Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Şu ana kadar olan bildirimler...

2. TAKIM
dora ( 68,5 / 69,0 / -0,5 / -0,73% )
samanyolu ( 64,4 /
EBRULUM ( geri dönmek üzere ayrıldı. )
asi_bulut ( 59,3 / 58,9 / 0,4 / 0,67% )
Leyl35 ( 72,7 / 69,8 / 2,9 / 3,99% )
ikraaa ( 83,0 / 83,0 / 0,0 / 0,00% )
zümrütüanka ( 76,0 / 76,0 / 0,0 / 0,00% )
pembecikk ( 72,7 /
CEYDACAKMAK ( 66,2 / 66,0 / 0,2 / 0,30% )
püsküüt ( 69,0 / 68,7 / 0,3 / 0,43% )

2. TAKIM TOPLAM KıLO ( 631,8 )

Kaptanım… zeynepbeyza listede yok..? Deneme süresinde miydi?

Selam kızlarrr yeni gelebildim bugun 72 kiloyum ama şişkinlikte var vücudumda malum gunden dolayı sizler nasılsınzı bu arada:)

canım sağol,tümör çıkmadı,sadece zatürre dedi dr.Ama 2 ciğerini de kaplamış,hala ateşi çıkıyor,ama daha iyi şimdilik.Diğer tahliller de bugün çıkar sanırım,teşhis kesinleşir inşaallah...Desteğin için sağol arkadaşım.....opuyorumnanaktan
tez zamanda şifa bulur inşallah .....olumunekankayizsmile

Bekliyorum asicim.. pembecikkle birlikte ekleriz o zaman..

Yahu bu arada terzi kendi söküğünü dikemez.. Bu yeni formata göre kilo çizelgesini nasıl değişterecez..

Kendi açtığım başlığa gidip sorsam mı acaba? :roflol: :roflol:

Tickerfactory adeta olmuş bir factory.. Site yığılmış.. Cuma diye mi yoksa.. :roflol:

samanyolunun kilosu 63,9 'muş

püsküütüm sebep-sonuç ilişkisini çok iyi açıklamışsın. benim de akşam yemeğinde yaptığım hatalar sonucu etkiledi. demekki özellikle akşamları daha fazla dikkat etseymişim daha iyi sonuçlar alırmışım
2. soruyla çok cahil kaçmazsam wasa nedir diye sormak isterim sempatiksalakcinni

aebenimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım yaaaa sadece 500 gr mı kaldı bu işten sıyırmana? helal olsun arkaşıma benim be! :nazar: a.s.

samanyolunun kilosu 63,9 'muş

püsküütüm sebep-sonuç ilişkisini çok iyi açıklamışsın. benim de akşam yemeğinde yaptığım hatalar sonucu etkiledi. demekki özellikle akşamları daha fazla dikkat etseymişim daha iyi sonuçlar alırmışım
2. soruyla çok cahil kaçmazsam wasa nedir diye sormak isterim sempatiksalakcinni

Evet canım.. bu hafta önlemlerimizi alalım bakalım haftaya etkisi olacak mı?
ya böyle yapınca benim çok hoşuma gidiyor işte.. Defter tutmuyor olsan hayatta anlayamazsın ne olup bittiğini.. İnsan yeri geliyor bırak haftayı sabah ne yediğini unutuyor çünkü..

...ve estağfurullah. Ne cehaleti tatlım, aşkolsun.. a.s.

wasa.. boooool yulaflı, kepekli bir kraker.. Tanesi 30 kcal.. Çok doyurucu.. ve kaptırıp gidecek kadar da lezzetli değil.. :roflol:
Migroslarda var, ithal bir ürün..

Yahu bu arada terzi kendi söküğünü dikemez.. Bu yeni formata göre kilo çizelgesini nasıl değişterecez..

Tickerfactory adeta olmuş bir factory.. Site yığılmış.. Cuma diye mi yoksa.. :roflol:

ben her seferinde yeniden hazırlamayı tercih ediyorum püsküütcüm sempatiksalakcinni

zaten öğeler (başka birşey deniliyorsa gülmeyiniz :dilcikar: kaydirigubbakcemile3 ) hep aynı oluyor benim. bu çizelgenin bana uğur getirdiğini düşünüyorum :1rolleyes:

evet püsküütüm ben de açamıyorum siteyi :bbo:

Son durum..
Kızlar zeynepbeyzanın durumunu bilmiyorum ben.. Bir tek o konu kaldı yanılmıyorsam..

