Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

pilatesimi yaptım, geldim kıslar.

sabah: 2 dilim uno light ekmek, üzerine labne sürülmüş.
ara: yarım paket bisküvi (eti form), nescafe
öğle+akşam: bulgur pilavı+salata (öğleden sonra yedim kızlar, iki tabak hem de. o yüzden akşam bir şey yemiyorum)

silviş'imin diyeti güsel; ama haftaya uygulayabilirim ancak. zira hafta sonu ankara'ya gidicem, orda düzen tutturamam malum. hihoyyyt

silvişmim.
çok tşk. tekrardan.
bugün 3 grubu yaptım. aman ne keyifli.
hem lahmacun yedim . hem kapuska .
ellerin dert görmesin.
ama bu cay ve 100 cal lik bisküvide burda . hemde 2 ara öğünde.
sevgiler...

Baharcım önerin güzelde hep bişeylerle uğraş oyalan nereye kadar. Her akşam yorgun şekilde 6:30 da eve geliyorum. 8'e kadar hiç oturmadan evle uğraşıyorum.Sonra biraz kitap okuma, puzzle yapma vs ama hepsi biyere kadar. :1no2: benim şimdilik bulabildiğim tek çözüm diyet kola içmek. Midemi şişiriyor beni aburcuburdan uzaklaştırıyor. Ne sağlıklı dimisenağlama
Herkes 1. grupla başlamış diyete. Benim başım kemli bende 1. gruptayım.hihoyyyt
Sabah: Peynir, etimek ve 1 yumurta
Öğlen: 1 parça tavuk ve 2 kaşık patates püresi
ara: eyrek sandviç
Yine ara: 1 kivi, 1 portakal
Akşam: Fırında patates, köfte
Şuanda da diyet kola:jeyyar:
2 fincan yeşil çayımı içtim, 2 litre suyumuda tabiki.., yarım saatte yürüyüş yaptım. Daha ne olsunkaydirigubbakcemile3

silvişmim.
çok tşk. tekrardan.
ellerin dert görmesin.
sevgiler...

lahmacunla kapuskayı aynı andamı yedin singingim anlamadımkafamçokkarıştı

yok ben yemeklerimi evdekilerle beraber yiyemiyorum ya
hatırla hani akşam 9 da onlar yemek yerken salata öneriniz.b
ben öğlen sebze olarak kapuska yemiştim.
sonra onlar lahmacun isteyince baktım. silviş yazmış çorba ve makarna yerine lahmacun.
ohhh yiyebilmenin sevincini yaşadım. rejim streside olmıyacak inşallah böylece.
gerçi lahmacun listede öğlendeydi ama benimki akşam oldu..

kapuskayı canın cektiyse kusura bakma hepsini bir kerede yapamıyorum.zaten güzel olmadı. tatlı tatlıydı.
bende geri kalanını salata olarak kullanacağım
artık o yarın.
ben henüz yürüyüş yapamadım.
.

.

boyum 1.60. ben 56 kilo halimide biliyorum daha zayıf olmam lazımdı o zaman seninde dediğin gibi kaslardan kaybetmişim. inş yaza kadar toparlayabilirim.
bugün yediklerime gelince

sabah 07.00: 3 dilim tam buğday ekmeği, (sabah kalktığımda şekerim düşüktü) o yüzden bi dileme reçel sürdüm meyve suyu içmek yerine ve evde peynirde kalmamış hiç dikkat etmemiştim o yüzden bir diliminede çok ince tereyağı sürdüm.
ara 10.00: 4 tane altınbaşak
öğle 13.00: (okulda yemekhanede) çorba- taze fasulye- pilav. tabldot olduğu için hepsinden normalde yiyeceğimden daha az yemiş oldum ama keşke pilavı yemeseydim.
ara 16.00: 1 armut 2 tane altınbaşak
akşam 19.00:5 kaşık bulgur- 5 tane köfte
ara 21.00: 1 armut-1 salatalık

eve dönerken de 40 dk yürüdüm.
akşam yemeklerinden önce 1 tane soğanın suyunu içiyorum her akşam sindrimimi o kadar düzeltti ki. eğer hazım sorununuz varsa mutlaka tavsiye ediyorum.

