Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

akrebim güya anlaşma yaptık.. ama sen hala Cuma yediklerini yazamadın.. Üstelik bugün kaç defa da girdiğin halde.. Sakladığın bi'şiler var herhalde.. :roflol:

akrebim güya anlaşma yaptık.. ama sen hala Cuma yediklerini yazamadın.. Üstelik bugün kaç defa da girdiğin halde.. Sakladığın bi'şiler var herhalde.. :roflol:

haa cumayıdamı yazıcaktık:eek: ama ben bugünden başlicaz diye şetmiştim:kedi:
e tamam o zaman napalım artık
8:30
peynir zeytin ekmek yoğurt çay

12:00
1 yeşil elma

14:00
bol sebzeli (patlican,kabak,domates,biber)spagetti,1 kase cacık

18:00
1 kase kiraz,yarım yeşil elma,2 bisküvi

20:00
2 çatal haşlamış patates,1 tabak haşlanmış patlican,biber bol limon ve sarımsak
1 haşlanmış mısır,1 kase ayçekirdeği ve beyaz leblebi karışık
(antibiyotik almam lazımdı da akşam aç karnına olmasın diye:1ninca:)
dün kötüydüm yürüyüş olmadı maalesef
mekikte az sonra çekicem bugünden başlarım demiştim zaten ertelemedim yanee:1closedeyes:

haa cumayıdamı yazıcaktık:eek: ama ben bugünden başlicaz diye şetmiştim:kedi:
e tamam o zaman napalım artık
8:30
peynir zeytin ekmek yoğurt çay

12:00
1 yeşil elma

14:00
bol sebzeli (patlican,kabak,domates,biber)spagetti,1 kase cacık

18:00
1 kase kiraz,yarım yeşil elma,2 bisküvi

20:00
2 çatal haşlamış patates,1 tabak haşlanmış patlican,biber bol limon ve sarımsak
1 haşlanmış mısır,1 kase ayçekirdeği ve beyaz leblebi karışık
(antibiyotik almam lazımdı da akşam aç karnına olmasın diye:1ninca:)
dün kötüydüm yürüyüş olmadı maalesef
mekikte az sonra çekicem bugünden başlarım demiştim zaten ertelemedim yanee:1closedeyes:

Akşam yemeğine kadar hepsini beğendim.. :nazar: Hele öğlen makarnasına bayıldım, memur olasım geldi.. :roflol:

Akşamki fakir sofrasıysa eğer yaşasın fakirlik :lepi: demek istiyorum..

Akrebim.. antibiyotik konusunu anlıyorum elbette ama yine de mısır, ayçekirdeği ve leblebinin yanyana iyi olmadığını düşünüyorum.. Misal onların yerine koca bir kase salata yeseydin sanki daha iyi olurdu gibi geldi bana..
Ayçekirdeği bildiğim kadarıyla kabak çekirdeğinden de daha çok kalorili..

Bir de ne soracaktım..

Senin mezuniyet karnene göre son ayında 11 küsur kilo vermiştin ya.. Nasıl olmuştu o? Yani neyse denediğin onu yeniden yapsana.. Zamanında anlattın mutlaka ama o kadar çok insan ve zayıflama öyküsü olunca insanın aklı karışıyor..
Ama tabii 1 ayda 11 kilo vermek hiç sağlıklı bir durum değil.. O yöntem neyse yarı yarıya azaltarak uygulamayı düşündün mü?

Sen yazarken cevabını ben de bugünkü mönümü yazayım.. Malum saat 22:10 ve dükkanı çoktan kapattım.. kaydirigubbakcemile2

Altıncı Hafta / CUMARTESİ

Motivasyon Notu: Son 5 etapta 1.8 kilo verdim.

09:30 Corn Flakes
(erken yemeyi başardım :lepi:)

13:15 3 yk z.yağlı barbunya, 1 tane uno denge light ekmek (39 kcal) ve acı biber

17:00 Tatlı tabağını kiraz ve üzümle doldurdum.. Yanına da bir kk kadar inek peyniri..

