Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Allah'ım her misafir lafı duyduğumda artık gülümsüyorum... Canım benim ne güzel, inşaAllah çabucak geçer ayrı kaldığınız günler. Benim de 19 yaşında erkek kardeşim var, henüz üniversite yolunda askere ne zaman gider belli değil ama ne zaman asker görsem vs.. gözlerim dolar çok düşkünüz birbirimize zaten ondan başka kardeşim yok ki.. Senin adına çok sevindim Leyloşum doya doya hasret giderin.. :1hug:

Tünaydın takımcım.. a.s.

Çarşamba akşamı lüplediğim 2 dilim cıssa rağmen 300 gr. vermişim.. :teytey: :teytey:

Küsuratsız bir rakamla karşınızdayım.. 68 yerimseniben

Dünden kalan borçlarımı ödeyeyim önce, sonra bakarım mesajlara artık..

Maaşallah ikracım maaşallah a.s.

Güzel haber Püsküütüm.. ne güzel işte 300 gr. daha atıldı vücudundan hem de cısslara rağmen :dance:

ikraaacım bu sana bahsettiğim sürpriz..

Şimdi kapat gözlerini.. derin bir nefes al.. unut dışarıdaki sıcağı.. insanların ter kokusunu.. yapış yapış tenlere değme riskini.. ve göz bebeğini yakan güneşi unut..
kapat gözlerini....

Çay var közün üzerinde.. demini alacak az sonra.. Gel içelim..

Çayımız bittikten sonra da uzun bir yürüyüşe çıkarız.. Ne dersin..?

Ceydacım beni düşündüğün için çok teşekkürler cnm allah razı olsun ilaçalrımı içiyorum cnm biraz iyi gibiyim ama mide asidinden boğazlarım nasıl yandı biliyormusun gece zor uyudum başım yukarıda olması gerekiyormuş o kadar şiş ki midem ve karnım ağrı yanma kasılma bulantı birşey yiyemiyrum cnm

Takımcım ikinci sürprizim de şu.. Bu yazının linkini daha önce de vermiştim.. Uzun yazılarda ana fikir bazen gözden kaçabiliyor.. Yazının en önemli bölümünü tekrar alıntılamak istiyorum.. Biraz da düzenleyerek tabii.. Belki hepimiz için el atında olan bakılası bir liste haline gelir.. :hulya:

Aşağıdaki gruplarda yer alan besinler düşük glisemik indeksli karbonhidrat içeriyor. Elbette miktarlarına dikkat etmemiz şart ama rahat rahat tüketebiliriz..

TAHILLAR:
Kepek ekmeği, esmer uzun pirinç, yulaf, müsli (şeker ilavesiz), doğal kepekli ekmek (tam buğdaylı), tam tahıl, bulgur, buğday ezmesi, uzun taneli, beyaz pirinç, spiral makarna, spagetti, fetuccini, arpa ekmeği

SEBZELER:
Domates, brokoli, kabak, karnıbahar, mantar, taze fasulye, taze bezelye, soğan, yeşil-kırmızı biber, marul, kıvırcık salatalık

MEYVELER:
Üzüm, armut, şeftali, elma, portakal-mandalina, erik, çilek, kayısı, kiraz, greyfurt

MEYVE-SEBZE SULARI(TAZE):
Portakal, greyfurt, elma, domates, şeftali

SÜT GRUBU:
Süt, yoğurt

KURU BAKLAGİLLER:
Konserve nohut, kuru nohut, kuru fasulye, mercimek, siyah fasulye

püskütümmmm canım benim saol arkadaşım valla iyi geldi a.s.:1hug:a.s.a.s. çıkalım canım hadi yürüyüşe şimdi olumunekankayizsmile

tebrikler püskütümmmmmm yavaş yavaşda olsa gidecek bu kilolar :lepi::lepi:

Takımcım bendeniz yine kah oturup kah kalktığım için mesajlarınızı okuyor ve peyder peyder cevap veriyorum..

Meraklısına not: Peyder pey; azar azar, bölüm bölüm, yavaş yavaş anlamına gelir.
İngilizcesi step by step.. Fransızcası pas a pas :roflol: :roflol:

Sonunda gönderebildim yani.. :kedi: Aklımda dün gece yollamak vardı.. Ama akılla hayat denk düşmüyor çoğu zaman..
Ben de Uno denge ligt ekmeğin kalorisine aşık oldum.. 39 kalori diye yedikçe yiyesi geliyor insanın.. opuyorumnanaktan
:roflol: Sıcaktandır sıcaktan :roflol:
:roflol::roflol: ben bir öpüçük gönderiyim sen baklavami istersin bilmem ama ...ŞenizŞenizŞeniz
Allah derim! Hem kalorisi yok, hem daha değerli.. :1hug:
O mis ekmeğe irade dayanmıyor ki aebencim.. Kaptırıp gidiyorum aldığım zaman.. sırnaşık şey
Listeye gelince dur aebencim yavaş yavaş çalışıyoruz.. İçimdeki isyankar nedeniyle listelere bağımlı kalamıyorum hatta inadına bozasım geliyor.. yerimseniben Ama tek istisnası var.. Listeyi ben hazırladıysam süper uyarım yani.. :roflol:

canım son olarak net bilgi tam buğday ekmeği bir dilim 56 kalori en azından dengeden sıkıldığın zaman ye zaten çokda kalori farkı yok bende dengeyi aldığım zman yedikçe yiyesim geliyo nasıl olsa 39 kalori diye sempatiksalakcinni

kızlar ben çıkıyoruuummmma.s.gelince bakıcam msjlarınızaaaa...sizleri ihmal ettiğim için üzgünüm!

