Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ellerine sağlık püsküütüm bu taplo sabah sabah moralimi yükseltti doğrusu
Yükselmez mi hiç? opuyorumnanaktan
Aynen dediğini yaptın afferim arkadaşıma..
Sırrını bizimle paylaşsana.. kaydirigubbakcemile2 Yürüyüşü arttırdın onu biliyoruz..
Başka ne yaptın? Avuç ölçüsü kullanmadın ve kaçamaklara son verdin.. diye düşünüyorum..
Sen hele yaz bakalım..

POZİTİF DÜŞÜNCENİN GÜCÜ
Pozitif Düşünce

Düşüncenin gücü ile istediğimiz şeylere sahip olabiliriz.
Düşünce... çok etkili bir güçtür. Eğer kişiler her günkü düşünce kalıplarını kontrol etmek için çaba harcamazlarsa yaşamlarında olumsuz birçok olay yaşayabilirler. Kişiler negatif düşünce stillerini değiştirerek bilinçaltlarına pozitif düşünce tohumlarını ektiklerinde yaşamlarında olumlu yönde çok büyük değişiklikler olmaktadır.

İnsanlar düşünerek inandıkları, imgeledikleri ve olacağına kesin gözüyle baktıkları şeyleri mutlaka yaşarlar. Düşünce yaşamımızı yöneten farkında olmadığımız en önemli unsurdur. Düşünce hızlı ve kolayca değişebilen,hafif ve ince bir enerji biçimidir. Enerjiler, kendilerine benzer nitelik ve titreşime sahip enerjileri çekme eğilimindedirler. Bu nedenle düşünce ve duygular da benzer yapıdaki enerjileri kendilerine çekerler. Sıklıkla ‘Düşündüğüm, korktuğum başıma geldi’ deriz veya az önce düşündüğümüz kişi bizi telefonla arar.

Bir şeyi önce düşünce şeklinde yaratırız. Fikir bir proje gibi zihnimizde programlanıp, yaratılır. Bir düşünceyi alıp onu zihinde tutmak da bir enerjidir ve bu enerji, bu düşünce modelini kendine çekerek, onu maddi düzlemde yaratmaya çalışacaktır. Örneğin her an hasta olacağınızı düşünürseniz mutlaka sonunda hasta olursunuz. Eğer kendinizi beğenir ve güzel olduğunuzu düşünürseniz bir süre sonra gerçekten de güzelleşirsiniz.

Etki – tepki yasasına göre evrene ne gönderirseniz bu size geri yansıyacaktır.

‘Ne ekerseniz onu biçersiniz.’

Kısacası, yaşamda, en derin biçimde inandığımız, sıklıkla düşündüğümüz ve beklediğimiz, hayalimizde canlandırdığımız şeyleri tıpkı bir mıknatıs gibi çekeriz. Eğer düşüncelerimiz olumsuz, duygularımız güvensiz, korku ve endişe doluysa, olmasından korktuğumuz durumları, karşılaşmaktan kaçındığımız kişileri kendimize çekeriz. Ne var ki, eğer temelde yaklaşımlarımız olumluysa, beklentilerimiz ve düşüncelerimiz mutluluk ve ışıkla doluysa, düşlerimiz, hayallerimiz pozitifse, karşılaştığımız olaylar, durumlar ve kişiler bize mutluluk vereceklerdir. Demek ki, kurduğumuz düşlere, bizleri yöneten düşüncelere yüklediğimiz pozitif veya negatif enerji, aynı biçimde geri dönecektir.

