Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

evet canım eminim bundanŞeniz
ya aslında ben her zaman Püsküüte hayran kalmışımdır sorumluluk alma konusunda...nedense ben öyle olamıyorum..plansızlıktanmıııı,rahata düşkünlükten miii:uhm:ne bileyim ki yaaa işte ben böyleyimyerimseniben

asicim gerekli açıklamayı yapmışsın eksikleri belirterek zatenkaydirigubbakcemile3diyecek bişeyim yokyerimsenibenaslında fena sayılmaz haniyerimseniben

canım kendin yapmıyosan malesef bulduğunu yiyeseksin ama yazın alternatif daha çok karpuz peynir bile yesen doyarsın o yüzden sıkma canını bizimde bigün çalışma esaretimiz bitecek inşallah :hulya:

sağol canım.. bugün hastane işi çabuk bitti Allah'tan. hastane çıkışı annem kahvaltıya çağırdı oraya gittim ama yine biz anne-kız sohbet ede ede iş yapınca 11.00 oldu kahvaltıya oturmamız :umursamaz: sırnaşık şey . bu arada yazıdaki oranlar dediğin gibi yüksek. eh gönül isterdi ki gerçek olsun kaydirigubbakcemile3

merhaba ikracığım... ben menüyü beğendim açıkçası ve günü sadece sabah yediğin 2 dilim ekmekle bitirmişsin. öğlen de 1 dilimcik yese miydin? :sm_confused:

püskütcüm buralarda değilsin biliyorum ama sana etsiz çiğ köfteyi sormak istiyorum sadece marulla yesekki ki öyle severim sıkıntı olur mu öğle öğünü için içinde bulgur ve baharatlar var

merhaba ikracığım... ben menüyü beğendim açıkçası ve günü sadece sabah yediğin 2 dilim ekmekle bitirmişsin. öğlen de 1 dilimcik yese miydin? :sm_confused:

canım ben sabah dışında normalde de pek ekmek tüketen biri değilim hem boyle daha iyi benim vermem gerken çokk kilom var

Allah babacığını tez zamanda sağlığına kavuştursun Samanyolu kardeşim..Neler hissettiğini anlayabiliyor ve çok kızıyorum onu o hale getirenlere. Sabah 1 yumurta, 1kırmızı,1 yeşil biber,1 küçük soğan ve 2 domatesi 1 tatlı kaşığı sıvıyağla menemen yaptım.2 dilim tam buğday ekmeği ve taze sıkılmış 200 ml portakal suyuyla kahvaltı.... Ara bir avuç kiraz.... Öğle 2 kaşık pirinç pilavı bol salata ve avuç içi kadar dana ciğeri ızgara...Ara 1 dilim karpuz. Akşam canım çorba istiyor,bol domatesli,yağı temizlenip haşlanmış tavuk suyuna tel şehriye çorbası ve limitsiz salata....

ikracım püsküüt burada değil ve gelemeyeceğini de söylemişti ya ben cevap vereyim dedim aklinialirimsmile

püsküüt pirinçle pişen yemekler yerine bulgur kullanmayı tercih ediyorum demişti. zaten çiğ köfte olunca çok yiyebileceğini de sanmıyorum sempatiksalakcinni bence marulla yenilebilir

tabii sen öğlen öğününü çoktan yapmışsındır.

bu arada ben de az önce elma yedim ve karnımı acıktırdı bilmiyorumkismile

canım da çiğ köfte istedi sempatiksalakcinni

kafamçokkarıştı alım karıştı bugun öğlen yemeğimi yedim ama canım çok istedi net bi bilgi olmadanda yemek istemedim gel canım ya ben sana ısmarlıyayım ama püsküt duymasın ozman :smiley-cool: :içelim:

bu arada ben yazmıyorum ama günde 3-4 kupa beşi bir yerde çayım var. ben onu çok seviyorum aklinialirimsmile midemi rahatlatıp tokluk hissi de veriyor.

