Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ceydacım sen topla istersen bir haftalık mönünü.. ve bir önceki haftayla karşılaştır.. Son iki haftaya birlikte bakman daha doğru sonuç verir canım.. Bizim son 15 günün bütün mesajları arasında bulmamız ciddi bir zaman ister çünkü..

Defter tutsaydın benim gibi kolaycacık bulurdun aslında.. İstersen bu hafta başla düzenli tutmaya.. Bu arada defter tutmuyordun sen di mi? Yanlış hatırlıyor olabilirim tabii..

Arkadaşlar listemiz tam netleşince kilo veremeyen ve kilo alan arkadaşlarımıza en iyi verenler sıralamasına göre koçluk dağılımı yapacağız.. Ben az da olsa kilo verenleri dışarda tutmak istiyorum izninizle.. Çünkü bu ufak bir müdahale ile düzelebilir, diye düşünüyorum...

Bunun için zeynepbeyza ile ilgili durumun da netleşmesi lazım.. Ben bir kez daha hatırlatayım gitmeden.. Listemiz netleşince koçluk ve haftalık listemizi düzenleme görevi benimdir..

Artık çıkıyorum.. Günümün start düğmesine basıyorum.. Ne zaman dönerim Allah kerim.. yerimseniben

Herkese keyifli günler.. a.s.

Ben defter tutmuyorum canım ama bu haftadan itibaren ben de bu yönteme başvuracağım.. teşekkür ederim yerimseniben

Kızlar ben de çıkıyorum... evdeki işleri toparlayıp kayınvalideme gideceğim, eşimin pamuk babaannesi gelmiş. Fırında da limonlu kekim pişiyor şuan. aaaaaaaaaaaa dediğinizi duyar gibiyim. kendime değil yahu pamuk misafire götüreceğim kaydirigubbakcemile3

ben sana hep hastaydım püsküütümmmmmŞeniz ama açılamadım bir türlü:roflol::roflol:

bu enerjimi sizlerin sayesinde alıyorum. hele bu haftalarda takımımıza bir canlılık bir enerji geldi ki sormayın gitsin.delikafaduldenee durum böyle olunca bende motivasyon bakanı olup çıkarım işte:lepi:

motivasyon bakanııımmm Şeniz

aebenim günaydın sana da yardım meleği canım benimm Şeniz opuyorumnanaktan

leylacım ne güzel kilo vermişsin canım ya. ağzımın suyu aktı valla kaydirigubbakcemile2

:KK1:asicim bayadır olduğum yerdeydim,sabredip devam etmenin sonucu bu yerimseniben

buyrunnnnnnnnnsayın başkanım öncelikle başkanlık koltuğunuza seçildiğiniz için sizi tebrik ederim. vereliniortakbende motivasyon bakanı olarak her daim takımı canlı tutmaya çalışacağım:roflol:
inşallah başkanlığınız vatana millete hayırlı uğurlu kilolar verdirir. etimizle kemiğimizle sana aitiz. elinizden ne geliyorsa alsanaalsanasmileardınıza bırakmayınızdelikafadulden

teşekkür ederim Bakanım:KK1: her hafta 3 kilo vermeyeni takımdan atarmışız falan..otoriter bir rejim uygulamayı düşünüyorumşakkıdıfaşistçe ama sizin sözünüz geçmedenşakkıdı
yaktım ulen siziiiiikaydirigubbakcemile3

günaydın milletttt:sinifsinif:
önce sayın başkanım ve yardımcısının verdiği kilolardan dolayı teprik ederim. başkanım vallaha asim gibi benimde ağzım sulandı:1rolleyes:
ve menülerini sıkı takibe alacağımsempatiksalakcinni
ben de ikracığım gibi neden diyorum. 3 gündürde yürüyüş yapıyorum ama yinede yarım kilo fazlalığım varohaoldumsmile
ama moralimi bozmuyacağım....ben ilk diyet yaptığımdada bu 70 . 69 sınırlarda bayağ bir takılmıştım.
bu sabah ekmeğimide biraz daha düşürdüm... sanırım avucum gibi dilimide büyük alıyordum:roflol::roflol:KK43:yuvarlak ekmek dilimi)

