Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlaaarrrra.s.
dün misafirimiz vardı ve bizde kaldılar...şu an kahvaltı yapılmakta :) ben arada gelir bakarıma.s.

buyrunnnnnnnnnsayın başkanım öncelikle başkanlık koltuğunuza seçildiğiniz için sizi tebrik ederim. vereliniortakbende motivasyon bakanı olarak her daim takımı canlı tutmaya çalışacağım:roflol:
inşallah başkanlığınız vatana millete hayırlı uğurlu kilolar verdirir. etimizle kemiğimizle sana aitiz. elinizden ne geliyorsa alsanaalsanasmileardınıza bırakmayınızdelikafadulden

günaydın milletttt:sinifsinif:
önce sayın başkanım ve yardımcısının verdiği kilolardan dolayı teprik ederim. başkanım vallaha asim gibi benimde ağzım sulandı:1rolleyes:
ve menülerini sıkı takibe alacağımsempatiksalakcinni
ben de ikracığım gibi neden diyorum. 3 gündürde yürüyüş yapıyorum ama yinede yarım kilo fazlalığım varohaoldumsmile
ama moralimi bozmuyacağım....ben ilk diyet yaptığımdada bu 70 . 69 sınırlarda bayağ bir takılmıştım.
bu sabah ekmeğimide biraz daha düşürdüm... sanırım avucum gibi dilimide büyük alıyordum:roflol::roflol:KK43:yuvarlak ekmek dilimi)

herkese günaydın bu hafta sizden özüreyvahedigeldismile diliyorum çünkü çok fazla giremedim işlerimin yoğunluğundan ne olur kusura bakmayın ama diyetimi aksatmadım ve şu tati,l bana hiç yaramadı çünkü vücudumda ödem oluştu her yanım çok şiş sadece terlikl giyebiliyorum ayakkabılarım olmuyor sürekli maydonoz suyu ve kiraz sapı içiyorum umarım bu hafta şişliklerim iner o yüzden de kilom geçen haftayla aynı ben daha fazla çıkarım dedim ama hala 76 kilodayım
leyloşum takım kaptanlığın hayırlı uğurlu olsun canımŞeniz
ben çıkıyorum hepinizi tek tek öpüyorum:1hug:

asiciğim çok hoşsun ya o kadar çok güldüm ki parmaklarıylada alıyor cümlesine:roflol::roflol: hiçte haksız değilsin yani. ama kuruyemişi artık yemiyorum. dün ara öğünde sadece yarım bardak beyaz leblebi yedim....
yalnız yarın dondurma yiyeceğim. yaz geldi ve ben sadece 1 kez yedim.
yarın meşhur sınavımız var ve eşim çocuklar hasta olacak( özellikle kızımız için) ne bana yedirdi ne onlara...
sen yersen onlarında canı çeker diye ambargo uyguladı yani-tatlicadiarzu-

kızlar sabah 5. te uyamndım ve pc ye zor bakıyorum.
birde bugün yürüyüşümde sauna eşofmanımı giydim ve yağmurda şemsiyesi olmayan biri gibi eve giriş yaptım. duşumu aldım. halsizlik çöktü.kafamçokkarıştı
bu saatte yatılmaz ama çok uykum geldi.....:KK1:.bir yarım saat kestireyim yine geleceğim.kaydirigubbakcemile

*** 2.TAKIM 159 .ETAP ****

dora( 68.5 / 69.0 / -0.5 / -0.73% )
samanyolu( 64.4/63,9 /0,5 /0,78 % )
EBRULUM ( 79.5 ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
asi_bulut( 59.3 / 58.9 / 0.4 / 0.67% )
LeyL35 ( 72.7 / 69.8 / 2.9 / 3.99% )
ikraaa( 83.0
zümrütüanka ( 76.0
pembecik ( 72.7
CEYDACAKMAK ( 66.2
püsküüt ( 69.0

