Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Takımcım.. Yanlarda gördüğünüz oklar, bir önceki haftada aldığımız sonuçlara göre yükselme ya da gerileme durumumuzu gösteriyor..

ınşallah bütün oklar gökyüzünü gösterir.. yerimseniben

Leylakaptancım takımın gururu.. :nazar:

Geçmiş mesajlara bakmadan önce günlerdir aklımda olduğu halde hep unuttuğum bir konuyu hemen yazmalıyım..

ikraaacım konu seninle ilgili.. Düşünüyorum, düşünüyorum.. ve derken aklıma sağlık durumunu kontrol ettirmen gerektiği geldi..
Çünkü üç tane hastalık türü var ki kilo vermeni engelliyor olabilir..

1- Trioid hormonları
2- Gıda intoleransı
3- ınsülin direnci

Her üçü de bildiğim kadarıyla kan testi ile anlaşılıyor.. Bunlara bir an önce baktıman gerektiğini düşünüyorum.. Elbette karar senindir... a.s.

Soru:
Koçluk mesajım ile ilgili bir gelişme olmamış.. Merak ederim tabii doğal olarak. yerimseniben

Motivasyon sorularına genel cevap:
Ufak tefek takıyorum arkadaşlar.. Kişisel değil, kimse üzerine bi'şey alınmasın.. Belki de ikinci kez bu yolu yürümek yormuştur bilemedim..
İndiğin tepelere bir daha çıkmak.. eh çok keyifli değil doğal olarak..
Sonra bugün.. sanırım olumsuzluğumu arttıran başka şeyler de var..
Misal ben beklemiyordum 300 gr kaybı.. Yani sonra inceleyince anladım neden olduğunu ama olsun işte.. 500 gr istemiştim.. ve bugün hatta küçük bir çikoletta bile yiyecektim.. Tabii onun yerine bir hayal parçasının suya düşerken çıkarttığı sesi duydum...
Bi'de tamamen alakasız.. havalar ısındı ve güneş tam tepede..
Güneşle doğuştan küsüm ben.. yerimseniben Bugün o nedenle de keyfim kaçıktı..
:roflol: Gülmeyin yahu!

eveeettt aynen öyleeeezemuszemus
şok diyet vs
yok bu işin içindeee
sende kilo vermek istiyorsan
düş benim peşimeeeekaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol: peşindeyiz Leylacımkaptan opuyorumnanaktan

püsküütüm ellerine sağlık benim içn uğraştın ama defalarca denememe rağmen yapıştıramadım. birde kk dakinden denedik kızımla birlikte yine olmadıkötükedihüso acaba bizmi yanlış yapıyoruz kiCADIARZUşu yazıyla karşılaşıyoruz kopyaladıktan sonraBu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.
Doracım sana verdiğim linki (üstteki) ben denedim, çalışıyor, herşey olması gerektiği gibi.. Acaba yanlış yere mi kopyalıyorsun.. Önce linki tıkla.. Sayfayı bi açsın ondan sonra çıkan adresi tam olarak kopyala ve aşağıdaki yere yapıştır tatlım..

Mönün güzel vallahi.. Afiyet olsun.. Yine de benim gözler süt/yoğurt bakınıyor.. yerimseniben

...............ve takımımızın gururu hak ettiği başarıya ulaştı..

Leylakaptancım ETAP BıRıNCıSı olduuunnnn :hooray: :hooray:

Tebrikler Leylacım.. a.s. a.s. a.s.

