Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam kızlar

malesef kilom aynı 60,3

ama ben biliyorum sebebini kaydirigubbakcemile akşamları çok geç yedim.

yine gelicem. ya da umarım :1ninca:

kızlaaaarrrr ben geldiiimmmm...1,5 haftadır uğramadım haberde vermedim özür dilerim!!!
hepinizden tek tek özürdilerimmmm...
Canım Alperen iyi ya ,gerisini boşver,biz seni seviyoruz.....Hoşgeldin.....

::lepi:iyi akşamlar gene kimse yok ama olsun yarın yine erken çıkacağım için şimdiden yazayım kilomu yalnız ben bu işten bir şey anlamadım vücudum sıkılaşmaya başladı ama kilo olarak gitmiyor tartı hep aynı gösteriyor yine kilom sıkıştı ve gitmiyor beni pek sevdi bu 76 kilo ne yapacağım ben:çok üzgünüm::eek:klava::1no2:
Bende aynıyım Zümrütüm,giysilerim bollaştı,tartı da tık yok...Herkes yeter artık zayıflama diyor,ama tartı öyle demiyor....bilmiyorumkismile

iyi akşamlar kızlar. netimiz gelip gidiyor. eşim pc yi sabah servise görürecek.... sabah giremem dolayısıyla 69 olarak yazınız beni listeye..
Doracım çok sevindim ,diyete devam...:nazar::nazar:
günaydın kızlar kilom 82,5

doracım tebikler 1 kilo vermissin bende oyle umut ediyodum ama olmadı malsefki neyse bunada şükür

İkracım 500 gr da olsa vermişsin,benim acayip şişkinliğim var,karnım davul gibi....Sabah yulaf ezmesi yedim,belki sindirim sistemimi harekete geçirir diye....yoksa patlıcam valla,korkun benden....:jeyyar:

Günaydın Asicim, bende aynı kiloda takıldım kaldım,bu hafta biraz daha dikkat edelim,bende çoğu günler 8,30 gibi yedim...erkene almalıyım.....kaydirigubbakcemile5

samanyolucum kolay gelsin ,form çayları iç canım o biraz alır şişkinliğini

leylacım hoşgeldin. alperen iyi olsun da diyete devam edersin canım

samanyolucum bende bu barajı kıramayacağım galiba. benimde yemek saatlerim 20:30 21:00 gibi oldu. çok geç yaniii :KK43:

ikracım ben de senden daha fazlasını bekliyordum ama dediğin gibi buna şükür. vermen gereken çok fazla kilo olmadığı için yavaş gidiyor. yağ oranın fazla değil resimlerden görüldüğü üzere :) bakalım bu hafta monti daha da hızlandırır belki

doracım sen çok iyi vermişsin tebrik ederim canım

zümrütcüm umarım takıldığımız kilo puff diye iner birden :) zaman daraldı :KK43:

ebrucum sen ne yaptın. senin buradaki komşuların eskilerinden vefalı çıktı. ben annemle siz kadar görüşemiyorum valla :)))

kızlar bu ney a
sürüye sürüye gidiyor valla
sabh 8 itibari ile evden cıktım cocukların bilgi yarışması vardı şimdi eve geldim koşa koşa
bildriimler tammamı noluyor pembecik ve mistik takıma giriyormu
giriyorsa mistik nerde kaç kilo yazcam ben
ne allak bullak oldu burası ya
:KK43:
asicim msn açarmısın

**** 2.TAKIM 155 .ETAP ****

dora( 70.0 / 69.0 / 1.0 / 1.43% )
samanyolu( 64.6 / 65.1 / -0.5 / -0.77% )
moda makyaj ( 66.9 / )
EBRULUM ( 79.8 / )
asi_bulut( 60.3 / 60.3 / 0.0 / 0.0% )
LeyL35 ( 72.5 / 73.0 / -0.5 / -0.69% )
*JUJU* Kendi İsteğiyle Takımdan Ayrıldı
ikraaa( 83.0 / 82.5 / 0.5 / 0.60% )
zümrütüanka ( 76.0 / 76.0 / 0.0 / 0.0% )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 573.1

asicim bende daha fazla bekliyodum ama kızımın doğum günü sebebiyle montiye uyamadım aben bu bile iyi dedi bana onuda ben unutmuşum yine aben hatırlattı inşallah haftaya daha fazla olur

gecmisi okumadan bi kilomu bildireyim,67.
ben pisbogazin tekiyim,zaten kociste öyle söylüyor,dün gece cheetoslar,balik krakerler ne bulduysam yedim valla.
okula sinirlendim,hincimi yemekten cikardim.ne güzel 66 olmustum geri aldim.
ben gercekten pisbogazin tekiyim,kocis sen böyle yaparsan hayatta kilo veremezsin diyo,

ama bugun güzel basliyorumj,hersey güzel olucak.
benim simdi sacimi kurutmam lazim,online görünebilirim,islarim bittikten sonra gecmisi okuyacagim

modacım gerçekten dikkate etmezsen ipin ucu kaçar eşin haklı sen sinirlenince yemekden çıkarma bence başka bi meşgale bulman lazım

