Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

mrb kızlar a.s.
yoğunluktan yeni yeni kurtuluyorum...bi de o kadar sıcak var ki anlatamam :S

dün kü mönüm şöyle ;

sabah: 1 dilim beyaz ekmek,1 dilim tam yağlı peynir,1 haşlanmış yumurta,3 zeytin,domates,salatalık...
ara; 1 şeftali..
öğlen; 3 tane minik kabak mücveri,3 yk yoğurt...
ara;4 tane erik...
akşam;5 yk makarna,1 kase cacık... canım başka bişey istemedi :S
ara;1 şeftali...

o kadar çok meyve var ki evde :)

spor yapamadım...
2,5 lt su içtim
form çayımı içtim...

PAZARTESİ

SABAH
1 dilim çavdar ekmeği
3 adet ziyah zeytin
1 adet domates
1 adet, yeşil soğan ile harmanlanmış haşlanmış yumurta

ARA ÖĞÜN
1 adet haşlanmış mısır

ÖĞLEN
1 kupa Knorr çabuk çorba ( mantarlı)

Enerji 76 kcal/321kj
Protein 1.4 g
Yağlar 2.8 g
Karbonhidrat 11.3 g

ARA ÖĞÜN

Alış-verişte iken atlandı

AKŞAM
2 kaşık pilav
Marul, domates, salatalık, yeşil soğan, roka ve üzerine çok az zeytinyağı gezdirilmiş salata

Ceydacııımmm sen çok iyi sonuçlar alacaksın inşallah canııımmm:lepi:KK66:nazar:

mrb kızlar a.s.
yoğunluktan yeni yeni kurtuluyorum...bi de o kadar sıcak var ki anlatamam :S

dün kü mönüm şöyle ;

sabah: 1 dilim beyaz ekmek,1 dilim tam yağlı peynir,1 haşlanmış yumurta,3 zeytin,domates,salatalık...
ara; 1 şeftali..
öğlen; 3 tane minik kabak mücveri,3 yk yoğurt...
ara;4 tane erik...
akşam;5 yk makarna,1 kase cacık... canım başka bişey istemedi :S
ara;1 şeftali...

o kadar çok meyve var ki evde :)

spor yapamadım...
2,5 lt su içtim
form çayımı içtim...

Su konusunda çok özeniyorum sana Leyloşum...

Afiyet bal şeker olsun menü gayet güzel.. 5 kaşık makarnayı görmedim ben zaten yerimseniben kaydirigubbakcemile5

sıkı bi başlangıç,hem de yemeksiz:KK1:
ben de bu montiyi bi çözemedim gittişakkıdı

Püsküütüm tam geldim diyeceğim iş çıkıyor gidiyorumkafamçokkarıştı
annca oturabildim...

Ceydacım kahvaltıyı geç yaptığın için önemli değil diye düşünüyorumşakkıdı
senin mönülerine hayranım:asigim::nazar:

Leylacığım senin bünye ile benim menüleri birleştirsek sırtımız yere gelmez :roflol:

Merhaba arkadaşlar,geçmişi henüz okumadım...Dün çok yoğun geçti,babamı hastaneden ben aldım,eve geldikten sonra pazar alışverişlerini yaptık annemle...Gelen giden derken eve geç geldim...Sabahtan faturaları yatırdım,evi toparladım,ancak sıra buraya geldi...Yemek yok daha ve ütüm var...
Dünkü mENÜM
SABAH 1 dilim ekmek+peynir+domates+salatalık+1 bardak süt
ARA türk kahvesi
ÖĞLEN 4 kaşık kurufasülye+domates+salatalık
ARA 15 tane kiraz
AKŞAM yeşil mercimek+yoğurt
GECE dondurma
Dün doktorum programında Taylan Kümeli vardı...1 haftalık diyet verdi.Bugün onu uygulamaya başladık oğlumla,bakalım neler olacak....kaydirigubbakcemile3

Su konusunda çok özeniyorum sana Leyloşum...