Birinciliği kılpayı kaçırdığımız için 4. Takıma mesaj yazdım..
http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=13578929&postcount=19130

Saldıran olursa sebebi budur haberiniz olsun.. :roflol:

Ya bu arada kimse merak edip sıralamada nerede olduğumuza bakmadı mı? Kılpayı kaçtı birincilik kılpayı..

benim çizelge yapmaktan bakacak halimmi kaldıki:kedi: 3 sayfa ileri 3 sayfa geri başım döndü yavvvvv:KK3:
nihayet yapabildim püsküütüm.:1closedeyes: hemde kızımın yardımı olmadan senin sayendeŞeniz
çokk teşekkür ederim artık :sm_cool:benimde bir yolum var güle oynaya koşabileceğim:dance::teytey:
ve benim koçum kim olsunn kim olsunnnnn CADIARZUbeni ilk istemeye gelenin olacağımsempatiksalakcinni
özelliklerim. kara kaşlı ela gözlü biraz balık etli üst tarafı alta göre biraz daha kilolu biriyim. eee isteyen 1 adım öne çıksındelikafadulden

http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=13578929&postcount=19130

Ya bu arada kimse merak edip sıralamada nerede olduğumuza bakmadı mı? Kılpayı kaçtı birincilik kılpayı..

:roflol::roflol::roflol: lingi tıkladığımda hiç aklıma gelmemişti böyle birşeyle karşılaşacağım. :roflol:::çok güzel bir süprizle karşılaştım. dilini yerim onun ben:roflol::roflol:

Leylakaptancım ETAP BİRİNCİSİ olduuunnnn :hooray: :hooray:

[

Takımcım.. Yanlarda gördüğünüz oklar, bir önceki haftada aldığımız sonuçlara göre yükselme ya da gerileme durumumuzu gösteriyor..

İnşallah bütün oklar gökyüzünü gösterir.. yerimseniben

leylacığım başkanım bende seni tebrik ederim.....:nazar::nazar:
1. liği benim yüzümden kaçırdık. haftaya inşallah 1. oluruz...
püsküütüm inşallah seninde sölediğin gibi bu yere inişler hep yukarı doğru yükselir
ellerin bir kez daha dert görmesin canım....a.s.
menümdede süt ve yoğurt konusunda çok haklısın. zaten çok erken bir vakitte ara öğün yaptım. saat 1.00 da yatacağımı düşünürsek 1 bardak tarçınlı süt içer öyle yatarım artıka.s.
ben yine çizelgemin sevinciyle paylaşıma ordanda listelere doğru kaçıyorum:eek:
yarın akşama kadar giremeyebilirim. sabah malüm sınah akşama düğüne gideceğim.
koçum belli olunca yüz yüze genel bir durum değerlendirmesi yaparız artıkvereliniortak

günaydın arkadaşlar
püskütcüm hepimizin zaman zman oyle dönemleri oldu salı günü ben kilomda artışı gördüğümde gerçekten takımdan ayrılmayı düşündüm çünkü çabalıyorum çabalıyorum sonuç senin o sevmediğin kelime ama sen bana oyle bi mesaj attın ki kendime geldim senin veremediğin kiloları haftaya fazlasıyla vericeksin canım bende senin gibi güneşi sevmeyenlerdenim ama şunun şurasında yaza ne kaldı haziranında ortasına yaklaşıyoruz zaten dediğin testleri yaptırmayı düşünüyorum canım netten de araştırmıştım ama sanırım benimkisi gece çok sık uyanmamak ve az uyumak sıkıntım
liste de çok güzel olmuş canım ellerine sağlık bende dilerimki tüm oklar gökyüzüe bakar
ben dün paylaşım alanına baktığımda henüz yeni yeni listeler geliyodu birazdan tekrar bakıcam

leylecımin birinciliğini kutluyorum ve devamını diliyorum kendiside kabul ederse koçumun olmasını istiyorum damdan düşenin halinden damdan düşen anlar misali kaç haftadır oda veremiyodu bende berbaer kırarız belki zincirlerimi

doracım çizelgen çok güzel olmuş canım bayıldım benim olabilir mi

dünkü yediklerim
sabah evden çıkarken 2 fındık atöıştım ağzıma o çünkü yemeğe zaman bulamadım

öğle
taze faulye yemeği yoğurt

arada
bir dilim karpuz

akşam eşim kahvaltı türü istedi
bende peynir zeytin bi parça sucuk domates yedim
gecede kiraz yedim ve saydım 24 tane kaydirigubbakcemile3

günaydın opuyorumnanaktan
2. liginizi kutlarım güzel hatunlar .......alkisalkisalkis

günaydın ikracım nasılsın ?