herkese iyi geceler:)

ben geldim
diet adına muhteşem bi gün oldu hiç kaçamak yapmadım kendimle gurur duyuyorum a.s

sabah şekersiz çay 1 k.k peynir 5 zeytin ve 2 dilim ekmek

ara bir portakal

öğlen yağsız salata karnıbahar 7 kaşık kadar bir kase yayla çorbası bir dilim ekmek

ara bir elma

akşam bir adet biber dolması 7 8 parça kadar kuşbaşı et 1 dilim ekmek

ara süt yerine bir nescafe ve şimdi yeşil çayımı içiyorum

suyumu ihmal etmedim içdim

bugün spor yapamadım :çok üzgünüm:

ben bugün kendimi çok iyi hissediyorum kızlar :1rolleyes:

clementine canım sen nerdesin? her hafta mı gidiyosun ankaraya.ben geldiğim ara sen yoktun kocaeli dmeişti bi süre olmayacak diye bende merkalandım soruyorum şimdi.tabi istemezsen söylemezsin :)

silvişmim.
çok tşk. tekrardan.
ellerin dert görmesin.
sevgiler...

singingim bu hafta sadece 1 kaçamak hakkın daha kaldı ona göre hatırlatayım :)
diğer mesajında kapuskam güzel olmadı demişsin de hiç lahana turşusundan denedin mi? gerçi şuan diyet için uygun değil ama genle anlamda söylüyorum.ben mesela kapuskayı pek sevmem ama turşudan yapılanına bayılırm adına ekşi lahana diyoruz biz ve kemikli etl pişirilince süper oluyo bana göre ama herkesin damak zevkine uymayabilir tabi.

didicim keşke reçel yeirne bal kullanaiblseydin veya yarım bardak meyve suyuda olabilirdi ama neyse bide peynir yoksa yumurtada yiyeiblirdin tere yağ sürmen çok iyi olmamış doğrusu

hihoyyyt:lepi: harika handemicim hep böyle iyi hisedersin umarım.

hepinize iyi geceler diyor ve sahneyi terkediyorum kızlar.güzel rüyalar görün Şeniz

merhaba arkadaşlar dün kendimi hiç motive edemedim valla yediklerimi bir bilseniz eminim ki kızacaksınız ama dün özel bir gündü. eşim atandıktan sonra ilk maaşını aldı bir ziyafet çekeyim dedi.
dün sabah işe geldim bir simit yedim
öğlen kurutulmuş sebze haşlaması
akşamda 1 tane kıymalı pide ve salata yani dün iyice azıttım
bu sabahta 1dilim kepek ekmek ve 2 dilim peynir 2 tane yeşil zeytin yedim
akşam eve gidince spor yapıcam inşalllah ama bana okadar zor geliyorki kızlar eşime ekliptik aleti alıcam diye tutturdum yaklaşık bir yıldır da aldırdım ve ben hiç yapamıyorum ikiz kızlarım var bırakmıyorlarda şaşırdım kaldım
bu arada sabah tartıldım gene 80 kiloyum
boyum da 165
63 kiloya kadar durmak istemiyorum kızlaar

Didicim soğan suyunu midemin kaldıracağını hiç sanmıyorum. Düşünmesi bile bana kötü geliyor .:1no2:

Süpersin Handemim tam gaz arkandayım..süprizzzzz

Kemikli ekşi lahanalar vay vay vayy yani silvişim sende ağzının tadını çok iyi biliyorsun…Ağzımın suyu aktı okurkencokacimcoook neyse ben yeşil çayımı yudumlamaya devam edim..