Bilinçaltının Önemi
Bilinç düşüncenin farkındalık içinde kullanımıdır. Bir başka deyişle uyanıkken işlev görür. Oysa düşüncenin bilinçaltı bölümünün işlevi, uyurken de kısacası hiç kesilmeksizin sürer. Bilinçaltının bir görevi de beden fonksiyonlarını düzenlemektir. Bedenimizi bilinçli düşünceden rahat bıraktığımızda, bilinçaltımız hemen devreye girer. Çünkü bedeni kusursuzca yönetebilmek için neler yapması gerektiğini bilir. Öyleyse diyebiliriz ki, arı ve temiz bir bilinçaltının önemi, her şeyden önce bedenimiz için çok büyüktür. Bilinçaltını tanımak ve onu istediğimiz biçimde kullanmak aslında kolaydır. Bilinçaltına ilettiğimiz her düşünce, ona yüklediğimiz her duygu ve öneri, uygulanır. Durum böyleyken, neden çoğu zaman mutsuzuz peki? Çünkü, bilinçaltını, o büyük gücü yararlı biçimde kullanmayı bilmiyoruz. Unutmayalım: Yönetimi yürürlüğe koyan bilinçtir. Bilinç yaşama ilişkin kararlarımızı alan ve bilinçaltına emir veren güçtür. Bilinçaltı bir anlamda,bilinçli biçimde tasarlanıp planlanan bir değer olarak varlığını sürdürür. O halde seçimlerimizi akıllıca yapmak zorundayız. Bu seçimleri yaparken, karar vermek çok önemlidir. Çünkü yanlış bir karar sonucunda,bilinçaltına zararlı bir emir vermiş oluruz. Bu emirle başarısızlığı ve mutsuzluğu, hatta sağlığımızı yitirmeyi seçmiş oluruz. Öyleyse, yaşamımız kararlarımıza ve seçimlerimize bağlıdır.

Zenginlik ve bolluk mu istiyorsunuz?

Kim istemez ki bunları… Elde etmek kolay. Bilinçaltını temizlemek, doğru onaylamalarla zenginliğe veya başka bir amacınıza ulaşmak, yapılması gereken yalnızca bu…

Huzur ve sağlık mı istiyorsunuz?

Önce gevşeyin. Gergin yatarsanız, gergin uyursunuz. Sanki kol saatinizi çıkarıyormuş gibi tüm sıkıntılı düşüncelerinizi, gün içinde yaşadığınız olumsuz durumları, çıkarıp bir kenara koyun. Şimdi kendinize zaman ayırmanın vakti geldi. Şımartın kendinizi,siz çok değerlisiniz. Rahatlama zihinsel dengeyle başlar. Dengeli insan sağlıklıdır. Dengeli insanın yaşamla uyuşmazlığı yoktur. İçsel denge bir başkası tarafından sağlanacak bir şey değildir. O sizin içinizde zaten. Gün boyunca kendi kendinize, fırsat buldukça ‘Huzurluyum’, ‘Sağlıklıyım’, ‘Mutluyum’ demek dengeyi kurmanıza yardımcı olacaktır. Dengeli bir gün, dengeli bir geceyi ardından getirecek, denge ve huzur sizi sağlıklı yapacak…Düşüncelerimize göre yaşadığımızı unutmayalım…

Pozitif düşünmenin hayatımızdaki rolü, aslında baş roldür. Düşüncelerimiz hayatlarımıza yön verdikleri gibi sağlığımıza da yön veriyorlar. Vücudumuzda yaşadığımız sıkıntılar aslında düşüncelerimizin farkına varmamız için verilen sinyallerdir. “Dikkat dikkat, boğazım ağrıyor” aslında “Dikkat dikkat birşeyleri ifade etmekte zorluk yaşıyorum, bir ilgilenebilir miyiz acaba” mesajını içeriyor. Ya da başımız ağrıdığında aslında duygusal durumumuzda, korkularımızla yüzleşmekte, ya da dengede kalmakla ilgili sıkıntılarımızın olduğunu anlıyoruz. Bu sıkıntıların kökünü bulup iyileştirmezsek, ağrı kesicilerle idare edersek bu soruna anlık çözümler bulup, sinyali kısa bir süreliğine kapatmış oluruz.

Baş ağrısı bir çok insanın sık sık yaşadığı, çoğu zaman önemsemediği, ağrı şiddetlendiğinde ise ağrı kesicilerle ya da bir takım dışarıdan alınan vitamin destekleriyle giderilmeye çalışılan bir ağrıdır. Aslında baş ağrısı; üzerinde önemle durulması gereken, altında bir sürü nedenin olabileceği bir ağrıdır.

Reiki ile başımıza çalışırken çeşitli pozisyonlarda çalışabiliriz. Bu çalışmaları yaparken onaylamaların, pozitif düşüncelerin de bize eşlik etmesi büyük önem taşır.

Reiki 2. derece uyumlaması alan arkadaşlar bilinç altı temizliği dediğimiz anne karnından başlayıp şuanki yaşına kadar yaş temizliğini yaparak hayatlarındaki birçok olumsuzluklardan kurtulabilirler.Geçmiş yıllar geride kaldı artık.Yeni yıla da reiki enerjisinin mucize şifasından yararlanalım.Uyumlaması olan arkadaşlar böyle bir enerjiye sahip olmalarının kıymetini bilsinler.Reikiye teşekkür etsinler.

