Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

daha neler neler diyo ama susuyoruz :1ninca:
Ayyy sese getirsem dize de gelirim diye korkuyor ve susma hakkımı kullanıyorum hakime hanım.. eyvahedigeldismile
Hoşgeldin canım.. a.s. Birebir diyaloga devam etmediysem hatırlayamıyorum isimleri kusura bakma.. sağlıklı zayıflamalar dilerim.

Tabii altınbaşak, galeta aynı şey.. Maksat kepekli, yulaflı vs. olsun.. ama miktara dikkat.. Her ara öğün için misal altınbaşaksa en fazla 1/2 paket, galetaysa (uzun boylu) en fazla 2 tane..
ay bön bön bakıp bi'şey hatırlamaya çalışıyorum..
Hah! :lepi:
Tahsildaroğluydu galiba piyasaya yeni bir ürün sürdü.. Lor peyniri.. İnanılmaz düşük kaloriliydi.. Tam diyetlik. Özellikle de kapağını açıp galetayı bulaştırıp yemek için ideal..
Paketi 1 lira diye tanıtım yapmışlardı marketlerde..
Bir de bu iler için light labne bulundurabilirsin yanında.. O da yine krakeri banıp yemek için güzel fikir..

aynıyız bulutcum.. Eğer ki irademe yenilip çikolata yersem (ki bütün kilo alışlarımın BİRİNCİ sebebi çikolatadır) bil ki ertesi gün malum döneme girdim.. :roflol:

afiyet olsunnn :1hug: babanın da iyileşmesine çook sevindim gerçekten. açıkçası dün gece hem baban için, hem de zeynep beyzanın oğluşu için yasin okudum. Allah kabul etsin.. :Saruboceq:

Sağol arkadaşı...Alla razı ols.Klave bozk arfler çıkıor.....aksilik işte.....

Leylacım... Nihayet albümüne bakabildim.. Gerçi hep bildiğimiz fotolarmış.. Tek farkla oğluşunu da görmüş oldum..

Nasıl bir duygusallık bu böyle.. Hassas, içli bir çocuk.. Muhtemelen sanata ilgi duyuyor ya da duyacak..

ıtinayla fal bakılır.. :roflol: :roflol:

yok canımcım ben miktarı anladım da mönünün büyük bi kısmında hep ayran ve yoğurt okuyorum sanki:1ninca:

Selam hatunlar, spordan geldim duşumu da aldım. Birazdan kayınvalideme gideceğim görümcem kahve içmeye çağırdı.

ooohhh ne güzel zemuszemus

beynimiz 2 saatte bir açlık sinyali gönderirmiş midemize...ana öğüne kadar daha da acıkacağımızdan hücuuum etmeyi önlemek için ara öğün gerekli a.s
yani ben de katılıyorumm a.s

[QUOTEPüsküüt;13654583]leylacım.. Öncelikle vücudunu dinlediğin ve yediklerini kişiselleştirdiğin için tebrik ediyorum.. a.s.
Bu bir disiplin örneğidir bana göre..
Nasıl da şaşırtıcı aslında.. Misal maydonoz ödem atıcı olarak önerilir.. Sen de ödem yapıyor..
Kepek malum.. Kalori olarak, beyaz ekmekten çok farklı olmasa da sindirim sisteminin çalışması ve tok tutuculuğu açısından oldukça önemli ama sende işe yaramıyor..
Götür anacım bizim yerimize beyaz ekmekleri.. kaydirigubbakcemile2 Şeniz
[/QUOTE]

teşekkür ederim Püsküütüma.s.
ya aslında kötü örnek olabilir ama çikolatanın bana kilo aldırmadığınıda test edip onayladımkaydirigubbakcemile3 özellikle kahvenin yanında yediğim zamanzemuszemus

gerçekten ya leylacım ben de kutluyorum seni

ben hiç dikkat etmem hangi yiyecek bana ne etki yapıyor diye kaydirigubbakcemile

bir tek şunu biliyorum hamur işi daha doğrusu beyaz un hemen su tutmamı sağlıyor

bundan sonra dikkat edelim öyleyse dimi yerimseniben
not alalım yediklerimizi...öyle yapalım ki az kilo verdiğimiz ya da veremediğimiz hafta geri dönüp bakabilelim acaba ben extradan ne yemişim ne yapmışım...

ya öyle olmasada sütümden yoğurdumdan yağı kısamamkaydirigubbakcemile3yiyip içemem ki:1ninca:
yani açıkçası ben damak tadımdan vazgeçmeden bu işi halletmeye çalışıyorumzemuszemussonrasında gözüm dönüp sapıtmayayım diyekaydirigubbakcemile3daha önce öyle oldu çünkü:bbo:

Yaşasın lapa kardeşliği :lepi: :lepi:

:lepi:

tahmin ettiğin gibi Püsküütüma.s.
hem de her dalda
resim,müzik,tiyatro...alt yazılı yabancı filmleri seyretmeye bayılır:1ninca:
süt içmek istediği zaman anne benim drink milkim geldi der falankaydirigubbakcemile3
mesleğini de seçmiş şimdiden; gündüz doktor,gece itfaiyeci,cumartesi günleri de tiyatrocu olacakmışkaydirigubbakcemile3yani benim başım fena dertte,ben buna yetişemiyorum:1ninca:

