Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

zümrütcüm çok geçmiş olsun cnm ağrın var mı ağrı kesici verdiler mi ne yazdı doktor?

Dördüncü Hafta / İkinci Gün

10:45 Corn Flakes

14:10 3 yk z.yağlı barbunya, 4 cherry domates, 1 salatalık, 4 acı biber, 1 dilim çavdar ekmeği

17:00 1 kase kiraz

19:45 Marul salatası (içine 100 gr haşlanmış kepekli makarna ve 2 çatal peynir ilavesi ile)

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk)

Açıklama : Z.yağlı barbunya değil de adeta z.yağlı bereket yemeği oldu.. Nihayet bitti.. Aslında akşam son öğün olarak ayran içecektim.. Unutmuşum ve şimdi açım.. İnşallah dayanırım.. yerimseniben

İç ses: E bu saatten sonra dayan Püsküüt! klava:

akannehirakannehir Canım çok geçmiş olsun,oğluna üzüldüm diyecektim ki kolunun kırıldığını öğrenince çok şaşırdım....:çok üzgünüm:Kırık çok zordur ya hele sıcaklarda...Alllah yardımcın olsun.....

LEYLACIMSana da çok geçmiş olsun canım,nazara mı geldin ne?Ne olmuş arkadaşlarıma öyle ya......:çok üzgünüm:

Sağol canım arkadaşım.....kaydirigubbakcemile3...

Menümü de yazayım...
KAHVALTI 1 dilim ekmek+peynir+salata+ süt
ARA 1 elma
ÖĞLEN 1 kase çora+3 kaşık ezelye+yoğurt....
ARA hurma
AKŞAM........1 kase mercimek çora+4 kaşık nohut+salata
GECE 1 elma+6 tane erik

Yarın erkenden annemin evini temizlemeye gidicem
,yemek falan hazırlarız...Kısmetse pazartesi çıkacak....Eve dönünce yazarım
hoşçakalın...:a015:..

samanyolucum salatası, sütü, yoğurdu tamamdır.. mercimek de bi'nevi protein.. yerimseniben

Hastane hayatından çıktığında inanıyorum kilo verme işin de yoluna girecek..

Misal Ceydamız.. Önceki hafta o da tahliller nedeniyle öğünlerini ayarlayamıyordu ama bu hafta düzene girince hemen faydasını gördü..

Bu hafta takım genelinde olumsuz olaylar yaşandı.. Dilerim zümrütüankanın kolunu kırması son olur..

Herkese geçmiş olsun tekrar..

Ben sürekli eczanede tartılıyorum, tabii her defasında aynı eczanede.. Kayınvalidemde dijital var ama kafamı karıştırmamak için onda tartılmıyorum.

Pozitif düşünce gücü gerçekten çok mühim bir konu. Aklımıza gelecek hemen her konuda bilinçaltımızı negatif etkilerden uzak tuttuğumuz müddetçe bedenimiz de ona ayak uyduruyor diye düşünüyorum. Örneğin ben geçen sene Romatoid Artrid rahatsızlığı geçirdim 1 yıldır tedavi görüyorum. Her duyan 'aaa bu yaşta mı? ' ' tüh hayatın boyunca ilaç kullanacaksın' gibi yorumlar yaptılar ama ben hepsine kulak tıkadım ve sanki hasta değilmişim gibi davrandım. İlaçlarımı içerken de ' bu bana çok iyi gelecek' dedim, ağrım oldu zamanlarda 'bu canımı acıtmıyor, basit bir ağrı' diyerek telkinlerde bulundum kendime.-ki Allah'a çok şükür şu an atlattım hastalığımı.. :Saruboceq:

Teşekkürler Leylacığım a.s.

Sağol canım benim.... a.s.

Aman doracım en acilinden bi fren lazım sana... sen işini bilirsin gerçi ama emeklerin boşa gitmesin arkadaşım :1hug:

evet canım çok yanıyor sabah akşam ağrıkesici iğne vurduruyorum yarından itibaren hapını içmeye başlayacağım birde kas gevşetici ve sürülecek ilaç verdiler
zümrütcüm çok geçmiş olsun cnm ağrın var mı ağrı kesici verdiler mi ne yazdı doktor?

Leylacığım geçmiş olsun canım benim... Ay nazar mı değiyor anlamadım valla. 2. takımın girişine kocaman bi Nazar ayeti mi yazsak Güldüğüme bakma Leyloş üzüldüm senin adına.. Dikkat et tatlım olumunekankayizsmile

püskütünde dediği gibi gurubumuzdaki olumsuzluklar bitsin her şeyin başı sağlık insan kaybedince anlıyor evde bir günde herşey birbirine girdi sağolsun eşim ordan oraya koşturuyor yetişebilmek için ama ben oturmaya alışık olmadığım için çok zor geliyor katlanacağız artık hep beraber

Kahvaltı çok hafif geldi püsküütcüm.. acaba sosis yüzünden mi bu şekilde oldu ?? bilmiyorumkismile

Bu menüyü çok beğendim pembecik.. hadi bakalım darısı diğer menülerin başına

:lepi: :lepi: Şeniz

Aman Allah'ım takımım üstüne kara bulutlar çökmüş resmen... hadi ordan kışşt kışşşttt.. Çok üzgünüm çoook

Zümrütüankacım allah acil şifalar versin.. Çok Çok geçmiş olsun :1hug:

Kolay gelsin canım..

Menüyü beğendim yerimseniben

Evet canım artık menülerim düzene girecek sanırım,tabii ben boğazımı tutarsam...PŞaka şaka kızma vurma hemen...--alsanaalsanasmile
Babamlarda boya yapılırken babam rahatsızlanmıştı.Dolayısıyla salomutfa ve banyonun boyası kalmıştı.Dün boya yaptırdık,ama ev battı tabii ki.Ama babam boya kokusunda kalsın istemedik...Sabah 9 dan bu saate annemin evini temizledik,gelinimizle,ikimizde bittik valla....kafamçokkarıştıYorulduk ama içim rahat en azından.Yarın sabahtan hastaneye gidip babamı çıkarıcaz.Sonra onların ve benim pazar alışverişini yaparım.Bu arada elektrik süpürgem bozuldu,fırsat bulursam onada bakıcam....yarını da atlatırsam rahatlar mıyım bilemiyorum....:bbo:

Menüme gelince yazmasam daha iyi olacak galiba,ne bulursam yedim....
SABAH omlet+yarım simit+peynir
ARA 1 top dondurma
ÖĞLEN 1 dilim pizza+barbunya pilaki 5 kaşık+1 bardak ayran
ARA biraz leblebi+1 kaşık un helvası+birazda üzüm
AKŞAM 1 bardak ayran
GECE elma yerim....
İşte böyle kızlar yarın kaçta girerim bilemiyorum,ama ilk fırsatta gelirim....opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…