Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

asiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

canım düşünme öyle şeyler havalardannnnn dır tam depresyon havası sıkıntılı yorgun luk veren havalar hakim günlerimize
merak etme gülüm birşey olmazzzzzz aklına öyle kötü şeyler getirme oldumu canm arkadaşım

oğlunada geçmiş olsun canım ya çocuklar bi entresan nryi paylaşamıyolarsa

allah arzı olsun ikracım ;öpüyorum fıstıkım
bu arada asi cim oh ne güzel valllaaaaaaaaa
ben hergün ne pişirsem diye kafayı yiyorum şu andada onlardan birini yaşıyorum :))) hafif bişi lerle geciştiresim var bir ablam bile yokkkkkkkkkkk ne yemek yaptın sana geliiiiim diyecek (((((((((

ha ben burayı bıraktım diye diyeti tam anlamıyla bırakmış degilim şöyle bir kaç kilo versem süper olcak :)) pek bir azimlendim sormayın taşmı düştü kafama nedir :))))))))

şimdilik kaçar ben mutfaga geciş yapmam lazım çenem düştü tutun beni :)))
öptüm siziiiiiiiiiiiiiiii

ay evet evet çocuk oluyorum resmen,annemler falan çok gülüyolarkaydirigubbakcemile3
hı evet vücut ölçülerim belli değil ama genede eski halimle o poz bi başka olurdu,yüz ve kollar dolgun falan ya işte daha önce eklediğim boydan pozum vardı ya o halime 3 kg kaldı...hatta öyle görünüyorum

Ebruuuuuu gördünmü bana ne yaptıııınnnn,sen biliyosun zateeeennnn

Aaahhh aahhhh gitme Ebru diye yalvaraydım yaaa,açaydım şööyyle kollarımıııı...gitme diyeydim yaaaaa:gitme::jeyyar:

zayıflıyoruuummm,zayıflıyoruuummm...sen de dikkat et lütfennn salma kendiniii...hatta böyle daha rahat edeceksen yarışmacı olarak devam et canııımmmŞeniz

şimdilik kaçar ben mutfaga geciş yapmam lazım çenem düştü tutun beni :)))
öptüm siziiiiiiiiiiiiiiii

hıııı ben geldim yaaaa kaaaç kaaaççç:umursamaz:

hemen lapa diyetini bulup ekleyeceğim Ceydacımmm a.s.

a aaaa bulamadımmmbilmiyorumkismile

o zaman kısaca şöyle açıklayayım...
1 çay bardağı pirinci haşlıyosun,yoğurt ve baharatla karıştırıyosun zevkine göre...afiyetle yiyiyorsun...bunu öğlen ve akşamda tekrarlıyosun...aralarda meyve yeniyor...muz hariç olması gerek bilmiyorumkismile
2-2,5 lt su tüketiyorsun...

leyloşummmmmmmmmmmm
ne yaptım sana anlamadım
haaaaaaa takım kaptanı oldun diyemi dedin kuzum
oy kıyamam m yakışırrrrrrrrrrr benim fıstıgımaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sarılaydın ya neden bıraktın beniiiiiiiiii
şaka şaka bir tanem sagolasın sarıldıgını biliyorum zaten beni sen anladın anlayışın için öpüyorum tekrar tekrar bal yanaklardannnnnnnnn

ya bunu prinçle degilde döğme ile yapsak döğme mi diyosunuz yarma mı aşurelik budaymı hangisini kullanıyosunuz bilmiyorum ama onunla olmazmııııııııııı bilenlere soruyorum cevap pleasee
öptüm gittim gelieiriim yine :)

Şeniz

onunla ayran çorbası oluyoooo...o da baya baya etkiliiiiyerimseniben

zeynepbeyzacım... bu avuç içi kadar dana ciğeri inş. doracığımın avuç içi kadar değildir. :roflol:

(doracığım samimiyetimize güveenrek yaptım bu yorumu affına sığınarak... )

asiciğimmm bu beşi bir yerde çayın hangi markaya ait acaba? ben de içiyorum ama tadı açıkçası hiç hoş değil :umursamaz:

ha bu aradaaaaaa
CEYDACAIMMM ; C anım ben kimseye alınmam gücenmem merak etme sen olurmu tatlım herkesi ayrı ayrı seviyorum
zeynep cim sözlerin için çok teşekkür ederim
sizi seviyorum :)

Hoşgeldin canım bnim.. bana kırılmadığını bilmek çok sevindirdi inan. Ben de seni çook seviyorum :1hug: en önemlisi, bu takıma girmeme sen vesile oldun ebruşummm kaydirigubbakcemile5

tamam canım.. bunu ben de birgün deneyeyim bakalım dayanacak gibiyse ben de lapa diyeti kardeşliğine katılırım kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar merhaba,geçmişi henüz okuyamadım,
Babam bugün biraz daha iyi,enazından ateşi kontrol altında,sabah yine 39 du...Akciğer tomografisi temiz çıktı,dr tümerden şüphelenmiş,ilk defa bu kadar yaygın zatürre ile karşılaştım dedi,...akannehirTüm kan tahlilleri henüz çıkmadı,ama en azından tümör yok diye mutluyum...Karaciğer tahlilleri ilaçlardan yükselmiş olabilir dedi...Yarın öğlen gidicem,bakalım tahliller çıkacak mı?Hepinize teşekkür ediyorum,geçmişi okuyup,biraz yorgunluk atayım.....opuyorumnanaktan

çoook sevindirici bi haber buuuu:lepi:inşallah bütün kan tahlilleride temiz çıkaarrr:Saruboceq:

çoook sevindirici bi haber buuuu:lepi:inşallah bütün kan tahlilleride temiz çıkaarrr:Saruboceq:

Sağol Leylacım,nasıl mutluyum anlatamam,sizlerle paylaşmak istedim...
Bu arada resmine bayıldım,maşaallah diyelim nazar değmesin dünyalar güzelime....Kaptanlığını da kutluyorum ayrıcaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…