HOŞ GÖRÜLÜ OL, ALÇAK GÖNÜLLÜ OL, BAŞKALARINI ONURLANDIR.

tabi ki alıntı:nazar:

İşte bayıldığım konu..
Hayatımda hep uygulamaya çalıştığım bir disiplin..
Sırf bu yüzdendir ki sizlere sadece çıtlatıp, başıma gelen negatif olayları yazmayı istememem.. Çünkü enerjinin gücüne çok inanıyorum..

Şu oldu bu oldu dediğimde hem o olan bitene sahip oldukları değerden fazlasını vermiş oluyor, dile getirerek önemsemiş oluyorum ve geçip gitmesini ertelemiş oluyorum..
Hem de bunları paylaştığım insanların enerjilerini olumsuza çevirmiş oluyorum.. "vah vah" denmesi bile yeterli çünkü..

Aynı duygu ile de bu tür konularda yazılanları kısace geçiştirmeye çalışıyorum.. elimden gelse hiç okumayacam.. da takım muhabbetine okuyoruz bir şekilde.. sempatiksalakcinni

Başaramadığım ve kendime küs olduğum tek konu ise (bu yazıyı kast ederek) hoşgörülü olamamak..

Hoşgörümü kaybettim, hükümsüzdür. :roflol:

Paylaşım için teşekkürler Leylacım.. a.s.

püsküütümüm bu hafta bende çok zor bir hafta geçirdim. yeri geldi ağladım yeri geldi belli etmememeğe çalıştım.....
evlatmı yetiştiriyon herşeyi görüyorsun... yinede canları sağ olsun...:Saruboceq:
neyseki biraz yoluna girdi olaylar

Her şey bizim için Doracım.. İyilikler de kötülükler de.. Kötü olaylarla deneyim kazanıyoruz, farklı bakış açıları geliştiriyoruz.. Bu açıdan bakınca onlar bile "iyi" aslında..

Allah sağlık versin.. Başka bir şeyin önemi yok.. a.s. :nazar:

dün benim diyet güme gitti:kedi:
önce hüplettim sonra güpletmek için bayağ çaba sarf ettim ama anca aldığım kalorinin yarısını vermişimdir
sabah klasik kahvaltı
arada 5 badem
öğlen
işte burası çok
tavuk döner 1 dilim ekmek salata çocukların cipsine elim takıldı. birazda ondan atıştırdım.
akşama evde yoktum ve 5 tane lokma tatlısı götürdüm:kedi:
biliyorum hatalıyım suçluyum sanırım şımarıklık yaptım. bu gün çok dikkatli gidiyorum.:kedi:

İçinde cips, lokma gibi tehlikeli gıdalar olmasına karşılık günlük kalori toplamı açısından çok da kötü gelmedi bana..
Ama tabii süt, yoğurt, sebze, meyve açısından dünyanın en fakir ülkesine iltica ettiresim geldi.. :roflol:

mrb kızlar...
dün akşam düğün çekimim vardııı tam ona gidecekken başıma ev kazası geldikafamçokkarıştı
dışarı çıkmadan önce minik su şişemi yanıma almak için damacanadan dolduruyodumm kiii nasıl oldu anlamadım.gümüş tepsi yerinden uçtuuu kızaklama olarak kayıp benim sol ayak bileğimi kesti...ilk başta bişey anlamasam da sonra kanı görünce ve tabi ben ayağımın üstüne basmayınca şok oldum...nasıl bir acı,bir sızı...nasıl ağladım çocuklar gibiiii :KK1: şimdi gülüyorum tabi ama çok kötüydü :1ninca: neyse ki 3 dikişle atlattım -tatlicadiarzu- hemen babam bi arkadaşını ayarladı iş için..o da içime sıkıntı olmuştu...şimdi ayak parmağımdan dizime kadar bi ağrı var...
olumsuz mu düşündüm acaba:1ninca:bu hafta kilo veremem demem sonra düğün üzeri başıma bişey gelmez inşallah demem...mıknatıs vazifesimi yaptım:1ninca:

zıplamakta hayal oldu birkaç gün kaydirigubbakcemile3
ben oturarakta kilo verebiliyorum biliyormuydunuz zemuszemus

Geçmiş olsun Leylacım.. a.s. Çok daha ciddi bir sonuç olabilirdi.. 3 dikişler atlatmışsın nazarı.. Nazara gelmişsindir.. Kendinin ya da bizim.. :roflol: :roflol:
Yazdım ve koptum tam bu noktada ha :roflol: seni çok kıskandık Leylaaaaaaaa :roflol:

Dur tamam ciddileşiyorum.. Bir dakika..
Bulut! Gel oğlum suratımı güzelce yala da şu kahkaham sona ersin..

