zannetmiyorum ne kadar tatlı bişey topikdede görmüştüm resimlerini

oylama konusunda benimde fikrim hayır arkdaşların zmanı olmayabilir giremeyebilirler bence bikaç ayda bi sırAda geldiğine göre

akrepcimmin menüsüne gözüp takıldı ve eğer fakirlik oysa bende akşamları fakir olmak istiyorum tamam canım antibiyotik olucaksın ama bence bi çorba yanında saLata yada bi sebZe yemeği ki sen daha iyi bilirsin hepimizden

gelin gelen arkadaşımız hoşgelmiş ama nikin hearteche umarım doğru yazdık bu şekilde sana hitap etmemiz zor olabilir canım isminle mi hitap etsek acaba ne dersin

cezami hergün çekiyorum merak etmeyin hatta bugun itibariyle sporumu dahada arttırıyorum ve eşimin engin tecrübelerinden ki ilk zamanlarda bunu yapardım yaralanmaya başlıyorum

pazar yediklerim
sabah 2 dilim tam buğday ekmeği 1 yumurta az peynir 2 zeytin

geç kahvaltı yaptığımız için öğlen yok arada küçük bi dilim dondurma

akşam 1tane baget 2 kaşık pilav uzun zamandır pilav yememiştim ama buda sondur bugun itibariyle pilavı tekrar yok ediyorum hayatımdan

gece aralarınıda kaldırdım bakalım bide boyle deneyelim

merhaba ikracığım.. Sağol canım arkadaşım benim :1hug: doktora en son 6 ay önce gitmiştim, o zamanki tahlillerimde bir sorun yoktu. 6 ay içinde enfeksiyonu kapmışım canım. Bize kötü bir sürpriz oldu ama ne yapalım Allah yeter ki dermanı olmayan hastalık vermesin.

Yediklerine gelirsek, genel itibari ile güzel gibi ama yoğurt, süt, salata eksikliği görüyorum tatlışım :1closedeyes:

hep konakta olsam
ya da karsıyakada ya da bostanlı sahılde :icecream:
ne kaaa güzel olurdu...

papaz erıgı gonderem canım ben sana cokacimcoook

yaşıyorum yaşıyorum çok şükür kaydirigubbakcemile3

Çoğunluk kabul ederse benim açımdan bir problem yok.
Her türlü uyarım size vereliniortak

hadi bakalım akrepcim gazan mübarek olsun :KK1:
yalnız çok değil mi hedef oalrak 4 ayda 18
he kendılıgınden gelısır olaylar ona lafım yok da hedefı yuksek tutarsak moralımız bozulmasın
(söyleneyene bak, 4 ayda 20 küsür kilo veren babamdı sanki sempatiksalakcinni)

Yahu böyle bir tatlılık insana ne yapar ya
kuzzzuuummmm Şeniz
yirim onu yirim hatta dayanamayıp ısırırım bilem :jeyyar:

4 ayda 20 küsür kilo mu??? delikafadulden

ceydacım cok gecmıs olsun canım ya
Allah ım sıfalar versın tez zamanda ınsallah
dualarım senınle
o ihtimallerı aklına bıle getırme :teselli:

evet canım aynı yastaymısız
Allah yuvanda mutluluk versın arkadasım
benım heruf de alacak ınsallah benı mirmirmirmir

herkese az demıs gıbı olmayım da ama cıdden az degıl mı yedıklerın ceydacım

Amin canım, inşaallah geçecek... Sana da Allah güzel, mutlu bir yuva nasip etsin inşaAllah..

Güzelim ben geçtiğimiz haftayı çok moralsiz geçirdim ve bu beslenme tarzıma da yansıdı maalesef. Ama bu hafta listeleri daha da iyi tutmaya çalışacağım.. kaydirigubbakcemile5

Gelelim fasulyenın faydalarına kaydirigubbakcemile3

27 Haziran Pazar

Sabah: 2 dılım ekmek+2 dılım peynır+domates+2 zeytın+ şekersız cay

Ara: Yarım şeftalı

Öğle: 3 adet İzmir cısı alsanaalsanasmile

Ara: Yok

Akşam: 2 dılım ekmek+1 dılım peynır+bol domates+(ne alaka bılmıyorum hanı soyle patates yemegı olur yersın yanına acı acı da kalvaltı yaparken o da nerden cıktı anlamadım) 20 tane belkı de fazla küçük acı turşu biber
Aktivite: 3 saat kadar dışarda tempolu dıyebılecegımız alısverıs yürüyüşü sempatiksalakcinni

