Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silviş lahmacunla kaçamak hakkım gitmiş.
ben sanki profitrol ve acıbadem kaçamak sanmıştım.
onlar ödül sayılacak kacamakmış.

evet sabah çok ii başlamıştım.
peynir ve 2 dilim kepekli ekmekle.
ara elma süt
öğlen
1 kase şehriye çorbası
brokoli
ara.
2 adet bisküvi
akşam
3 köfte. salata ekmek
evet ama yürüyüş yapamadım ben.
onada gelecek ninşallah sıra

Herkese selam:)

didicim keşke reçel yeirne bal kullanaiblseydin veya yarım bardak meyve suyuda olabilirdi ama neyse bide peynir yoksa yumurtada yiyeiblirdin tere yağ sürmen çok iyi olmamış doğrusu

silviya evet haklısın keşke kalvaltıda bir dilime tereyağı sürmeseydim
yumurtayı hazırlıcak kadarda vaktim yoktu, baldan ise nefret ederim hiç yiyemiyorum.

bugün
07.00: 3 dilim tam buğday ekmeği, beyaz peynir, domates
10.00: 1 elma
öğlen uyudum içim geçmiş
15:00: 1 dilim buğday ekmeği uzerıne az biraz beyaz peynir
18.30: 4 kaşıkbulgur- haslanmıs tavuk
21.00: 1 armut

akşam yemeğindne önce yine soğan suyumu içtim.
Didicim soğan suyunu midemin kaldıracağını hiç sanmıyorum. Düşünmesi bile bana kötü geliyor .
kocaeli benim midemin ve göbeğimin inmesinde baya işe yaradı, kilo verdiriyo yağ yakıyo gibi bi iddiam yok zaten 3 gundur kullanıyorum ama sindirirmimi baya düzeltti. benimde kokusu filan hoşuma gitmiyo aslında aam katlanıyorum işte

yarın galiba kilomuzu bildiricez di mi? ama ben 3 gundur sızınle bırlıkte duzenlı dıyetteyım grubu geride bırakmış olmıcak mıyım?:1no2:

kızlar mesajlarınız alınıtladım ama şuan kafm dağınık yarın yazarım bikaç bişey yine gece yarısını geçirdim yarında erken kalkmam lazım üstelik.

silviş bugün ne yaptı:
kahvaltı : nesfit + müsli+ süt
ara: 1 muz + 1 barsak süt
öğle: 2 kaşık makarna +4 kaşık prasa
ara: elmalı kepekli bisküvi ve muzlu süt
akşam: 1 parça tavuk +1 kase çorba +2 dl etimek

anahtarımı evde unutmuşum annemde eve geç gelince dışarda kaldım bu yüzden akşam yemeğini geç yedim normal saatinden yedikleirimin üstüne birazcık kuru üzüm ve ceviz yedim. bu arada ara öğün seçneklernize bi avuç ayası kadar fındık ceviz ve badem ekleyebilrisniz aklınızda bulunsun.çünki kuruyemişlerdeki yağ sağlıklı yağdır ama kavrulmamış olmaları gerekli. ben kçayım yarına görüşem dileği ile esen kalın arkadaşlar :)))))))

Merhaba arkadaslar
bikac gundur duzgun bir net baglantisi bulamadigim icin yazamadim.Tatile geldimiz yer guzeldi ama tatilimiz malesef bir kabus.Biran once bu gunleri atlatip Turkiye'ye donmek istiyorum.Malesef esimin ailesiyle tatsizliklar yasadik ve canim coook cook sikkin.Hemde cok uzgunum hic boyle seyler yasayacagim aklima gelmemisti.Beni de esimi de cok uzduler zaten en cok esime uzuluyorum o kadar sikinti cekti onlar memnun olsunlar diye ama iste olmuyor.Biz uzakta oldugumuz icin hic boyle sorunlarimiz olmaz saniyordum bende artik es ailesi problemi olanlar kervanina katildim .Neyse diyette hic bir taviz yok zaten istahim hic yok.Bana dua ederseniz cok sevinirim.Selamlar