Ama var ya hayranım sana.. :nazar: opuyorumnanaktan

Olumsuz ancak bu kadar olumluya çevrilir.. Hemen düşünce gücü üzerine tezini de öne sürmüşsün..

Helal olsun arkadaşıma.. :lepi:

Dördüncü Hafta / Birinci Gün

09:30 1 bardak süt, 2 kuru kayısı

12:00 4 yk z.yağlı barbunya, 6 cherry domates, 2 salatalık, 4 acı biber, 1 dilim uno denge light

15:15 2 çatal peynir, 1 dilim karpuz

19:45 2 sosis (maret klasik) ızgara, 2 yumurtalı ve tereyağında pişmiş omlet (ağzımın tadı bozulması diye yanında salata yemedim) :roflol:

22:00 2 çatal peynir, 1 dilim karpuz

gecenin körü..... 4 kraker, peynir.. stres yaptım çünkü. Eşim yoldaydı.. gecikti ve cebine de ulaşamayınca bir de bakmışım mutfaktayım.. :roflol: Amaaaağnn hepsini eritmişimdir çoktaaan kaydirigubbakcemile2

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal) *****yapamadım*****
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set) ********yeni********
Bulutla Dans (10 dk) ********yeni*******

Açıklama : Yok yarışma listelerini kontrol et, yok karneleri hazırla. Sonra bir de bak bisiklet zamanı kaçmış. Kızdım kendime.. Bundan sonra önce spor bitecek sonra sanak alem.. Olacak şey değil! Çok kızıyorum kendime sporu ihmal edince bilemezsiniz. şakkıdı

püskütcüm fındıklar küçücükdü canım mümkün değil 100gr olması paket 200grlık yarısından fazlası duruyo zaten ki biraz da kızım yedi on tanesi avcumun içinde gözükmüyo bile sen düşün
valla senin için bayağı zor canım ya hepsiyle sen uğraşıyosun allah kolaylık versin ama dediğin gibi once spor sonra iş salata konusunsa aslında kendilerini severim ama yemeklerin yanına uymuyodu yada tek onu yemeği tercih ediyorum özellikle kışın daha çok tüketiyorum salatayı karnabahar brokoli havuç lahana ohhh şimdi biraz aslıya aldım farkındayım
menünde harika canım yorum yapmaya bile gerek yok nasıl olsa hepsi erimiş delikafadulden

selam kızlarr:)ben geldim güzel bir gün güneşli bir gün ama çalışıyoruz napalım dün yediklerim yazıyrum:)

SABAH
1 kepekli tost
çay
Ara
limon lifli eti frm bisküvi
Öğle
1 kase çorba
salata
Akşam
Izgara köfte 4 tane küçük
salata
yoğurt
gece biraz kiraz yedim:)

bugun çok tuhaf birşey oldu oyunculuk teklifi aldım haha:KK70:
o kadarda şişman değilmişim demek:KK70:şu anda zaten 175 by 71 kilo civarlarındayım 5 6 kilo daha versem süper olur:)

püskütcüm fındıklar küçücükdü canım mümkün değil 100gr olması paket 200grlık yarısından fazlası duruyo zaten ki biraz da kızım yedi on tanesi avcumun içinde gözükmüyo bile sen düşün
valla senin için bayağı zor canım ya hepsiyle sen uğraşıyosun allah kolaylık versin ama dediğin gibi once spor sonra iş salata konusunsa aslında kendilerini severim ama yemeklerin yanına uymuyodu yada tek onu yemeği tercih ediyorum özellikle kışın daha çok tüketiyorum salatayı karnabahar brokoli havuç lahana ohhh şimdi biraz aslıya aldım farkındayım
menünde harika canım yorum yapmaya bile gerek yok nasıl olsa hepsi erimiş delikafadulden

Ohh güzel haber, rahatladım ikraaacım.. Küçük fındık olduğu aklıma bile gelmemişti.. :lepi:

Karnabaharla salata mı yapıyorsun kışın..? A-aa merak ettim..