Papatyacım
ilk maaşlar hemen kutlanmayacakta nezaman kutlanacak.:hooray: Gayet geçerli bir sebep.. Allah bağışlasın ikizlerle uğraşmak eminim çok zordur. Benimde ikizim var ama erkek kendileri..gamyoncuiremsu

Sabah yarım yumurta, peynir ve 2 dilim etimekten oluşan kahvaltımı yaptım. 1 litre su içtim şuana kadar. Şuanda da yeşil çay içiyorum. Öğlende 1 saat sporum var. Daha ne olsun...:teytey:

günaydın çıtırlar.ben günden güne daha iyi hissediyorum kendimi.yeme düzenim oturmaya başladıkça uyku olayımda düzene giricek gibi. en azından bugün 9,45 te uyandım ( 2-3 civarı yatım) önceden 11-11,30 civarı klakıyodum bunu saat 8 e kadr çektiğimde işte o zaman harika olacak.
bugün 2. gurupla başaldım. 1 bardak nesfit yaklaşık 30 gr 2 kaşık müsli de ( meyveli) 20 gr civarı geldi yarım bardak süt de 100 ml yani verdiğim porsiyon ölçülerini test etmiş oldum gayet ideal miş. süt biraz az geliyo derseniz 1 bardağa çıkarabilirsiniz ama ara öğünlerde yarım bardak eksiltme yaparak.size yazarken diğer yadan da suyumu yudmluyorum.geri kalnları herzamanki gibi akşam yazarım. :)

papatyacım marankinn olayı tamda düşündüğüm gibi vücuttaki suyu atmakmış ben artık detoks olaylarına pek takılmıyorum (gerçi şimdiye kadr yaptımda diyemem zaten ama aklımda kalmıyo en azından) en iyisi dengeli beslenme. üç ana üç ara öğün yaparak sık sık ve azar azar beslenmek.bu metabolizmayıda hızlandırıyo bence bünyeyi zorlayacak şeyler yapmak çok gereksiz.herşeyden yiycez ama az yiycez. yeri gelicek baklavamızı böreğimizide yiycez ama eskiden 4 dl yiyosak 1 dilim yiycez.tadı aklımızı kurcalamayacak. ben 77 kiloya kadar bu yöntemle inmiştim ama iştemalesef benim ruh halim bozulunca kendmi yemeye veriyorum. zor bi dönemden geçtim. içimdekilerle hesaplaşırken bi baktım anlmadan yine başa dönmüşüm.kontrolü elden bırakmamak ve bu beslenmeyi hayat tarzı haline getirmediğmiz sürece asla ince olamayız olsakta öyle kalamayız.kısaca oalyın özedi dengeli beslenmeyi hayat tazı larak benimsiycez

Kemikli ekşi lahanalar vay vay vayy yani silvişim sende ağzının tadını çok iyi biliyorsun…Ağzımın suyu aktı okurkencokacimcoook neyse ben yeşil çayımı yudumlamaya devam edim..

ehem şey bilirim azcık.halimden belli olmuyo mu

ben geldiiim lülülülülülü

bu sabah: bir bardak süt ile hazırlanmış müsli ve nesfit

ara:1 meyveli yoğurt ve 3 adet light bizsküvi

öğlen: iki küçük adet biber dolması tavuk ızgara bir tatlı kaşığı yağ ile hazırlanmış salata

şuanda ise yeşil çay içiyorum 40 dk yürüyüş yaptım şimdilik böle durum akşama ne yerim bilmiyorum henüz bakıcaz artık pırasa pişiricem sanırım

Papatyacım tekrar hoşgeldin canım bilirim o olayı benimde pilates olayım öle oluyo oğlum tepemden hiç inmiyo ben pilates yaparken ama yinede yapmaya çalışıyorum de tabi senin iki tane birden allah bağışlasın canım kaç yaşlarındalar???

Kocaeli canım doğrumu okudum senindemi ikizlerin var bak ben bunu bilmiyodum allah yavvrularını sana bağışlasın hayatım seninkiler kaç yaşında????gamyoncuiremsu

Ya bu arada kızlar Çiçek nerelerde ben bişeymi kaçırdım izinemi ayrıldı napdı benmi kaçırdım orasını yada hatırlamıyormuyum ne uzun zamandır ses soluk yok çiçekden CADIARZU

canım hoş buldum gün içinde yürüyüş yapmayı o kadar özledimki anlatamam iş yerinde sandalyenin üzerinde sekiz saat oturmak doğrusu sinir bozucu.ebru şallıyı seyrediyormusun merak ettim.bu arada benim ikizler 5 yaşında senin anlıyacağın tam yaramazlık çağları.