selam kızlar ilk önce dün öğlenden başlayıp ne yediğimi yazayım
öğle yayla çorbası içtim
ara öğünde 2 form bisküilerden atıştırdım
akşam 8 kaşık pırasa yedim
bu sabahta maalesef vaktim olmadığı için peynir falan getiremedim gene simite talim ettim yani
kızlar hiç spor yapamıyorum o kadar yorgun oluyorumki
40 gündürde kayın validem bizde sanki evde diken üstünde oturuyorum
çok morale ihtiyacım var kızlar çoooook

Bence profiline mesaj bıraktıysan1 hafta daha bekleyelim Silvişim.

Bugün yine az kahvaltı ile günüme başladım. Şuanda da yeşil çayımı içiyorum. Birazdan su şişemi bitirme çalışmalarım başlıyacak. Dün akşam 1 saat daha spor yaptım. Bugün sadece yarım saat yapacağım. Oda yürüyüş..Hadi kızlarr böyle böyle vereceğiz...
Clementinecim niye hafta sonu diyet bozuluyor…Şimdiden kararını bile vermişsin.:uhm:

Baharcım diyet kolayı içelim, selülitlerimizi sevelim grubuna hoş geldin….:teytey::1hug:

Silviş
kapılarda kalmışş, singingim kaçamak peşindeymiş...sırnaşık şey

Tarikim boşver sıkma canını. Eş ailesi problemi olanlar kervaninda bende varımşakkıdı
Papatyacım kaç gün daha kayınvaliden sizde kalacak??

Baharcım diyet kolayı içelim, selülitlerimizi sevelim grubuna hoş geldin….:teytey::1hug:
yaaaaaaaaa selülitmiiiiiiiiiiiiiiiii gözünü seveyim kocaeliciğim birde bunu çıkarma başımasırnaşık şey
kilolara veda edeyim derken birde bununla uğraşamam kusura bakma ama ben bu gruptan ayrılacağım zaten kolayı hiç sevmezdimsırnaşık şey

slm güzellerim.. bugün nedense içimde bir sevinç var. sürekli gülüyorum içim kıpr kıpır bahardan olabilirmi acaba:uhm:
gördüğüm kadarıyla herkeste bir kaynana problemi var üzülmeyin kızlar ya bende bir ana var mübarek kaynanadan betersırnaşık şey

SİLVİYA cığım görüdüğüm kadarıyla diyetini mükemmel bir şekilde yapıyorsun imrendim valla.:dance:
bana gelince bugün yine 1 grupla güne başladım umarım devamını getirebilirim.. bugün 1 gruptan gideceğim silviyacağım yazdıklarına aynen uyacağım..
ve sporda yapacağım söz veriyorumm..
buarada yeni gelen arkadaşlarda süperler.. valla bu grupta bende kötüsü yok galiba sırnaşık şey ama bende diyetime tam gaz devam edeceğim.. savulun kilolarrr ben geliyorum:lepi:

neeeeeeee satışamı geldim. Tek bırakıldımmmşakkıdı

ben geldiim

bugün hiç vakdim olmadı oğlumu dra götürdüm kontrolu vardı şükür iyi artık 4 gün daha devam edicez ilaçlara sonra bırakıcaz

dün dietimi hiç bozmadım 2. grupla başladım ölede devam ettim

bugün 1 grupla başladım ve devam ettim ayrıntılı yazmak istemiyo hiç canım ama şöle diyim öğlen ve akşam arasında bir ince dilim kek yedim ve iki çay kaşığı nutella attım ağzıma oyüzden akşam sütümü ve meyvemi yemedim bide akşam yemeğinde sadece bir parça tavuk yedim okadar suyumu içdim yeşil çayımı içdim sporumu yaptım öle işte kızlar

canım evet seyrediyorum onunla yapıyorum her sabah pilatesimi gerçi son 10 gündür oğlumun rahatsızlığı nedeni ile aksadı ama bu hafta başlicam inşallah yine
allah yardımcın olsun hayatım bilirim o diken üzerinde durma olayını kayınvalide olunca öle oluyo bende yaşadım hayatım allah yardımcın olsun

