Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Maşallah ay yüzlüme..

Sağlık raporu dediğine göre belediyenin spor tesislerine gideceksin.. ben de bakınmıştım bizim buradakine ama çoluk çocuk nüfusunun oranı ve çıkarttıkları sesler (benim için müthiş gürültü) bünyeme zararlı olduğu için kayıt yaptıramadım.. :roflol:

Pin kodunu girdiğin sayfa nereden açılıyor belki.. Yani neresinden giriyorsun sitenin.. hangi kapısından ya da hangi penceresinden..

Biraz detay ver yahu.. Cımbız mı getirecez illaki.. :roflol: kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Eskiden... o güzel günlerde...:çok üzgünüm: sen beni hedef alırdın kendine.. :a015:
Oysa şimdi...
Allahım çok bedbahtım.. Kafamı kuma sokmak istiyorum..
pardon kafamı sokarsam malum yerler daha çok gözönünde olur..
Tamam o zaman totomu kuma sokmak istiyorum...:dilcikar:

pin kodu ile giriş mi kafamçokkarıştı

nerden nasıl ne şekilde kafamçokkarıştı

ben hiç öyle bir ekran görmedim şimdiye kadar bilmiyorumkismile

Ya en iyisi ben şu listeyi excele geçireyim de Cuma günü girdiğimde kendi kilola birlikte o ana kadar söylenmiş olan kiloları da yazarak teslim edeyim Leyla kaptanıma..

Şeniz yine el atmadan duramadın demü çikolatalım püsküütüm halleyimmmmcokacimcoook yerim seni ben yerimmmmmmcokacimcoook

Püsküütüm çizelgeyi hazırladığın zaman linki kopyaladığın sayfada tıklamak için ayrı bi link var kırmızı renkli...üst taraflarda...onu tıkladığında açılan sayfayı sık kullanılanlara ekle...kilon değiştiğinde sık kullanılanlardan sayfayı açıp şifreni giriyorsun ve sadece yeni kilonu yazıp onaylıyorsun...kilon çizelgende direk değişmiş oluyor yerimseniben kopyala yapıştırlara gerek yok yani :))
misafirler yeni gitti...
kaldığım yerden bakıp geliyorum..
bu arada bakıyorumda bana gerek kalmamış:dilcikar:

Ben ilk kez çizelge yaptığımda o sayfayı sık kullanılanlara eklemiştim. Her Cuma günü malumunuz üzere siteye girip değişiklik yapmak için sık kullanılanlardan tıkladığımda benim bilgilerimin girilmiş olduğu sayfa açılıyor (yani direkt ana sayfa değil en son kaydettiğim sayfa) en üstte PIN CODE yazılan bölüme siteye ilk girdiğimde belirlediğim pin kodunu yazıyorum sonra da edit / update weight data yazan butona tıklayınca şu anki kilmu yazmam gereken kutucuğa kilomu yazıp next butonuna tıklayınca yeni linkim çıkıyor oradan da profilime kopyala - yapıştır yapıyorum. Dediğim gibi ben hep bu şekilde yaptım :hulya:

AAAAA aşk olsun püskütüm benseni yine örnek alıyorum delikafadulden
her hafta hedefin var ne güzel ne istedigini biliyorsun ve o hedefi tuttuyorsun ben bu istikrarına hayranım senin .:lepi: duymamış olayım..lmaz:
totoyu kuma sokmakda çare deyil ama bu konuda senin yöntem işe yarıyordu .
salla salla vur duvara ..hihoyyyt...kaydirigubbakcemile3

bende sabah degiştirdim püskütüm ama çok zor oldu ..:hulya:hatta kilo yazılan yer böçük kadar yazdıgın rakam bile görünmüyor ...

tebrik ederim hemşom
üstün bir başarı gösterdinnnnnn
inşallah hayatın boyunca sağlıklı ve düzgün fiziğinle devam edersinm

işte leyloş da benim gibi yapıyormuş kaydirigubbakcemile3

işte leyloş da benim gibi yapıyormuş kaydirigubbakcemile3

kızlar ben bu çizelge olayında fransız kaldım. hiç yapmadım hiçte bilmem nerden yapılıyor.
gün gelecek benimde çizelgem olacak....
belki yarın belki yarındanda yakın. sabırla bekliyorum....delikafadulden

zaten çok fazlada bir değişikliğim olmadı 75 le 2. takıma başladım. 69 larda süründüm kaldım.....
eskiden 81 le başlamış 63 lere kadar inmiş bir çizelgem vardı oysa:gitme:
ama o gün yeniden gelecek

75--------------------------------------------------69-----------------------------------------------------------------65

benimde sanal çizelgem oldu. hemde hiç uğraşmadankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Teşekkürler leylacım kaptancım.. a.s. Şimdi zor bela yeniden oluşturdum çizelgeyi.. haftaya dediğin gibi yaparım artık.. kaydirigubbakcemile2
Sana gerek olmaz olur mu zeyneypbeyza ile ilgili yorum bekliyoruz..
Onu da cevapladın mı listemiz emrinize amade efenim..