hııı aklıma gelmişken spordan da bahsedilmişti. benim spor yapmaya pek vaktim yok. ama ben de leyla gibi oğluşla koşturuyorum akşamları boshayallersmile leylacım sen de demişsin ya ben onunla çok oynarım diye sevindim kaydirigubbakcemile2 ben de çocuk gibi oynarım oğlumla. bazen etrafımdaki insanlardan utanıyorum ama onlar için herşeye değer opuyorumnanaktan
önceden akşamları ip atlıyordum. sonracığıma leslie ile yürüyordum. ama nedense bu aralar kendimi kıpırdatacak halim yok :sinifsinif:
akşam 11:00 de uyumuşum. sabah 6 da uyandım. uykum kaçtı. ama yataktan çıkmadım. ara ara uyuyup 06:45 te kalktım. ama sanki çok uykusuzmuşum gibi gözlerim ağrıyor. önceden ortalama 6,5 saat uyayarak daha dinçtim. neden bu ara böyleyim bilmiyorum. hani oğluşu kedi tırmaladı da ben orayı emdim ya aklıma kötü kötü şeyler geliyor. bana aşı da yapmadı doktor :gitme:

leyla deyince de aklıma geldi şimdi kaydirigubbakcemile3 resmin çok güzeldi arkadaşım bakmaya doyamadım. vücut ölçülerin çok fazla belli olmasa da kaydirigubbakcemile3 kaşın gözün harika opuyorumnanaktan

canlarımmmmmmmmmm
çenenizmi düştü sizinnnnnnnnnnnn
:))))))))))))bitiremedimmmmmmmmmm

oku oku oku
:)
e hadi bakalım cok güzel cok hızlı gidiyosunuz allahım inşllah herkesi hedefine ulaştırırrrrrr

SAMANYOLUM canım benim yaaaaaaaaa belli idi öyle bir şey olacagı enfeksiyonluk bir durum olmasa bir ateş bu kadar uuzun sürermi allahım ya ne diyim ben baştan savıyorlar resmen insanları
cok üzüldüm hayatımmmmmmmm cok geçmiş olsun tekrar tekrar çok iyi bakım lazımmm işiniz zor hayatım aman dikkat allahım acil şifalar versin dualrım seninle sizinle hayatım canm ablam

leyloşummmmmmm ; harikasın harikaaaaaaaaa fıstık gibisin bayıldım bayıldımmm eridi aktı yaglarım :))))))))))))))))))))))))))

doracım maaşallah coşturuyorsun ortalıgıııııııııı kim tutar yürü beeeeeeeeee

ebrucum kalp kalbe karşıdır mı desek yoksa iyi insan lafının üstüne gelir mi desek bilmiyorum ama ben de şimdi senin için birşeyler yazacaktım bayanssulusmile

özletme kendini, sakın bizi ihmal etme. seni buralarda görmek isterim canikim opuyorumnanaktan

ikracımmmmm canım benim sagolaasınnnn hoşbuldum ;;( özledim sizi ben yavvvvvv siz ben tam tekmil kayıpmı oluyorum sandınız hııııııııııııııııı dışarıdan okuyom heppp
gizli gizliiiiii kayıtsız kullanıcılardan biride benim naberrrrrrrrrrrrr :))))))))))))))))))

asicim ;
yav ben de sevmem çiğ köfteyi ama benim bile canım istedi :))))))))))))
ben bugün dışarı cıktım sabah arkadaşlara falan ugradım bazı işlerim vardı halletttim eve döndüm ki ne oldu oğliş in arkadaşı itmiş oğlanı kafası yarılmış öğretmen de ben panik olurum diye beni aramamış eşimi aramış dikiş attırmış öğretmen götürüp allahım ya anasız babasız çocuk gibi bu olya saat 9 30 da oluyor benim saat 2 de haberim oluyor iyimi :)))))))) neyseki oğluşum iyi tek dikkişle kurtarmış paçayı
oy kıyamam ben allahım hepimizin cocukların a saglık sıhhat versin inşallah

bir kaç gündür perişan vaziyetteyim boynum dönmüyorrrrrrrrrrr dün arkada ş biraz kremle masaj falan yaptı bugün sabah kalkamaedım yerimden canım yanıyor neyse işte böyle
az önce bende bir kase yogurtllu döğme ydim buzzzzzzzzz gibi içim yandı ve bir kahve içtim bugün agzıma giren tek şey bunlardı

işte böyleeeeee çenemmi düştü nedir :)))

asicim balımm ;
ay ben tam olarak gidermiyim ki
hepinizin yeri bambaşka bende bir tanemmmmmmm ;
beni aklından gecirmiş olman bile yeter bir tanesi
bu arada modacım ne
etttikiiiiii

ha bu aradaaaaaa
CEYDACAIMMM ; C anım ben kimseye alınmam gücenmem merak etme sen olurmu tatlım herkesi ayrı ayrı seviyorum
zeynep cim sözlerin için çok teşekkür ederim
sizi seviyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…