Aydasu'cum.. öğünlerin denge bakımından ve kalori bakımından olmamış canım.. sabah 2 dilim ekmeği gün içinde yakma olasılığın fazla, bir de ara öğünlerde yediğin meyveleri tam ye canım. Bu şekilde akşam yemeğine de kurt gibi acıkmış olarak oturmazsın. Meyve seni kesmiyorsa aralarda kraker, bisküvi vs olarak değiştirebilirsin olumunekankayizsmile

4 ayda 20 küsür kilo mu??? delikafadulden

evet canım aynen oyle yanlış okumuyorsun :KK1:

Amin canım, inşaallah geçecek... Sana da Allah güzel, mutlu bir yuva nasip etsin inşaAllah..

Güzelim ben geçtiğimiz haftayı çok moralsiz geçirdim ve bu beslenme tarzıma da yansıdı maalesef. Ama bu hafta listeleri daha da iyi tutmaya çalışacağım.. kaydirigubbakcemile5

Amin ceydacım cumlemıze ınsallah
Moralın yuksek olsun kı yemene de dıkkat et canım, hem bunyen de gucsuz dusmemıs olur

Aydasu'cum.. öğünlerin denge bakımından ve kalori bakımından olmamış canım.. sabah 2 dilim ekmeği gün içinde yakma olasılığın fazla, bir de ara öğünlerde yediğin meyveleri tam ye canım. Bu şekilde akşam yemeğine de kurt gibi acıkmış olarak oturmazsın. Meyve seni kesmiyorsa aralarda kraker, bisküvi vs olarak değiştirebilirsin olumunekankayizsmile

Ceydacım pazar gunlerı duzen oturmyuor malesef, haklısın ama cekemcem kulagımı kaydirigubbakcemile

kız seftalı curuk cıktı da ordan burdan kırpınca anca yarım kaldı kaydirigubbakcemile3

a.s.

evet canım aynen oyle yanlış okumuyorsun :KK1:

Amin ceydacım cumlemıze ınsallah
Moralın yuksek olsun kı yemene de dıkkat et canım, hem bunyen de gucsuz dusmemıs olur

Ceydacım pazar gunlerı duzen oturmyuor malesef, haklısın ama cekemcem kulagımı kaydirigubbakcemile

kız seftalı curuk cıktı da ordan burdan kırpınca anca yarım kaldı kaydirigubbakcemile3

a.s.

Haklısın canım Pazar günleri ipin ucu kaçıyor maalesef alsanaalsanasmile .. şeftali çürüktü demek şimdi anladımm :roflol:

pofff
söze bak bittiğim andır
fena furdun akrebim be :kahve:

kendime hep bu konuda kızarım ben..
yemeğimi yarım bırakmam işkerimi yarım bırakmam hatta başkalarının yarım kalan işlerini yarım bırakmam
sonuç kocaman hüsran olur hep:1ninca:

Paylaşıma zaman kaybetmeden takım cevabımızı verebilmek adına oylamada son durum:

Benim oyum : Hayır
Ceydanın oyu: Hayır
Akrebin oyu: Evet
ıkraaanın oyu :Hayır
Aydasunun oyu: her şeye uyarım abi :roflol:

Lütfen diğer arkadaşlar da yorumlarını yapsın bir an önce..
Ya kaptanımızdan ya da yardımcısından da artık bi’ses çıksın lütfen..

Altıncı Hafta / PAZAR

Motivasyon Notu: Son 5 etapta 1.8 kilo verdim.

10:30 1 şeftali, 1 bardak süt

14:00 1 tabak kıymalı taze fasulye, 1 dilim uno denge ekmek, 2 yk yoğurt

17:00 2 tane karışık tost (kaşar ve sucuk)
(ya benim haftada 3 kere tost hakkım vardı.. Hadi ben yemiyorum siz niye hatırlatmıyosunuz anlamadım yani) :roflol:

20.00 Çoban salata, 2 dilim fırın mücver
(mücveri nefis yaptım yine, kendimi öpüyorum..) a.s.

21:30 Sade dondurma (100 ml)

Günboyu 2,5 lt su
(nazar değdirdim kendime, 3 lt. yi beceremedim bu sefer)

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk) ***yapamadım***

X