Teşekkürler arkadaşım.. a.s. Erimiştir erimişşşş sırnaşık şey

Ohh güzel haber, rahatladım ikraaacım.. Küçük fındık olduğu aklıma bile gelmemişti.. :lepi:

Karnabaharla salata mı yapıyorsun kışın..? A-aa merak ettim..

Teşekkürler arkadaşım.. a.s. Erimiştir erimişşşş sırnaşık şey

evet canım karnabaharı haşlıyorum üzereine sarımsaklı yoğurt harika oluyo valla brokolide aynı şekilde beyaz lahanayı çiğden doğruyorum mesala içine havuç rendesi üstüne sarımsaklı yoğurt oda çok güzel olur :teytey::teytey:

Püsküütüm tablomuzu hazırlamışsın,ellerine sağlıka.s.

bu hafta sürekli koşuşturdum size çok fazla yazamadım kusura bakmayın dün küçük kızımın okul pikniği vardı oraya gittik oğlumuda özelikle götürmedim aman sınava girecek bir şey olmasın dedim akşam üstü tel açtı neredesiniz diye ben de yoldayız geliyorum dedi o da bizi karşılamaya gelmek istemiş yoldada erik görmüş vurmak istemiş eriğe vurayım diye logar kapağını görmemiş ona tekme atmış ayak şişmiş yürüyememiş allahım ya ben üzerlerine titredikçe mutlaka olumsuz şeyler oluyor dün akşam ve bütüngün ayağında buzla dolaştı umarım yarına kadar acısı geçer de sınavda aklı ona takılmaz

geçmiş olsun canıımmm...

bu gün yediklerime gelince
09:00 1 dilim kepekli ekmek domates salatalık peynir yeşil çay
13:00 1 simit peynir
20:eek:o 4 tane sardalya balık salata
ama 22:19 da 1 dondurma yedim(kornet)
biliyorum bu kötü oldu:eek:klava:

neden ara öğün yapmıyorsun ki canımcımCADIARZU

günaydın kızlar

asicim anlattıklarınla benim kafam karıştı sana allah kılaylık versin

samanyolu sağol canım vermeye başladım inşallah diye bende umut ediyorum

dünkü yediklerim

1 dilim tam buğday ekmeği az kaşar 5 zeytin

arada 10 fındık

öğlen tavuk haşlama ayran

arada 1 dilim karpuz

akşam menemen b dilim tam buğday ekmeği yoğurt

gecede 10 fındık

hmm süpeeerrr:lepi:

kaşarıda okumuşken diyim ; Kaşarı Severim Ama Yürüyenleri Beni Deli Ediyor Uleynn!! kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bugün öğrendim de bu espriyi:KK1:

dün benim diyet güme gitti:kedi:
önce hüplettim sonra güpletmek için bayağ çaba sarf ettim ama anca aldığım kalorinin yarısını vermişimdir
sabah klasik kahvaltı
arada 5 badem
öğlen
işte burası çok
tavuk döner 1 dilim ekmek salata çocukların cipsine elim takıldı. birazda ondan atıştırdım.
akşama evde yoktum ve 5 tane lokma tatlısı götürdüm:kedi:
biliyorum hatalıyım suçluyum sanırım şımarıklık yaptım. bu gün çok dikkatli gidiyorum.:kedi:

Doracım ben şımarmışmıydım kişakkıdı şımarmak yooook yola devaaammm:KK1:

İşte bayıldığım konu..
Hayatımda hep uygulamaya çalıştığım bir disiplin..
Sırf bu yüzdendir ki sizlere sadece çıtlatıp, başıma gelen negatif olayları yazmayı istememem.. Çünkü enerjinin gücüne çok inanıyorum..

Şu oldu bu oldu dediğimde hem o olan bitene sahip oldukları değerden fazlasını vermiş oluyor, dile getirerek önemsemiş oluyorum ve geçip gitmesini ertelemiş oluyorum..
Hem de bunları paylaştığım insanların enerjilerini olumsuza çevirmiş oluyorum.. "vah vah" denmesi bile yeterli çünkü..