2.TAKIM TOPLAM KİLO (

Günaydın arkadaşlar....:1hug:

leylacım tebrik ederim,ne güzel kilo vermişsin,:nazar:Kaptanlığın güzel başladı arkadaşım,inşaallah kilo vermeler devam eder hepimiz için.....
Kızlar sabah babam telefon etti,hala çok ağır konuşabiliyor,ama genel durumu iyi sayılır,akşam yine ateşlenmiş,ama yavaş yavaş geçecek inşaallah...Destekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum....opuyorumnanaktanBirazdan evden çıkıcam,tahliller çıkmıştır umarım,akşam 6 gibi gelirim,hepinizi öpüyorum.....

samanyolum baban nasıl oldu ? iyidir inşallah .:1hug:

canım sağol,tümör çıkmadı,sadece zatürre dedi dr.Ama 2 ciğerini de kaplamış,hala ateşi çıkıyor,ama daha iyi şimdilik.Diğer tahliller de bugün çıkar sanırım,teşhis kesinleşir inşaallah...Desteğin için sağol arkadaşım.....opuyorumnanaktan

kızlar 66 çıktım çok az yaaaa mafoldumben

mesajlara yorumlarımı daha sonra yapacağım. 11 olmadan kilo bildirimimi yapayım dedim yerimseniben

cuma1%5B1%5D.jpg

GÜNAYDIN...

Hayırlı Cumalar Canım :Saruboceq: :1hug:

:roflol::roflol::roflol: canım benimmm aşk olsun. tabiki birbirimize şakalar yapacağız. hem ciddi bile desen küsmem kırılmam......
sopa atsan elim kalkmazyerimseniben
yalnız beni o yemişi avuç atarken tam doldurmaıştım bile elimi:roflol: birde benim elim küçüktür ama yiyecekleri görünce büyüyveriyor nedense:roflol:

samanyolum babacığının iyi olmasına çok ama çok sevindim. allah uzun ömürler versin. sağlık sihhat versin inşallahh:Saruboceq::Saruboceq:

Tamam canım sevindim buna.. zaten dediğim gibi samimiyetimize dayanarak... yine de her ihtimale karşı tedbir olarak yaptım o açıklamayı. :asigim:

inşallah canım
bazen çok korkuyorum. ama bazen de yok yok :umursamaz: diyorum ama çoğunlukla aklımda. kuduz hastalığının kedilerden geçmesi nadirdir deniliyor. hayırlısı :sinifsinif:

:roflol: :roflol: :roflol: 30 tane fındık-15 tane badem alacak kadar :KK1:
doracım kuruyemişi sevdiği için mümkün olan en büyük şekilde açmıştır avcunu parmaklarını gerdirerek :roflol:

ben aktardan alıyorum canım. açık olarak karıştırılıyor. yeşil çay 2 ölçü olarak diğerlerini birer ölçü koyup karıştırıyor.
ben tadını çok seviyorum ama kardeşim de pek beğenmemişti :1ninca:

gözümüz aydın samanyolucum. korkulan sonucun çıkmamasına sevindim canım. bir an önce ateşi düşüp hastalığın da şifasını bulur inşallah :Saruboceq:

püsküüt'ten alıntı:
asi_bulutcum.. Aynen ben de senin gibi düşünüyorum.. Hiçbirimiz yalnız bırakmayız kimseyi.. Yeni arkadaşlarımız da kaptan ne iş yapar, yarışma için sorumluluklar nedir bir an önce öğrenirse böyle sekteye uğramalar yaşanmaz hiçbir zaman diye düşünüyorum.. Mönüye gelince keşkelem 4 kurabiye yerine akşam 4 köfte yeseymişsin.. tedirginlikten kaçıyordur uykun eminim.. Aklına kötü şeyler getirmemeye çalış..

