Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

haklısın canım tost bayağı tok tutar ama yinede aralar uzun bi ara öğün daha yapsan iyi olur gibi geldi bana sen daha iyi bilirsin tabi

ikraacım.. bugün yetişebilir mi bilmiyorum ama en geç yarın bahsettiğim listeyi yazacağım..
Kesin kararımı verdim. Cuma itibariyle o listeyi birebir uygulayıp, son 3 yıl içinde metabolizmamda değişiklik olup olmadığını alamam lazım..

Tamam her hafta kilo veriyorum vermesine ama ben daha bu yılın Ocak yında 65-66 arasındaydım.. Biraz fazla şarap, biraz fazla çikolata, arada pizzalar ve kıymalı böreklerle aldığım bu kiloları, yeme biçimim düzelince hızla veririm diye hevese kapılmıştım. Henüz beklediğim hareketi göremedim. O yüzden sürekli bir şeyleri denemem lazım, diye düşünüyorum.. Misal bu hafta kafayı corn flakes e takmam gibi.. :roflol:

dünden beri kimse uğramamış kızlar hu huuu nerdesiniz
günaydın herkese

dünkü menüm
sabah 1 dilim tam buğday ekmeği az peynir 5 zeytin

arada bi dilim karpuz

öğlen canım yemek istemedi bi dilim tam buğday ekmeğine sandaviç yaptım peynir domates

arada kiraz yarım kase

akşam 4 köfte salata ayran

4 kayısı

dünden beri kimse uğramamış kızlar hu huuu nerdesiniz
günaydın herkese

dünkü menüm
sabah 1 dilim tam buğday ekmeği az peynir 5 zeytin

arada bi dilim karpuz

öğlen canım yemek istemedi bi dilim tam buğday ekmeğine sandaviç yaptım peynir domates

arada kiraz yarım kase

akşam 4 köfte salata ayran

4 kayısı

Mönüye bayıldım.. :lepi: :nazar:
Hem meyveler çeşit çeşit..
Hem de kıyamadım bi'yandan sana.. Monti geleneğinden sıyrılmaya başladın herhalde di mi? Ekmek dilim sayısı sabah azalıp, öğlene de kaymış..

Hakikaten kimse yok.. 2 kişi tatilde, 4 arkadaşımız herhalde yoğunluklarından ötürü zaten genelde çok paylaşımda bulunmuyorlar.. Herkese yetişmeye çalışan Ceydamız da ortada olmayınca.. Takım topiğinde kurtlar kapacak bizi.. :roflol:

PAZARTESİ

09:30 Corn Flakes

13:00 1 kase kiraz

15:30 1 haşlanmış mısır, 5 cherry domates, 1 salatalık, 5 acı biber

19:00 1 tabak köfteli sebze türlü (köftenin yağı dışında yağ eklemiyorum), 5 acı biber, 2 yk yoğurt, 1 dilim Uno denge light ekmek

22:00 2 tane wasa (tanesi 30 kcal), 2 çatal peynir, 5 tane kiraz

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk)
Yürüyüş (İki ayrı seferde olmak üzere toplam 1.5 saat)

Not: Benim karnım Perşembeden bu yan şiş.. ve malum misafir gelemedi henüz. Bir şişkinliktir gidiyor..

Malum listeyi ekleyeyim bir de..

CUMA

11:00 Corn Flakes
14:00 Üç kraker, tulum peyniri, acı biber
17:30 2 domates, kavun
20:00 Köfte, çoban salata

CUMARTESı

10:00 Corn Flakes
14:30 Kavun, kiraz
17:00 Menemen, çavdar ekmeği
20:00 Cacık, 4 kraker
Akşam 1 kraker
Gece Kiraz

PAZAR

12:30 4 kraker, tulum, acı biber
15:45 2 domates, 1 kase cacık
20:15 Köfte, çoban salata
Yatarken kabak çekirdeği

PAZARTESı

10:00 1 tahıl bar
13:00 z.yağlı semizotu yemeği, cacık, 1 kraker
16:00 Kavun
19:30 Domates, yoğurtlu patlıcan salatası

