Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar hatta tünaydın
dünkü menüm
sabah 2 dilim kavun az kaşar peyniri

öğlen 2 dilim karpuz 1 dilim kavun

arada 1 dilim karpuz

akşam tavuk sote salata 1 dilim tam buğday ekmeği

arada 4 kayısı bi şeftali
biliyorum gayet uyumsuz bi menü ama dün hiç canım yemek istemedi akşamda mecburen eşim ben yemezsem oda yemiyo banada hazırlama ozman diyo yemek zorunda kaldım

püskütüm direk yazında kopyaladım domsalbib bu nedir daha önce hiç durmasım da

dünkü menüm efem:1closedeyes:

7:30
4 erik

8:30
peynir zeytin
ekmek çay

12:00
1 kase erik

13:30
salata yarım yağlı yoğurt

15:30
3 erik

18:00
1 paket badem ve beyaz leblebi,yarım yağlı yoğurt

20:30
taze fasulye,bol salata,ayran,süs biberi,bol turp

60 dk yürüyüş
50 bacak kaldırmaca
50 mekik
20 ters mekikkaydirigubbakcemile2

hoş buldum şeker.Şeniz.
teşekkür ederim tatlışım benim.
o zaman 2. takıma yerleştim bile

Şeniz a.s.

ya bugün benim anlayışım baya kıtbilmiyorumkismile tombik ne ki bilmiyorumkismile

Püsküütüm her zaman ki gibi süper:lepi:
özellikle şu bulutla dans kısmına bayılıyorum

hı hı evet Püsküütüm,detoks düşünüyorum...
birden başlamadım tabii 2,5 lt ye ama ulaşmamda zor olmadı...içtikçe içesim geliyo..dilim damağım yapışıyo resmen:1ninca:bazen 3 bile oluyodur...ben 500 ml lik şişemi doldurup içiyorum...yatasıya kadar 5-6 şişe bitiyo yerimseniben

hmmm sen de sormuşsun tombik nedir diyebilmiyorumkismile

kavun,karpuz,kavun,karpuz kafamçokkarıştı meyve günü olmuşyerimseniben

akrepcim çok güzel de bademe 1 paket derken ne kadar yaniiibilmiyorumkismile

Merhaba canlarım.. spora gitmem gerek -ki geç bile kaldım.. döndüğümde geçmişe bakacağım. öpüyorum sizleri
kolay gelsin Ceydacım a.s.

mrb kızlaarrra.s.
dün kü mönümmmm;

sabah;1 dilim beyaz ekmek
1 dilim tam yağlı peynir
1 haşlanmış yumurta...
ara; 1 şeftali...

öğlen; annem fırında makarna hazırlamış,bol sütlü ve dereotlu...biraz irice bi kare ondan yedim...

ara; yok...

akşam; 5 yk kıymalı bezelye,1 dilim beyaz ekmek,5 yk yoğurt...

ara;3 erik...

spor yok :S
3 lt su içtim...
form çayımı içtim...

canım mönülerinde hiç salata yok
salata çok önemli
çiğ sebze hem vücudumuzun yağ yapmasını önler hem proteinle birleşerek var olan yağlarımızın yakılmasını sağlar ve gün içinde daha enerjik olmamızı sağlar şekeropuyorumnanaktan

Son düzenleme:

dimi haklısın:kedi:

akrepcim çok güzel de bademe 1 paket derken ne kadar yaniiibilmiyorumkismile

ah canım şu hazır paketler de
sanırım kötü etmişim bayağı bi aşmışım hakkımı
sabah tartıda gördüm sonucu ama cumaya kadar telafi edicez artıkımkaydirigubbakcemile2

KK da bir gariplik var anlayamadım.. Önce hoşuma gitti.. Pembeyle aram yoktur çünkü.. Ohh be nihayet renklerin en kirlisi beyaz dedim.. ama şimdi alıntı yapınca yani şu anda şu sayfada bir tuhaf görünüyor herşey.. ben en iyisi yollamadan önce kopyalamayı unutmayayım.. sonsuzluğa uçmasın yazdığım harfler di mi ama? sempatiksalakcinni
A-aaa asıl sensin o opuyorumnanaktan
Motivasyonun en tepede olsun akrebim.. a.s.

monti havalı olmuş mönü.. sizin zorunuzla sökecem yakında bu monti alfabesini :roflol: Uyumsuz belki ama güzel olmuş ikraaacım ya.. Mis gibi sağlık fışkırmış vallahi..

şimdi sıkı dur..

asrın açıklamasını yapıyorum:

domsalbib: domates+salatalık+biber :roflol:

Bademime benden önce leyloşum soruyu sormuş, badem de cevaplamış.. bu durumda geçiyoruz.. yerimseniben

amma velakin.. hep duyarım bu salata ve yoğurt ikilisi birlikte muciza yaratıyor diye.. bilinçli tüketim mi? eğer öyleyse nedir bu mucize?
Mekik niye az? Yeni mi başladın? Ve yarım mekik mi çekiyorsun yani özellikle her kalktığında 3-5 saniye kadar bekliyor musun?