evet canım. ben kaptanı yalnız bırakmamaya çalışıyorum hep. kaptan oldu diye o çırpınıp dururken bizim keyfi olarak kaçmamız doğru olmaz boshayallersmile

sorma canım yaa. aslında o kurabiyeleri 2 sabah yerim diye getirdim. ertesi güne de ayıracaktım. ben geçmişi okurken yemişim gitmiş alsanaalsanasmile zaten o yüzden birşeyle ilgilenirken yemek yemeyi sevmem. tadına bile varamıyor insan :sinifsinif:

inşallah inşallahhhh bişey çıkmaz bu tırmalama olayından. araştırma yapınca insan daha da korkuyor. çok kötü bir ölüm şekli mafoldumben allah herkesi korusunnn :Saruboceq:

Gönlünü ferah tutmaya çalış tatlım... olumunekankayizsmile

Takımcım günaydın.. a.s.

Sadece 300 gr vermişim.. yerimseniben

Haftalık mönülerimi kontrol edince buna hak verdim.. Bir önceki haftayla karşılaştırdım.
Benim meşhur tostum her iki haftada da dört tane.. Ama büyük bir fark var.. ılk hafta tost dışında hiç ekmek yememişim.. Ekmek yerine wasa yemişim..
ıkinci hafta ise bir gün komple mısır ekmeği tuzağıma ilave olarak toplam 6 dilim ekmek yemişim..
Toplamda ciddi rakam!
Mısır ekmeği.. 4 tane tost.. (bu da 8 dilim ekmek ediyor) ve 6 dilim ekmek.. Buyrun toplamı siz yapın.. :roflol:

Ekmek işini tedavülden kaldırıyorum.. Haftalık tost hakkım yine toplamda 4 (yani 2 gün) ve ekmek yerine wasa.. Eğer olur da ekmek yersem tosttan düşecem..

...ve akşam yemeğinden sonra da sadece süt içme hakkım var. Bunun istisnası dondurma.. Onun sınırı da önceki gibi 3 adet.

Şu ana kadarki durumum..
22 mayıs başlangıç: 69.6
birinci hafta : 69
ikinci hafta : 68,7
Toplam verilen : 900 gr. (Toplam hedefimden 100 gr gerideyim)

Leylacım parmacıkların yorulmasın.. Kio bildirimim şu şekilde:

püsküüt ( 69,0 / 68,7 / 0,3 / 0,43% )

Aebenim hassas böreğim hoş geldin canım.. a.s.

sorma canım yaa. aslında o kurabiyeleri 2 sabah yerim diye getirdim. ertesi güne de ayıracaktım. ben geçmişi okurken yemişim gitmiş alsanaalsanasmile zaten o yüzden birşeyle ilgilenirken yemek yemeyi sevmem. tadına bile varamıyor insan :sinifsinif:
:roflol: O geçmiş öyle bir birikiyor ki bazen.. yanında yemeği yoksa masayı yer insan farkında olmaz.. :roflol:

*** 2.TAKIM 159 .ETAP ****

dora( 68.5 / 69.0 / -0.5 / -0.73% )
samanyolu( 64.4
EBRULUM ( 79.5 ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
asi_bulut( 59.3 / 58.9 / 0.4 / 0.67% )
LeyL35 ( 72.7 / 69.8 / 2.9 / 3.99% )
ikraaa( 83.0
zümrütüanka ( 76.0
pembecik ( 72.7
CEYDACAKMAK ( 66.2
püsküüt ( 69,0 / 68,7 / 0,3 / 0,43% )

2.TAKIM TOPLAM KİLO (

Kendimi de ekledim.. yerimseniben
Leylacım bu nedir yahu! :lepi: :lepi: :nazar:
Bir aylık duraklama işte böyle şutlanır.. :hooray:

Bu duraksamadan dolayı moral bozukluğu yaşayan bütün arkadaşlarıma moral olsun.. :sm_cool:

Ya en iyisi ben şu listeyi excele geçireyim de Cuma günü girdiğimde kendi kilola birlikte o ana kadar söylenmiş olan kiloları da yazarak teslim edeyim Leyla kaptanıma..

kızlar kusura bakmayın işlerim çok sadece kilomu soyleyip çıkıcam 83 gelince geçmişi okurum hoşçakalın

X