19:30 4 tane köfte, domsalbib, 1 tane haşlanmış mısır, 1 bardak ayran

21:30 1 tane şeftali

Günboyu 3 lt su
(şu anda son 500 lük pet şişeme geçtim.. Bunu bitirdiğimde 3 lt dolacak.. e haydi haydi..)

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk) *** bunu az sonra yapacağım***

akrebim sen çoktan çıkmışsın..
Artık Pazartesi gelince bakarım cevaplarına..

Yarın yokum kızlar..

Herkese iyi hafta sonları.. a.s.

Akşam yemeğine kadar hepsini beğendim.. :nazar: Hele öğlen makarnasına bayıldım, memur olasım geldi.. :roflol:

Akşamki fakir sofrasıysa eğer yaşasın fakirlik :lepi: demek istiyorum..

Akrebim.. antibiyotik konusunu anlıyorum elbette ama yine de mısır, ayçekirdeği ve leblebinin yanyana iyi olmadığını düşünüyorum.. Misal onların yerine koca bir kase salata yeseydin sanki daha iyi olurdu gibi geldi bana..
Ayçekirdeği bildiğim kadarıyla kabak çekirdeğinden de daha çok kalorili..

Bir de ne soracaktım..

Senin mezuniyet karnene göre son ayında 11 küsur kilo vermiştin ya.. Nasıl olmuştu o? Yani neyse denediğin onu yeniden yapsana.. Zamanında anlattın mutlaka ama o kadar çok insan ve zayıflama öyküsü olunca insanın aklı karışıyor..
Ama tabii 1 ayda 11 kilo vermek hiç sağlıklı bir durum değil.. O yöntem neyse yarı yarıya azaltarak uygulamayı düşündün mü?

Sen yazarken cevabını ben de bugünkü mönümü yazayım.. Malum saat 22:10 ve dükkanı çoktan kapattım.. kaydirigubbakcemile2

ah tatlışım haklısın mısırı yedim sonraki çekirdek de neyin nesi dimialsanaalsanasmile
işte iştah canavarı durmadı yine:kızgın:

tatlışım 1 ayda 11 kilo verme yöntemini birdaha yapmak istemiyorum:1no2: yanetkilerini çok yaşadım aşırı asabilik gibi ve çok çabuk döndü kilolar
elma diyeti yapmıştım..elma harici hiçbişii yemiyodum..bırakınca da 1 aylık bastırılmış yeme dürtüsü şhlandı ki neşahlanma ve bir de ramazan ayındayım..fena geri döndü..

akrebim sen çoktan çıkmışsın..
Artık Pazartesi gelince bakarım cevaplarına..

Yarın yokum kızlar..

Herkese iyi hafta sonları.. a.s.

tatlışım ekranım açık kaldı aslında ama işlerim vardı yarın birkaç aile denize gidicez hazırlamam gerekenler vardı..
bir yandanda ev işleri...
yarın erkenden çıkıyorz dolayısı ile yarın bende yokum..
pazartesi görüşürüs Şeniz

Altıncı Hafta / CUMARTESİ

Motivasyon Notu: Son 5 etapta 1.8 kilo verdim.

09:30 Corn Flakes
(erken yemeyi başardım :lepi:)

13:15 3 yk z.yağlı barbunya, 1 tane uno denge light ekmek (39 kcal) ve acı biber

17:00 Tatlı tabağını kiraz ve üzümle doldurdum.. Yanına da bir kk kadar inek peyniri..

19:30 4 tane köfte, domsalbib, 1 tane haşlanmış mısır, 1 bardak ayran

21:30 1 tane şeftali

Günboyu 3 lt su
(şu anda son 500 lük pet şişeme geçtim.. Bunu bitirdiğimde 3 lt dolacak.. e haydi haydi..)