**** 2.TAKIM 155 .ETAP ****

dora( 70.0 / 69.0 / 1.0 / 1.43% )
samanyolu( 64.6 / 65.1 / -0.5 / -0.77 % )
moda makyaj ( 66.9 / 67.0 / -0.1 / -0.15 % )
EBRULUM ( 79.8 / 79.5 / 0.3 / 0.38 % )
asi_bulut( 60.3 / 60.3 / 0.0 / 0.00 % )
LeyL35 ( 72.5 / 73.0 / - 0.5 / -0.69 % )
*JUJU* (73.9 geri dönmek üzere takımdan ayrıldı
ikraaa( 83.0 / 82.5 / 0.5 / 0.60 % )
zümrütüanka ( 76.0 / 76.0 / 0.0 / 0.0. % )
pembecik (73.0 / 73.0 / 0.0 / 0.00 % )yeni üye
2.TAKIM TOPLAM KıLO (646.1 / 645.4 /0.7 /0.11 % )

Son düzenleme:
bende aynıyım herşey cok iyi giderken
birden bire üzülüyorum en ufak bir şeye sinirleniyorum kendimi mutlu hissediyorum sanki yiiynce tıkınıyorum resmen
kızlar nolrusunuz hadi toparlanalım artık ya

bende aynıyım herşey cok iyi giderken
birden bire üzülüyorum en ufak bir şeye sinirleniyorum kendimi mutlu hissediyorum sanki yiiynce tıkınıyorum resmen
kızlar nolrusunuz hadi toparlanalım artık ya
:1hug:dönem dönem hepimize oluyor ebrum üzülme toparlarsın..
birazda senin yaşam baya aktif gelen gidende çok oluyor o zorluyor seni ama inan istediktem sonra başarılmıycak bişi yok helede senin gibi bir hatun için .....olumunekankayizsmile.
hadikaydirigubbakcemile5 hafta dedigimiz hemecik geliyor hiç birşey için geç deyil ....Şeniz

asicim,samanyolum çok teşekkür ederim a.s. ben de sizleri çok seviyorum inanın opuyorumnanaktan
Ebrucum ben toparlandım bile şekerim..hihoyyytyerimseniben
hani siz monti diyeti yapıyodunuz,ben bi fark göremedimbilmiyorumkismile

****9. TAKIM 155.ETAP****

tazefasulye:KK43:62,7/62.1/0.6/%0,96)
bsrnzm:KK43:74,5 / 73,8 / 0.7 /% 0,94 )
ipo:KK43:81,6/81,4/0,2/%0,24 )
berry31:KK43:61,5 / 62,2 / -0.7 /- %1,14 )
grübchen:KK43:56,8 / 57,5 / - 0.7 / - %1.23)
mevcan:KK43:59.6 /59.4 / 0,2 / 0,33 )

9.TAKIM TOPLAM KıLO ( 396,7 / 396,4 / 0,3/ % 0,075 )

aebenim sagol canm
evet yogunlugum çok fazla ama artık bende yoruldum gına geldi neyse
bunları cok fazla dile getirmke istemiyorum ama yinede dile geliyor işte
düzlecem düzelcem diyorum diyorum da
:)
ama yine de inceldim yav ben :)
tartı her ne kadar az yanıt versede bana ben biliyorum inceldiğimi :) gencim güzelim dhaa ne isterim
amma kendini begenmiş karı dicekler şimdi bana havaama tükürem emi siz tükürmeden .:))))))))))
berry sizin takıma gerekeni yazdımm
bende kopy edip çıkacagım
kızlar akşama misafirim var :KK70:
bunu söylememm yersiz belki ama yokum ya merak edersiniz deyi :)

leyloşum toparlanmana cok sevindim
oğlun nasıl oldu bir problemyok dimi canm
ayrıca herhalde kendimizden bahsedecegiz dertlerimizi sevinçlerim,zi herşeyimizi anlatacagız birbirimize elbet
bajk bana cenem hiç duruyormu :))))

X