Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

şekerim öncelikle gözün aydın..

mönü güzel güzel giderken geç saatte yenilen dondurma ile 2 dilim cıss bozmuş işi..
neyse ama dediğin gibi olsun ve tartıya da yansımasın diyelim artık tatlışopuyorumnanaktan

Metabolizma 17:30 da dükkanı kapatmış.. yerimseniben
Akşam mönüsü de çok güzelmiş oysa.. Neyse, oluyor arada böyle kontrol edemediğimiz durumlar.. Hayat denilen şey de bu zaten.. Kontrol ettiğimizi düşünerek ya da kontrol edebileceğimizi sanarak komik duruma düşen biziz aslında.. :hulya:
Afiyet olsun canım.. a.s.
Not: Şu yeşil çaya alışamıyorum ben asla..:1no2:

:çok üzgünüm:
Evet akrebim ya... Ne güzel gidiyordum.. ve hatta "yeniden" diyete, diyet günlüğü yazmaya başladığımın 25. gününü de güzelce bitirdim derken, Cuma günü alacağım güzel sonucu ile oradan oraya savrulurken son anda gol yedim..
Bakalım ne olacak yarın sabah..
Tartı Bey neler söyleyecek..? eyvahedigeldismile

cısslar dışında harika bir menü.. Misafiriniz de hoşgelmiş canım.. umarım hoşça vakit geçirirsiniz.. Şeniz

Ben o cıssları çok merakl ettim doğrusu ama neyse....aklinialirimsmileAaaaa ne tesadüf benimde dün Mısırdan halam geldi,ama bu sıcakta hala çok halsiz bırakıyor ya....:roflol:
3,5 saat spor çok olmuş be Ceydacım nasıl ayakta dolaşabiliyorsun....ohaoldumsmileGençlik işte...Öğünlerini atlama canım bu sıcakta tansiyonun falan düşer,aman dikkat et kendine,sen bize lazımsın....yerimseniben

Aslında güzel bir menüymüş Akrebim...Aman boşver o sıkıntılı olaylar hepimizin evinde zaman zaman oluyor,takma kafana....opuyorumnanaktan

Canım benim ben 2007 yılına ait menüleri senin menülerine kasten yazmıştım.. hani önümüzdeki hafta uygulayıp sonucunu merakla bekleyeceğimiz menülerin.. CADIARZU

Dün kahvaltıdan sonra ara öğünler ve öğlen gerçekten boş geçti.. Aslında daha önce de dediğin gibi keşke akşam öğünlerini unutsak naniknanik

selam kızlar
sabah girdim yazamadan çıkmak zorunda kaldım

püskütcüm genel anlamda menün güzel zaten saen geç saat yattığın için dondurmayı ve cısınıda eritmişsindir dite tahmin ediyorum canım ben unonun tam buğday ekmeğini yiyorum ama hakikaten çok lezzetli yedikçe yiyesin geliyo bi ara dengeyide yedim ben daha öncede sürekli kepek yediğim için onuda beğenmiştim

ceydacımında menüleri güzel bu hafta onun haftası olabilir sporu gayet güzel gidiyo çünkü

benim yediklerim

sabah karpuz beyaz peynir

arada bi dilim karpuz

öğlen tavuk sote bol baharatlı yoğurt

arada bi dilim kavun

akşam 3 köfte salata ayran

arada 20 kiraz

Öncelikle hepinizin kandilini kutlarım....
MENÜME GELıNCE
Taylan Kümelinin diyetini yaptığımı yazmıştım.Bugün protein diyetindeyim dünkü gibi..O yüzden menüm dünle aynı olacak...
SABAH 1 haşlanmış yumurta+domsalbib:roflol:
ARA 10 kiraz+1 şeftali
ÖĞLEN Haşlanmış tavuk kimyonlu
ARA kiraz ve şeftali
AKŞAM Balık+salata
GECE kiraz+1 çay bardağı kefir.......
Bu arada 45 dk bisiklete bindim ve ödem atıcı çay içiyorum...(avakado+kirazsapı+mısırpüskülü+tarçın+limon+3poşet form çayile hazırlanıyor)

Son düzenleme:

akrepcim senin ve tüm arkadaşlarımın kandili mübarek olsun... a.s.

patlıcan kebabını kendi usullerince mi hazırladın yoksa dışarıda yenen kebap mı? Ayrıca ekmek olarak hangisini tükettiğini öğrenebilir miyim?

evet canım benim yoğurt açığım var ve bunu bugün telafi edeceğim yerimseniben

kızlar herkesin kandilini kutluyorum rabbim bütün dularımızı kabul etsin inşallah
evli arkadaşlarımızın yuvalarında huzur sağlık bereket çocuklarına hayırlı sağlıklı ömürler
bekarlarımıza hayırlı kısmetler
çocuk isteyen arkadaşlarımıza hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah rabbim

Canım benim dün ayakta durabiliyordum ama bugün için aynı şeyi söyleyemeyeceğim :roflol: şaka bir yana dün kendimi fazla kaptırdım ama vücudum spor temposuna ayak uydurduğundan mıdır nedir sanki daha az yorgunluk hissetmeye başlıyorum. Bu arada dün dambıllar ile çalışırken kolum bi an yana kaydı ve sanırım sol kolumun kaslarını hafif zedeledim çünkü bugün sadece orası ağrıyor...

sağol birtanem açıkçası çok büyük beklentilere kapılmak istemiyorum ama umarım emeklerimin karşılığını alırım..

ikracığım yanılmıyorsam hiç ekmek yok... sen bu kavun karpuza epey alıştın faydalı elbette ama kavundaki kalori miktarını bilmiyorum inan bilenler paylaşırsa sevinirim ben de bi araştırırım tabii elimizdeki veriler ile karşılaştırma yaparız.. Bu akşam benüm menüde de köfte olacak gibi... boshayallersmile

Püsküütümün domsalbib furyası çığ gibi büyüyor :roflol:

Aynı gün hem tavuk hem balık şaşırtıcı CADIARZU bir de yoğurdu eksik gördüm bunların dışında gayet güzel...

Amin güzel arkadaşım, aminn :Saruboceq:

canım aşırı yemiyorum sadece bi dilim
neten araştırdığım bilgilerdede Kavun (Büyük 4 cm. kalınlığında bir dilim)…………30 kalori
diye geçiyo yada 100 gr kavunun kalori miktarı 30 diye geçiyo

Aman canım geçmiş olsun dikkat et,fazla zorlama kolunu yer yapmasın....Aslında doğru söylüyorsun Ceydacım spor insanı daha aktif yapıyor,ama yine de 3,5 saat almayayım,bana 45 dk yeter:roflol:

AMİNNNN Canım Ne güzel dualar böyle İkracım...Rabbim hepimize hakkında hayırlı olanı nasip etsin.....a.s.

samanyolucum sanırım protein diyeti yapıyosun
sabahları sadece karbonhidrat alarak diğer öğünlerde sürekli protein alıyosun ama daha önce bende püskütümde karbonhidrat diyetiyle ilgili araştırmalarımızı yapmıştır aşırı protein alımı gut hastalığına sebep oluyomuş ve püskütüm daha detaylı bi yazıyı buraya kopyalamıştı tabi karar senin canım ben oyazıyı bulursam tekrar ekleyeyim buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…