Aynı duygu ile de bu tür konularda yazılanları kısace geçiştirmeye çalışıyorum.. elimden gelse hiç okumayacam.. da takım muhabbetine okuyoruz bir şekilde.. sempatiksalakcinni

Başaramadığım ve kendime küs olduğum tek konu ise (bu yazıyı kast ederek) hoşgörülü olamamak..

Hoşgörümü kaybettim, hükümsüzdür. :roflol:

Paylaşım için teşekkürler Leylacım.. a.s.

rica ederim Püsküütüm a.s. ben de olumsuz şeyleri anlatıyosam bile biraz espriye vurdurarak anlatırımyerimseniben

İçinde cips, lokma gibi tehlikeli gıdalar olmasına karşılık günlük kalori toplamı açısından çok da kötü gelmedi bana..
Ama tabii süt, yoğurt, sebze, meyve açısından dünyanın en fakir ülkesine iltica ettiresim geldi.. :roflol:

hani hoşgörünü kaybetmiştin Püsküüütüüüümmmmkaydirigubbakcemile3ben bu msjda hoşgörüden bol bişey göremiyoruuummmmnaniknanik:roflol::roflol:

Geçmiş olsun Leylacım.. a.s. Çok daha ciddi bir sonuç olabilirdi.. 3 dikişler atlatmışsın nazarı.. Nazara gelmişsindir.. Kendinin ya da bizim.. :roflol: :roflol:
Yazdım ve koptum tam bu noktada ha :roflol: seni çok kıskandık Leylaaaaaaaa :roflol:

Dur tamam ciddileşiyorum.. Bir dakika..
Bulut! Gel oğlum suratımı güzelce yala da şu kahkaham sona ersin..

Ama var ya hayranım sana.. :nazar: opuyorumnanaktan

Olumsuz ancak bu kadar olumluya çevrilir.. Hemen düşünce gücü üzerine tezini de öne sürmüşsün..

Helal olsun arkadaşıma.. :lepi:

hmmm kıskanılmak hep hoşuma gitmiştirkaydirigubbakcemile3
ben de sana hayranım Püsküütüm karşılıklı yaniiiŞeniz

Dördüncü Hafta / Birinci Gün

09:30 1 bardak süt, 2 kuru kayısı

12:00 4 yk z.yağlı barbunya, 6 cherry domates, 2 salatalık, 4 acı biber, 1 dilim uno denge light

15:15 2 çatal peynir, 1 dilim karpuz

19:45 2 sosis (maret klasik) ızgara, 2 yumurtalı ve tereyağında pişmiş omlet (ağzımın tadı bozulması diye yanında salata yemedim) :roflol:

22:00 2 çatal peynir, 1 dilim karpuz

gecenin körü..... 4 kraker, peynir.. stres yaptım çünkü. Eşim yoldaydı.. gecikti ve cebine de ulaşamayınca bir de bakmışım mutfaktayım.. :roflol: Amaaaağnn hepsini eritmişimdir çoktaaan kaydirigubbakcemile2

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal) *****yapamadım*****
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set) ********yeni********
Bulutla Dans (10 dk) ********yeni*******

Açıklama : Yok yarışma listelerini kontrol et, yok karneleri hazırla. Sonra bir de bak bisiklet zamanı kaçmış. Kızdım kendime.. Bundan sonra önce spor bitecek sonra sanak alem.. Olacak şey değil! Çok kızıyorum kendime sporu ihmal edince bilemezsiniz. şakkıdı

mönü süperrr:lepi: Püsküütüm ben daha önceki tecrübelerimden dolayı spora çok fazla zaman ayırmıyorum:1closedeyes:sporla verdiğim kiloyu hep geri aldım...daha çok yediklerime dikkat edip,yarım saatlikte bi aktivite yeterli diyorum:1closedeyes:

selam kızlarr:)ben geldim güzel bir gün güneşli bir gün ama çalışıyoruz napalım dün yediklerim yazıyrum:)

SABAH
1 kepekli tost
çay
Ara
limon lifli eti frm bisküvi
Öğle
1 kase çorba
salata
Akşam
Izgara köfte 4 tane küçük
salata
yoğurt
gece biraz kiraz yedim:)

bugun çok tuhaf birşey oldu oyunculuk teklifi aldım haha:KK70:
o kadarda şişman değilmişim demek:KK70:şu anda zaten 175 by 71 kilo civarlarındayım 5 6 kilo daha versem süper olur:)

hmmm bak şimdi senin boyun 175 miş ya nasıl kıskandım anlatamam:1closedeyes:
163 nerdeee 175 nerdeee:dilcikar:
mönü güzel...afiyet olsuna.s.

dün kü mönüm ;

sabah;
1 kase muzlu çilekli k fleksim...tabi yarım su bardağı tam yağlı sütle...

ara;
5 kiraz...