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk) *** bunu az sonra yapacağım***

başarıların için kutluyrum şekerim..:nazar:

canıımm şimdi baktımda sende benim gibi günde 100 mekiği haketmişsinaklinialirimsmile
eveet bugünden başlıyaraak cumaya kadar günde 100 mekik çekiyoruz anacıımlaelaelaelaelaekaydirigubbakcemile2
iki hafta üstüste veremeyenlere sayı katlanıyo ona göree:eek:klava:

100 mekik mi:1shok:Akrebim ben tek seferde çekemem ama....sabah ve akşama bölerek çekerim ancak....Bu akşam başlıyayım bari....Giderek sayısını artırırım....kaydirigubbakcemile5

Ceza : Bilezik takmak :roflol: :roflol:
Nefret ederim, kolumu koparasım gelir takınca o kadar yani.. Bütün gün aklım onda takılı kalır.. hediye mediye ayağına nadiren de olsa takıyorum vs..
Şimdi evde iki tane şakadak bilezik buldum.. Eğer bu kurallardan birini ihlal edersem 24 saat boyunca (uyku dahil) bileziklerle dolaşacam.. Hem de 2 tane birden.. Birbirlerine bi'çarpıyolar ki aklım durur yani.. sempatiksalakcinni

Valla püsküütüm bilezik cezasına bayıldım....:roflol:Bende hiç sevmem bilezik takmayı,Bazzen kokoşluğum tutar takarım daha eve girer girmez çıkartırım....Hımmm bende uygulayayım bari böyle bir ceza.....
Ayrıca,hazırladığın karne benim ilgimi çekiyor,emeğine sağlık arkadaşım...Gülen yüzü görmek beni mutlu etti....
Takımla ilgili kurallar bence de alınmalı ve uyulmalı....Koçluk olayı gibi olmamalı....opuyorumnanaktan

Arkadaşlar yaz programım da bir değişiklik oldu...Dün babamın dr kontrolü iyi geçti...Dr deniz kenarına gitmemizi önerdi....Ben ilk etapta yazlığa geçicem,daha sonra da babamlarla tatile gidicez...Sanırım gelmem Ağustos başını bulur...Yarın sabah itibariyle tatile çıkıyorum...Gideceğim yerde bilgisayar yok...Bu nedenle izinli olarak ayrılmak istiyorum...Tekrar dönücem,sakın beni çıkartmayın...Hepinizi öpüyorum...Ben gelene kadar koruma günlüğü yapacak hale gelin olur mu?....Ben hergün 50 mekikle başlayıp artırıcam...Tatil dönüşü size rezil olmayı hiç istemem...yerimsenibenHoşçakalın...

ilaçlar da mı fayda etmıyor nedir
ben de bır haftadır ılaç kullanıyorum daha beter oldum
Allah şifa versin bize olumunekankayizsmile

Merhabalar...
En kısa zamanda acil şifalar diliyorum arkadaşım :Saruboceq:

bu arada listede adım gozuktugune gore kılo bıldırımı yapıyorum galıba
Allah tan sabah tartılmıstım kilom 63.4
eskıye bır donmem lazım hesaplama yapmayı unutmusum cunku
gercı suan sıstem nasıl ıslıyor ıblmıyorum ama CADIARZU

teşekkür ederim canım :1hug:

Hayırdır Ceydacım ya?
Büyük sağlık sorunu..?

Aslında yazmayı pek istemiyordum Püsküütcüm ama yazayım.. karaciğerimde enfeksiyon tespit edildi hem de epey yüksek derecede. Şu an karaciğerimin ne derecede tahrip edildiği araştırılıyor. önümüzdeki haftalarda biopsi olma ihtimali var. Geç kalınmışsa -ki kalınmadığına inanmak istiyorum, bu ileride Siroz'a ve hatta karaciğer kanserine kadar gidebiliyormuş.. tahlillerin sonucunu 10 gün sonra öğreneceğim.