SALI

11:00 2 kepek ekmeği, beyaz peynir, domates, biber
13:30 Kavun
15:40 Müsli, yoğurt
18:00 Tavuk, yoğurtlu patlıcan salata
22:00 1 elma
Gece kabak çekirdeği

ÇARŞAMBA

11:00 2 kepek ekmeği, beyaz peynir, domates, biber, salatalık
13:30 Karışık meyve tabağı
16:30 Müsli, yoğurt
18:15 Tavuk, domates
21:30 1 avuç leblebi
23:00 2 kase kiraz

PERŞEMBE
Lapa diyeti

Not: Bu liste ile 6 Temmuz 2007 haftasında (8. etap) 1 kilo vermişim. Cuma günü itibari ile aynı listeyi uygulayıp, ne işe yarayacağını öğrenmek istiyorum.

günaydın şekerler
nasılsınız bugün bakalım
varsa yeriniz sıkışın şööle bende geliyorumkaydirigubbakcemile5

akrebim gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

yaa seni görürde gelmezmiyim şekerim benim..Şeniz
diyet gruplarına bakarken 2. takımda seni görünce doğrudan buraya tıkladım ve çok şaşırdım..
dedim benim meleğim tekrardan kilomu almış..
eh benim kiloyla da çok yakınmışız..şimdi kilo vermeyi canım daha çok çekti ayybayanssulusmile:KK3:

Özlemişim yahu..
Gel bi' sarılayım Şeniz Şeniz Şeniz

Not: Kaç kiloluk yer açmamız gerekecek acaba? :roflol:

hehehehe bak bu güzel soru :KK1:
sefiyorum seni ve bu güzel zekanı yaaŞeniz
69,6 son kilom
tabi bu herzaman böyle kalacağını göstermez dimi amayerimseniben

Bir karne daha hazırlamam gerekiyor takımcım..
Bitirene kadar buralardayım.. Sonra vınlıyacam.. Belki bu arada kahvaltı için de karnım acıkır.. yerimseniben

PAZARTESİ

09:30 Corn Flakes

13:00 1 kase kiraz

15:30 1 haşlanmış mısır, 5 cherry domates, 1 salatalık, 5 acı biber

19:00 1 tabak köfteli sebze türlü (köftenin yağı dışında yağ eklemiyorum), 5 acı biber, 2 yk yoğurt, 1 dilim Uno denge light ekmek

22:00 2 tane wasa (tanesi 30 kcal), 2 çatal peynir, 5 tane kiraz

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk)
Yürüyüş (İki ayrı seferde olmak üzere toplam 1.5 saat)

Not: Benim karnım Perşembeden bu yan şiş.. ve malum misafir gelemedi henüz. Bir şişkinliktir gidiyor..

ben bu menüye bayıldım püskütüm sabah 2 dilim yiyince acıkmıyorum ara yapmıyorum ya sende bire düşürmemi önermiştin bir sabah bir öğlen bende püskütümün sözünü dinliyorum kaydirigubbakcemile5

menüyü inceledim canım gerçekten iddalı ve uygulayınca bayağı işe yarayacağını düşünüyorum

evet ya ceyda da yok iki gündür bişey soyledid ben mi kaçırdım nerelerde acaba

yaa seni görürde gelmezmiyim şekerim benim..Şeniz
diyet gruplarına bakarken 2. takımda seni görünce doğrudan buraya tıkladım ve çok şaşırdım..
dedim benim meleğim tekrardan kilomu almış..
eh benim kiloyla da çok yakınmışız..şimdi kilo vermeyi canım daha çok çekti ayybayanssulusmile:KK3:
Ya sorma akrebim ya.. 3 sene boyunca dikkat ettim.. Ama bu yıl benim için kötü başladı.. Bir sürü ters olay ve neticesinde irademi kaybetmem sonrasında kiloları yapıştırdık bünyeye.. Buralara dönme niyetim Allah biliyor ya hiç yoktu...
Ama baktım olmuyor yeniden buradayım işte.. kaydirigubbakcemile2

Ben de az önce tam çıkıyordum ki aşağıda senin ismini görünce nerede ki bu kız şimdi mesaj mı atsam diyordum kiii takım topiğine göz atıp öyle çıkayım dedim.. A-aa sonra bi'baktım bizim takıma gelmiş bu kız ayol.. kaydirigubbakcemile

hehehehe bak bu güzel soru :KK1:
sefiyorum seni ve bu güzel zekanı yaaŞeniz
69,6 son kilom
tabi bu herzaman böyle kalacağını göstermez dimi amayerimseniben
Akrebim yok böyle bi'şey.. ben de aynen senin gibi 69.6 ile döndüm yarışmaya..
Birlikte kurtuluruz inşallah kilolardan..