Tarikim sanada allah yardım etsin uzak yakın farketmiyo canım demekki ben sabır diyorum başka bişey demiyorum ama tatilinin kötü geçmesine gerçekden üzüldüm

Kocaeli canım ikizlerim var deyince bende senin var sanmıştımkaydirigubbakcemile3

Silviyacım bencede madem çiçeğe özel mesaj attın Kocaelinin dediği gibi bir hafta daha bekliyelim derim bende

neyse kızlar bu ecelik bukadar ben ider yatar mirmirmirmir

silviş ne yaptı: bugün 1 gurpla başladı

kahvaltı: 5 zeytin +2 dl tahıllı ekmek+ 1 fincan şekerli çay+bir parça peyinir
ara:1 kutu çilekli süt + 1 paket elma lifli bisküvi
öğle: malesef yok zaten arayı öğle saatlerinde yedim
ara:1 küçük muz
akşam: 1 kase çorba+2 kaşık pırasa+ 3 parça kızarmış karnabahar yoğurtla (buda benim kaçamağım olsun) birazda haşlanmış karnabahar yine yoğurtla
gecede 2 bisküvi le çay içtim bu günde böyle geçmiş oldu.

şimidde dün yazmadığım cevaplarımla buyünkülere geçeyim

baharcım senin nezdinde ( böylemi yazılıyo tam bilmyorum ama ) tüm arkadaşlara söylemek istiyorum ki asla ve asla bu gün öğlen çok kaçırdım yatana kadar aç durayım da günü kurtarayım mantığı ile hreket etmeyin.vücudu asla uuzn süre aç bırakmayın.yemek saatleriniz nezaman ise vücut ona alışır ve yemek saatinde illaki ibşeyler ister 3 satlik arlara alıştığında 3 saatte bir karınınız acıkır 6 saat se 6 saatte bir ama eğer siz yemeniz gereken saatte yemezseniz daha sonra kendiniz kontrol edemeyecek kadar çok yersiniz ayrıca uzun süre aç kalmak vücutta kıtlık alarmı verilmesine ve o uzn süreden sonra yediğiniz şeyleri depo etmesi gerektiğini söyler aksi şekilde sık sık bişeyler yemek ise metabolizmayı hızlandırır bu yüzden lütfen gün iinde ne ymeiş olursanız olun yemek saatlerinizi hiçbir şekilde altamayın.mutlaka bişeyler atıştırın böylece kendinize daha fazla iylik yapmış olursunuz.

evet singingim lahmacunla bir hakkını kullandın.eğer kilo verme sonucun güzelse bide bu hafta sporunu yaptıysan kocaelmle anlaşıp sana hafta sonu profiterol yad acıbadem yedireibliriz :) mesela ben sporumu yapmadığım için bana ödül faln yok

didi cim dün beslenmen biraz eksik olmuş ama zamanla oturacaktır yerine.ne gerektiğindne az yiyp bünyeyi zorlicaz nede çok yiyp kilo alıcaz dengeyi kurmamız gerek sağlıklı verebilmek için.ayrıca bu hafta deneme süresindesin bir sonraki etapta kilo bildirmi yapacaksın canım.

tarikim canım kıyamam ben sana.tatilinin zehir olmasna üzüldüm.neyseki birlikte yaşamıyosunuz.yaşannlar iz bırkasada zamanla hafifler.önemli olan eşinle arandaki bağların yıpranmaması.en çok ona özen göster gerisi elbet hallolur.Allah yardımcın olsun.