Haftalık kilo verme hedefim 500 gr.
Takıma gireli 5 hafta oldu ve ben sırasıyla 600 gr, 300 gr, 400 gr, 300 gr, 200 gr olmak üzere toplam 1.8 verdim..
Oysa hedefime göre 500 x 5 hafta: 2.500 gr vermeliydim.. Çok gerideyim gördüğünüz gibi..
700 gr kadar.. :kedi:

Şimdi gelelim bu etaba..
Uymazsam kendime ceza vereceğim iki önemli madde var.

1- Akşamları son ara öğün 21:30 (bunu yavaş yavaş geriye çekicem işe yararsa)
2- Her gün mutlaka 3 lt. su içilecek.

Ceza : Bilezik takmak :roflol: :roflol:
Nefret ederim, kolumu koparasım gelir takınca o kadar yani.. Bütün gün aklım onda takılı kalır.. hediye mediye ayağına nadiren de olsa takıyorum vs..
Şimdi evde iki tane şakadak bilezik buldum.. Eğer bu kurallardan birini ihlal edersem 24 saat boyunca (uyku dahil) bileziklerle dolaşacam.. Hem de 2 tane birden.. Birbirlerine bi'çarpıyolar ki aklım durur yani.. sempatiksalakcinni

Valla yaptırım maddeleri seni yıldırıcak cinsten püsküütcüm, hele ki bilezik :KK1:

Bu ne yaaaaa :roflol: :roflol:

Ben de koptum şimdi giderayak.. :roflol:

Alamayan ne demek yahu!? Valla dağıtmışım haberim yok :roflol: :roflol:

Veremeyene de ceza verene de ceza :roflol:

Koçluk sistemini denedik sen yoktun o zaman.. Başta herkes a-aa ne güzel falan yaptı.. uygulandı mı? Hayır.. :roflol:

Ceza mekik de olabilir, uygun..

Yani ceza etik olsun.. Zaten adamın canı sıkkın kilo veremedi ya da en az veren oldu vs.. onu daha sıkmamak lazım.. Öyle bir ceza olmalı ki... ona yarasın, kilo vermesine bir şekilde de olsa katkıda bulunsun.. Mekik güzel fikir, onaylıyorum.. :lepi:

Evet mekik cezasını ben de onaylıyorum vereliniortak

Ya bu arada çok yoğun işim var dedim zart dedim zurt dedim
bu ne ya burdayım sürekli
vallahı yalan değildi
doktorumun ısı cıktı gıttı dolayısıyla boşum şuan

ne kadar buyuk komplolara gogus gerıyorum bugun iş yerinde bır bılsenız

kabul gunu gıbı bugun hastane mubarek
önce bır kasa şeftalı geldı, ara öğün için aldım ama daha yemedım saatımı beklıyorum

sonra koca bir kap dolusu buyuk buyuk erıkler getırdı bırılerı, ondan da aldım ıkı tane ama yemedım o da beklıyor saatını

ama ınsanın bu kadar da ustune gelınmez kı

bır ablamız memleketten mı ne cezerye getırmıs, millet yumuldu ben baktım :sinifsinif:

sımdı de arkadasımızın bırı hayır olsun bugun cuma dıye masama çokoprens bıraktı akannehir

yok vallaha yemedım, ben uslu uslu meyve saatımı beklıyorum
bıldıgım tek sey bugun cok sınandı nefsım sempatiksalakcinni
eferım ama yemedım delikafadulden

Gerçekten tebrik ederim, bu büyük bir başarı bence yerimseniben

Ya ne dicem.. Bu liste sahiden sizi ilgilendiriyor mu? sempatiksalakcinni

İlgilendirmiyorsa, çok da önemli değilse lütfen açık olunuz.. Yormayalım şu narin bünyeyi.. :roflol: laelaelaelaelae

Püsküütcüm ben bu listeleri kaydediyorum pc'ye oklar havada olunca arada bakıyor, huzur doluyorum kaydirigubbakcemile3 ama bu kez smile yöntemi de çok hoş olmuş. Eline sağlık a.s.

X