Afiyet bal şeker olsun menü gayet güzel.. 5 kaşık makarnayı görmedim ben zaten yerimseniben kaydirigubbakcemile5

ben su içmeye çok zor alıştım..şimdi dilim damağım kuruyor sürekli..o kadar alıştım kiii...cildide güzelleştiriyoryerimseniben
iyi yapmışsın görmemekle Ceydacım :))

Leylacığım senin bünye ile benim menüleri birleştirsek sırtımız yere gelmez :roflol:

diiiimiiiiikaydirigubbakcemile3:KK1:

Merhaba arkadaşlar,geçmişi henüz okumadım...Dün çok yoğun geçti,babamı hastaneden ben aldım,eve geldikten sonra pazar alışverişlerini yaptık annemle...Gelen giden derken eve geç geldim...Sabahtan faturaları yatırdım,evi toparladım,ancak sıra buraya geldi...Yemek yok daha ve ütüm var...
Dünkü mENÜM
ARA türk kahvesi
ARA 15 tane kiraz
GECE dondurma
Dün doktorum programında Taylan Kümeli vardı...1 haftalık diyet verdi.Bugün onu uygulamaya başladık oğlumla,bakalım neler olacak....kaydirigubbakcemile3

baya yoğun bi gün geçirmişsindirşakkıdı baban hastaneden çıktı demeeek,hadi gözünüzaydın,geçmiş olsun tekrar a.s.

mönü iyiymişşş,afiyet olsun a.s.

bakalım işe yarayacak mı Taylan Kümelinin diyeti yerimseniben

Sağol arkadaşım,babamı tedavisi 15 günde evde devam edecek...Bakalım sonrasında çekilen film iyi çıkacak mı;eve gelmesi hepimize moral oldu....Bende diyetin sonucunu merak ediyorum doğrusu..Bugünlük fena gitmiyor....Leylacım negüzel bir haftasonu geçirmişsin...hele köpeğe bayıldım,ya hayvanlar ne kadar hisliler .....

Asi ve Dora tatile çıkmışlar,ne güzel,inşaallah güzel bir tatil geçirirler....Hava bugün inanılmaz sıcak....
AKREP canım sen de hoşgeldin,güzel paylaşımlar dilerim....

Dünkü mENÜM
ARA türk kahvesi
ARA 15 tane kiraz
GECE dondurma

Demek babanız hastaneden çıktı.. aman maaşallah hadi gözünüz aydın :nazar:

Menü güzel canım, bundan sonra Taylan Kümeli'nin diyeti ile daha da forma girersin canım..

ceydacım boyle tatlı telaşelerin olsun yeterki kötü bişey olmasında nasıl olsa dönüp dolaşıp geleceğimiz yer burası menülerinde gayet güzel canım

leylacım senin menünde gayet güzel canım takım olarak biz bu işi çözdük ben senden bu hafta en az bi kilodaha gider diye tahmin ediyorum

samanyolucum gözünüz aydın babana tekrar geçmiş olsun canım inşallah sonuçlar iyi çıkarda tekrar hastaneye dönmez

samanyolucum gözünüz aydın babana tekrar geçmiş olsun canım inşallah sonuçlar iyi çıkarda tekrar hastaneye dönmez

Demek babanız hastaneden çıktı.. aman maaşallah hadi gözünüz aydın :nazar:

Menü güzel canım, bundan sonra Taylan Kümeli'nin diyeti ile daha da forma girersin canım..
Sağolun arkadaşlar,iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.....opuyorumnanaktan

Sağol arkadaşım,babamı tedavisi 15 günde evde devam edecek...Bakalım sonrasında çekilen film iyi çıkacak mı;eve gelmesi hepimize moral oldu....Bende diyetin sonucunu merak ediyorum doğrusu..Bugünlük fena gitmiyor....Leylacım negüzel bir haftasonu geçirmişsin...hele köpeğe bayıldım,ya hayvanlar ne kadar hisliler .....