Ay sorulara bak.. Hoca kılıklı püsküüt seni.. klava: :roflol:
Merhaba canlarım.. spora gitmem gerek -ki geç bile kaldım.. döndüğümde geçmişe bakacağım. öpüyorum sizleri
Kolay gelsin Ceydacım.. Nasıl olsa biliyoruz ki döndüğünde hece hece okuyor herkese cevap veriyorsun.. a.s.
Bulutla dans :lepi:
Eskiden hiç su içemezdim ben Leyloşum.. Zorlaya zorlaya öğrendim.. Aynı senin gibi içmezsem damağım kuruyor sanki.. Ama 2 lt. yi de geçemiyorum.. Yavaştan yarım bardak yarım bardak arttırmaya başlayayım Cuma itibariyle bakalım becerebilecek miyim? O zaman mönüme suyumu da eklerim artık ki takip edeyim, unutmayayım. yerimseniben
Akrebim yazmış.. Hakikaten o missss fırında makarnanın yanında salata ne güzel olurdu di mi?

tombul sandviç olmasın sakın yaaabilmiyorumkismile
içinde bol sosis,salam,sucuk,ketçap,mayonez olanı :1ninca::bbo:
:1shok:
:lepi: Nasıl da belli oluyor geldiğiiii eyvahedigeldismile :roflol:

ah canım şu hazır paketler de
sanırım kötü etmişim bayağı bi aşmışım hakkımı
sabah tartıda gördüm sonucu ama cumaya kadar telafi edicez artıkımkaydirigubbakcemile2
Aaaahh aaaahhh bi'sürü kalori pörtlemesi olmuş.. Kalk hadi boş boş okuma mesajları.. bi yandan dans et.. :teytey: :teytey:

Oooooofff yine pembe olmuş her yer.. :a015:

Eskiden ana sayfada bir ayar vardı.. Onu pıtlayınca mis maviye geçiş yapılıyodu.. Onu da kaldırdılar niyeyse.. :dilcikar:

samanyolucum baban eve geldiği için çok sevindim çünkü hastanede yaşamanın ne kadar zor olduğunu bilirim çok geçmiş olsun
Zümrütüm sağol canım,evet hastanede yatmak gerçekten çok zor...Çeken bilir demişler...opuyorumnanaktanDaha iyi olmana sevindim canım...Bu arada Tombik nedir? bende merak ettim......

[Samanyolucum.. Nihayet içinde cıss olmayan bir mönünü gördüm yani. yerimseniben babanı da çıkartmışsınız, gözünüz aydın.

Yani Püsküütüm ilk kez menüm senden onay aldı,çok mutluyum gururluyum.....:roflol:Böyle devam etcem söz....Tatile gidene kadar...:roflol:Valla şaka bir yana sıcaktan yemek yenmiyor,ama aburcubur yeniyor valla.....
Yemiyorum o başka,ama canımın istemesine de mani olamam dimi şeker....:çok üzgünüm:

püskütcüm hiç güleceğim yoktu resmen kahkaha attım ofiste allah senin iyiliğini versin inşallah delikafadulden :roflol: domsalbib bende çok sevdim :lepi:

monti etkisinde hala kurtulamıyorum bazen bu gerçek ama mesela türlüye tavuk soteye hiç patates havuç katmıyorum sabahları ve normalde zaten tam buğday ekmeğiyle besleniyorumö bitek kavun karpuz montide yasak onları bol miktarda tüketiyorum

akrepcim menü güzel ama bedamler hakikaten fazla olmuş ki sen benden daha iyi bilirsin montide ana öğünde ve sayıyla yenilebiliyo

Son düzenleme:
SELAM ıKRACIM NASILSIN ....Şeniz
SON SAYFANIZA BAKAYIM DEDıM NASILLLAR .
SEN MONTıYı BIRAKLI ÇOK OLMUŞ GÜZELıM KARPUZ DETOKSUMU YAPIYORSUN ?kaydirigubbakcemile3
EKMEKLE ET YEMıŞıN ... DÜNKÜ MENÜNDE MONTı ESıNTıSı BıLE YOK ıKRACIM BENCE ÇOKDAN KURTULMUŞUN MONTıDEN ..kaydirigubbakcemile3
YANı PÜSKÜTÜN YANLIŞ SÖKME MONTı ALFABESıNı ÇÜNKı BÖYLE DEYıL .::))))

abencim zaten zaman zman dedim her zman değil saol uyarın için canım

A-aaa asıl sensin o opuyorumnanaktan
Motivasyonun en tepede olsun akrebim.. a.s.

senle birlikte aşağılarda olması mümkünmü şekera.s.:asigim:

ehm ehm ses temizlemece ve hoca karşısında düzgün durmacakaydirigubbakcemile3

evet şekerim bilinçli tüketim.yoğurdun içerisinde vücut yağlarını eriten mucizevi bir formul var ve sayısız faydalarını söylememe gerek yok..
salata ile birleşimi de fazlası ile aynı şeyi yapıyor olması..
ve salata çiğ sebzeden oluşuyor..yani diri pişmemiş ölmemiş sebzeler de bizi daha diri daha enerjik bir hale getiriyor..
hücre yenilenmesi daha hızlı oluyor..hem yenileniyor hem de daha dinç kalıyoruz..

mekik niye az?
evet yeni başladım canım.ve yarım mekik.ve beklemeli
ama bugün bademlerden sonra full spor diyorum yeter miskin ve şişko gezdiğim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…