İlahi Handemim çok güldüm. Allahmı söylettirdi nedir? :roflol:Bizim ailede her nesil ikiz vardır. Benim ikiz çocuklarım yok,hatta çocuğum yok, ikiz kardeşim var...-tatlicadiarzu-

Çiçek birara yine kaybolmuştu. Sonra geldi bir iki paylaşımda bulundu yine yok. Bu sefer uzun sürdü. Hiçbirşeyde söylemedi. Bilgine silviş...:1no2:

clementine canım sen nerdesin? her hafta mı gidiyosun ankaraya.ben geldiğim ara sen yoktun kocaeli dmeişti bi süre olmayacak diye bende merkalandım soruyorum şimdi.tabi istemezsen söylemezsin :)[/B]

yok canım ya her hafta gitmiyorum, internetimde problem vardı ve diyet işinde de çok serserilik (kaydirigubbakcemile3) yapmaya başlamıştım. ondan yoktum yani. keşke her hafta gitsemmm, sefgilimle buluşucaz çünkü, o zavallım ctesi bile çalışıyor, izin alabilirse ortada buluşuyoruz işte. başkent, orta noktamız sırnaşık şey

sabah-öğle: 2 adet haşlanmış yumurta, üzerine labne sürülmüş bir dilim light ekmek.(11:30'da kalkınca :CüvCüv:
aralar: yarım paket eti form, nescafe(2 fincan), elma, yeşil çay.
akşam: kremalı mantar çorbası, hazır çorbaydı; tabi ben içine ne alakaysa biraz arpa şehriye ekledim. bu arada hazır çorbanın kalorisi düşük diye düşünerek epey (2 kase dolusu) içtim.

işin tuhafı kendimi çok tok hissediyor olmam, birkaç gün az yemem gerek; çünkü hafta sonu bu diyet bozulacak -tatlicadiarzu-

kocaelicim çiçek erkek arkadaşını görmeye gidicekti en son ama bukadar uzun sürecek değil.ne oldu doğruus bende merka ediyorum hatta profilinede mesaj bıraktım.eğer çıkaralım dersenin çıkaralım takımdan yapacak bişey yok..

clmentineceim battı balık yan gider hesabı haftasonu yinede çok yememye çalış bence.tamam belki önüne geln şeylere dayanamz ve hepsindne tatmak istersin ama en azından porsiyonlarını küçük tut böylece daha az zararla çıkmış olursun. anlaştık mı yerimseniben

slm şekerler.. ben yokken bir çok şey yazılmış ve görüyorumki herkes iradeli bir biçimde diyetine devam ediyor. tek kelime ile SÜPER siniz kızlar..
ama ne yazıkki ben sizin kadar süper değilim:çok üzgünüm: bugün güne 1 gurptan oluşan kahvaltı ile başladım ama devamını getiremedim. okuldan arkadaşlarla buluştuk ve yemeğe gittik ama bu yemek asla diyet yemeği olamaz çünkü pizza yedik. ve ben 2 dilim pizza yedim üstüne 1 de sütlü tatlı yedim anlayacağınız çok kötü oldu
ama eve yürüyerek geldim ve akşam yemek yemeyeceğim. aslaaaa..
KOCAELİ ciğim sana uyarak bende diyet kola aldım çünkü bu gece çok ihtiyacım olacak en son saat 12 de yemek yedim. bu gece nasıl geçecek bilmiyorum:çok üzgünüm:
ama geçecek !!!sanırım bütün gece diyet kola içeceğim..
ben bugün iyi bir öğrenci olamadım kızlar çok özür dilerim ama kendi cezamı kendim vereceğim.. görüşmek üzere by:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…