hı bu arada ben size 'ben oturarakta kilo verebiliyorum' demiştim dimi :)) 800 gr daha gitti benden yerimseniben

Ohhh sefan olsun akrebim.. 500 gr yağ kanalizasyonlara yapışsın da çıkamasın inşallah.. :roflol:

Yalnız ne sinir bozucu di mi? İki dakka kaçamak yapıyor insan ya.. Hooooop 2-3 hafta geriye..

Ben de arşive bakacaktım yarışmadan ayrılış kilon ne diye.. Unutmadan bir ara bakayım bugün.. Leyloş kaptana lazım olacak...

Geçmiş olsun.
ben geldiimmm a.s.
Nerelerdesin leyloşum ya.. Dün hiç göremedim seni.. :a015:
A-aaa nedense ton balığı aklıma gelmemiş.. Ihmmm ben de bayılırım..
Somonun sadece soğuk füme halini yiyebiliyorum ben.. Aksi takdirde o kokuyla yiyebilmem mümkün değil.. Sen nasıl tüketiyorsun? özel bir pişirme yöntemin var mı canım?
İçimden şu anda geçen.. Keşke bütün yasaklı gıdaların baskın kokuları olsa.. misal hepsi antibiyotik olsa ben 6 ayda 50 kilo olurdum valla.. :roflol: Koku en ama en belirleyici özellik benim için.. hihoyyyt

Ohhhh gözün aydın Leyloşum.. a.s.
Bileğin geçemedi mi daha yahu!
3 lt. su mu? Aman Tanrım! :1shok:
günaydın kızlar
kilom 82,2 yavaş yavaş gidiyo sanırım olsun bunada şükür hiç gitmemesinden iyidir
Oleeeeeeeeeeeeyyy ikraaacım süper işte! Kaç zaman durgunluktan sonra yavaş yavaş çözülmeye başladı kilocuklar.. Tebrikler tatlım..
Akrebin ayrılış kilosunu veririm az sonra..
Asi ve Dora olmadığına göre geri dönmek üzere ayrıldı diyoruz Leyloşum..

önceki kilon derken :uhm:

geçen hafta 69.600 gr dı

bugün 69.100 gr
Karar defterine sen de bir göz at akrebim.. Geri dönüşlerde ayrılış kilosu ile başlanıyor canım.. Ben bakacam arşive şimdi..
gözün aydın tatlışım...
bu seferki gerçek misafir demii gerçekten askerden gelen kardeş demi şekerkaydirigubbakcemile3:roflol:
:roflol: :roflol:
Yaaa offf yaaaa :çok üzgünüm:
Kardeş demeyin ya.. Yüreğim dağlanıyor.. :a015:
Çok özledim çok... Beyaz kremalı kukim benim..
Güzel haber Püsküütüm.. ne güzel işte 300 gr. daha atıldı vücudundan hem de cısslara rağmen :dance:
:lepi: :dance: ben de sevindirik oldum Ceydacım..
püskütümmmm canım benim saol arkadaşım valla iyi geldi a.s.:1hug:a.s.a.s. çıkalım canım hadi yürüyüşe şimdi olumunekankayizsmile
Düşünsene ikraacım.. bol oksijen.. soğuk hava.. ve sessizlik..
kimi gördün ben geldiğimde sen ben pembecik vardı bide akannehir
Lacey gelmişti ama merhaba bile demeden gitti.. :çok üzgünüm:
tebrikler püskütümmmmmm yavaş yavaşda olsa gidecek bu kilolar :lepi::lepi:
Teşekkür ederim ikraaacım.. Kurtulacaz bu kilolardan arkadaşım :lepi:
Ayyy evet aynı şey.. Nasıl olsa 39 kalori :roflol:
:1shok: :1shok: :1shok:
ya kardeşim veren var veremeyen vaaaar
böyle de gözünün içine içine sokulmaz ki.. Ayıptır ayıp!
:roflol: :roflol: Tebrikler Leyloşum..
Ya.. düşün taşın kudur.. Bir sürü de lezzetli şey yedin.. Nasıl oluyor bu.. Acaba diyorum bu işin en büyük sırrı SU olabilir mi?
Arkadaşlar bizde mi 3 lt. su içmeye başlasak? Ne kaybederiz?

Ben kilo bildirimi yapmayı unutmuşum evet.. ya bu güzel haberi nassıl paylaşmamışım yahuu.. kızlar sıkı durun kilom 63.7 :lepi: delikafadulden :sm_cool:

Ben kilo bildirimi yapmayı unutmuşum evet.. ya bu güzel haberi nassıl paylaşmamışım yahuu.. kızlar sıkı durun kilom 63.7 :lepi: delikafadulden :sm_cool:

Ceydacım çok sevndm kısa sürede bu kadar güzel kilo verebilmene çok öptüm tatlım inşallah böyle devam eder:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…