papatyacım sendede kayın valide sorunu ne diyim valal bilmem e bizimde gelin sornumuz var :) çocukları çok özledik ama 4 aydır göremedik yüzlerini.abimin işleri çok yoğun zavallı kendi evine bile zor gidiyo kimi zaman ama isteseler 1 günlerini ayırırlar şunun şurasında 2-3 saatlik mesafedeler. geçenlerde internet üzeirnden görebildik ancak ufaklıkları.halacım çok özledim niye gelmyosunuz diyorum el cevap " annem istemiyoo" ne diyelim canları sağ olsunda varalım görmeyelim.

kocaelicim herkes çiçek konusunda hemfikirse bekleyelim bir hafta daha.çiçek benim eski takımımdan daha uzun süredir birlkteyiz ya öyle taraf tutuyomuş gibi olmak istemedim ama zaman içinde ister istemez duygusal bağ oluşuyo ve kurallar katı bir şekilde uygulanamıyo yani en azndan ben becermiyorum.

baharcım ve kocaelicim bence diyet de olsa kola ile kendinize zarar vermeyin uzmanlar maden suyunun bile asidini kaçırarak içilmesini tavsiye ediyolar patlamış mısır yiyn su için leblebi yiyn falan böyle şşirn kendiniz madem ama şu da varki bikaç gün midenizi alıştırsanız yememeye zaten ufalıyo ve fazla bişey almıyo.yani boşuna midenizi gnişletmeye uğraşmayın da tam tersini deneiyn bence

bende katılmak ıstıyorum arkadaslar...

kızlar davet ettiğimiz Denef ve Berfincemil den ses yok dolayısı ile 2 kişilik yermiz var blacksiyanın isteğini kabul edebiliriz.

blacksia cım eğer boy ve kilo bilgilerini verebilrsen deneme sürene başalyablirsin.

baharcım nasıl geçti günün.bu günü kazasız atlatabildin mi bakalım?ben elmden geleni yapmaya çalışıyorm ancak sonuç ne olacak cuma günü görücez.umarım fark olur.

canım gayet iyi gidiyosun umarım cuma günü listeye yansıyacak emeğinin karşılığı.bence eskisine göre guurp genel olarka çok iyi.umaırm bşaşrıcaz bu işi :sm_cool:

2. TAKIM **96. ETAP**

Kocaeli (58.7///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (69.9///%)
bahar_0186 (/67///%)
EN-FUR-TU (73.5///%)
Silviya (84.2///%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (546.1///%)

Günaydın kızlar. Bugün çok yoğunum oyüzden sadece günaydın deyip çıkıyorum...

canım geçmiş olsun Allah tez zamanda şifa versin.

salam kızlar dünden beri bişey yazamadım çok yoğundum
hemen yediklerimi yazayım
dün öğlen 5 kaşık terbiyeli köfte,1 dilim kepek ekmek
arada bir tane hurma
akşam 5-6 kaşık bulgur pilavı ve iki çatalda tavuk aldım
akşam sonrasında üzüm ve fındık az miktarda
bugün sabahta bir dilim kepek ekmek,kk büyüklüğünde peynir ve birkaç dilim domates,2 şekersiz çay
öğlende pırasa ve cacıkla ve 1 dilim kepek ekmek
kızlar siz ne kadar siyah çay tüketiyorsunuz?ben felaket bir çay tiryakisiyim ve çayı 16 yıldırda şekersiz içerim.biraz kabızlığın dışında bir sorunum yok ama diyette ne kadar içmem gerektiğini bilmiyorum.
bu arada sadece pazartesinden beridir ne yazıkki 500 gr gitmiş kızlar.

2. TAKIM **96. ETAP**

Kocaeli (58.7///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (69.9/69.7/0.2/0.28%)
bahar_0186 (/67///%)
EN-FUR-TU (73.5///%)
Silviya (84.2///%)

2. TAKIM TOPLAM KıLO (546.1///%)

umarım hesaplıyabilmişimdir

istediğim kadar verememişim ama olsun 200 gr da olsa vermişim ya oda iyi neyse kızlar çok işim var bildirimimi yapim dedim akşam görüşürüz ayrıntılı yazarım size

öpüyorum hepinizi......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…