öğlen;
5 yk taze fasulye,1 dilim ekmek,1 kase cacık..

ara;1 grissini,1 dilim tam yağlı peynir...

akşam;
7 tane köfte,1 kase mercimek çorbası(yağı,tuzu yerinde :) ),bol yeşil salata,1 dilim beyaz ekmek...

ara;yok..

ev kazasından önce hoplayıp zıplamalar tamamlanmıştı :)
2,5 lt su içildi
form çay içildi...

Leylacım evet boyum 175 ve aslında kilom fazla durmuyr ama ben daha zayıf olmak istiyrum ideal kilom 65 miş:)

evet canım karnabaharı haşlıyorum üzereine sarımsaklı yoğurt harika oluyo valla brokolide aynı şekilde beyaz lahanayı çiğden doğruyorum mesala içine havuç rendesi üstüne sarımsaklı yoğurt oda çok güzel olur :teytey::teytey:

Ah-hah Anladım şimdi.. Bu tarifi brokolide denemekle beraber karnabaharda da olabileceğini düşünememiş olmama da şaşırdım bi'yandan..
Üstelik kendüsü pek bi'kıymetlimdir.. yerimseniben
hani hoşgörünü kaybetmiştin Püsküüütüüüümmmmkaydirigubbakcemile3ben bu msjda hoşgörüden bol bişey göremiyoruuummmmnaniknanik:roflol::roflol:
Enteresan.. :1ninca:
Şöyle ki.. İltica ettirmeyi düşünüyorum dediğim bir cümle hoş görülü olarak addeliyorsa yaşasın faşizm o halde :roflol: :roflol: :roflol: Ayyyy :roflol: Leyla bugün beni hep güldürdün sen yahu! :nazar: Canım benim..Şeniz
Yürüyen kaşar esprisine koptum :roflol: :roflol:
Tablomuz vatana memlekete hayırlı olsun efem.. yerimseniben
Olumsuzu olumluya çevirmek bir yetenektir, güzel bir özelliktir.. Takdirim sonsuz..
Ben de eğer sporu bırakırsam gevşeyip lime lime olurum gibi geliyor.. :roflol:

dün kü mönüm ;

sabah;
1 kase muzlu çilekli k fleksim...tabi yarım su bardağı tam yağlı sütle...

ara;
5 kiraz...

öğlen;
5 yk taze fasulye,1 dilim ekmek,1 kase cacık..

ara;1 grissini,1 dilim tam yağlı peynir...

akşam;
7 tane köfte,1 kase mercimek çorbası(yağı,tuzu yerinde :) ),bol yeşil salata,1 dilim beyaz ekmek...

ara;yok..

ev kazasından önce hoplayıp zıplamalar tamamlanmıştı :)
2,5 lt su içildi
form çay içildi...
Süper mönü! :nazar:
Senin bu meyveli corn flakesin sade mi? Hani o şekersiz olanlardan mı? Hep sorucam.. Ay yoksa sordum da Alzheimer mi oldum? eyvahedigeldismile

kızlarr şu göbeğim gitmiyor ya çıldıracağım offf ne yapmam lazım benim:KK43: dikkat de ediyorum ama yok yok gitmiyor şu göbekkkk:1no2:

herkese iyi akşamlar bu gün başıma çok kötü bir şey geldi oğlumun sbs sınav sonrasıeve dönerken yolda düştüm kolumu kırdım hemde sağ kolumu şuan çok ağrım var ama sizsizde kalamadım sol kolla yazmaya çalışıyorum

bu gün yediklerime gelince sadece sabah kahvaltısı doğru düzgün edebildim oda 1 dilim ekmek peynir zeytin domates yeşil çay
öğlen ağzıma bir şey sürmedim ağrıdan ilaç içeceğim için sadece canım kayısı istedi 2 tane yedim
akşamda 2 kaşk zeytinyağly semizotu yedim

:teselli:leylacım sanada çok geçmiş olsun okudum çok üzüldüm bilirim ağrıyı çeken bilir ama allah beterinden korusun canım benim kendine iyi bak:1hug:

X