asiciğimede açıkladığım gibi sabrın sonu selamettir atasözünün sağlamasını yapmış bulunuyorumkaydirigubbakcemile3

leylacım tebrik ederim,ne güzel kilo vermişsin,:nazar:Kaptanlığın güzel başladı arkadaşım,inşaallah kilo vermeler devam eder hepimiz için.....
Kızlar sabah babam telefon etti,hala çok ağır konuşabiliyor,ama genel durumu iyi sayılır,akşam yine ateşlenmiş,ama yavaş yavaş geçecek inşaallah...Destekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum....opuyorumnanaktanBirazdan evden çıkıcam,tahliller çıkmıştır umarım,akşam 6 gibi gelirim,hepinizi öpüyorum.....

hayalet kaptan:smiley-cool:adı var kendi yok kaydirigubbakcemile3
babanın iyi haberlerine çok sevindiiimm a.s.

*** 2.TAKIM 159 .ETAP ****

dora( 68.5 / 69.0 / -0.5 / -0.73% )
samanyolu( 64.4
EBRULUM ( 79.5 ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
asi_bulut( 59.3 / 58.9 / 0.4 / 0.67% )
LeyL35 ( 72.7 / 69.8 / 2.9 / 3.99% )
ikraaa( 83.0
zümrütüanka ( 76.0
pembecik ( 72.7
CEYDACAKMAK ( 66.2
püsküüt ( 69,0 / 68,7 / 0,3 / 0,43% )

2.TAKIM TOPLAM KİLO (

Kendimi de ekledim.. yerimseniben
Leylacım bu nedir yahu! :lepi: :lepi: :nazar:
Bir aylık duraklama işte böyle şutlanır.. :hooray:

Bu duraksamadan dolayı moral bozukluğu yaşayan bütün arkadaşlarıma moral olsun.. :sm_cool:

eveeettt aynen öyleeeezemuszemus
şok diyet vs
yok bu işin içindeee
sende kilo vermek istiyorsan
düş benim peşimeeeekaydirigubbakcemile3

Ya en iyisi ben şu listeyi excele geçireyim de Cuma günü girdiğimde kendi kilola birlikte o ana kadar söylenmiş olan kiloları da yazarak teslim edeyim Leyla kaptanıma..

ayyy dedim ben işte,hayalet kaptan:kedi:teşekkür ederim Püsküütüma.s.
Zeynepbeyza yeni üye olması lazımCADIARZU

Leylacım mı oldu kaptanımız çok tebrikler cnm:)

Şeniz

Çizelgemi değiştirdim kaydirigubbakcemile3

Bu arada ben de leylacığımı tebrik ediyorum... a.s. :nazar:

Şeniz

kaydirigubbakcemile3BENDE ZORLANMIŞTIM ...SİTE BAŞKA formatı KABUL ETMEDİGİ ZAMAN .. KALİŞİN BAŞINI ŞİŞİRMİŞTİM ...benki bir çok kişinin listesini yapıp yapıştıran ....laelaelaelaelae

evet püskütüm 500gr çık kaldı .delikafadulden
ama ben hedefi aşagıya çekiyorum .. 58 yapacagım ....:teytey:
bu gün tekrar (bu kaçıncı tekrar da)kaydirigubbakcemile3montiye kaçamaksız başlayalı 1 ay oldu ve artık kilo vermem hızlandı ...bende öyle oluyor zor bir bünyem var ve çok zor gidiyor neyseki sabırlıyım ...:roflol:bu sefer montide 2 ayı tamalamak niyetim ve sonra gelsin 2. aşama ....:teytey::icecream:

canım sen koruma günlüğünü aç,biz de geliyoruz arkandan:KK1:a.s.

işte leyloş da benim gibi yapıyormuş kaydirigubbakcemile3

çaktırmakaydirigubbakcemile3:1closedeyes:

bu arada ben bayadır buradayıımmm,cvpları yazdım gönderiyodumkiiii müşterim geldiiii...anca gönderebiliyorum:kedi:

2. TAKIM / 159. ETAP
dora ( 68,5 / 69,0 / -0,5 / -0,73% )
samanyolu ( 64,4 / 63,9 / 0,5 / 0,78% )
EBRULUM ( geri dönmek üzere ayrıldı. )
asi_bulut ( 59,3 / 58,9 / 0,4 / 0,67% )
Leyl35 ( 72,7 / 69,8 / 2,9 / 3,99% )
ikraaa ( 83,0 / 83,0 / 0,0 / 0,00% )
zümrütüanka ( 76,0 / 76,0 / 0,0 / 0,00% )
pembecikk ( 72,7 / 72,0 / 0,7 / 0,96% ) mazereti geçerli sayıldığından takıma geri döndü
CEYDACAKMAK ( 66,2 / 66,0 / 0,2 / 0,30% )
püsküüt ( 69,0 / 68,7 / 0,3 / 0,43% )
zeynepbeyza (87.0/86.4/0.6/0.69%) yeni üye
2. TAKIM TOPLAM KİLO ( 718,8 ) 713.7 / 5.1 / 0,71% )

Son düzenleme:
Püsküütüm pembeciki belirtmemiz gerekiyor değilmi?
bir de ben hesaplamayı exelde yapmıyorum,tek tek hesaplıyorum:KK1:

kızlar selamlar hepinize
biraz işyerinde durumar karışıkdı giremedim sabah kusura bakmayın geçmişi okudum ama kafamı toparlıyamıyorum aklımda kalanları yazayım

samanyolucumun babasını biraz daha iyi olmasına çok sevindim inşallah bikaç güne bişeyi kalmaz

leylacımı tebrik ediyorum valla süüper gitmiş kilolar devamını diliyorum canım darısı bize inşallah

doracımın çizelgesine bayıldım hiç güleceğim yokken güldüm valla onun kadar eenerjik olmayı isterdim doğrusu

püskütcüm cevabın için sağol canım az ve bol yeşillikle sanırım yiyebiliriz bide ben netteki kalorilere güvenmiyorum canım

inanın dün ne yediyimi hatırlamıyorum kafam allak bullak kilo veren herkesi kutluyorum

bizim kardeş takım 12. takım yanlış görmediysem dimi:uhm:
e ama 12 takım kilitliiii:1ninca:
kardeşsiz mi kaldık biz şimdi akannehir

Püsküütüm pembeciki belirtmemiz gerekiyor değilmi?
bir de ben hesaplamayı exelde yapmıyorum,tek tek hesaplıyorum:KK1:
Evet canım listedeki açıklama yeterli..
Ellerine sağlık..
Leyla kaptancım istersen özelden mail adresini gönder excel tablosunu yollayayım sana.. rahat edersin..
Sen bilin.. yerimseniben

bizim kardeş takım 12. takım yanlış görmediysem dimi:uhm:
e ama 12 takım kilitliiii:1ninca:
kardeşsiz mi kaldık biz şimdi akannehir
Ben senin kardeşin olabilirim.. kaydirigubbakcemile5

Kontrol ettim doğru.. yerimseniben

Bu hafta en iyi kilo veren (yüzde hesabına göre) ve koçluk yapacak olan üç arkadaşımız:

Leyl35
pembecikk
samanyolu

Kilo veremeyen ya da kilo alan arkadaşlarımız:
ikraaa
zümrütüanka
dora

Aranızda eşleşin lütfen, kim kimin koçu belli olsun arkadaşlar..

Koçluk önerisi her türlü öneriye açıktır.. Komple kaldırmak dahil.. :roflol:

Koçluk beklediğimiz arkadaşların takımımıza katkısı da böylece çok net belli olur diye düşünüyorum.. Ne dersiniz? yerimseniben

Size de bir itirafta bulunayım.. Ben takımdaki motivasyonumu sanki kaybediyorum gibi bir his var içimde.. Bakalım, hayırlısı.. yerimseniben

Bir sonraki gelişimde yanımda son bir ayda ne yaptık listemiz de olacak..

Görüşmek üzere..

