Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

EBRUCUMCanım bizi unutma,arada da olsa uğra...ıyi dileklerin için teşekkür ederim.....opuyorumnanaktan
AEBEN iyi dileklerin için sana da çok teşekkür ederim.....

Son düzenleme:
Sağol Leylacım,nasıl mutluyum anlatamam,sizlerle paylaşmak istedim...
Bu arada resmine bayıldım,maşaallah diyelim nazar değmesin dünyalar güzelime....:nazar:Kaptanlığını da kutluyorum ayrıcaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

iyi haberlerini bekliyoruz zaten dört gözleeee:Saruboceq:
teşekkür ederiiiimmmmm a.s.

Arkadaşlar merhaba,geçmişi henüz okuyamadım,
Babam bugün biraz daha iyi,enazından ateşi kontrol altında,sabah yine 39 du...Akciğer tomografisi temiz çıktı,dr tümerden şüphelenmiş,ilk defa bu kadar yaygın zatürre ile karşılaştım dedi,...akannehirTüm kan tahlilleri henüz çıkmadı,ama en azından tümör yok diye mutluyum...Karaciğer tahlilleri ilaçlardan yükselmiş olabilir dedi...Yarın öğlen gidicem,bakalım tahliller çıkacak mı?Hepinize teşekkür ediyorum,geçmişi okuyup,biraz yorgunluk atayım.....opuyorumnanaktan

çok sevindim gerçekten.. Allah tez zamanda babanıza şifa verir inş. Rabbim yardımcınız olsun...

*** 2.TAKIM 159 .ETAP ****

dora( 68.5 / / )
samanyolu(64.4 / / )
moda makyaj
EBRULUM (79.5 / / )
asi_bulut( / 59.3 / /)
LeyL35 ( / 72.7 / / &#37:KK66:
ikraaa( 83.0 / / / )
zümrütüanka ( 76.0 / /)
pembecik
CEYDACAKMAK (66.2 / / )
püsküüt ( / 69.0 / / )

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 705.6 / / % )

Leylacım.. Ay kıyamam sana alındın mı? Dilimi soktum içeri hemen.. İtiraf edeyim ki; burada en sevdiğim smiley budur.. Dört gözle fırsat kollarım kullanmak için.. Bak misal şimdi yine zorlandım.. Ya bu konuyu aşsak? :roflol: ayrıca sorumluluk konusundaki tutumuma bence hayran kalma.. Dışı seni, içi beni yakar.. :dilcikar: Bak şimdi dili tutamadık içerde iyi mi? :roflol:

asi_bulutcum.. Aynen ben de senin gibi düşünüyorum.. Hiçbirimiz yalnız bırakmayız kimseyi.. Yeni arkadaşlarımız da kaptan ne iş yapar, yarışma için sorumluluklar nedir bir an önce öğrenirse böyle sekteye uğramalar yaşanmaz hiçbir zaman diye düşünüyorum.. Mönüye gelince keşkelem 4 kurabiye yerine akşam 4 köfte yeseymişsin.. tedirginlikten kaçıyordur uykun eminim.. Aklına kötü şeyler getirmemeye çalış..:1hug:

ikraaacım.. etsiz çiğ köfteye ben de bayılırım.. Nette baktım biraz.. tanesi 60 kcal..
Değer mi ona karar vermek lazım.. 5 tane yesen misal etti 300 kcal.. Ayy benim de canım çekti şimdi.. :çok üzgünüm: Linkte açılan sayfanın altında Müftüoğlunun yorumu var..
http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=10551938&yazarid=95

zeynepbeyzacım... Oh bee mönün güzel.. :nazar:

Ebrucum... Gönlümüzün kaptanı.. Ziyaretçi demek sensin ha..Şeniz Adı üstünde lapa diyeti olduğu için pirinçle yapılması gerekiyor Ebrucum..

samanyolucum.. Gözün aydın.. a.s.