inşallah 15 gün sonrada iyi haberler alırsınız canıma.s.
teşekkür ederimmm...benim aklım halen k-9 da:asigim:

ceydacım boyle tatlı telaşelerin olsun yeterki kötü bişey olmasında nasıl olsa dönüp dolaşıp geleceğimiz yer burası menülerinde gayet güzel canım

leylacım senin menünde gayet güzel canım takım olarak biz bu işi çözdük ben senden bu hafta en az bi kilodaha gider diye tahmin ediyorum

teşekkür ederim İkracıma.s.
valla tartı hiç öyle göstermiyor ama bilemem yaniiieyvahedigeldismilebilmiyorumkismile

Merhaba takımımıza hoşgeldiniz.. Menünüzü genel anlamda Montiye göre mi ayarlıyorsunuz acaba??
merhaba
evet tamı tamına monticiyim canım
ooooo akrebimiz gelmiş:lepi:hoş geldin canıma.s.yerin hazır yerimseniben
hoş buldum şeker.Şeniz.
teşekkür ederim tatlışım benim.
o zaman 2. takıma yerleştim bile:KK1:
sıkı bi başlangıç,hem de yemeksiz:KK1:
ben de bu montiyi bi çözemedim gittişakkıdı

:
canım yemek var aslında ama mönü montiye uymayınca uyanları seçip yedim bendezemuszemus
Asi ve Dora tatile çıkmışlar,ne güzel,inşaallah güzel bir tatil geçirirler....Hava bugün inanılmaz sıcak....
AKREP canım sen de hoşgeldin,güzel paylaşımlar dilerim....
hoş buldum şekerŞeniz

herkese iyi akşamlar iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum sizin dualarınızla ağrılarım bu gün daha azaldı artık daha az ağrı kesici içiyorum çünkü ilaçlar mideme baya dokunmuştu
dün yediklerim sabah 7 tahıllı 1 dilim ekmek domates salatalık 3 zeytin peynir yeşil çay,
11.00 8 kiraz
13:00semizotu ve yoğurt
18:00 diyet püküvi 3 tane neskahve
20:00 çocukların kep töreninde gösterileri olduğu için tombik yedim ayran içtim çünkü (dışardaydı)

samanyolucum baban eve geldiği için çok sevindim çünkü hastanede yaşamanın ne kadar zor olduğunu bilirim çok geçmiş olsun

Dördüncü Hafta / SALI

11:00 Peynirli ve dereotlu 2yumurta ile ve tereyağı ilavesi ile omlet, domsalbib

13:00 Bir kase kiraz

16:00 Müsli ve yoğurt

19:30 Marul salatası (içine 1 bardak haşlanmış sebzeli makarna ve 5 badem eklenmiş)

22:00 1 tane wasa kraker, 1 dilim hellim peyniri, 1 acı biber

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk)

Akrebim hatırlamaz mıyım senin kilo verme maceralarını.. Birdenbire küüüt diye alıp küüüüt diye verirsin.. Aralarda da çakılı kalırsın.. yerimseniben ınşallah bu sefer küt diye verme sezonundasındır. Kaçamaklar olmadan bitirelim şu işi artık ya.. Gına geldi.

