Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

BAŞLANGIÇ. ...29.03 2010 .

ilk hafta ............ 72.900 gr.
1. hafta ............. 71.400 gr.
2. hafta ............. 71.000 gr.
3. hafta ............. 72 200 gr . (geçen hafta bozdu )
4. hafta ........... ..69.600 gr.
5. hafta ............. 71.000 gr.(geçen hafta kaçamak ..
6. hafta ............ 69 600 gr.
7. hafta ............ 72 100 gr.( tekrar bozdu )((((
8. hafta ............ 69 800 gr.
9. hafta ........... 69 800 gr
10. hafta ......... 69 500 gr.
11.hafta .......... 69 600 gr.(kaçamak yapıyor )...

ve bugün

12.hafta............. 69.100 gr

500 gr gitmiş zemuszemus

:roflol: :roflol:

:roflol: İnanmıyorum yaaaaaa opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile Hakikaten de sen nasıl bi'şeysin yaaaaa a.s.
hala gülüyorum yaa:roflol::roflol:
hemde ne saflık canım yaa:roflol::roflol::roflol: :roflol:

selam kızlar günaydın kaç gündr giremedim midem o kadar kötüydü ki yanma bulantı kasılma asit boğazıma çıkıyordu ağrı şişkinlik çok fena oldum yemek yiyemiyrum zaten korkudan bugun sadece 1 tane kepekli tst yiyebildim dün neredeyse aç gezdim dktra gittim reflü dedi dikkatli olmam gerekiyrmuş yemeklerdede bugun ki kilom 71.0 hepinize iyi günler diliyorum

Valla benim halam beni çok yordu Püsküütüm,bu arada ceyda sana bayıldım,hala gülüyorum....:roflol:Senin halan gelince haber ver bize.....Tartıda çok şey farketmez diye düşündüm,gerçekten 200 gr gitmiş...:1no2:
Balığa gelince püsküütüm benim de tercihim hamsi,somon ve palamuttan yana ama ben dardanel ton yedim....Yarında altın balığı denicem,reklamlardan canım çekti...a.s

kızlar dün sabah siteye girdimmmm sonra ev zili çaldııı...bi baktııımmmm kardeşiiiimmmm:) Kayseride asker,6 aydır oradaydı...24 ün de gelicem dedi,kandırdı bizi :S nasıl sürpriz oldu anlatamam :) tabi ben unuttum kk yı falan lapa diyetiyle güne başladım ama öyle gitmedi :)

sabah lapamı yedim...
öğlen; kardeşimle kahvaltı sofrası hazırladık...peynir,zeytin,domates,salatalık,çay,ekmek... :)
akşam; 3 yk patatesli tavuk yemeği,3 yk pilav,yeşil salata yedim bi de baya biii...1 dilim beyaz ekmek...

ara öğünler yok
3 lt suyum bitti...
spor yok :S bileğimde halen bi acı var...

Aaaa gözün aydın Leylacım,askerliği kısa dönemmiydi,yoksa gidecek mi yine...Düşünemiyorum nasıl sevimişsindir kimbilir....Allah sevdiklerimzden ayırmasın.....opuyorumnanaktan

günaydın kızlar
kilom 82,2 yavaş yavaş gidiyo sanırım olsun bunada şükür hiç gitmemesinden iyidir

pembecik geçmiş olsun allah şifa versin

leylacım gözünüz aydın çok büyük süpriz olmuş bayılırım bende süprizlere inşallah teskere aldığı günlerde tez zmanda gelir

2. TAKIM ***161. ETAP***

dora (68,0 //&#37
samanyolu ( 63,9 /63.7/ 0.2/0.31%)
asi_bulut (59,2 // %)
Leyl35 ( 68,5 / 67.7/0.8/ 1.17%)
ikraaa ( 82,6 /82.2 /0.4/0.48%)
zümrütüanka ( 75,6 / /%)
pembecikk ( 71,9 / 71.0/ 1.25%)
CEYDACAKMAK (65,0 / / %)
püsküüt (68,3 /%)
zeynepbeyza ( 86,6 / / %)
akrep33
2. TAKIM TOPLAM KıLO ( 709,6 / / %)

Aaaa gözün aydın Leylacım,askerliği kısa dönemmiydi,yoksa gidecek mi yine...Düşünemiyorum nasıl sevimişsindir kimbilir....Allah sevdiklerimzden ayırmasın.....opuyorumnanaktan

30 Haziran da gidicek canım..15 ay yapıyor...çoook sevindim:asigim:kardeşimle vakit geçirmek harikaaa:lepi:amiinn amiinnn

sağol canııımmmm,amiinnn inşallaaaahhha.s.

bugün öğlende dışarıdayım,işlerim var...anaokulunda veda gösterisi varmış,foto çekimi yapıcam...belki 2-3 gibi gelebilirim...bildirimide o zaman yaparım yerimseniben

hı bir de asicimle doracığımı napıcaz?sabit gösteririz heralde dimi? uzun süre ayrı kalmıcaklar ne de olsa...
akrepcim senin önceki kilon neydi ki canımbilmiyorumkismile

ya ben bu takım kaptanlığını unutmuşum yaaa Çok üzgünüm çoookalsanaalsanasmile :kedi:

boş kaldığım zaman karar defterini baştan sona bi tekrarlamam lazım...önceden hergün bakardım:1ninca:

Son düzenleme:

önceki kilon derken :uhm:

geçen hafta 69.600 gr dı

bugün 69.100 gr

gözün aydın tatlışım...
bu seferki gerçek misafir demii gerçekten askerden gelen kardeş demi şekerkaydirigubbakcemile3:roflol:

2. TAKIM ***161. ETAP***

dora (68,0 //%)
samanyolu ( 63,9 /63.7/ 0.2/0.31%)
asi_bulut (59,2 // %)
Leyl35 ( 68,5 / 67.7/0.8/ 1.17%)
ikraaa ( 82,6 /82.2 /0.4/0.48%)
zümrütüanka ( 75,6 / /%)
pembecikk ( 71,9 / 71.0/ 1.25%)
CEYDACAKMAK (65,0 / / %)
püsküüt (68,3 /%)
zeynepbeyza ( 86,6 / / %)
akrep33 (69,6/69,1/%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO ( 709,6 / / %)

gözün aydın tatlışım...
bu seferki gerçek misafir demii gerçekten askerden gelen kardeş demi şekerkaydirigubbakcemile3:roflol:

ay evet evet Kayseriden kardeşim geldi :))
akrepcim sen daha önce bi takımda falan değilmiydin?

Dışarıda yediysen epey yağlı oluyor da o sebeple sordum.. bir de ne tür ekmek tükettiğini sormuştum tatlım..

Merhaba canım valla bugün ben de tam seni soracaktım ki gelmişsin.. Geçmiş olsun, reflü gerçekten dikkat etmen gereken bir hastalık. Doktorunun önerilerine ve ilaç alımına dikkat edersen daha iyi olacağını umuyorum..

Benimki dün gitti yolcu ettim akşam :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…