2. TAKIM / 159. ETAP
dora ( 68,5 / 69,0 / -0,5 / -0,73% )
samanyolu ( 64,4 / 63,9 / 0,5 / 0,78% )
EBRULUM ( geri dönmek üzere ayrıldı. )
asi_bulut ( 59,3 / 58,9 / 0,4 / 0,67% )
Leyl35 ( 72,7 / 69,8 / 2,9 / 3,99% )
ikraaa ( 83,0 / 83,0 / 0,0 / 0,00% )
zümrütüanka ( 76,0 / 76,0 / 0,0 / 0,00% )
pembecikk ( 72,7 / 72,0 / 0,7 / 0,96% )
CEYDACAKMAK ( 66,2 / 66,0 / 0,2 / 0,30% )
püsküüt ( 69,0 / 68,7 / 0,3 / 0,43% )

2. TAKIM TOPLAM KıLO ( 631,8 ) 627,3 / 4,5 / 0,71% )

Son düzenleme:
ben her seferinde yeniden hazırlamayı tercih ediyorum püsküütcüm sempatiksalakcinni

zaten öğeler (başka birşey deniliyorsa gülmeyiniz :dilcikar: kaydirigubbakcemile3 ) hep aynı oluyor benim. bu çizelgenin bana uğur getirdiğini düşünüyorum :1rolleyes:

Aaaa süper fikir.. dur bakayım siteyi biraz daha gıdıklayalım..
ve yeniden yapalım..

Bu KK nın yeni formatı şekilsiz olmuş.. Eskiden çizelgeyi tıkladığında pıtadanak değiştirebiliyordun.. :dilcikar:

Nasl yani... tickerfactory'den değiştirme yapamayacak mıyız? :1shok:

ceydacım.. yeni formata göre png. uzantılı adresi eklediğimiz için tıklama yapamıyoruz doğal olarak.. çünkü bir fotoğraf niteliğini taşıyor..

ticker sitesi düzgün çalışıyor olsaydı karıştıracaktım sağını solunu ama yok.. tıkla bekle tıkla bekle..

o yüzden uğraşacağımıza yeniden yapalım diye düşündüm.. ama yine tıkla bekle.. yerimseniben

Sen bugün spora başlamıyor muydun ay yüzlüm? Avatardaki sensin di mi? :nazar:

ceydacım.. yeni formata göre png. uzantılı adresi eklediğimiz için tıklama yapamıyoruz doğal olarak.. çünkü bir fotoğraf niteliğini taşıyor..

ticker sitesi düzgün çalışıyor olsaydı karıştıracaktım sağını solunu ama yok.. tıkla bekle tıkla bekle..

o yüzden uğraşacağımıza yeniden yapalım diye düşündüm.. ama yine tıkla bekle.. yerimseniben

Sen bugün spora başlamıyor muydun ay yüzlüm? Avatardaki sensin di mi? :nazar:

Canım benim açıklaman için teşekkür ederim.. a.s. ben zaten çizelgeye tıklayıp değiştirilebilen çizelgeyi bilmiyorum. En başından beri siteye pin kodu ile giriş yapıp verileri değiştirerek düzeltme işlemini uyguluyorum. Evet canım bugün spora başlayacaktım fakat sağlık raporumu bugün alamadım bu sebeple pazartesiye kaldı..

Evet püsküütüm avatardaki benim ... :kedi:

kaydirigubbakcemile3BENDE ZORLANMIŞTIM ...SıTE BAŞKA formatı KABUL ETMEDıGı ZAMAN .. KALıŞıN BAŞINI ŞıŞıRMıŞTıM ...benki bir çok kişinin listesini yapıp yapıştıran ....laelaelaelaelae
aebenimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım yaaaa sadece 500 gr mı kaldı bu işten sıyırmana? helal olsun arkaşıma benim be! :nazar: a.s.
evet püskütüm 500gr çık kaldı .delikafadulden
ama ben hedefi aşagıya çekiyorum .. 58 yapacagım ....:teytey:
bu gün tekrar (bu kaçıncı tekrar da)kaydirigubbakcemile3montiye kaçamaksız başlayalı 1 ay oldu ve artık kilo vermem hızlandı ...bende öyle oluyor zor bir bünyem var ve çok zor gidiyor neyseki sabırlıyım ...:roflol:bu sefer montide 2 ayı tamalamak niyetim ve sonra gelsin 2. aşama ....:teytey::icecream:

X