Ah ne güzel bir şey bu yahu! Şansa bakınız.. :dilcikar: :roflol: Ama dil çıkarmayayım da ne yapayım Leyla kaptan? zemuszemus

Defter kesinlikle işe yarıyor bu açıdan da.. Misal ben düzgün beslendiğimi sanarken geçen hafta defterime baktım da gördüm ne kadar çok ekmek ve karpuz yediğimi.. Bu hafta dikkat ettiyseniz ikisi de yok.. Tostu da bir kere yedim galiba.. Makarna vs. zaten yemedim. Bu Cuma işe yaramazsa çikolata yerim kesin.. :roflol:

Damak tadı konusunda sana katılıyorum.. Hayatta yemem öyle tuzsuz yağsız yemekleri.. Bu ne ayol? Tansiyon hastası mıyız? Kalp krizi mi geçirdik? Tövbe ya Rabbim.. :roflol:

Mr Drink Milk'e nazarları takalım o halde..
İlginç bir üçleme..
Gece ve gündüz insanları kurtarıyor.. Hafta sonu da kurtardığı insanları eğlendiriyor..

Yetişemediğin dert böyle olsun.. a.s.

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii avatardaki foto bir harikaaaaaaaaaaaa

Leylaaa leylaaaa ayyyyy leylaaaa :teytey: :teytey:

ya ben dikkat ettim de Püsküütüm sen dil çıkaran smileyi pek kullanmıyorsun,o yüzden kendimi onurlanmış sayıyorum
yanii yani değil miyerimsenibenAllah korusun tabii de yağ da tuz da bizim için yaratılmışgenede kararındayerimseniben

amin amiinnn sağol PüsküütümŞeniz
oturmayı sevmediği için bu meslekleri seçmiş şakkıdı

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii avatardaki foto bir harikaaaaaaaaaaaa

Leylaaa leylaaaa ayyyyy leylaaaa :teytey: :teytey:

sen bi de yakından gör dermişimşakkıdı
Yarabbim ne kadar kendini beğenmiş oldumkaydirigubbakcemile3
sabah sabah eşimin fotoğrafçılık aşkı tuttu...düğün için giyeceğim elbiseyi kilo vermiş halimle giymemiştim hiç kocacığıma
ben de senin bu fotona hastayım,bayılıyorummmm...bu ne cilvedir yahuuuşakkıdızemuszemus çalım atar gibibayanssulusmile

biz de mezun olacağız inş. kaydirigubbakcemile2

ahanda lor peyniri dedin beni bitirdin püsküütcüm. Ben genelde lor peynirin üzerine zeytinyağı ve baharat ekleyip bandıra bandıra yerim... yerim... yerdimm boshayallersmile Tahsildaroğlu'nun denemedim ama Muratbey'in ürettiği de güzel sositososito

Leyloş senin bünyeni satın almak istiyorumm... :roflol:

Maaşallah miniğimize vee annemize Şeniz

BUGÜNKÜ LİSTELER...

KAHVALTI

2 dilim çavdar ekmeği
1 domates
4 siyah zeytin
çok az tulum peyniri

ARA ÖĞÜN

1 ufak kase (kasenin boyutlarını paylaşmıştım ) Dr. Oetker vanilyalı light puding

ÖĞLE

1 tabak yoğurtlu ıspanak

ARA ÖĞÜN

2 adet eti form limonlu bisküvi
1 fincan 1 küp esmer şeker eklenmiş türk kahvesi

AKŞAM

5-6 kaşık (6.kaşık dayanamayıp kocişin tabağından alındı :jeyyar: ) bulgur pilavı

Salata (marul,roka,domates,yeşil soğan,limon ve 1 yemek kaşığı zeytinyağı ile hazırlandı)

Ayrıca, bulgur pilavına salça eklemedim, bunun yerine kurutulmuş domates ile yaptım ve zeytinyağı kullandım.

Son düzenleme:
Leyloş senin bünyeni satın almak istiyorumm... :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ne çok güldüm Yarabbiiimmmkaydirigubbakcemile3
ya tabi ki fazlası aldırııırrr...inanmakta önemli diyorum benşakkıdı
çikolataya diyorum ki ben senin bana faydalı olan tarafını seviyorum,faydasız olan taraflarını gönder gitsin:1closedeyes:arkasından ılık su içiyorum,içmeden önce canım ılık suyum ben az önce çikolata yedim ve seni onu iyice eritip biran önce vücudumdan çıkarmakla görevlendiriyorum falankaydirigubbakcemile3

Maaşallah miniğimize vee annemize Şeniz

yerimsenibena.s.

Ceydacım çok iyi gidiyosun canım yaaa,emeklerin boşa çıkmayacak inşallah yerimseniben

yaa gülersin tabe leyloşumm.. bu çaresizliğimiz haykırışlarıdırr :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…