Leylacım.. Ay kıyamam sana alındın mı? Dilimi soktum içeri hemen.. İtiraf edeyim ki; burada en sevdiğim smiley budur.. Dört gözle fırsat kollarım kullanmak için.. Bak misal şimdi yine zorlandım.. Ya bu konuyu aşsak? :roflol: ayrıca sorumluluk konusundaki tutumuma bence hayran kalma.. Dışı seni, içi beni yakar.. :dilcikar: Bak şimdi dili tutamadık içerde iyi mi? :roflol:

aslında alınmakta değil:1ninca:yani nasıl anlatsam...ben de bu smileyi çok severim dediğin gibi:dilcikar:kaydirigubbakcemile3seni kırdığımı düşündüm bi an o yüzdenyerimseniben madem seviyorsun ben de o fırsatı fazlasıyla vermeye çalışırım sanakaydirigubbakcemile3

aslında alınmakta değil:1ninca:yani nasıl anlatsam...ben de bu smileyi çok severim dediğin gibi:dilcikar:kaydirigubbakcemile3seni kırdığımı düşündüm bi an o yüzdenyerimseniben madem seviyorsun ben de o fırsatı fazlasıyla vermeye çalışırım sanakaydirigubbakcemile3
Hassas kalbinden öperim seni.. a.s.
Kırılacak bi'şey yoktu ki ortada Leylacım.. olumunekankayizsmile

dora( 68.5 / / )
samanyolu(64.4 / / )
moda makyaj
EBRULUM (79.5 / / )
asi_bulut( / 59.3 / /)
LeyL35 (72.7 /69.8 /2.9/3.99%)
ikraaa( 83.0 / / / )
zümrütüanka ( 76.0 / /)
pembecik
CEYDACAKMAK (66.2 / / )
püsküüt ( / 69.0 / / )

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 705.6 / / % )

Bugün Doracığımın enerjisine de hasta oldum hastaaaa :nazar:
ben sana hep hastaydım püsküütümmmmmŞeniz ama açılamadım bir türlü:roflol::roflol:
Bizim coşku kaptanımız var zaten.. :dilcikar: Dora! :lepi:
Sen Cuma bildirimlerini asiciğimle birlikte götür yeter..
Yeni üye de almayalım bence şimdilik..
Daha fazla dikkatimiz dağılmasın.. Şu anda ortamımız güzel, derim ben kendü kendümee

ve süpürgeme binerek giderim..

:eek:

bu enerjimi sizlerin sayesinde alıyorum. hele bu haftalarda takımımıza bir canlılık bir enerji geldi ki sormayın gitsin.delikafaduldenee durum böyle olunca bende motivasyon bakanı olup çıkarım işte:lepi:

cuma1&

GÜNAYDIN...

dora( 68.5 / 69.0/-0.5 / -0.73% )senağlama
samanyolu(64.4 / / )
moda makyaj
EBRULUM (79.5 / / )
asi_bulut( / 59.3 / /)
LeyL35 (72.7 /69.8 /2.9/3.99%)
ikraaa( 83.0 / / / )
zümrütüanka ( 76.0 / /)
pembecik
CEYDACAKMAK (66.2 / / )
püsküüt ( / 69.0 / / )

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 705.6 / / % )

zeynepbeyzacım... bu avuç içi kadar dana ciğeri inş. doracığımın avuç içi kadar değildir. :roflol:

(doracığım samimiyetimize güveenrek yaptım bu yorumu affına sığınarak... )
:roflol::roflol::roflol: canım benimmm aşk olsun. tabiki birbirimize şakalar yapacağız. hem ciddi bile desen küsmem kırılmam......
sopa atsan elim kalkmazyerimseniben
yalnız beni o yemişi avuç atarken tam doldurmaıştım bile elimi:roflol: birde benim elim küçüktür ama yiyecekleri görünce büyüyveriyor nedense:roflol:

Babam bugün biraz daha iyi,enazından ateşi kontrol altında,sabah yine 39 du...Akciğer tomografisi temiz çıktı,dr tümerden şüphelenmiş,ilk defa bu kadar yaygın zatürre ile karşılaştım dedi,...akannehirTüm kan tahlilleri henüz çıkmadı,ama en azından tümör yok diye mutluyum...Karaciğer tahlilleri ilaçlardan yükselmiş olabilir dedi...Yarın öğlen gidicem,bakalım tahliller çıkacak mı?Hepinize teşekkür ediyorum,geçmişi okuyup,biraz yorgunluk atayım.....opuyorumnanaktan
samanyolum babacığının iyi olmasına çok ama çok sevindim. allah uzun ömürler versin. sağlık sihhat versin inşallahh:Saruboceq::Saruboceq:

asiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

canım düşünme öyle şeyler havalardannnnn dır tam depresyon havası sıkıntılı yorgun luk veren havalar hakim günlerimize
merak etme gülüm birşey olmazzzzzz aklına öyle kötü şeyler getirme oldumu canm arkadaşım

inşallah canım
bazen çok korkuyorum. ama bazen de yok yok :umursamaz: diyorum ama çoğunlukla aklımda. kuduz hastalığının kedilerden geçmesi nadirdir deniliyor. hayırlısı :sinifsinif:

zeynepbeyzacım... bu avuç içi kadar dana ciğeri inş. doracığımın avuç içi kadar değildir. :roflol:

(doracığım samimiyetimize güveenrek yaptım bu yorumu affına sığınarak... )

:roflol: :roflol: :roflol: 30 tane fındık-15 tane badem alacak kadar :KK1:
doracım kuruyemişi sevdiği için mümkün olan en büyük şekilde açmıştır avcunu parmaklarını gerdirerek :roflol:

asiciğimmm bu beşi bir yerde çayın hangi markaya ait acaba? ben de içiyorum ama tadı açıkçası hiç hoş değil :umursamaz:

ben aktardan alıyorum canım. açık olarak karıştırılıyor. yeşil çay 2 ölçü olarak diğerlerini birer ölçü koyup karıştırıyor.
ben tadını çok seviyorum ama kardeşim de pek beğenmemişti :1ninca:

gözümüz aydın samanyolucum. korkulan sonucun çıkmamasına sevindim canım. bir an önce ateşi düşüp hastalığın da şifasını bulur inşallah :Saruboceq:

püsküüt'ten alıntı:
asi_bulutcum.. Aynen ben de senin gibi düşünüyorum.. Hiçbirimiz yalnız bırakmayız kimseyi.. Yeni arkadaşlarımız da kaptan ne iş yapar, yarışma için sorumluluklar nedir bir an önce öğrenirse böyle sekteye uğramalar yaşanmaz hiçbir zaman diye düşünüyorum.. Mönüye gelince keşkelem 4 kurabiye yerine akşam 4 köfte yeseymişsin.. tedirginlikten kaçıyordur uykun eminim.. Aklına kötü şeyler getirmemeye çalış..

evet canım. ben kaptanı yalnız bırakmamaya çalışıyorum hep. kaptan oldu diye o çırpınıp dururken bizim keyfi olarak kaçmamız doğru olmaz boshayallersmile

sorma canım yaa. aslında o kurabiyeleri 2 sabah yerim diye getirdim. ertesi güne de ayıracaktım. ben geçmişi okurken yemişim gitmiş alsanaalsanasmile zaten o yüzden birşeyle ilgilenirken yemek yemeyi sevmem. tadına bile varamıyor insan :sinifsinif:

inşallah inşallahhhh bişey çıkmaz bu tırmalama olayından. araştırma yapınca insan daha da korkuyor. çok kötü bir ölüm şekli mafoldumben allah herkesi korusunnn :Saruboceq:

günaydın kızlaaarrrra.s.
dün misafirimiz vardı ve bizde kaldılar...şu an kahvaltı yapılmakta :) ben arada gelir bakarıma.s.

EBRUCUĞUM HOŞ GELMİŞİN CANIM.Şeniz biz seni zaten takımdan çıktıohaoldumsmile olarak göndermedikki. sadece biraz dinlen.olumunekankayizsmile diyet stresinden uzaklaş daha sonra açlık kanpına kaydirigubbakcemilegeri dön diye uğurladık sık sık gel....... kendinede çok iyi bak. sakın salma çabuk alınıyor geç veriliyor. bunu unutma emi tatlım:1hug:

aebenim günaydın sana da yardım meleği canım benimm Şeniz opuyorumnanaktan

leylacım ne güzel kilo vermişsin canım ya. ağzımın suyu aktı valla kaydirigubbakcemile2

dora( 68.5 / 69.0 / -0.5 / -0.73% )
samanyolu( 64.4
EBRULUM ( 79.5 ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
asi_bulut( 59.3 / 58.9 / 0.4 / 0.67% )
LeyL35 ( 72.7 / 69.8 / 2.9 / 3.99% )
ikraaa( 83.0
zümrütüanka ( 76.0
pembecik ( 72.7
CEYDACAKMAK ( 66.2
püsküüt ( 69.0

2.TAKIM TOPLAM KıLO (