Ceydacım.. bende de oluyor aynısı.. Bir mesajı okuyup bi’şey yazıyorum sonra bi’bakıyorum –ki bu genelde sen oluyorsun- başka bir arkadaşım daha takılmış aynı yere ve cevabı verilmiş çoktan ama yazmış bulunuyorum tabii.. Giysilerinizi iyi, sağlıklı günlerde kullanın canım. Sen moralini düzelt de gerisi önemli değil.. Görümcene de şimdiden mutluluklar.. Evet, evet kimseciklere bırakma bizi.. Bulutla dansımız sahiden de en keyifli aktivitem, ikincisi de kuyruklu meleğimle yürüyüş.. Haftanın bazı günlerinde abisi gezdiriyor.. Dans dediğim şu.. Dans müziği açılacak yoksa lulutum harekete geçmez :roflol: ve evde oradan oraya koşulacak.. elimde oyuncağı ile tabii.. arada oyuncağını atıyorum, o yakalarken de ben dans ediyorum.. 10 dakikada alnımdan ter iniyor aşağıya.. Gelelim 2007 yılı mönüme.. Ne desen haklısın Ceydacım.. Tamamen bugünkü benin dışında.. Ama sanırım metabolizmamda bi’oynaklık var ya da ben mazeret yaratıyorum.. Bunu anlamam için bu listeyi birebir denemem iyi olacak gibi geliyor.. ışe yararsa ne ala.. yaramazsa kötü.. Çünkü metabolizmayı kaybettim demektir o zaman.. yerimseniben Hafta sonu yediklerin güzel olmuş.. Öğlen öğünü hakikaten de kayıyor bazen.. Ya acıkılmıyor ya da akıldan çıkıyor.. Keşke aynısı akşam için olsa da öğlen yesek mis gibi.. ama en çok pzt.yi beğendim.. Mısır yemişsin :lepi: Knorr çorbalara ben de bayılıyorum..

Leyloşum ne güzel bu kadar meyve seviyor olmak.. Ben de çoğu zaman şart diye ya da atılacak diye yiyorum.. :roflol: Bir günü meyve suyu ile geçirmek detoks etkisi düşüncesiyle sanırım.. beyaz köpişin de alemmiş doğrusu.. K9 diye sesleniyorsun bağdaki köpeğe ama biliyorsun di mi öyle bir ırk yok.. K9 eğitimi almış olan bir çok farklı ırktan köpek olabilir, K9 askeriyede ya da polis hizmetlerinde kullanma amacıyla köpeklere verilen eğitimin adı.. Sanırım seninki Alman shepherd dir.. Siyah yüzlü kurt köpeği yani.. Bitkisel çay tavsiyelerin için teşekkürler arkadaşım.. Cumaya kadar hareket olmazsa mecburen denemem lazım artık.. Ateşle yaklaşsalar patlayacam çünkü.. :roflol: pzt. yine her zamanki gibi dengeli ve güzel beslenmişsin Leyloşum.. Ya ne soracam.. Ben suyu hep 2 lt. içiyorum.. Sen birdenbire mi geçtin 2.5 lt ye.. Ben de mi geçsem acep? Yazın zaten daha kolay içiliyor.. dedim ki Ceydacım da sormuş aynı soruyu.. Yahu ben zor alıştım zaten 2 lt. ye.. Sanki bir damla daha içsem içimde deniz olacak.. :roflol:

Samanyolucum.. Nihayet içinde cıss olmayan bir mönünü gördüm yani. yerimseniben babanı da çıkartmışsınız, gözünüz aydın.

Zümrütüankacım.. Tombik nedir? Duymadım daha önce..

Ve son olarak:

akrepçim aramıza hoşgeldin güzel kilo vermeler
hoş buldum canım
Akrebim hatırlamaz mıyım senin kilo verme maceralarını.. Birdenbire küüüt diye alıp küüüüt diye verirsin.. Aralarda da çakılı kalırsın.. yerimseniben İnşallah bu sefer küt diye verme sezonundasındır. Kaçamaklar olmadan bitirelim şu işi artık ya.. Gına geldi.