abencim hoşgeldin canım iyim saol sen nasılsın kimsecikler yok ama bugun topiğimizde güzel hava herkes dışarıda tabi

günaydınlar efemmm

demek birinciliği kaçırdık. olsun canımız sağ olsun aklinialirimsmile önümüzdeki maçlara bakalım biz değil mi ama kaydirigubbakcemile2

püsküütümmmm balım kaymağımmm motivasyonun düşüyor demek :eek:lmaz: hepimizin zaman zaman böyle dönemleri oluyor. bir de hedeflediğin kiloyu vermedin diye canını sıkmışsındır tabii ki. ama geçen hafta avans kullandın unutma sempatiksalakcinni geçen hafta 700 gram verdin delikafadulden
bir de aynı yokuşu tırmanmak zor geliyor elbette ama yoldan geri dönmemiş olsaydık hiç birimiz bu yokuşun başına tekrar gelmeyecektik. eee akılsız irademizin derdini midemiz ve yine irademiz çekiyor. aynı yanlışlığı 2. kez yaptığımız için bunun adı hata oluyor ve eminim ki hepimiz bundan dersimizi alıyoruz. (bu lafa karşılık bir daha takımlara girmeye utanırım herhalde :kedi: )
yine de hedefimiz çok uzak değil. vermemiz gereken kilolar ulaşılamayacak durumda değil. sadece aralardaki hatalarla süreyi uzatıp kendimize eziyet ediyoruz. ama senin gibi düzenli bir hatun neden bu sonucu aldığını iyi biliyor ve bunu düzeltmeye kararlı alkisalkisalkis

ben artık kendimi daha güzel hissediyorum ve daha da zayıflayınca kendime güvenim tam olarak gelecek. bunu iyi biliyorum aklinialirimsmile

sen ki hepimizi ışığınla aydınlatıyorsun karanlıkta bırakman hepimize büyük bir kötülük olur :a015: (ben de biraz duygu sömürüsü yapayım :tomato: )

bu arada takımımız için yaptığın tablo için teşekkür ederim canım. kendimizi geçmişle karşılaştırmak daha iyi sonuçlar almamız için yolumuzu açıyor.

bu arada ben de bir ititrafta bulunayım. sen daha önce ben 6. takımdayken aylık karneler hazırlıyordun. sebepleri ve yeni hedeflerimizi istiyordun ya bu hep korkulu rüyam olmuştu son dönemde kaydirigubbakcemile3

ikracım püskütün dediği testleri muhakkak uygula canım. gerekten kilo veremiyor olman enteresan. ama sen de leyla gibi hızlı bir atak yapabilirsin bunu unutma kaydirigubbakcemile5

benim de dün akşam aklıma geldin. ne kadar bağlanmışım sizlere yaa. evde bile aklımdasınız opuyorumnanaktan
acaba ikra gündüzleri fazla mı uyuyor fisfisfis geceleri bu kadar fazla kalkması bu yaşta olmamalı diye düşünüyorum. istersen gündüz uykularını bir gözden geçir ve saat olarak programla. annen de bir süre onu uygulasın. bir de böyle dene bakalım nasıl olacak CADIARZU

doracım kızına başarılar diliyorum sınavı için. senin akıllı kızın mutlaka iyi şeyler başaracaktır :lepi:

veee leylacım tebrik ediyorum seni canım :hooray: sabrın sonu selamettir diyor ve ikraya taş atıyorum :roflol:

günaydın aebenimmm opuyorumnanaktan

teşekkür edriz. henüz sonuçlara bakamadım. sizi de çok merak ediyorum monti amcanın yeğenleri olmanızdan dolayı. sizi sevdi bu montignac amca delikafadulden

bu arada çizelgen de gözümden kaçmadı. tebrik ediyorum canım. hedefini daha aşağılara çekmisin bir de. insan kilo vermeye doyamıyor dimi kaydirigubbakcemile3 bir de buralardan ayrılmak istememek var işin içinde kaydirigubbakcemile2

abencim hoşgeldin canım iyim saol sen nasılsın kimsecikler yok ama bugun topiğimizde güzel hava herkes dışarıda tabi
ıYıYıM ıKRAM SAĞĞOL ..