Sağol Ceydacım.. Eskiden KK da görünen şekle tıkladığında değiştirebiliyordun hemencecik.. Ama sizin anlattığınız da onun kadar kolay görünüyor.. :lepi:
:roflol: :roflol: Doğru dedin ya.. Kum da ne oluyormuş.. Her yanım duvar.. Sallayayım gitsin.. :roflol: Ayrıca .......ŞenizŞeniz
Bu arada kayıt olduğum spor salonu belediyeye ait değil canım.
Pardon o zaman Ceydacım.. Sağlık raporu istendiğini ilk orada duymuştum da ben.. Yüzmeye takmıştım kafamı.. Hala da takığım zaten..
Başka da spor salonuna gitmediğim için öyle düşündüm bir an..
demek ki artık genelde isteniyor sağlık raporu.. Güzel düşünce..

:roflol: :roflol:
Ben senin çizelgeni yerimmmmm..
Sen bana boyunu da söyle.. Yapalım bi çizelge hemen.. olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

EstağfuruAllah püsküütcüm.. yüzme için ben de belediyeye ait bir yere gitmiştim kayıt olmak için ama sonra ayağım kırılınca kalmıştı. Yüzmede olduğu gibi daha kapsamlı bir rapor istemediler burada sadece doktordan spor yapabileceğime dair bir onay. Sanırım astım bronşit ya da kalp rahatsızlıkları gibi olan kişilerde nefes problemi olmaması açısından.

Bu arada püsküütcüm ve diğer arkadaşlarım da dahil olmak üzere rica etsem eğer mümkünse bana yardımcı olabilir misiniz? ben neden bu hafta sadece 200 gr.cık vermiş olabilirim? Ben de bi listelerimi kontrol edeceğim elbette ama belki benim gözümden kaçan bir noktayı farkettirebilirsiniz bana... a.s.

:roflol: :roflol:
Ben senin çizelgeni yerimmmmm..
Sen bana boyunu da söyle.. Yapalım bi çizelge hemen.. olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Şeniz işte budur...Şeniz atalarımız boşa dememiş
ağlamayan bebeğe süt vermez diye.....kaydirigubbakcemile3

çoook teşekkürler halley püsküütümmmmŞeniz
boyum 1. 65
benim duygu sömürüsü işe yaradı:sm_cool:
çizelgem olursa burayı patlatırım evel allah beee:sm_cool:

Son düzenleme:
eeeee kızlar şimdi bu hafta bana kim koç olacakdelikafadulden öğle menümü danışmam gerektedelikafaduldencokacimcoook

Ceydacım sen topla istersen bir haftalık mönünü.. ve bir önceki haftayla karşılaştır.. Son iki haftaya birlikte bakman daha doğru sonuç verir canım.. Bizim son 15 günün bütün mesajları arasında bulmamız ciddi bir zaman ister çünkü..

Defter tutsaydın benim gibi kolaycacık bulurdun aslında.. ıstersen bu hafta başla düzenli tutmaya.. Bu arada defter tutmuyordun sen di mi? Yanlış hatırlıyor olabilirim tabii..

Arkadaşlar listemiz tam netleşince kilo veremeyen ve kilo alan arkadaşlarımıza en iyi verenler sıralamasına göre koçluk dağılımı yapacağız.. Ben az da olsa kilo verenleri dışarda tutmak istiyorum izninizle.. Çünkü bu ufak bir müdahale ile düzelebilir, diye düşünüyorum...

Bunun için zeynepbeyza ile ilgili durumun da netleşmesi lazım.. Ben bir kez daha hatırlatayım gitmeden.. Listemiz netleşince koçluk ve haftalık listemizi düzenleme görevi benimdir..

Artık çıkıyorum.. Günümün start düğmesine basıyorum.. Ne zaman dönerim Allah kerim.. yerimseniben

Herkese keyifli günler.. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…