Bu hafta en iyi kilo veren (yüzde hesabına göre) ve koçluk yapacak olan üç arkadaşımız:

Leyl35
pembecikk
samanyolu

ikraaa
zümrütüanka
dora

Koçluk beklediğimiz arkadaşların takımımıza katkısı da böylece çok net belli olur diye düşünüyorum.. Ne dersiniz? yerimseniben

Size de bir itirafta bulunayım.. Ben takımdaki motivasyonumu sanki kaybediyorum gibi bir his var içimde.. Bakalım, hayırlısı.. yerimseniben

Görüşmek üzere..

püskütcüm sen boyle soyletsen biz ölelim genel anlamda bi motivasyonsuzluk mu seziyosun yoksa kendi içinde mi bi sorun var :sinifsinif:

Evet canım listedeki açıklama yeterli..
Ellerine sağlık..
Leyla kaptancım istersen özelden mail adresini gönder excel tablosunu yollayayım sana.. rahat edersin..
Sen bilin.. yerimseniben

Ben senin kardeşin olabilirim.. kaydirigubbakcemile5

Kontrol ettim doğru.. yerimseniben

Püsküütüm yeni gördüm bu msjınııı,tekrar geri dönmesem yaaniii:kedi:
tamam sen ol benim kardeşiiimmmŞeniz:KK1:gönderiyorum mail adresimi a.s.

Görüşmek üzere..

Aaaaa hayırdır püsküütüm neden motivasyon kaybı yaşıyorsun,yoksa bu bizden mi kaynaklanıyor....:uhm:Sen ki bu konu da uzman sayılırsın....ohaoldumsmile

Leyl35
pembecikk
samanyolu

ikraaa
zümrütüanka
dora

Görüşmek üzere..

hiiiiii:1ninca:püsküütüm sen mi diyosun bunu:1ninca:
dur bakalım daha yeni başladıkkaydirigubbakcemile

Merhaba arkadaşlar,hastaneden biraz önce geldim,yemeği koydum,pişiyor,birazdan oğlumu okuldan almaya gidicem,maçı var diye servisle gelmemiş...laelaelaelaelaeÇok yorgunum yine...
Babama gelince yine ateşi vardı.dr ciğerlerini tam net olarak görebilmem ve teşhisi doğru koyabilmem için zatürrenin tamamen geçmesi gerekir dedi.Ciğerinde olmaması gereken damarlar varmış....Pazartesi kan tahlilleri yeniden yapılacak,bakalım karaciğer enzimleri yine yüksek olacak mı? işte böyle beklemekten ve dua etmekten başka çaremiz yok.....:a015::çok üzgünüm:

Doracım çizelgen şu:
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wlomseM/weight.png

Bu linki profili düzenleye girip en alttaki çizelge kısmına yapıştır sonra da değişiklikleri kaydet...

Ayrıca bir de şu linki sık kullanılanlarına ekle.. Kilon değiştikçe bu linkten şifreni gir değişiklikleri yap canım..
http://www.tickerfactory.com/weight-loss/wlomseM/
şifren : dorisko :roflol:

Ay inşallah hata yapmadım.. Nasıl acele yaptım anlatamam..

püsküütüm ellerine sağlık benim içn uğraştın ama defalarca denememe rağmen yapıştıramadım. birde kk dakinden denedik kızımla birlikte yine olmadıkötükedihüso acaba bizmi yanlış yapıyoruz kiCADIARZU

şu yazıyla karşılaşıyoruz kopyaladıktan sonraBu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

Son düzenleme:
püsküütüm seni motivasyonu çökertirsen biz tamamen çöker altında kalırız.
ben seni kendime örnek alıyor ve sayende toparlanıyorum.
eğer 100 gram eksik gittiğin içinse sebebi haftaya inşallah 600 yada 700 gr verirsin.. 1 kiloda versen hiç fena olmaz amasempatiksalakcinni

şimdi yediğimin listesini veriyorum
sabah= 1 dilim ekmek
2 zeytin
1 yumurtanın sadece beyazı
2 ızgara domatest
2 sivri biber:sm_cool:
1 tane salatalık

ara öğün yok :eek:lmaz:

öğlen=== 1 dilim ekmek
3 ızgara köfte
2 pişmiş domatest 2 biber
çatal ucuyla krem peynir

ara öğün===== 1 şeftali
1 maden suyu

akşam========
2 ızgara küçük kanat
1 kepçe ayranlı soğuk çorba
1 kaşık pilav
1 bardak vişne suyu

arada 1 dilim karpuz.....
akşam menüm aslında planda bu menü değildi ama komşuya girdim ve ısrarla sofra hazırladı. bunlarla kurtardık durumuyerimseniben

X