BENCE BıR DR. ENDOKRıN UZMANINA GÖRÜNMELıSıN . YADA BıRAZ DAHA SABIR ETMELıSıN . DURUMUN NORMAL GÖRÜNMÜYOR ...Şeniz
günaydın aebenimmm opuyorumnanaktan

teşekkür edriz. henüz sonuçlara bakamadım. sizi de çok merak ediyorum monti amcanın yeğenleri olmanızdan dolayı. sizi sevdi bu montignac amca delikafadulden

bu arada çizelgen de gözümden kaçmadı. tebrik ediyorum canım. hedefini daha aşağılara çekmisin bir de. insan kilo vermeye doyamıyor dimi kaydirigubbakcemile3 bir de buralardan ayrılmak istememek var işin içinde kaydirigubbakcemile2
BU HAFTADA 1.yiz ASıM ama sondan :roflol::roflol::roflol: YUMUKUM VE KıRAZIM GERı DÖNDüLER ARTILARLA, O YÜZDEN BU HAFTA DıNLENMEDEYıZ 6. TAKIM OLARAK ..
DıGER TAKIMLARA BAZAN YOL AÇMAK LAZIM DıMı.yerimseniben
ama bu hafta 1. olan 4 .takımda montici kızlarla dolu kaydirigubbakcemile3

asicim gündüz 1 saat uyutuyo canım kayınvalidem bende sürekli kontrol ediyorum doktoru bazı bebklerin bu şekilde olabileceğini soyledi ki biz doğduğumuz günden beri gece sık kalkma sorunu yaşıyoruz ikra doğdu ilkgün bütün bebkler emer uyur dimi benim kız ne memeyi aldı ne uyudu ben o doğum yapmış halimle bütün gece başım döne döne bi annem bi ben pış pış susturmaya çalıştık bu konularda çok dertliyim konu açıldımı çenemi tutamıyorum kusura bakmayın ama bunada binlerce şükür

abencim saol canım oda ilk işlerimin arasında doktora görünüceğim aslında gidipde başka şeyler çıkmasından korkuyorum hani hep oyle olur ya hasta değilsindir ama doktora gider hadta olur gelirsin sempatiksalakcinni

şimdi yediğimin listesini veriyorum
sabah= 1 dilim ekmek
2 zeytin
1 yumurtanın sadece beyazı
2 ızgara domatest
2 sivri biber:sm_cool:
1 tane salatalık

ara öğün yok :eek:lmaz:

öğlen=== 1 dilim ekmek
3 ızgara köfte
2 pişmiş domatest 2 biber
çatal ucuyla krem peynir

ara öğün===== 1 şeftali
1 maden suyu

akşam========
2 ızgara küçük kanat
1 kepçe ayranlı soğuk çorba
1 kaşık pilav
1 bardak vişne suyu

arada 1 dilim karpuz.....
akşam menüm aslında planda bu menü değildi ama komşuya girdim ve ısrarla sofra hazırladı. bunlarla kurtardık durumuyerimseniben

Doracım menü güzelde sanki hep aynı şeyler yenmiş gibi geldi banazemuszemus

İnşallah bütün oklar gökyüzünü gösterir.. yerimseniben

Püsküütüm ben hep kilo veremiyorum,olduğum yerde duruyorum,çok zor veriyorum gibi cümleler kurardım...geçen hafta hazırladığın listeyi görünce bu listenin 1. si olacağım demiştimkaydirigubbakcemile3demek böyle cümleler kurmak gerekiyomuşyerimsenibenteşekkür ederiimmm a.s.

Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca - Tek Mesaj görüntüleme - 4. Takım / CUMA Zayıflama Yarışması

Püsküütüm hala gülüyorum:KK1:kaydirigubbakcemile3 nasıl geldi aklına :KK1: bak şimdi ben mööö yü görünce aklıma sütaş reklamları geldi.sütaş reklamları gelince de candan erçetin geldi...e candan erçetin gelincede doğal olarak şu an aklımda sen varsın:KK1:

Leylakaptancım ETAP BİRİNCİSİ olduuunnnn :hooray: :hooray:

teşekkür ederiiiiimmmma.s.diyet gruplarına katıldığımdan bu yana ilk defa bu dereceyi kazandııımmm:KK1:Püsküütle birlikte yarışmayı bekliyormuşumzemuszemus

leylacığım başkanım bende seni tebrik ederim.....:nazar::nazar:
1. liği benim yüzümden kaçırdık. haftaya inşallah 1. oluruz...
püsküütüm inşallah seninde sölediğin gibi bu yere inişler hep yukarı doğru yükselir
ellerin bir kez daha dert görmesin canım....a.s.
menümdede süt ve yoğurt konusunda çok haklısın. zaten çok erken bir vakitte ara öğün yaptım. saat 1.00 da yatacağımı düşünürsek 1 bardak tarçınlı süt içer öyle yatarım artıka.s.
ben yine çizelgemin sevinciyle paylaşıma ordanda listelere doğru kaçıyorum:eek:
yarın akşama kadar giremeyebilirim. sabah malüm sınah akşama düğüne gideceğim.
koçum belli olunca yüz yüze genel bir durum değerlendirmesi yaparız artıkvereliniortak

teşekkür ederim Doracııımmm a.s.
her zaman 1. oluruuuzzz yeter kiiii azimle devam edeliiimmmzemuszemus

günaydın arkadaşlar
püskütcüm hepimizin zaman zman oyle dönemleri oldu salı günü ben kilomda artışı gördüğümde gerçekten takımdan ayrılmayı düşündüm çünkü çabalıyorum çabalıyorum sonuç senin o sevmediğin kelime ama sen bana oyle bi mesaj attın ki kendime geldim senin veremediğin kiloları haftaya fazlasıyla vericeksin canım bende senin gibi güneşi sevmeyenlerdenim ama şunun şurasında yaza ne kaldı haziranında ortasına yaklaşıyoruz zaten dediğin testleri yaptırmayı düşünüyorum canım netten de araştırmıştım ama sanırım benimkisi gece çok sık uyanmamak ve az uyumak sıkıntım
liste de çok güzel olmuş canım ellerine sağlık bende dilerimki tüm oklar gökyüzüe bakar
ben dün paylaşım alanına baktığımda henüz yeni yeni listeler geliyodu birazdan tekrar bakıcam

leylecımin birinciliğini kutluyorum ve devamını diliyorum kendiside kabul ederse koçumun olmasını istiyorum damdan düşenin halinden damdan düşen anlar misali kaç haftadır oda veremiyodu bende berbaer kırarız belki zincirlerimi

doracım çizelgen çok güzel olmuş canım bayıldım benim olabilir mi

teşekkür ederim İkracıımmmma.s.
aslında ben de düşündüm canım ama sen monti diyeti yapıyorsun napıcazbilmiyorumkismile
yardımcı olmak isterim tabiiŞeniz
monti diyeti nasıldır,nasıl işler halen anlamış değilim :1closedeyes:

dünkü yediklerim
sabah evden çıkarken 2 fındık atöıştım ağzıma o çünkü yemeğe zaman bulamadım

öğle
taze faulye yemeği yoğurt

arada
bir dilim karpuz

akşam eşim kahvaltı türü istedi
bende peynir zeytin bi parça sucuk domates yedim
gecede kiraz yedim ve saydım 24 tane kaydirigubbakcemile3

eksikler var ama bazen ortama ayak uydurmak gerekiyor değil mibilmiyorumkismile

teşekkür ederiz canııımmmŞeniz

Asicim teşekkür ederim canııımmma.s.msjın çok uzundu alıntı yapmayayım dedim:KK1:

İkracım su içimin nasıl tatlım?

leylacım ben monti yapmıyorum canım bıraktım
püskütcümün izinde devam günde 2-3 lt su içerim yaz kış farketmez

X