Ceydacım.. bende de oluyor aynısı.. Bir mesajı okuyup bi’şey yazıyorum sonra bi’bakıyorum –ki bu genelde sen oluyorsun- başka bir arkadaşım daha takılmış aynı yere ve cevabı verilmiş çoktan ama yazmış bulunuyorum tabii.. Giysilerinizi iyi, sağlıklı günlerde kullanın canım. Sen moralini düzelt de gerisi önemli değil.. Görümcene de şimdiden mutluluklar.. Evet, evet kimseciklere bırakma bizi.. Bulutla dansımız sahiden de en keyifli aktivitem, ikincisi de kuyruklu meleğimle yürüyüş.. Haftanın bazı günlerinde abisi gezdiriyor.. Dans dediğim şu.. Dans müziği açılacak yoksa lulutum harekete geçmez :roflol: ve evde oradan oraya koşulacak.. elimde oyuncağı ile tabii.. arada oyuncağını atıyorum, o yakalarken de ben dans ediyorum.. 10 dakikada alnımdan ter iniyor aşağıya.. Gelelim 2007 yılı mönüme.. Ne desen haklısın Ceydacım.. Tamamen bugünkü benin dışında.. Ama sanırım metabolizmamda bi’oynaklık var ya da ben mazeret yaratıyorum.. Bunu anlamam için bu listeyi birebir denemem iyi olacak gibi geliyor.. İşe yararsa ne ala.. yaramazsa kötü.. Çünkü metabolizmayı kaybettim demektir o zaman.. yerimseniben Hafta sonu yediklerin güzel olmuş.. Öğlen öğünü hakikaten de kayıyor bazen.. Ya acıkılmıyor ya da akıldan çıkıyor.. Keşke aynısı akşam için olsa da öğlen yesek mis gibi.. ama en çok pzt.yi beğendim.. Mısır yemişsin :lepi: Knorr çorbalara ben de bayılıyorum..

Leyloşum ne güzel bu kadar meyve seviyor olmak.. Ben de çoğu zaman şart diye ya da atılacak diye yiyorum.. :roflol: Bir günü meyve suyu ile geçirmek detoks etkisi düşüncesiyle sanırım.. beyaz köpişin de alemmiş doğrusu.. K9 diye sesleniyorsun bağdaki köpeğe ama biliyorsun di mi öyle bir ırk yok.. K9 eğitimi almış olan bir çok farklı ırktan köpek olabilir, K9 askeriyede ya da polis hizmetlerinde kullanma amacıyla köpeklere verilen eğitimin adı.. Sanırım seninki Alman shepherd dir.. Siyah yüzlü kurt köpeği yani.. Bitkisel çay tavsiyelerin için teşekkürler arkadaşım.. Cumaya kadar hareket olmazsa mecburen denemem lazım artık.. Ateşle yaklaşsalar patlayacam çünkü.. :roflol: pzt. yine her zamanki gibi dengeli ve güzel beslenmişsin Leyloşum.. Ya ne soracam.. Ben suyu hep 2 lt. içiyorum.. Sen birdenbire mi geçtin 2.5 lt ye.. Ben de mi geçsem acep? Yazın zaten daha kolay içiliyor.. dedim ki Ceydacım da sormuş aynı soruyu.. Yahu ben zor alıştım zaten 2 lt. ye.. Sanki bir damla daha içsem içimde deniz olacak.. :roflol:

Samanyolucum.. Nihayet içinde cıss olmayan bir mönünü gördüm yani. yerimseniben babanı da çıkartmışsınız, gözünüz aydın.

Zümrütüankacım.. Tombik nedir? Duymadım daha önce..

Ve son olarak:

canım benim sen nasıl bişiisin yaa söylermisin bana
moralim sıfır bir şekilde açtım ve baştan sona senin yazıları okumaya başladım çünkü iyi geliyorsun bana yavaş yavaş aşağıya doğru inerken ne gördüm gözlerim açıldı ve de doldu tabi duygulandırdın beni..
bu negüzel hoşgeldin karşılaması şekeropuyorumnanaktan motivasyon en tepededelikafadulden
sen harikasın
sen süpersin
sen kucak dolusu şekersin
sen biitanesin
ve son olarak sen benim meleğimsin yaa:1hug:a.s.:nazar: yok ötesi
canım benim seni çok seviyorum bennŞeniz

X