Leyla kaptanımız da okur başvuru talebini.. Sen de bu arada puldu, kan tahliliydi tamamlarsın..

Ama uyarmakta da fayda görüyorum.. Takımımız çok aktif bir takım değil.. Sen bir daha düşün istersen.. yerimseniben

ben bu menüye bayıldım püskütüm sabah 2 dilim yiyince acıkmıyorum ara yapmıyorum ya sende bire düşürmemi önermiştin bir sabah bir öğlen bende püskütümün sözünü dinliyorum kaydirigubbakcemile5

menüyü inceledim canım gerçekten iddalı ve uygulayınca bayağı işe yarayacağını düşünüyorum

evet ya ceyda da yok iki gündür bişey soyledid ben mi kaçırdım nerelerde acaba

Şeniz Şeniz Teşekkürler.. :kedi:
İnşallah bu hafta daha da güzel sonuç alacaksın ikraaacım.. Deneme-yanılma ile çözecez bu işi.. Moralimizi bozmayalım yeter ki..

Ben de senin gibi düşünüp Ceydanın son mesajlarına baktım.. Olmayacağına dair bir notu yok canım.. :uhm:

kuzular söyleyin çıbıık
takımdaysam dünkü menümü yazaraktan mikemmel bi başlangıç yapıcam..:KK1:

Ya sorma akrebim ya.. 3 sene boyunca dikkat ettim.. Ama bu yıl benim için kötü başladı.. Bir sürü ters olay ve neticesinde irademi kaybetmem sonrasında kiloları yapıştırdık bünyeye.. Buralara dönme niyetim Allah biliyor ya hiç yoktu...
Ama baktım olmuyor yeniden buradayım işte.. kaydirigubbakcemile2

Ben de az önce tam çıkıyordum ki aşağıda senin ismini görünce nerede ki bu kız şimdi mesaj mı atsam diyordum kiii takım topiğine göz atıp öyle çıkayım dedim.. A-aa sonra bi'baktım bizim takıma gelmiş bu kız ayol.. kaydirigubbakcemile

herşey bizim için canım..
önemli olan doğrusunu bilip öyle devam etmek..
kalp kalbe karşıymış demek tatlışımolumunekankayizsmile

Akrebim yok böyle bi'şey.. ben de aynen senin gibi 69.6 ile döndüm yarışmaya..
Birlikte kurtuluruz inşallah kilolardan..

Leyla kaptanımız da okur başvuru talebini.. Sen de bu arada puldu, kan tahliliydi tamamlarsın..

Ama uyarmakta da fayda görüyorum.. Takımımız çok aktif bir takım değil.. Sen bir daha düşün istersen.. yerimseniben

inşallah canım..
kurtuluruz hep birlikte..
sen merak etme şekerim..hep birlikte aktiviteyi çoğaltırız..
harika bir takım olur burası:teytey:

hmmm
bakalım dün ben ne yedim

07:00
1 adet nektari

08:00
3 adet erik

8:30
peynir,zeytin,yarım dilim tam ekmek,çay(hiç yemek canım istemedi)

12:00
1 büyük kase erik(tuzsuz )

13:30
salata,1 küçük kase yoğurt

18:00
1 adet yeşil elma,1 kase erik

akşam fırsat bulamadım yemek yemeye.geç olunca da yemedim misafirde vardı.meyve tabağı hazırladım montiye uygun olanlarından yedim..

22:00
3 adet nektari,1 şeftali,vişne,çilek

12:00
yatışşşş
naniknanik

püskütüm aynı şeyi bende yaptım ceydanın son mesajına baktım olumunekankayizsmile belki netinde sorun vardır bugun gelir inşallah

X